In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.
Ja zoiets kun je roepen als dit de 3x was in een seizoen dat Max bij een zware crash betrokken was maar nu... Allemaal sensatie om maar weer in de aandacht te komen. Het zijn immers (bijna) allemaal aandachtsgeile hoeren, imho.RoyK schreef op maandag 25 mei 2015 @ 09:43:
Misschien beginnen sommige coureurs wat zenuwachtiger op hun stoel te gaan zitten nu ze gezien hebben wat Max kan, en dat met slechts een hand vol F1 km's in zijn broekzak. Massa gefrustreerd? Ik begrijp sowieso niet waarom coureur X, die niet betrokken was bij ongeluk Y zich gaat beklagen. Daar zijn andere mensen voor.
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
De stewards waren gistermiddag echt van het padje af. Eerst Alonso bestraffen voor een race incident, waar Alonso aan de binnenkant zit en Hulkenberg het buitenom probeert daar waar het niet kan. Vervolgens Ricciardo niet bestraffen voor het wegtikken van Räikkönen, terwijl duidelijk was dat Ricciardo daar voordeel uit haalde en dan ook nog Max een flinke straf geven voor een race incident...[b]Requiem19 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 09:31:[/b
Daarnaast zijn de stewards niet zomaar Fransen, maar een panel van 3 of 4, met deze keer o.a. Tom Kristensen, 100000x winnaar van Monaco.
Dit soort beslissingen van de stewards maken de F1 misschien nog wel meer kapot dan al die maffe vleugeltjes op de auto's waardoor je niet meer kunt inhalen. De volgende keer proberen coureurs het niet eens meer, want ze krijgen toch wel een straf aan hun broek

hier stond ooit een hoop info over wat eens een vet cool wrede configuratie was....
+1 Gisteren was de dag van de foute beslissing, en niet alleen bij de stewards.f4stf0rw4rd schreef op maandag 25 mei 2015 @ 09:49:
[...]
De stewards waren gistermiddag echt van het padje af. Eerst Alonso bestraffen voor een race incident, waar Alonso aan de binnenkant zit en Hulkenberg het buitenom probeert daar waar het niet kan. Vervolgens Ricciardo niet bestraffen voor het wegtikken van Räikkönen, terwijl duidelijk was dat Ricciardo daar voordeel uit haalde en dan ook nog Max een flinke straf geven voor een race incident...
Dit soort beslissingen van de stewards maken de F1 misschien nog wel meer kapot dan al die maffe vleugeltjes op de auto's waardoor je niet meer kunt inhalen. De volgende keer proberen coureurs het niet eens meer, want ze krijgen toch wel een straf aan hun broek
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Nee, bij Mercedes kunnen ze er ook over meepratenPhusebox schreef op maandag 25 mei 2015 @ 09:51:
[...]
+1 Gisteren was de dag van de foute beslissing, en niet alleen bij de stewards.
hier stond ooit een hoop info over wat eens een vet cool wrede configuratie was....
Inderdaad, regel 1 bij een crash je stuur los latenBarfman schreef op maandag 25 mei 2015 @ 10:02:
Wat me gisteren wel opviel, is dat Max zijn handen nog aan het stuur had tijdens de crash! Is het niet zo dat je die gelijk los moet laten ivm het kunnen breken van je polsen.
In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.
Ik las ook dat Max zei dat hij vooral pijn had in z'n handen...Barfman schreef op maandag 25 mei 2015 @ 10:02:
Wat me gisteren wel opviel, is dat Max zijn handen nog aan het stuur had tijdens de crash! Is het niet zo dat je die gelijk los moet laten ivm het kunnen breken van je polsen.
Les 1 wat betreft crashen heeft hij dus nu de hard way geleerd
Hopelijk geen kleine scheurtjes in het bot.
Desondanks, natuurlijk gewoon leergeld dit.
Ik heb me wel vermaakt en zat op het puntje van mijn stoel!
Waiting on the world to change
Kovalainen was toen erg aan het "weaven", dus die was daar niet onschuldig. Je kunt het denk ik beter vergelijken met Schumacher vs Maldonado Senna op Barcelona, waardoor Schumacher ook 5 plekken in Monaco werd teruggezet.Phusebox schreef op maandag 25 mei 2015 @ 08:03:
Ik snap de straf voor Verstappen nog steeds niet. Webber kreeg in Valencia destijds toch ook geen straf? Om maar eens een voorbeeld te noemen.
En overigens is Button ook bestraft dit jaar toen hij op China Maldonado van de baan reed in T1.
Nee, het probleem is dat de regels deze straffen hanteren. Dat is ook wat ik elders als commentaar heb gezien. De regels zijn gewoon niet in balans en geven vaak de verkeerde het voordeel van de twijfel.Phusebox schreef op maandag 25 mei 2015 @ 09:51:
[...]
+1 Gisteren was de dag van de foute beslissing, en niet alleen bij de stewards.
Of ze moeten er meer als race-incident gaan zien, of ze moeten eens goed gaan bekijken of er misschien aanvullingen moeten die hetgeen beter laten uitkomen.
Ik heb hier trouwens ook weinig gehoord over het feit dat Torro Rosso flink heeft lopen blunderen gister. Eerst al de vroege stop van Saints (die daardoor tussen de Marussia's in kwam te zitten) en daarna de waardeloze stop bij Max. Toen aan het eind nog een stop nodig gehad, waarbij het mazzel was dat Max daar nog voorbij kwam en zicht hield op punten. Waardeloze strategie en waardeloze pitstops.
Williams was ook waardeloos met plek 14 en 15.
Verder was Max bij zijn ongeluk ook niet heilig natuurlijk. Er kleeft gewoon een groot risico aan het kleven op je voorganger in Monaco. Weinig ruimte en weinig tijd om te reageren. Zeker bij die bocht als je net op volle snelheid aankomt en jij wel DRS hebt, is het noodzaak harder te remmen dan je voorganger. Nou had ie dat met Maldonado wel goed onder controle (waarbij ik Maldonado nog een pluim moet geven dat ie gister weer prima reed en weer buiten zijn schuld uit moet vallen).
Verder zie je her en der ook weer dat men het zo suf vindt dat pa Verstappen overal bij is. Daar sta ik niet van te kijken. Max is nog geen 18 en vaak hebben diverse media goedkeuring van ouders nodig voor ze iets mogen doen (interview oid). Dan is het wel handig als pa meeloopt.
Maareh, stel dat ze volgend jaar Kviiat eruit gooien bij Red Bull. Welke TR coureur gaat daar dan plaatsnemen? En wat doen ze met de ander? Het zou me namelijk niet verbazen als ze daar dan toch eerst kiezen voor Saints, simpelweg omdat ie wat betrouwbaarder rijdt. En wat gaat Max dan doen? En wat als het andersom is, Max naar RB en Saints blijft? Zou ie blijven zitten of wisselen naar ander team?
Ook Nasr zie ik best een ander stoeltje opzoeken? En wie gaat Alonso vervangen nu hij stopt?
[ Voor 3% gewijzigd door Martinspire op 25-05-2015 11:54 ]
Ze hebben ook Kyvat gekozen boven de betrouwbaardere Vergne. Voor Red Bull is marketing heilig, en Max geeft ze een stuk meer exposure momenteel dan Sainz. Sainz pakt momenteel meer punten, maar is een stuk anoniemer.Martinspire schreef op maandag 25 mei 2015 @ 11:52:
[...]
Maareh, stel dat ze volgend jaar Kviiat eruit gooien bij Red Bull. Welke TR coureur gaat daar dan plaatsnemen? En wat doen ze met de ander? Het zou me namelijk niet verbazen als ze daar dan toch eerst kiezen voor Saints, simpelweg omdat ie wat betrouwbaarder rijdt. En wat gaat Max dan doen? En wat als het andersom is, Max naar RB en Saints blijft?
Trouwens hoe erg baal je als Mercedes zijnde dat bij vrijwel elke overwinning er alleen maar gepraat wordt over negatieve bijzaken. Daar doe je dan zo je best voor.
Verwijderd
Ook als je hem nu in interviews ziet, hij gaat echt _volledig_ voor zijn zoon, en niet om zelf met zijn hoofd op tv te komen. Ik vind dat mooi, dat een vader zo voor zijn zoon staat en hem overal bij en in ondersteund.
[ Voor 35% gewijzigd door Verwijderd op 25-05-2015 12:13 ]
Hoezo zou Alonso "nu" stoppen? Hij heeft een 3-jarig contract bij McLaren? En mocht 'ie ermee nokken dan zal Magnussen zijn vervanger daar worden lijkt me.Martinspire schreef op maandag 25 mei 2015 @ 11:52:
[...]
En wie gaat Alonso vervangen nu hij stopt?
Wat me trouwens opviel: ik zag zojuist beelden van Monaco 2008 en toen waren er echt aanzienlijk meer baansponsors dan nu.

Max vindt het ook best leuk dat Jos erbij is, voor de sfeerVerwijderd schreef op maandag 25 mei 2015 @ 12:11:
Jos is er niet alleen bij om zijn zoon te ondersteunen maar ook omdat hij technisch zeer bekwaam is en zelf veel ervaring heeft met tuning + het vertalen van bevindingen uit een formule 1 auto naar technische oplossingen. Op de kartbaan deed Jos monteur- en tuning werkzaamheden in ruil voor toegang tot de baan.
Ook als je hem nu in interviews ziet, hij gaat echt _volledig_ voor zijn zoon, en niet om zelf met zijn hoofd op tv te komen. Ik vind dat mooi, dat een vader zo voor zijn zoon staat en hem overal bij en in ondersteund.
[YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=2JT-LyzpONk]
Inderdaad niet het laatste seizoen, het laatste team waar hij voor zal rijden. En hij heeft een contract met waarschijnlijk 2 seizoenen (niet 3). My bad.Bart-Willem schreef op maandag 25 mei 2015 @ 12:12:
[...]
Hoezo zou Alonso "nu" stoppen? Hij heeft een 3-jarig contract bij McLaren? En mocht 'ie ermee nokken dan zal Magnussen zijn vervanger daar worden lijkt me.
Wat me trouwens opviel: ik zag zojuist beelden van Monaco 2008 en toen waren er echt aanzienlijk meer baansponsors dan nu.In elke bocht zag je wel 4-5 (soms wel richting de 10) verschillende reclame-uitingen (inclusief die van hoofdsponsors). Dat is nu wel anders!
Maar de vraag is dus of Magnussen daar nog wel zal gaan rijden. Hij heeft geen geweldige resultaten laten zien, geen spetterende uitstraling en volgens mij ook geen noemenswaardige sponsoren. Die zie ik wel verdwijnen na dit seizoen.
Als niet Saints maar Max bij RB gaat rijden, wat zal Saints dan doen? Ik denk niet dat ie dan bij TR zou blijven?
Sainz, met een zMartinspire schreef op maandag 25 mei 2015 @ 12:19:
[...]
Inderdaad niet het laatste seizoen, het laatste team waar hij voor zal rijden. En hij heeft een contract met waarschijnlijk 2 seizoenen (niet 3). My bad.
Maar de vraag is dus of Magnussen daar nog wel zal gaan rijden. Hij heeft geen geweldige resultaten laten zien, geen spetterende uitstraling en volgens mij ook geen noemenswaardige sponsoren. Die zie ik wel verdwijnen na dit seizoen.
Als niet Saints maar Max bij RB gaat rijden, wat zal Saints dan doen? Ik denk niet dat ie dan bij TR zou blijven?
Vandoorne doet het fantastisch in GP2. Eigenlijk even goed als Hamilton deed in 2006. Mclaren heeft nu dus de taak om Vandoorne in F1 te krijgen bij een ander team om een jaar te rijpen. Dan kan Button nog een jaartje door. 2017 Vandoorne met Alsonso, mits de Mclaren ook echt beter wordt. Anders zal Alonso zijn laatste topjaren nog ergens anders willen benutten.
Imo rijdt Alonso ook redelijk ongeïnspireerd rond dit jaar. Button is in de regel sneller ongeveer dit jaar..
Sainz. Het is geen heilige.Martinspire schreef op maandag 25 mei 2015 @ 11:52:
[...]
[...] Saints [...] Saints [...] Saints [...]
Sterker nog, hij is ervaringsdeskundige:Erwin schreef op maandag 25 mei 2015 @ 12:23:
Als Massa eens wat beelden uit zijn eigen eerste seizoen zou kijken had ie niet zo'n grote bek meer
[ Voor 3% gewijzigd door Requiem19 op 25-05-2015 12:25 ]
Lol! Ook op exact dezelfde plek.Requiem19 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 12:25:
[...]
Sterker nog, hij is ervaringsdeskundige:
[video]
mweh, ligt aan type crash, spin je rondjes handjes los en op de borst. bij een frontale is soms ook wel fijn om je schrap te kunnen zetten; druk via stuur. gaat in fracties van seconden, sommige handelingen worden dan instinctief gedaan.Pierre schreef op maandag 25 mei 2015 @ 10:04:
[...]
Inderdaad, regel 1 bij een crash je stuur los laten
[ Voor 11% gewijzigd door himlims_ op 25-05-2015 12:39 ]
MassaRequiem19 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 12:25:
[...]
Sterker nog, hij is ervaringsdeskundige:
[video]


Dat ligt inderdaad iets genuanceerder. Hij was de eerste die een 10 plekken gridstraf kreeg in 2002, daardoor werd hij voor de race in de USA door Sauber uit de auto gezet en tijdelijk vervangen door Frentzen.
Paar rondjes later deed 'ie het nog ff alleen over:
Silverstone 2002 ook Classic Massa
Reed diverse auto's kort zijn eerste seizoen.
En de druppel die de emmer deed overlopen:
[ Voor 36% gewijzigd door Erwin op 25-05-2015 13:18 ]
Spuit 11, onderstaande posting over het hoofd gezien.
Requiem19 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 12:17:
[...]
Max vindt het ook best leuk dat Jos erbij is, voor de sfeer
[video]
[ Voor 63% gewijzigd door Toewan op 25-05-2015 13:18 ]
Jos: "Gaat alles goed met Olav achterin?"
Olav: "Ja, het gaat prima hóór!"
Max: BROEM!

En voor wat betreft Massa...die maakt 12 jaar later en met al zijn jaren ervaring dezelfde fouten, dus moet niet zeiken:
[ Voor 4% gewijzigd door max op 25-05-2015 13:56 ]
Bald by design, beard by choice.
Inzien dat je iets niet weet, is belangrijker dan alles weten.
Daar is Perez voor bestraft ivm het wijzigen van lijn.max schreef op maandag 25 mei 2015 @ 13:54:
Haha dat stukje met Jos en Olav achterin die Clio was inderdaad echt geniaal.
Jos: "Gaat alles goed met Olav achterin?"
Olav: "Ja, het gaat prima hóór!"
Max: BROEM!
![]()
En voor wat betreft Massa...die maakt 12 jaar later en met al zijn jaren ervaring dezelfde fouten, dus moet niet zeiken:
[video]
Strikt genomen niet Massa's fout dus.
En gisteren in Monaco is Verstappen bestraft, ook niet Grosjean's fout dus.Requiem19 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 14:04:
[...]
Daar is Perez voor bestraft ivm het wijzigen van lijn.
Strikt genomen niet Massa's fout dus.
En als we toch aan het Massa-bashen zijn:
[ Voor 14% gewijzigd door max op 25-05-2015 14:17 ]
Bald by design, beard by choice.
Inzien dat je iets niet weet, is belangrijker dan alles weten.
Blijft mooi met hoeveel geluk Vettel daar precies tussendoor schuift.max schreef op maandag 25 mei 2015 @ 13:54:
En voor wat betreft Massa...die maakt 12 jaar later en met al zijn jaren ervaring dezelfde fouten, dus moet niet zeiken:
[video]
Carnavalmarkt.nl - Gratis adverteren met carnaval- en feestartikelen
Jos: Hoe hard ga je aan het einde van de tunnel?Requiem19 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 12:17:
[...]
Max vindt het ook best leuk dat Jos erbij is, voor de sfeer
[video]
Max: Ongeveer 290.
Jos: Dat haalde ik zelfs in mijn Minardi...
Verwijderd
Jij denkt dat de jonge Verstappen voor de F1 nog nooit geraced heeft? Die jongen heeft al best een hoop ervaring, alleen niet in de F1.Help!!!! schreef op maandag 25 mei 2015 @ 09:04:
Wat zou het effect van deze crash op Max zijn ?
Tot nu toe reed ie inderdaad vrij bold & cheeky rond maar na toch een vrij harde klapper gaat hij misschien toch wel even nadenken... Misschien minder gedurfd rijden?
Je snapt dat de F1 op sponsoren draait die, jawel, dik betalen voor aandacht?Phusebox schreef op maandag 25 mei 2015 @ 09:47:
Het zijn immers (bijna) allemaal aandachtsgeile hoeren, imho.
Ik vind het doorgaans een van de minst boeiende races van het seizoen, misschien met wat nieuwere circuits die en geen geschiedenis en geen spektakel hebben.Wom schreef op maandag 25 mei 2015 @ 14:15:
Heb wel een vermakelijke race gezien in Monaco, zoals zo vaak eigenlijk daar. Hulde dat men daar nog een f1 race houdt dus
[ Voor 47% gewijzigd door Verwijderd op 25-05-2015 14:30 ]
Zie: http://www.grandprix.com/ns/ns30937.html
Ook autosport.com geeft hem een zesje, vooral door zijn crash. Verder was men wel onder de indruk. De algemene tendens lijkt te zijn dat Sainz, een beetje anoniem, een betere indruk achterlaat.
Ik denk dat Max beter gewoon kan gaan racen. Gisteren was hij overmoedig bij Grosjean. Hij zal de komende races moeten laten zien dat hij ook rustig kan komen tot het einde. Precies wat zijn teamgenoot dus wel deed, uit de problemen blijven en punten scoren.
"over het algemeen" vind ik wel heel stellig als je met 2 hele mensen aankomt uit de pers...BlauweFles schreef op maandag 25 mei 2015 @ 14:30:
Over het algemeen wel kritiek op Max in de pers.
Zie: http://www.grandprix.com/ns/ns30937.html
Ook autosport.com geeft hem een zesje, vooral door zijn crash. Verder was men wel onder de indruk. De algemene tendens lijkt te zijn dat Sainz, een beetje anoniem, een betere indruk achterlaat.
De straf van Alonso was zeker terecht, want hoewel Hulkenberg inderdaad aan de buitenkant zat, en er zeker niet voorbij gekomen zou zijn, breekt de auto van Alonso naar links uit en geeft Hulkenberg daarmee een tik waardoor deze in de banden beland. Hulkenberg gaf zelf ook aan na de race dat ie er sowieso niet voorbij zou zijn gekomen maar dat ie Alonso er wel voor wilde laten werken.f4stf0rw4rd schreef op maandag 25 mei 2015 @ 09:49:
[...]
De stewards waren gistermiddag echt van het padje af. Eerst Alonso bestraffen voor een race incident, waar Alonso aan de binnenkant zit en Hulkenberg het buitenom probeert daar waar het niet kan. Vervolgens Ricciardo niet bestraffen voor het wegtikken van Räikkönen, terwijl duidelijk was dat Ricciardo daar voordeel uit haalde en dan ook nog Max een flinke straf geven voor een race incident...
Dit soort beslissingen van de stewards maken de F1 misschien nog wel meer kapot dan al die maffe vleugeltjes op de auto's waardoor je niet meer kunt inhalen. De volgende keer proberen coureurs het niet eens meer, want ze krijgen toch wel een straf aan hun broek
Die tik op het achterwiel bij Kimi had zeker bestraft moeten worden maar omdat Kimi niet in diezelfde bandenstapel terechtkwam en zijn race kon vervolgen, hebben ze het minder zwaar beoordeeld. Eigenlijk was Ricciardo meer fout dan Fernado, een tik tegen het achterwiel brengt elke racewagen uit balans en haalt daardoor nooit de bocht. Maar een foute actie blijft een foute actie, dus consequent met dezelfde maten meten, niet de ene keer zo en de andere keer zus.
Testing, one, two ...
Dat is iemand van The Times (nou niet bepaald een race magazine), Massa en verder niet veel spannends. Grojean is helemaal niet kwaad op hem en verder staat er niets in het artikel. Beetje suggestieve headline en verder niks interessants dus.BlauweFles schreef op maandag 25 mei 2015 @ 14:30:
Over het algemeen wel kritiek op Max in de pers.
Zie: http://www.grandprix.com/ns/ns30937.html
Ook autosport.com geeft hem een zesje, vooral door zijn crash. Verder was men wel onder de indruk. De algemene tendens lijkt te zijn dat Sainz, een beetje anoniem, een betere indruk achterlaat.
Ik denk dat Max beter gewoon kan gaan racen. Gisteren was hij overmoedig bij Grosjean. Hij zal de komende races moeten laten zien dat hij ook rustig kan komen tot het einde. Precies wat zijn teamgenoot dus wel deed, uit de problemen blijven en punten scoren.
Verwijderd
Massa roept wel vaker rare dingen. Ik weet niet of het zijn ongeluk is geweest of dat hij altijd al zo was.Martinspire schreef op maandag 25 mei 2015 @ 15:14:
Massa en verder niet veel spannends.
[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 25-05-2015 15:23 ]
Prachtig filmpje. Wat een broekie is het toch, prachtig om te zienRequiem19 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 12:17:
[...]
Max vindt het ook best leuk dat Jos erbij is, voor de sfeer
[video]
Verwijderd
Omdat de meeste mensen de race gezien hebben en die is goeddeels zonder commentaar van de coureurs.Exocet schreef op maandag 25 mei 2015 @ 15:26:
Verstappen heeft toch gezegd dat ie helemaal niet aan het inhalen was? Waarom lees je dan bijna overal dat het een mislukte inhaalactie was?
Zo zag het er kennelijk uit voor de meesten (mijzelf incluis).Exocet schreef op maandag 25 mei 2015 @ 15:26:
Verstappen heeft toch gezegd dat ie helemaal niet aan het inhalen was? Waarom lees je dan bijna overal dat het een mislukte inhaalactie was?
Overigens, je kunt het beter als mislukte inhaalactie typeren, dan als onbedoeld de coureur voor je keihard van de baan rijden, dat staat nog een stuk slechter
Verwijderd
F1 auto's gaan dan ook niet steeds harder, de veranderende reglementen zijn juist goeddeels bedoeld om de snelheid even groot te houden of zelfs omlaag te krijgen. In erg letterlijke zin is snelheid dodelijk, dus een beetje ervan af doet al wonderen bij ongelukken.Erapaz schreef op maandag 25 mei 2015 @ 14:17:
Jos: Hoe hard ga je aan het einde van de tunnel?
Max: Ongeveer 290.
Jos: Dat haalde ik zelfs in mijn Minardi...
Hij remde schijnbaar precies waar hij wilde remmen, alleen Grosjean remde een meter of wat eerder.Requiem19 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 15:27:
Overigens, je kunt het beter als mislukte inhaalactie typeren, dan als onbedoeld de coureur voor je keihard van de baan rijden, dat staat nog een stuk slechter
Heeft iemand een commentaar van Grosjean kunnen vinden waarom hij eerder liftte/remde?
[ Voor 32% gewijzigd door Verwijderd op 25-05-2015 15:35 ]
2. Max Verstappen is a future world champion
OK, the 17-year-old caused the crash that turned the grand prix upside down when he banged into the Lotus of Romain Grosjean, and Hamilton will not thank him for that. But before then he had put in the drive of the day, Hamilton included. He also bumped into the other Lotus, belonging to Pastor Maldonado, before overtaking him with a slick move. He was then hit by a 31-second pitstop that dumped him from eighth to 13th before battling back into the points. He is destined for a move to one of the bigger teams within the next three years.
'Grosjean hatte in der fraglichen Runde sogar ein bisschen später gebremst als die Runde zuvor. 'Verwijderd schreef op maandag 25 mei 2015 @ 15:31:
[...]
F1 auto's gaan dan ook niet steeds harder, de veranderende reglementen zijn juist goeddeels bedoeld om de snelheid even groot te houden of zelfs omlaag te krijgen. In erg letterlijke zin is snelheid dodelijk, dus een beetje ervan af doet al wonderen bij ongelukken.
[...]
Hij remde schijnbaar precies waar hij wilde remmen, alleen Grosjean remde een meter of wat eerder.
Heeft iemand een commentaar van Grosjean kunnen vinden waarom hij eerder liftte/remde?
http://www.auto-motor-und...-fuer-unfall-9603946.html
Ik denk dat de conclusie gewoon moet zijn dat Max terecht een Penalty gekregen heeft. Helaas, pindakaas. Het was misschien niet eens geheel zijn fout, maar je bent als achterste partij simpelweg verantwoordelijk, helemaal als Grosjean geen brake-test uitvoerde. Iets meer Marge Max.... Zonder dat hij nu een mak schaapje wordt
BBC ook erg enthousiast. Wereldwijde consensus is toch wel dat we gisteren iets bijzonders gezien hebben.
BBC:
http://www.bbc.com/sport/0/formula1/32869909
[ Voor 66% gewijzigd door Requiem19 op 25-05-2015 16:21 ]
Verwijderd
Interessant. Is daar een bron voor, baancommissarissen wellicht?Requiem19 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 16:09:
'Grosjean hatte in der fraglichen Runde sogar ein bisschen später gebremst als die Runde zuvor. '
http://www.auto-motor-und...-fuer-unfall-9603946.html
Laat de gegevens maar zien waarop deze beslissing gebaseerd is. Mijn gevoel en waarneming zeggen dat Grosjean Max een kunstje flikt. Als de organisatie een grafiekje heeft wat aantoont dat dat niet zo is, laat maar zien dan, meteen einde discussie.
life is like clicking -yes- to everything, you never know what you gonna get
Ik hoop van harte dat hij volgend jaar in de TR (of RB (maat dat zie ik niet zo 1-2-3 gebeuren)) kan laten zien wat hij dit jaar allemaal geleerd heeft om zo een plekje bij een top team te scoren. Wellicht krabbelt Honda op en gaat Button met pensioen? Of Rosberg die kans ziet ergens anders omdat hij merkt dat hij het bij Mercedes nooit gaat worden.
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Magnussen heeft niet het talent wat Max heeft, de inhaalacties die Max heeft laten zien dit jaar alleen al, heb ik bij de zogenaamde talenten als een Magnussen afgelopen jaar niet gezien. Ieder team houdt Max noulettend in de gaten zei Brundle gisteren in de nabeschouwing.Phusebox schreef op maandag 25 mei 2015 @ 16:32:
Ik denk alleen dat mensen vergeten hoe snel je in de F1 wereld weer vergeten bent. Nu is het allemaal nog lof en superlatieven voor Max maar als hij het seizoen achter Sainz eindigt kan het hem net zo gaan als Kevin Magnussen die ook vroeg al werd bestempeld als een supertalent, of wat te denken van Bottas. Het blijven evengoed talenten, maar ja als je dan een paar mindere races hebt verliest men interesse. Of gewoon 'until the next best thing comes along'.
Ik hoop van harte dat hij volgend jaar in de TR (of RB (maat dat zie ik niet zo 1-2-3 gebeuren)) kan laten zien wat hij dit jaar allemaal geleerd heeft om zo een plekje bij een top team te scoren. Wellicht krabbelt Honda op en gaat Button met pensioen? Of Rosberg die kans ziet ergens anders omdat hij merkt dat hij het bij Mercedes nooit gaat worden.
Dat is heel positief, en zegt mij ook genoeg dat het met Max helemaal goed gaat komen en niet vergeten gaat worden. Natuurlijk moet er de komende jaren bij een groot team eens een leuk plaatsje vrij komen, een Mercedes stoeltje of Ferrari stoeltje zou natuurlijk geweldig zijn!
Waarom denkt iedereen dat je naar Mercedes of Ferrari moet?!alwaysleft schreef op maandag 25 mei 2015 @ 16:37:
[...]
Natuurlijk moet er de komende jaren bij een groot team eens een leuk plaatsje vrij komen, een Mercedes stoeltje of Ferrari stoeltje zou natuurlijk geweldig zijn!
Ik kijk niet vreemd op als het over een tijdje (2/3 seizoenen later) niet zo goed gaat met Mercedes, en wel met Renault?
Kijk maar naar RB, 4 seizoenen de WK leveren, en nu niks.
Mercedes in die 4 seizoenen NIKS! Nu 'pas' 1.
Omdat Mercedes met de huidige motoren nog wel even dominant zal blijven. En Ferrari gewoon omdat FerrariRyur schreef op maandag 25 mei 2015 @ 16:40:
[...]
Waarom denkt iedereen dat je naar Mercedes of Ferrari moet?!
Ik kijk niet vreemd op als het over een tijdje (2/3 seizoenen later) niet zo goed gaat met Mercedes, en wel met Renault?
Kijk maar naar RB, 4 seizoenen de WK leveren, en nu niks.
Mercedes in die 4 seizoenen NIKS! Nu 'pas' 1.
Helemaal onderin stuk over Max.
Afgezien nog van de huidige technische stand van zaken hebben Mercedes en Ferrari gewoon veel meer resources tot hun beschikking. Ik las laatst ergens (heb de bron zo snel niet meer) dat Mercedes meer dan 2-3 x zoveel engineers op hun power unit afdeling heeft zitten dan Renault. Ferrari op hun beurt hebben niet zo lang geleden besloten nog eens een x bedrag (paar 100 miljoen) extra te investeren omdat ze weer willen winnen, en hebben bovendien al hun nieuwe fabriek klaar.alwaysleft schreef op maandag 25 mei 2015 @ 16:44:
[...]
Omdat Mercedes met de huidige motoren nog wel even dominant zal blijven. En Ferrari gewoon omdat Ferrari
Bij een fabrieksteam als Mercedes heb je natuurlijk wel altijd de kans dat opeens de wind de andere kant op waait en de stekker eruit getrokken wordt of het team verkocht wordt. Tot die tijd moeten er rare dingen gebeuren willen andere teams het opeens veel beter gaan doen (tenzij bij Honda opeens het kwartje valt en de McLaren opeens snel wordt + heel blijft).
haha vet!Exocet schreef op maandag 25 mei 2015 @ 16:50:
Sky ratings: http://www1.skysports.com...-monaco-gp-driver-ratings
Helemaal onderin stuk over Max.
Sainz behoort ook sneller te zijn als Max. Carlos heeft al 5 jaar Formula ervaring en is bijna 4 jaar ouder.Phusebox schreef op maandag 25 mei 2015 @ 16:32:
Ik denk alleen dat mensen vergeten hoe snel je in de F1 wereld weer vergeten bent. Nu is het allemaal nog lof en superlatieven voor Max maar als hij het seizoen achter Sainz eindigt kan het hem net zo gaan als Kevin Magnussen die ook vroeg al werd bestempeld als een supertalent, of wat te denken van Bottas. Het blijven evengoed talenten, maar ja als je dan een paar mindere races hebt verliest men interesse. Of gewoon 'until the next best thing comes along'.
Ik hoop van harte dat hij volgend jaar in de TR (of RB (maat dat zie ik niet zo 1-2-3 gebeuren)) kan laten zien wat hij dit jaar allemaal geleerd heeft om zo een plekje bij een top team te scoren. Wellicht krabbelt Honda op en gaat Button met pensioen? Of Rosberg die kans ziet ergens anders omdat hij merkt dat hij het bij Mercedes nooit gaat worden.
Dat Max zo vlak bij hem in de buurt zit qua tijden geeft gewoon aan dat hij een groot talent is.
Ik verwacht dat jou scenario meer op Sainz gericht is. Zijn teammaat met minder ervaring zit hem steevast op zijn hielen.
"This is it....This is it " | Gianpiero Lambiase | Lap 54 12-12-2021
De F1 kijkers zijn het er over eens dat de straf belachelijk is en dat we eindelijk weer een echte racer er tussen hebben rijden.
Grosjean had ik al geen hoge pet van op, daar is niets aan veranderd.
Massa is een sneu geval aan het worden.
Dit punt lees ik nergens idd, goed punt!backupdevice schreef op maandag 25 mei 2015 @ 17:54:
[...]
Sainz behoort ook sneller te zijn als Max. Carlos heeft al 5 jaar Formula ervaring en is bijna 4 jaar ouder.
Dat Max zo vlak bij hem in de buurt zit qua tijden geeft gewoon aan dat hij een groot talent is.
Ik verwacht dat jou scenario meer op Sainz gericht is. Zijn teammaat met minder ervaring zit hem steevast op zijn hielen.
Verwijderd
Vroeger, toen de Batavieren nog met zijn vijven waren.
Felipe baby, stay cool...wtf!?

Bald by design, beard by choice.
Inzien dat je iets niet weet, is belangrijker dan alles weten.
Was bij de vorige Braziliaan die eerst bij Ferrari reed ook al het geval.albino71 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 17:58:
Massa is een sneu geval aan het worden.
Sowieso moet iedere (ex)-coureur zijn mond dicht houden als iemand crasht, indien je niet betrokken bent bij die specifieke crash. Iedere racer heeft een moment in zijn carriere dat je een gigantische fuck-up hebt, en in de banden eindigt.
Zelfs de grootste coureurs hebben wel eens iemand zijn achtervleugel eraf gereden (Schumacher, Singapore), of leidend met een giga gat zijn auto in de vangrails gezet (Senna, Monaco).
Terreinopvulling zoals Massa de laatste 5 jaar is, heeft al helemaal geen recht van spreken.
Dus saai en bij de grijze middenmoot horend. Max is een racer, iemand die naar voren wil en daar het randje voor opzoekt. Laat hem dat alsjeblieft niet kwijtraken want dan wordt de F1 weer net zo saai als voorheen. De F1 heeft juist van dit soort jonge honden nodig om weer populair te worden bij een groot publiek.BlauweFles schreef op maandag 25 mei 2015 @ 14:30:
Ik denk dat Max beter gewoon kan gaan racen. Gisteren was hij overmoedig bij Grosjean. Hij zal de komende races moeten laten zien dat hij ook rustig kan komen tot het einde. Precies wat zijn teamgenoot dus wel deed, uit de problemen blijven en punten scoren.
"When you grow up your heart dies"
Nou nou, er zijn mindere rijders te noemen...JPM85 schreef op maandag 25 mei 2015 @ 19:37:
[...]
Terreinopvulling zoals Massa de laatste 5 jaar is, heeft al helemaal geen recht van spreken.
Hij doet me denken aan Montoya een tijd geleden. Die schudde de F1 ook zo lekker op. Ging voor niemand opzij en had ook geen "respect" voor de grote namen. Plankgas en vol in.sjaool schreef op maandag 25 mei 2015 @ 20:00:
[...]
Dus saai en bij de grijze middenmoot horend. Max is een racer, iemand die naar voren wil en daar het randje voor opzoekt. Laat hem dat alsjeblieft niet kwijtraken want dan wordt de F1 weer net zo saai als voorheen. De F1 heeft juist van dit soort jonge honden nodig om weer populair te worden bij een groot publiek.
Betreft Massa, is het na zijn ongeluk met die veer tegen zijn helm er niet beter op geworden. Het is een hele goede coureur, maar vroeger vond ik hem echt een klap beter.
Verwijderd
Er zit heel weinig spektakel aan, buiten de rare acties zo nu en dan. Die ene kans die hij had op het wereldkampioenschap was nou ook niet echt afgedwongen door pure vaardigheid.vhal schreef op maandag 25 mei 2015 @ 20:03:
Nou nou, er zijn mindere rijders te noemen...
Ik weet inderdaad niet of dat dankzij het ongeluk is, maar als hij vertrekt verliest de F1 weinig.
Dat is ook waarom ik er de laatste 5 jaar bij schreef. Sinds zijn ongeluk heb ik persoonlijk geen enkel mooi moment met Massa meer kunnen beleven.
Hij rijdt zijn rondjes, maar heeft er geen magische race meer bij zitten. Dat verwacht ik wel van een F1 coureur, minimaal 1x per jaar een magische wedstrijd en/of moment.
Met Robert Doornbos.
ps, ik zie bij sport1 dat je ook een andere feed kan kiezen. Bijvoorbeeld de onboard camera van Max Verstappen. Werkt dit dan ook werkelijk?
[ Voor 13% gewijzigd door RoyK op 25-05-2015 22:15 ]
Commentaar van Olav heb ik niet op aan te merken, luister er al jaren met veel plezier naar. Ja hij mist geregeld wel eens wat of roept de verkeerde naam bij een auto, maar dat kan me niet echt storen.
Dat hele feestje in de studio mogen ze wat mij betreft opdoeken en Olav gewoon een voorbeschouwing op locatie in elkaar laten draaien. Die studiokraam voegt voor mij niet echt iets toe en die spoel ik dan ook altijd door wanneer ik ga kijken.
Ik geef helemaal niks om voetbal, golf, tennis, whatever dus ik zou echt nooit een Sport1 abo nemen. Buiten dat ik het knap veel geld vind voor iets waar ik in het beste geval 3x per maand naar kijk, vind ik het echt bedroevend dat alles behalve Sport1 Select niet in HD is. Betaal je 14,95 p/maand en krijg je 1 HD zender. Ter vergelijking, Film1 heeft wel alles in HD (ook 5 zenders) en dat kost hetzelfde.
En dan flikken ze het ook nogal eens dat Formule 1 op Sport1 Racing (in SD) uitgezonden wordt omdat er weer een of andere voetbalwedstrijd op Select HD is.
[ Voor 33% gewijzigd door max op 25-05-2015 22:19 ]
Bald by design, beard by choice.
Inzien dat je iets niet weet, is belangrijker dan alles weten.
Zou die ouwe het echt op die manier gezegd hebben?Ecclestone tegen Rosberg: ‘Je bent slecht voor de zaken’
Bernie Ecclestone windt er weer eens geen doekjes om: de Formule 1-baas vindt dat Nico Rosberg zakelijk gezien de sport geen dienst bewijst, en is niet bang dat tegen de Duitser te zeggen. Over Lewis Hamilton is Ecclestone meer te spreken.
“Sorry dat ik het moet zeggen Nico, maar je bent in puur zakelijk opzicht niet zo goed voor de sport”, zegt Ecclestone tegen Rosberg tijdens een door formula1.com georganiseerd duo-interview. Het laat de Duitse coureur enigszins verbouwereerd achter: “Wacht even, dat is nogal een hard oordeel.”
Waarop Ecclestone uitlegt hoe het volgens hem zit. “Het klinkt harder dan ik het bedoel”, verzekert de 84-jarige zakenman Rosberg. “Helaas heb je de Duitse fans niet aan je zijde. Zoals de afgelasting van de Grand Prix van Duitsland laat zien, is het land een vreselijke markt voor de Formule 1. Sebastian Vettel doet ook al niet veel voor de sport, mensen herkennen hem amper op straat.”
Hamilton beste kampioen
Ecclestone wil graag meer coureurs zien als Lewis Hamilton, die volgens hem wel de X-factor heeft. “Ik vind Lewis de beste kampioen sinds een heel lange tijd. Je ziet hem overal: op de rode loper, in de modewereld, in de muziekbranche, noem het maar op. Dat is niet de schuld van Nico, hij en Lewis zijn gewoon heel andere personen.”
Rosberg neemt de opmerking van de bejaarde miljardair sportief op. “Ik snap wel wat Bernie bedoelt”, zegt hij. “Het is voor Bernie als houder van de commerciële rechten natuurlijk beter om een extroverte kampioen te hebben. Ik probeer ook wat te doen voor de sport, maar op mijn eigen manier. Ik ben Nico en niet Lewis.
bron: Formule1.nl
En btw, waarom is de quickreply weg?
Citroën C1 1.0 12v '08 | Yamaha XJ900S Diversion '01 | Gravity is a myth, earth sucks.
Persoonlijk vind ik het Engelse commentaar vaak ook maar matig, maar dat kan ook komen omdat ik bij een Amerikaans bedrijf werk en mijn Engels minimaal net zo goed is als mijn Nederlands waardoor dat me eerder opvalt. Ik wordt op Sky en de BBC ook echt gestoord van dat ophemelen van Hamilton. En ja dat Olaf af en toe wat mist is waar, en hij zou misschien inderdaad een co-commentator kunnen gebruiken, Doornbos ofzo, die was eigenlijk best te pruimen tijdens de Indy 500. Maar ik zit ook niet altijd te wachten op commentatoren die hard op zeggen wat ik zelf ook kan zien op een van de 3 schermen voor mijn neus. Ik ben dan ook graag mijn eigen co-comentator, met mijn TV, laptop en ipad alle 3 aan tijdens de race.RoyK schreef op maandag 25 mei 2015 @ 22:04:
Hoe ervaren jullie de Formule 1 op sport1? Ik zie nog al eens geklaag over Olaf dat hij niet altijd alles zo scherp ziet. Ik kijk nu de races op de BBC en de rest van de stream. Dat laatste is de ene keer prima, de andere keer een hoop gezeur. Maar het commentaar van de BBC en Skysports vind ik vooral prettig. Ik ben nu aan het overstappen van kabel naar glasvezel en moet nu de keuze maken of ik sport1 meeneem. (per maand opzegbaar bij de caiway).
Sport 1 tennis bestaat niet meer, dat is sport 1 racing gewordenmax schreef op maandag 25 mei 2015 @ 22:12:
Ik geef helemaal niks om voetbal, golf, tennis, whatever dus ik zou echt nooit een Sport1 abo nemen. Buiten dat ik het knap veel geld vind voor iets waar ik in het beste geval 3x per maand naar kijk, vind ik het echt bedroevend dat alles behalve Sport1 Select niet in HD is. Betaal je 14,95 p/maand en krijg je 1 HD zender.
En dan flikken ze het ook nogal eens dat Formule 1 op Sport1 Racing (in SD) uitgezonden wordt omdat er weer een of andere voetbalwedstrijd op Select HD is.
Ik heb uit betrouwbare bron gehoord dat ze bezig zijn om bij sport 1 meer kanalen in HD uit te zenden.
[ Voor 23% gewijzigd door SnowDude op 25-05-2015 22:19 ]
All electric components run on smoke. If you let the smoke out, they won't work anymore.
Kijk je dan de race op scherm 1, een onboard op scherm 2 en bijvoorbeeld timings op scherm 3 ?SnowDude schreef op maandag 25 mei 2015 @ 22:16:
[...]
Persoonlijk vind ik het Engelse commentaar vaak ook maar matig, maar dat kan ook komen omdat ik bij een Amerikaans bedrijf werk en mijn Engels minimaal net zo goed is als mijn Nederlands waardoor dat me eerder opvalt. Ik wordt op Sky en de BBC ook echt gestoord van dat ophemelen van Hamilton. En ja dat Olaf af en toe wat mist is waar, en hij zou misschien inderdaad een co-commentator kunnen gebruiken, Doornbos ofzo, die was eigenlijk best te pruimen tijdens de Indy 500. Maar ik zit ook niet altijd te wachten op commentatoren die hard op zeggen wat ik zelf ook kan zien op een van de 3 schermen voor mijn neus. Ik ben dan ook graag mijn eigen co-comentator, met mijn TV, laptop en ipad alle 3 aan tijdens de race.
Ik doelde niet op de sport-specifieke zenders, maar wilde meer aangeven dat ik buiten F1 geen andere reden heb om Sport1 af te nemen.SnowDude schreef op maandag 25 mei 2015 @ 22:16:
[...]
Sport 1 tennis bestaat niet meer, dat is sport 1 racing geworden![]()
Ik heb uit betrouwbare bron gehoord dat ze bezig zijn om bij sport 1 meer kanalen in HD uit te zenden.
Wel mooi dat ze bezig zijn met het opschroeven van de zenders naar HD.
Bald by design, beard by choice.
Inzien dat je iets niet weet, is belangrijker dan alles weten.
Op mijn TV uiteraard de race, op mijn Ipad de live timing, en op mijn laptop switch ik tussen Sport 1 go, pitlane en onboard, en daar switch ik naar de commentaar pagina van de live timing.RoyK schreef op maandag 25 mei 2015 @ 22:18:
[...]
Kijk je dan de race op scherm 1, een onboard op scherm 2 en bijvoorbeeld timings op scherm 3 ?
Als mijn vader bij mij komt kijken vraag hij zich altijd af of ik wel wat van de race zie, maar dat is vaak over als ik een halve ronde van te voren al zeg dat een bepaalde auto kapot gaat om dat ik vreemde tijden voor bij zie komen.
All electric components run on smoke. If you let the smoke out, they won't work anymore.
Dan maar niet het live zien, en je hebt overdag nog wat aan je dag 👍🏻. Deskundig commentaar met David Coulthard en gratis. Vindt 7,50 euro per race ( als je sport 1 alleen voor f1 neemt) toch net iets teveel.
Dat is wel heel vet! Zit die Sport 1 go er gewoon bij of is dus extra?SnowDude schreef op maandag 25 mei 2015 @ 22:24:
[...]
Op mijn TV uiteraard de race, op mijn Ipad de live timing, en op mijn laptop switch ik tussen Sport 1 go, pitlane en onboard, en daar switch ik naar de commentaar pagina van de live timing.
Als mijn vader bij mij komt kijken vraag hij zich altijd af of ik wel wat van de race zie, maar dat is vaak over als ik een halve ronde van te voren al zeg dat een bepaalde auto kapot gaat om dat ik vreemde tijden voor bij zie komen.
Ik heb ook een tijdje niet alles live gekeken. Maar ik vind het toch niet hetzelfde. En media om je heen verklapt al regelmatig de uitslag.alwaysleft schreef op maandag 25 mei 2015 @ 22:28:
Ik kijk gewoon in de avond de samenvatting terug via de BBC. Beter dan Olav Mol die toch best redelijk wat mist.
Dan maar niet het live zien, en je hebt overdag nog wat aan je dag 👍🏻. Deskundig commentaar met David Coulthard en gratis. Vindt 7,50 euro per race ( als je sport 1 alleen voor f1 neemt) toch net iets teveel.
Hij gaat ongetwijfeld weer super irritant zijn maar jah, wil toch wel ff weten wat er gezegd gaat wordenTralapo schreef op maandag 25 mei 2015 @ 22:42:
Doornbos zit bij RTL Late Night om straks te vertellen over "de mega-crash van Max Verstappen"..
Kan je beter voor die 2 euro per maand meer een sport 1 go abo nemen. ( 2 races zijn 8 euro) Heb je gewoon hele maand toegang👍🏻Erwin schreef op maandag 25 mei 2015 @ 22:39:
Ik had voor mijn 2nd screen even een bestelling gedaan voor de race bij Sport1Go. Systeemtest doorlopen (met 2 laptops). Bestelling gedaan, betaald. Krijg je pas 15min voor de race toegang (hallo, voorbeschouwing?). Puntje bij paaltje; alleen de normale feed en de features zoals extra kanalen en timing niet beschikbaar. Nog even de app op me telefoon gezet en geprobeerd maar toen mocht ik opnieuw betalen voor de race! Zo stond het er niet bij Sport1! Die €4,- moet en zal ik terugkrijgen.
Doornbos zegt overigens dat het wel degelijk heel goed was van Max dat hij z'n stuur bleef vasthouden.
[ Voor 37% gewijzigd door Tralapo op 25-05-2015 23:14 ]
Had ik niet verwacht. Goede keuze van max dus ☺️Tralapo schreef op maandag 25 mei 2015 @ 23:09:
Grappig dat RTL Late Night een fragment van Sky heeft met ondertiteling, i.p.v. Sport 1.
Doornbos zegt overigens dat het wel degelijk heel goed was van Max dat hij z'n stuur bleef vasthouden.
Al hoewel de expertise van doornbos wel een beetje hmm is.
"Welke techniek verwachtje die we terug gaan zien in de de wegautos vanuit de F1?" " hybride technieken, zoals kers verwacht ik toch wel terug te gaan zien"
Note de prius heeft dit dus al van '97 das al meer dan 18 jaar waar het in de F1 slechts een paar jaar ligt. En tuurlijk de techniek is wellicht iets anders maar in basis wel dezelfde bedoeling...
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Bij zijwaardse inpact breekt het stuur de polsen. Waarbij bij loodrechte impact het stuur niet verdraaid waarbij de armen het lichaam als het ware vertraagd en de energie dus beter wegvloeidQuad schreef op maandag 25 mei 2015 @ 23:59:
Legde hij ook uit waarom het verstandig was? Ik mis het verhaal omheen.
"When you grow up your heart dies"
Oké thanks. Meestal is dus de klap met je gordel opvangen het verstandigste?Willy_BuMBuM schreef op dinsdag 26 mei 2015 @ 00:02:
[...]
Bij zijwaardse inpact breekt het stuur de polsen. Waarbij bij loodrechte impact het stuur niet verdraaid waarbij de armen het lichaam als het ware vertraagd en de energie dus beter wegvloeid
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Dan had hij nu dus volgens jouw redenatie met twee gebroken armen gelopen.AzzKickah schreef op dinsdag 26 mei 2015 @ 00:05:
Met je armen ga je echt niet (een deel van) die klap opvangen. Dan breken je botten gewoon als luciferhoutjes.
Hij zit natuurlijk in zijn gordel en hij heeft het H.A.N.S. systeem.
[ Voor 10% gewijzigd door sjaool op 26-05-2015 00:16 ]
"When you grow up your heart dies"
Overigens, wanneer er een artikel op een F1 nieuwssite geplaatst wordt met een kritische quote erin kun je er vanuit gaan; Massa, Perez of Fernley. Droeftoeters

Laat hem maar de smaakmaker zijn van dit seizoen, want laten we wel wezen, zonder Max was ook Monaco een dramatisch saaie race geweest, en dat geldt niet alleen voor deze laatste race.
Ik denk dat Bernie stiekem wel blij is met onze jonge gast, de kijkersmagneet, samen met Carlos (ere wie ere toekomt), van dit seizoen. Er valt nu tenslotte wat te beleven voor menig liefhebber
Testing, one, two ...
"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."
en volgens mij zijn er verder nauwelijks inhaalacties geweest (in beeld in ieder geval)....Chiron schreef op dinsdag 26 mei 2015 @ 08:56:
Voordat ie eraf klapte op Grosjean had ie na een belabberde pitstop al 4 (?) andere wagens ingehaald, op een circuit waarvan velen dachten dat er niet in te halen viel. Wat dat betreft kijk ik liever naar die actie dan de zoveelste statische 'optocht'
Ricciardo op Raikkonen
...
meer kan ik me er zo 1-2-3- niet herinneren...
alonso op hülkenbergP.O. Box schreef op dinsdag 26 mei 2015 @ 09:06:
[...]
en volgens mij zijn er verder nauwelijks inhaalacties geweest (in beeld in ieder geval)....
Ricciardo op Raikkonen
...
meer kan ik me er zo 1-2-3- niet herinneren...
Dit topic is gesloten.
Zoals altijd, links naar illegale streams zijn vanzelfsprekend niet toegestaan.
Prius Cup Formule E: [Formule E] Seizoen 2014-2015
Algemeen Race Topic: Algemeen race topic Deel 2