Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
Spijtigste is nog wel dat de eerste ronde enkel amateurclubs spelen, daarna pas in de tweede ronde de BVO's erbij komen. Laat alle clubs lekker in de eerste ronde tegen iedereen kunnen spelen in plaats van enkel de amateurclubsAfvalzak schreef op dinsdag 23 september 2014 @ 22:24:
Hoort ook wel een beetje bij de KNVB beker, vaak rare uitslagen en "top" ploegen die maar net winnen, zie je ook bij de FA en League Cup.
Soms heb ik het idee dat het ze allemaal niet zoveel uitmaakt, winnen is leuk, maar moet niet teveel moeite kosten.
Eens, wat ik ook een stomme regel vind is dat je als profclub een amateurclub loot dat je dan naar die amateurclub toe moet. Voor die amateurs is het natuurlijk geweldig dat ze toch een profclub mogen voetballen, maar zou het niet nóg mooier zijn voor die amateurs als ze de in bijvoorbeeld De Kuip of de Arena mogen spelen?Napo schreef op woensdag 24 september 2014 @ 06:40:
[...]
Spijtigste is nog wel dat de eerste ronde enkel amateurclubs spelen, daarna pas in de tweede ronde de BVO's erbij komen. Laat alle clubs lekker in de eerste ronde tegen iedereen kunnen spelen in plaats van enkel de amateurclubs
ADO Den Haag ook er al uit..
In een halflege kuip of ArenA spelen ziet er wel troosteloos uit. Met betrekking tot recettes komt dat echter mogelijk wel een heel stuk beter uit.JustMU schreef op woensdag 24 september 2014 @ 08:28:
[...]
Eens, wat ik ook een stomme regel vind is dat je als profclub een amateurclub loot dat je dan naar die amateurclub toe moet. Voor die amateurs is het natuurlijk geweldig dat ze toch een profclub mogen voetballen, maar zou het niet nóg mooier zijn voor die amateurs als ze de in bijvoorbeeld De Kuip of de Arena mogen spelen?![]()
ADO Den Haag ook er al uit..
Zelf zou ik voorstander zijn van alles in één grote pot gieten en daaruit telkens loten. Jammer dat er een minimale kans is dat de eerste wedstrijd Ajax - Feyenoord, Ajax - PSV, PSV - Feyenoord OID kan worden maar dat maakt het toch wat leukere dan eerste wedstrijden tussen de "kleintjes".
Eens, maar dan nog. Het is toch geweldig als je als amateurclub in de ArenA of in de Kuip mag spelen? Plus er hangt altijd een erg leuke en gemoedelijke sfeer bij dat soort wedstrijden.Napo schreef op woensdag 24 september 2014 @ 08:36:
[...]
In een halflege kuip of ArenA spelen ziet er wel troosteloos uit. Met betrekking tot recettes komt dat echter mogelijk wel een heel stuk beter uit.
Zelf zou ik voorstander zijn van alles in één grote pot gieten en daaruit telkens loten. Jammer dat er een minimale kans is dat de eerste wedstrijd Ajax - Feyenoord, Ajax - PSV, PSV - Feyenoord OID kan worden maar dat maakt het toch wat leukere dan eerste wedstrijden tussen de "kleintjes".
Regeren is vooruitschuiven
http://youtu.be/xme73rY0TpI
Ik vind dat als je als club niet de financiele middelen hebt om FOX het te laten uitzenden dat FOX dan maar pech heeft. Als ze het dan alsnog zo nodig willen uitzenden zetten ze er zelf maar lampen bij. De club kost het klauwen vol met geld, maar FOX is diegene die er aan verdient. KromT-MOB schreef op woensdag 24 september 2014 @ 10:12:En als FOX sports dan gewoon voor voldoende licht zorgt als ze zo'n wedstrijd willen uitzenden...
Bij prof-clubs ligt dat natuurlijk anders, die hebben wel de financiele middelen.
Harribo schreef op woensdag 24 september 2014 @ 10:53:
Vond dat deze ff hier gemeld moest worden:
http://youtu.be/xme73rY0TpI
Ja precies, dat vind ik ook, dat FOX moet opdraaien voor de extra kosten om het uit te zenden. Nu is er wel wat op af te dingen hoor. De regelementen van de KNVB stellen eisen aan de verlichting van deelnemende clubs. Daarnaast zijn het de sponsoren van de thuisclub die toch vol in beeld komen. Maar als het resultaat is dat een club zich misschien moet terugtrekken uit het toernooi vanwege een (in het perspectief van profclubs) lullige 40k euro dan is er toch wel wat mis. Zeker als je bedenkt dat er dan helemaal geen Ajax uit te zenden zou zijn. Maar goed, voor zover ik weet wordt er nu in een uitverkocht Olympisch Stadion gespeeld en houdt de penningmeester van J.O.S. zijn billen bij elkaar dat er niets gesloopt wordt door "supporters" van Ajax.JustMU schreef op woensdag 24 september 2014 @ 11:04:
[...]
Ik vind dat als je als club niet de financiele middelen hebt om FOX het te laten uitzenden dat FOX dan maar pech heeft. Als ze het dan alsnog zo nodig willen uitzenden zetten ze er zelf maar lampen bij. De club kost het klauwen vol met geld, maar FOX is diegene die er aan verdient. Krom
Regeren is vooruitschuiven
Als de supporters van Ajax schade aanrichten (Waarom zou je?T-MOB schreef op woensdag 24 september 2014 @ 11:44:
[...]
Ja precies, dat vind ik ook, dat FOX moet opdraaien voor de extra kosten om het uit te zenden. Nu is er wel wat op af te dingen hoor. De regelementen van de KNVB stellen eisen aan de verlichting van deelnemende clubs. Daarnaast zijn het de sponsoren van de thuisclub die toch vol in beeld komen. Maar als het resultaat is dat een club zich misschien moet terugtrekken uit het toernooi vanwege een (in het perspectief van profclubs) lullige 40k euro dan is er toch wel wat mis. Zeker als je bedenkt dat er dan helemaal geen Ajax uit te zenden zou zijn. Maar goed, voor zover ik weet wordt er nu in een uitverkocht Olympisch Stadion gespeeld en houdt de penningmeester van J.O.S. zijn billen bij elkaar dat er niets gesloopt wordt door "supporters" van Ajax.
Dat mag Ajax zelf regelen hoe ze het gaan doen. Het is natuurlijk moeilijk om elke supporter te vinden die mogelijk schade aanricht. Plus je moet het 100% zeker weten.PolarBear schreef op woensdag 24 september 2014 @ 12:13:
Nou laat de supporters lekker opdraaien voor de schade. De clubs kunnen maar tot op bepaalde hoogte vandalisme door hun 'supporters' tegengaan.
Maar er is nog niks gebeurd, ik verwacht ook niet dat er vanavond iets zal gebeuren. Het is een Amsterdamse derby toch? Lijkt me eerder aanleiding voor een gezellige avondje voetbal.
[ Voor 18% gewijzigd door JST94 op 24-09-2014 12:31 ]
Waarbij 95% van de supporters van J.O.S hopen dat Ajax de beker wint, op deze wedstrijd na. een deel van deze supporters (en spelers mogelijk) heeft misschien wel een Ajax seizoenskaart.JustMU schreef op woensdag 24 september 2014 @ 09:00:
[...]
Eens, maar dan nog. Het is toch geweldig als je als amateurclub in de ArenA of in de Kuip mag spelen? Plus er hangt altijd een erg leuke en gemoedelijke sfeer bij dat soort wedstrijden.
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
De volledige selectie:
Doel: Jasper Cillessen (Ajax), Tim Krul (Newcastle United), Kenneth Vermeer (Feyenoord), Jeroen Zoet (PSV)
Verdediging: Sven van Beek (Feyenoord), Jeffrey Bruma (PSV), Virgil van Dijk (Celtic), Daryl Janmaat (Newcastle United), Bruno Martins Indi (FC Porto), Erik Pieters (Stoke City), Joël Veltman (Ajax), Paul Verhaegh (FC Augsburg), Stefan de Vrij (Lazio Roma), Gregory van der Wiel (Paris Saint-Germain)
Middenveld: Ibrahim Afellay (Olympiakos), Daley Blind (Manchester United), Jordy Clasie (Feyenoord), Leroy Fer (Queens Park Rangers), Nigel de Jong (AC Milan), Davy Klaassen (Ajax), Davy Pröpper (Vitesse), Wesley Sneijder (Galatasaray), Georginio Wijnaldum (PSV)
Aanval: Klaas Jan Huntelaar (Schalke 04), Dirk Kuyt (Fenerbahçe), Jeremain Lens (Dinamo Kiev), Luciano Narsingh (PSV), Robin van Persie (Manchester United), Quincy Promes (Spartak Moskou) en Arjen Robben (Bayern München).
Toch opvallend dat Sven van Beek het ondertussen tot de voorselectie van Oranje heeft geschopt en een basisplaats in het eerste van Feyenoord heeft. Hij speelde in de jeugd twee jaar in de B2 (Normaal gesproken 1 jaar B2, 1 jaar B1) en was een twijfelgeval of hij wel een contract verdiende !
[ Voor 13% gewijzigd door JST94 op 24-09-2014 13:11 ]
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Wat vinden jullie trouwens van die voorselectie? Ik vind dat grote onzin, kom gewoon meteen met 'de selectie'.
Ik mag toch hopen dat Verhaegh afvalt en Van der Wiel en Janmaat meegaan. Van Beek komt nog tekort voor oranje, dan zou ik eerder voor Pieters gaan.ph4ge schreef op woensdag 24 september 2014 @ 13:12:
Leuk voor Van Beek, lichtpuntje bij Feyenoord de afgelopen weken. Kan ook prima RB spelen trouwens.
Om deze reden is de wedstrijd sv Dosko - de Graafschap vanavond om 17u alJustMU schreef op woensdag 24 september 2014 @ 11:04:
[...]
Ik vind dat als je als club niet de financiele middelen hebt om FOX het te laten uitzenden dat FOX dan maar pech heeft. Als ze het dan alsnog zo nodig willen uitzenden zetten ze er zelf maar lampen bij. De club kost het klauwen vol met geld, maar FOX is diegene die er aan verdient. Krom![]()
Bij prof-clubs ligt dat natuurlijk anders, die hebben wel de financiele middelen.
[...]
Float like a butterfly, sting like a bee.
Eens, uiteindelijk zegt de voorselectie ook weer niks. Want als je niet bij de voorselectie zit kan je alsnog opgeroepen worden voor de selectie.Niku schreef op woensdag 24 september 2014 @ 13:17:
Zitten toch wel wat opvallende namen in. Bruma, Van Beek, Pröpper. Wel leuk voor hen.
Wat vinden jullie trouwens van die voorselectie? Ik vind dat grote onzin, kom gewoon meteen met 'de selectie'.
Eens, wel een leuke stimulans voor Van Beek, hij weet nu wel dat ze hem in de gaten houden. Speelt natuurlijk pas net in de basis bij Feyenoord, maar ik vind het hem behoorlijk doen. Er zijn natuurlijk nog zat verbeter punten, maar ik zie wel een nieuwe De Vrij in Van Beek.tweaker2010 schreef op woensdag 24 september 2014 @ 13:22:
[...]
Ik mag toch hopen dat Verhaegh afvalt en Van der Wiel en Janmaat meegaan. Van Beek komt nog tekort voor oranje, dan zou ik eerder voor Pieters gaan.
Jammer dat men bij FC Lienden het onderstaande niet eventjes vermeld hebben
Q: Can we keep politics out of punkrock pls? A: FUCK NO YOU FASCIST PIECE OF SHIT!
HBS - Heracles Almelo en AFC - Excelsior.
Ik verwacht wel at Heracles en Excelsior beide zullen winnen. Al weet je het maar nooit.
Edit: Nu gaat het hard, Milik 2 goals en een assist.
[ Voor 35% gewijzigd door Quad op 24-09-2014 18:58 ]
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
Wolkbreuk ofzo? Geen idee.PWM schreef op woensdag 24 september 2014 @ 18:48:
Iemand een idee waarom Excelsior stil is gelegd?
M'n oude clubje maar met 1-0 verloren van de graafschap
Float like a butterfly, sting like a bee.
http://www.ajaxshowtime.c...eten-blijven-zitten-.html
[ Voor 22% gewijzigd door ephymerous op 24-09-2014 19:21 ]
XXXVI
PSN: Finally_Chris
Not bad, 3 goals en 2 assists.
[ Voor 40% gewijzigd door Quad op 24-09-2014 19:53 ]
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
Hoewel dat de laaste jaren (ook voor deze 4 jaar) erg veel minder geworden.
Het Ajax public is van 2004 tot 2008 echt veel beter geworden, je club steunen en veel minder zeuren.
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
Ben je moe?CR1691 schreef op woensdag 24 september 2014 @ 19:47:
Toch logisch? Hij heeft Ajax vaak genoeg op de been gehouden. Alsof hij zich met zulke uitspraken populair maakt bij het Legioen
Hij zegt toch gewoon zaken die je als Feyenoorder wilt horen? Ik veroordeel het niet
#36
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
Dat weet je nooitQuad schreef op woensdag 24 september 2014 @ 20:00:
Ik denk dat Siggy zijn spitspositie komend weekend kwijt is. Het is dan wel een amateurclub maar Milik doet het beter dan Sigthorsson het kan doen.
#36
En toch heeft Vermeer een punt vind ik.Vos schreef op woensdag 24 september 2014 @ 19:57:
[...]
Ben je moe?
Hij zegt toch gewoon zaken die je als Feyenoorder wilt horen? Ik veroordeel het niet.
Niet dat Het Legioen altijd even geweldig is hoor, want na het verlies tegen Willem II werd er net zo goed gefloten, en terecht trouwens.
En dat punt is? Hij noemt namelijk meerdere zaken.JustMU schreef op woensdag 24 september 2014 @ 20:02:
[...]
En toch heeft Vermeer een punt vind ik.![]()
Niet dat Het Legioen altijd even geweldig is hoor, want na het verlies tegen Willem II werd er net zo goed gefloten, en terecht trouwens.
[ Voor 5% gewijzigd door Vos op 24-09-2014 20:03 ]
#36
Nee natuurlijk weet je het nooit, maar ik denk niet dat Sigthorsson in staat is om 3 goals + twee assists + een prima steekpass te geven waar een goal uit valt.Vos schreef op woensdag 24 september 2014 @ 20:01:
[...]
Dat weet je nooit. Maar wat mij betreft prima dat Milik start ja...
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
Ik doel op het uitfluiten na een wanprestatie. Ik heb gewoon het idee dat dat bij Ajax sneller gebeurt dan bij Feyenoord, enigsinds logisch als je kijkt na de prestaties van afgelopen seizoenen.Vos schreef op woensdag 24 september 2014 @ 20:02:
[...]
En dat punt is? Hij noemt namelijk meerdere zaken.
Dat denk ik ook wel ja, Ajax (publiek) is vaak kritischer. Wil mooi spel zien, maar dat wordt al paar jaar weinig getoondJustMU schreef op woensdag 24 september 2014 @ 20:04:
[...]
Ik doel op het uitfluiten na een wanprestatie. Ik heb gewoon het idee dat dat bij Ajax sneller gebeurt dan bij Feyenoord, enigsinds logisch als je kijkt na de prestaties van afgelopen seizoenen.
Maar er zijn ook wel situaties geweest waarbij Vermeer echt drama was. Maar hij kan de week er op je ook weer redden, lastige situatie dus.
[ Voor 9% gewijzigd door Vos op 24-09-2014 20:06 ]
#36
I served in a company of heroes.
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
Quad schreef op woensdag 24 september 2014 @ 20:17:
Omfg rofl wtf! Hij is beter dan Ronaldo!!11!!1
6e inderdaad.
I served in a company of heroes.
Ook zijn controle mag iets beter. Maar ook al zijn het amateurs zoiets geeft je denk ik wel zelfvertrouwen.
Het valt wel op dat als Milik speelt, hij wel scoort de laatste wedstrijden. Vooral de overtuiging met schieten en niet zoals Sigi, waar elke bal de 2e ring bereikt.
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
PSN: Finally_Chris
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Er zijn ergere verslag gevers. Maar Nederlandse verslaggevers hebben vaak iets te veel een (vaak buitenlandse) favoriet. En dat hoor je vaak terug.Quad schreef op woensdag 24 september 2014 @ 21:04:
Ugh, wat vind ik Evert ten Napel irritant zeg.
Die actie op Vermeer is ook wel erg lomp, maar dat komt ook door het gras wat natuurlijk erg mooi door glijd.
Overigens zie je hier wel het grote probleem van vele Nederlanse ploegen wat Feyenoord nu ook weer 25 minuten overkomt. Dat ze niet gewoon kunnen spelen op winst. Het lijkt wel of ze goed moeten spelen waar gewoon winnen belangrijker is.
Je mag toch nooit tegen GAE achter komen na 1 minuut.
[ Voor 26% gewijzigd door Kevinp op 24-09-2014 21:12 ]
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
Ik vind hem ook mal irritant.Kevinp schreef op woensdag 24 september 2014 @ 21:10:
[...]
Er zijn ergere verslag gevers. Maar Nederlandse verslaggevers hebben vaak iets te veel een (vaak buitenlandse) favoriet. En dat hoor je vaak terug.
Die actie op Vermeer is ook wel erg lomp, maar dat komt ook door het gras wat natuurlijk erg mooi door glijd.
Die speler kon overigens nooit bij die bal, behoorlijk lomp inkomen vond ik.
#36
Overigens wat een mis gekopte bal zeg van GaE.
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Tja het tweede jaar, dat gaat vaak een paar maanden een stuk minder. Eerst lekker vrijuit spelen. En dan kijkt iedereen naar je ( zie je ook bij Klaassen ) en is het veel lastiger.ph4ge schreef op woensdag 24 september 2014 @ 21:14:
Wil iemand eens tegen Boetius zeggen dat hij het veld breed moet houden? Wat denkt hij nou te bereiken door naast Kazim te lopen? Hij is niet de man die hem er in gaat koppen, het wordt zo alleen maar te druk.
edit hoe kan het zijn dat je Ajax wegspeeld (ok niet scoort) en GAE eigenlijk ook al 2 tot 3 kansen heeft gehad, en ik Feyenoord nog niks heb zien creëren.
[ Voor 13% gewijzigd door Kevinp op 24-09-2014 21:17 ]
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
Dat is wel zo, maar een beetje je positie houden kan je ook als je totaal niet in vorm bent. Hij moet aan de zijkant de bal in de voeten krijgen en dan een actie maken, niet naast Kazim gaan lopen zonder bal. Daardoor maak je het verdedigen ook makkelijk. Voorlopig krijgt hij geen bruikbare ballen op deze manier en weet je zeker dat je nooit een goede actie kan maken.Kevinp schreef op woensdag 24 september 2014 @ 21:16:
Tja het tweede jaar, dat gaat vaak een paar maanden een stuk minder. Eerst lekker vrijuit spelen. En dan kijkt iedereen naar je ( zie je ook bij Klaassen ) en is het veel lastiger.
Simpel je taken uitvoeren is de eerste stap naar een betere vorm. Het lijkt wel of hij en Vilhena zich staan te verstoppen.
[ Voor 11% gewijzigd door ph4ge op 24-09-2014 21:21 ]
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Je reactie in combinatie met die van mij is precies het probleem. Ze willen zich bewijzen en doen daardoor net iets meer, of althans dat proberen ze want helaas pakt het net te vaak verkeerd uit. Het gevoel hebben jezelf moeten laten zien is denk ik de belangrijkste oorzaak.ph4ge schreef op woensdag 24 september 2014 @ 21:18:
[...]
Dat is wel zo, maar een beetje je positie houden kan je ook als je totaal niet in vorm bent. Hij moet aan de zijkant de bal in de voeten krijgen en dan een actie maken, niet naast Kazim gaan lopen zonder bal. Daardoor maak je het verdedigen ook makkelijk.
Simpel je taken uitvoeren is de eerste stap naar een betere vorm. Het lijkt wel of hij en Vilhena zich staan te verstoppen.
Waar zag evert dat de keeper werd aangevallen, ik zag het niet, nou ja ik zag het wel, maar dat waren GAE spelers.
[ Voor 7% gewijzigd door Kevinp op 24-09-2014 21:24 ]
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Dat zie je heel vaak, kijk naar Utrecht. Kan het tegen Ajax bijna altijd opbrengen, maar de wedstrijd erna kan het zo weer pet zijn. Zit allemaal in de hoofden.Kevinp schreef op woensdag 24 september 2014 @ 21:16:
[...]
...
edit hoe kan het zijn dat je Ajax wegspeeld (ok niet scoort) en GAE eigenlijk ook al 2 tot 3 kansen heeft gehad, en ik Feyenoord nog niks heb zien creëren.
Maar een Ajax heeft dit ook wel met een goede CL wedstrijd. De wedstrijd erna zie je er niks van terug. En nee ik doel niet specifiek op de wedstrijd van zondag j.l.
@hieronder, speelt ook mee ja.
[ Voor 18% gewijzigd door Vos op 24-09-2014 21:27 ]
#36
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Die verslaggever telkens over zn frustratie bij aanvallende overtredingtjes die nauwelijks een naam mogen hebben moet ook eens zn mond houden.
[ Voor 49% gewijzigd door ph4ge op 24-09-2014 21:33 ]
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
[ Voor 32% gewijzigd door Vos op 24-09-2014 21:52 ]
#36
[ Voor 23% gewijzigd door ph4ge op 24-09-2014 21:58 ]
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
Kon hij niks aan doen, bal werd vlak voor zn neus van richting veranderd door een verdediger.Kevinp schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:15:
Vermeer staat toch wel weer redelijk degelijk te keepen. Hoewel ik de goal heb gemist.
Fijn dat de scheidsrechter ook mee werkt. Die Duits had natuurlijk gewoon zn 2e geel moeten krijgen daar en dan nog zo reageren ook.
Fijn dat die commentator hem nog even aanmoedigt en dan gaat hij er nog in ook. Weer 2 spelhervattingen die er in vliegen.
[ Voor 12% gewijzigd door ph4ge op 24-09-2014 22:21 ]
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
PSN: Finally_Chris
Vermeer goede wedstrijd, maar ja, die goals doe je zo niets tegen.
Jeetje: mooie redding van die keeper!
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid."
vuurwerk - vlees eten - tuinkachel - bbq - alcohol - voetbalwedstrijden - buitenfestivals - houtkachels
En vroeg of laat gaan ze met de vinger naar Rutten wijzen.CR1691 schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:22:
Kansloos! Wat een enorm klote seizoen gaat dit worden zeg. Triest elftal.
Ja terwijl hij er vrij weinig aan kan doen. Al is hij net zo goed eindverantwoordelijk als Van Geel.Deadsy schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:24:
[...]
En vroeg of laat gaan ze met de vinger naar Rutten wijzen.
PSN: Finally_Chris
Nog één wedstrijd en dan gebeurd dat. Rutte is een veel te vriendelijke man. Niet de uitstraling voor een club die iets MOET winnen.Deadsy schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:24:
[...]
En vroeg of laat gaan ze met de vinger naar Rutten wijzen.
Ik vind het knap hoe Frank de Boer dat doet, eerlijk, maar toch meer het gevoel dat hij een winnaarsploeg probeert te maken.
d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.
Dat vind ik dus echt het probleem niet. Zoveel wordt er niet weggegeven het zijn alleen spelhervattingen die er telkens invliegen. En wel op zo'n wijze dat je er ook niks aan doet. Clasie is de enige die het tempo opvoert, vind ik ook een van de betere. Aan inzet ligt het ook niet, maar wel aan vertrouwen. Aanvallend staan ze gewoon helemaal geblokkeerd en het zit ook gewoon enorm tegen. De afgelopen weken kan je wel tientallen "als" aanhalen.Arjan90 schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:23:
Dit wordt vast een gevalletje "Parkeer de bus"Feyenoord is nog te zoekende in de tactiek, te weinig vuur in het spel, dan ga je inderdaad af. De verdediging valt tegen maar ook Clasie vind ik geen degelijke wedstrijd spelen. Go Ahead Eagles zit er natuurlijk ook gewoon goed op qua verdediging.
Vermeer goede wedstrijd, maar ja, die goals doe je zo niets tegen.
Jeetje: mooie redding van die keeper!
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Behalve het iets meer ballen winnen op het middenveld afgelopen zondag zie ik voetballend weinig verschil. Zondag was ietsjes beter.
Ja, er zijn mensen die Feyenoord helemaal geweldig vonden.. zo onderhand heeft Feyenoord ook al wel 6 kansen gehad, wederom veel te weinig in verhouding met het balbezit
[ Voor 21% gewijzigd door St@m op 24-09-2014 22:34 ]
vuurwerk - vlees eten - tuinkachel - bbq - alcohol - voetbalwedstrijden - buitenfestivals - houtkachels
De selectie is gewoon niet goed genoeg. En dat een van Geel dan ook nog zegt dat ze voor het kampioenschap gaan helpt echt totaal niet.Kevinp schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:27:
[...]
Nog één wedstrijd en dan gebeurd dat. Rutte is een veel te vriendelijke man. Niet de uitstraling voor een club die iets MOET winnen.
Ik vind het knap hoe Frank de Boer dat doet, eerlijk, maar toch meer het gevoel dat hij een winnaarsploeg probeert te maken.
Er zitten teveel spelers in de groep die gewoon niet goed genoeg en je kunt dan niet van Rutten verwachten dat hij er potentieel eruit haalt dat er niet is.
En er zijn dan wel talenten in de groep maar je kunt ook niet verwachten dat deze elke week een flinke stap vooruit maken.
Dan zijn er ook te weinig dragende spelers van een goed niveau.
PSN: Finally_Chris
Er is toch een spits? Te Vrede heet 'ie. Het probleem ligt echt niet bij de spits, maar bij de aanvoer naar de spits vanuit het middenveld en de zijkanten. Tuurlijk zijn er betere spitsen, maar die zullen ook niet scoren als ze geen ballen krijgen.D-e-n schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:34:
Rutten kan er toch niks aan doen dat er geen spits is gehaald?
vuurwerk - vlees eten - tuinkachel - bbq - alcohol - voetbalwedstrijden - buitenfestivals - houtkachels
Er liggen er 2 in aan de ene kant en 0 aan de andere. De ene club heeft een paar open kansen gehad, de ander eigenlijk 0.D-e-n schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:34:
Rutten kan er toch niks aan doen dat er geen spits is gehaald?
Er is verloren van Willem 2, Utrecht en nu GA. Dat heeft echt niets met 1 spits te maken.
En natuurlijk maakt een goede spits veel uit. Het gaat niet om het scoren alleen, ook het positie kiezen en ballen vasthouden
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Ter Napel is een vreselijk irritante schreeuwlelijk met een beperkte woordenschat.ph4ge schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:39:
Pff, wat is die commentator partijdig bij vlagen.
Het probleem is wel dat men het niet gewoon lekker heeft laten schieten, maar gewoon kwaliteit tekort kwam. Dat is pijnlijk.
"Kom op jongen, schiet hem er in!" Ligt het aan mij of kan dat echt niet als objectief commentator?jaapstobbe schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:40:
[...]
Ter Napel is een vreselijk irritante schreeuwlelijk met een beperkte woordenschat.
Dit is al pijnlijk genoeg, zo'n vent hoeft het niet nog erger te maken.
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Rutten mag van mij zijn spullen pakken, als je 2(!) van de 12 officiele wedstrijden wint (Met heel veel geluk) ben je niet de juiste persoon voor dit Feyenoord.
Jammer maar helaas Fred, je kan misschien best een vriendelijke kerel zijn, maar dit gaat m niet worden.
Ook gewoon belachelijk dat we met 4(!) Aanvallers staan en vrijwel niks weten af te dwingen..
PSN: Finally_Chris
Als Rutten moet vertrekken dan moet men van Geel er ook uit gooien.CR1691 schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:51:
Tja als je zondag ook nog verliest is de situatie niet meer houdbaar. Dan is het over en sluiten voor fredje
HIj is verantwoordelijk voor deze selectie die gewoon niet goed genoeg is.
Eens, er zijn spelers aangetrokken op posities die niet nodig waren, zoals Vermeer. Vermeer is een prima keeper, maar niet de speler die Feyenoord nodig heeft.PWM schreef op woensdag 24 september 2014 @ 23:02:
van Geel lijkt me eerder ja. Heeft zelf Rutten aangesteld, veel spelers verkocht voor hooguit redelijke sommen en heeft lopen blunderen bij de aanschaf van een spits. Rutten weg en veel Geel die op zijn plek blijft zou waanzin zijn.
Ik snap sowieso niet dat Rutten begint met Boëtius en Schaken, die presteren zo bar weinig. Bilal en Manu zullen het toch niet slechter doen ?
Het is dat Feyenoord met het nodige geluk Europa League voetbal heeft behaald, want als het 3-3 was geworden was er letterlijk 'de pleuris uitgebroken' om het zo maar te verwoorden.
Ik heb een hele lange tijd vertrouwen in Rutten gehad, maar het lijkt gewoon niet te willen werken. De selectie speelt nog als los zand, maar sorry hoor, als je in de 12e(!) officiele wedstrijd nog 'automatismen' moet gaan inslijpen is er iets goed mis. Daarvoor is de voorbereiding toch voor ?
Nu ga ik maar slapen, dromen over de tijd dat Koeman de touwtjes in handen had.
Al is met het ontslag van Fredje het probleem niet opgelost lijkt me, want daar ligt het niet zozeer aan.CR1691 schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:51:
Tja als je zondag ook nog verliest is de situatie niet meer houdbaar. Dan is het over en sluiten voor fredje
Wel apart om te zien. Na de wedstrijd tegen Ajax riep iedereen nog dat Feyenoord onterecht verloren had.CR1691 schreef op woensdag 24 september 2014 @ 22:22:
Kansloos! Wat een enorm klote seizoen gaat dit worden zeg. Triest elftal.
En nu is het opeens een triest elftal. Ik vond naast (het gebrek aan) afwerking vooral de inzet matig.
PSN: Finally_Chris
Dit topic is gesloten.
![]()
Voor de FIFA-verkiezing: [Voetbal] FIFA-verkiezing
Voor buitenlandse competities: [Voetbal] Buitenlandse competities seizoen 2014/2015