Het grote wielrenervaringtopic - Deel 18 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 92 ... 138 Laatste
Acties:
  • 594.025 views

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nWn
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 22:07

nWn

In Geocentric Orbit

Als fietser neem je deel aan het verkeer, en is het ook je eigen verantwoordelijkheid om alles veilig en netjes te laten verlopen. Niet alleen voor je eigen veiligheid, maar ook voor die van een ander. Een fietsbel hoort daar wat mij betreft gewoon bij, net zoals een auto een werkende claxon hoort te hebben.

Zelf heb ik zo'n goedkoop belletje met een rubber bandje en dat werkt prima. Tijdens een inhaalactie blijf ik rustig bellen totdat de fietsers voor me erop reageren. Vervolgens vriendelijk gedag zeggen en dan is er niks aan de hand :)

Wat dat betreft ben ik het volledig eens met het idee dat als je gaat racen je in feite bezig bent met een illegale straatrace.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dreamscape
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 03-10 16:11
Evianon schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 13:29:
Toch blijft een belletje op een racefiets een beetje een tourrijders gevoel hebben :P.
Als je geen wedstrijd rijdt, maar gewoon op de openbare weg rijdt met ander verkeer, dan ben je dat toch ook?

Punctuality is the politeness of kings


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BreadFan
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
http://www.rose.nl/artike...-mini-fietsbel/aid:555482

5 euro en in 2 tellen te verwijderen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dreamscape
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 03-10 16:11
Tsja, ik heb dit ding onder mijn stuurpen zitten:
Afbeeldingslocatie: http://www.futurumshop.nl/img/6203-0124-N1206.jpg

Die is niet in 2 tellen weg, maar hij hoeft er van mij ook niet echt af te kunnen.

Punctuality is the politeness of kings


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 23:04
Roet schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 13:53:
En ik denk dat het enorm veel scheelt of je in je eentje fietst of met een groep. Volgens mij is de goodwill voor een groep echt 0,0 namelijk.
Goh, hoe zou dat nou toch komen... O-) O-)

Ik krijg ook met de dag meer een hekel aan groepjes wielrenners... Er is altijd wel wat met die arrogante kuddedieren.. Ik kan me daarom goed voorstellen dat "normale" fietsers er helemaal wel klaar mee zijn.

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Makkelijk
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 04-10 09:17
Evianon schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 13:29:
[...]


[...]
Zo'n belletje die er in 3 seconden op en af gaat met een rubbertje is misschien wel nice to have, zal binnenkort eens kijken of zoiets op m'n stuur past. Toch blijft een belletje op een racefiets een beetje een tourrijders gevoel hebben :P. Maar heb het niet hebben van een bel ook nooit echt als issue ervaren though..
Hmm tja, dat het niet mag bij koersen is best een verdomd goede reden natuurlijk :P. Maar ik zou dan zelf toch gewooon voor de snel te verwijderen versie gaan (ik heb ook een rubberen mount, zit muurvast en is in 2 seconden er op en er af.)

Zou totaal niet zonder kunnen. Ik gebruik mijn bel denk ik zo'n 10, 20x per rit. Ik bel voor alles wat meer dan 1 breed fietst en ik bel áltijd als er kinderen of honden in de berm zijn. Maar goed, het hangt er waarschijnlijk flink vanaf waar je fietst. In het duingebied kom je dus regelmatig fietsers tegen en kinderen / honden als voetgangers. Als ik een rondje ringvaart fiets gebruik ik waarschijnlijk helemaal geen bel inderdaad. Dan haal ik alle fietsers gewoon over de rijbaan in. Wat dat betreft vind ik rustige wegen met een fietsstrook op de weg toch het fijnst.

[ Voor 11% gewijzigd door Makkelijk op 26-08-2014 14:25 ]

Badieboediemxvahajwjjdkkskskskaa


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • argro
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 02-08 20:54
Tsjilp schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 13:34:
Bij officiële koersen mag je geen loszittende onderdelen (op een bidon na) hebben. Een bel mag dus niet.
Verder ga ik me niet in de bel discussie mengen, die is in de afgelopen 17 delen al vaak genoeg voorbij gekomen :+
Een bel zit m.i. vast, althans niet losser dan de houder van bijvoorbeeld een Garmin of een sensor van een fietscomputer. Ik zou zelfs wel durven verdedigen dat het voorwiel meer los zit dan een bel.
ybastiaans schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 13:25:
[...]

Same here, ik heb hem om de zadelpen. Ik heb alleen twee zadelpennen (gewone en tijdrit houding pen), en dus steekt de bel elke keer gewoon over naar de andere zadelpen. Zeker 2m werk.
Een bel onder het zadel? Is dat niet onhandig? Of bedoel je stuurpen?

[ Voor 26% gewijzigd door argro op 26-08-2014 15:22 ]

so·wie·so (bw.) 1 hoe dan ook => überhaupt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Roet schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 13:53:
Aan de andere kant zie ik ook steeds strava-linkjes voorbij komen met 'gemiddelde x over afstand y', iets wat me als vaste lurker van dit topic niet meer interesseert. De fietsvakanties en verslagen vind ik wel weer heel boeiend om te lezen, inclusief het beeldmateriaal.
Hier ben ik het nu eens 100% mee eens :)

Het kan me niet schelen dat je 80 kilometer hebt gefietst in een polder in zuid-holland. Ik hoef er dan ook geen strava-bewijs van te zien. Wat me wel kan schelen (en waar ik plezier aan beleef) zijn gave reisverhalen met mooie foto's van hoge bergen en dure fietsen. :P

Strava is ook al heel passé, eigenlijk. Zelfs de strava-lawsuits zijn al zó 2011.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Seriph
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 01-10 11:24
dreamscape schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 14:02:
Tsja, ik heb dit ding onder mijn stuurpen zitten:
[afbeelding]

Die is niet in 2 tellen weg, maar hij hoeft er van mij ook niet echt af te kunnen.
Ik heb precies zo een bel (zonder de tekst SRAM). Zit voor op mijn stuurpen. En ik doe altijd netjes ping ping als ik iemand inhaal (op een krap stukje). Toen ik mijn fiets kocht was het eerste wat ik vroeg zet je er wel een bel op. Ik ben niet conform "the rules" Heb ook lekker een zadeltasje met wat spullen.

Ben ook typische beginner. Veel te zwaar verzet voor mijn tempo. Zit als een kromme bochel op mijn fiets. Lekker zware shag op mijn benen. Maar heb er wel dik plezier in. Lekker kachelen op mijn karretje. Vanavond misschien stiekem een rondje solo als de vriendin in de sauna zit hoewel ik morgen weer samen ga.

EDIT: Over strava. Het is leuk voor mezelf en om de ritten bij te houden. Ik vind zelf ook de mooie reisverhalen/foto's het mooist. Ga zelf over een paar weken naar Gran Canaria en dan maar eens kijken of ik misschien mijn eerste hoogtemeters kan gaan maken. Fietsie huren en gaan met die banaan. (En na 200 meter huilend langs de kant zitten omdat zelfs 39-32 te zwaar is :P )

[ Voor 16% gewijzigd door Seriph op 26-08-2014 15:37 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 23:04
Helaas kan je moeilijk elke 2 weken een reis naar een of ander mooi berggebied maken en zitten een hoop mensen toch echt gewoon vast aan de hollandse polders.. Dan moet je daar maar het beste van maken, zodat je een of twee keer per jaar een mooi reisverslag kan plaatsen. :)

[ Voor 15% gewijzigd door M@cer op 26-08-2014 15:52 ]

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoogie2004
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 03-10 12:58

Hoogie2004

Whohooooo

Over de strava ervaringen van rondjes van 50km in de polder :)

Ik denk dat het voor de meesten (incl. ik) vaak even een manier is om een 'persoonlijke overwinning' even van zich af te schrijven. Als het je niet interesseert dan lees je er toch overheen. Er is niemand die expliciet vraagt om een reactie, echter zijn de complimentjes die je soms krijgt toch een leuk hart onder de riem dat je goed bezig bent :)

Ik zet ook niet al mijn activiteiten hier neer, maar bijv. een Gran Fondo vond ik wel leuk om te delen. Voor mij was dat toch wel een mijlpaal die ik even wilde delen, ook al draait een groot deel van de mensen hier daar hun hand niet meer voor om :)

Ow, en de verslagen over mooie berggebieden zijn natuurlijk fantastisch, geeft me alleen maar meer zin om daar ooit naartoe te gaan, maar voorlopig zal ik het moeten doen met zuid-limburg (staat op de planning de komende tijd een keer te doen)

My iRacing profile | Strava


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LuPo
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 23:12
Helaas wordt er op de mooie reisverslagen ook niet of nauwelijks gereageerd. Tenminste, dat heb ik pas geleden ondervonden met mijn reis naar Mallorca. Niet dat ik van iedereen moet horen hoe leuk het wel niet is, maar (bijna) geen reacties is toch een beetje ontmoedigend als je flink lang bezig bent met een post. Maar blijkbaar worden ze wel gewaardeerd lees ik nu. :)

Over het bel verhaal. Ik ga niet inhoudelijk, maar even voor mensen die een simpel, goedkoop, zwart en goed belletje zoeken. Ik heb laatst de BBB-15 Loud & Clear Deluxe op de gok gekocht. Er stonden een paar negatieve verhalen op internet; hij zou op klinkers tingelen en niet goed bellen. Maar ik heb beide problemen niet. Hij belt juist uitstekend omdat er een veertje op het knopje zit en tingelt niet. Misschien hebben ze hem tussendoor verbeterd? :) Perfect ding! Kost weinig, is zeer makkelijk te monteren met een rubberen ringetje en belt dus meer dan prima. Hij is al direct op mijn eerste ritje erg goed van pas gekomen. Door vroegtijdig twee keer te bellen ging men aan de kant en kon ik zonder afremmen doorrijden. Ik ben er blij mee.

Zoek de bel (van de zijkant zie je hem wel goed geef ik toe, maar van voren en achteren bijna onzichtbaar)
Afbeeldingslocatie: http://i59.tinypic.com/5otp38.jpg

4620 Wp PV ZZO 52° | VW Golf Variant 1.5 TSI '19


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roet
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 03-10 20:03
Hoogie2004 schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 15:59:
Over de strava ervaringen van rondjes van 50km in de polder :)

Ik denk dat het voor de meesten (incl. ik) vaak even een manier is om een 'persoonlijke overwinning' even van zich af te schrijven. Als het je niet interesseert dan lees je er toch overheen. Er is niemand die expliciet vraagt om een reactie, echter zijn de complimentjes die je soms krijgt toch een leuk hart onder de riem dat je goed bezig bent :)

Ik zet ook niet al mijn activiteiten hier neer, maar bijv. een Gran Fondo vond ik wel leuk om te delen. Voor mij was dat toch wel een mijlpaal die ik even wilde delen, ook al draait een groot deel van de mensen hier daar hun hand niet meer voor om :)
Ieder heeft zijn eigen doelen en niveau, dat respecteer ik ook. Echter reageerde ik op de reactie dat het onderwerp 'de fietsbel' al voor de zoveelste keer voorbij kwam. En ik gaf aan dat er ook wel andere dingen herhaald worden in dit topic, en dat het daarom dus ook niet zo erg is dat het onderwerp fietsbel af en toe naar voren komt.

Je mag je van mij gerust strava-linkjes bljiven plaatsen, ik zeg ook niet dat dat moet stoppen (mijn excuses als dat zo over kwam), ik zeg alleen dat het mijn interesse niet meer wekt. Iedereen heeft andere interesses en kijkt om een andere reden in dit topic, dat maakt het voor mij juist interessant om hier rond te hangen :).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BreadFan
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
LuPo schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 16:14:
Helaas wordt er op de mooie reisverslagen ook niet of nauwelijks gereageerd. Tenminste, dat heb ik pas geleden ondervonden met mijn reis naar Mallorca.
Op een nieuwe fiets ook bijna niet (1 reactie gehad). Daarna wordt er een vraag gesteld over bidonhouders en daar komen dan al gauw 10 reacties over 8)7 Ach ja, ik lig er niet wakker van. Ik ben enthousiast over mijn eigen nieuwe fiets, en ik ventileer dat hier. Of er dan iemand reageert zie ik dan wel.

Ik heb iig wel op jouw Mallorca ervaringen gereageerd :) dat ik jaloers was :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DDX
  • Registratie: April 2001
  • Nu online
Hangt er natuurlijk vanaf wanneer je het post, als er daarna weer 3 pagina's over bellen gaan leest niet iedereen het.
En misschien lezen mensen het wel maar geen nuttige reactie ;)
Terwijl een vraag over een bidonhouder natuurlijk vraagt om reacties.

Gaat nogsteeds door de meet aankomend weekend trouwens ?

[ Voor 26% gewijzigd door DDX op 26-08-2014 16:32 ]

https://www.strava.com/athletes/2323035


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Seriph
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 01-10 11:24
Oh ik waardeer de reisverhalen ten zeerste. Ik heb alleen weinig meer te melden dan " Veeeet" op zo een verhaal en dat laat ik maar achterwege. Net als op nieuwe fietsen topics. Ik moet nog steeds foto's maken van mijn nieuwe karretje. Maar dat is een beetje een standaard fietsie dus daar ben ik ook huiverig voor om dat te etaleren. Het is allemaal zo standaard wat ik heb. Een dik oud mannetje :P op een nieuw fietsie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bacchus
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 03-10 12:11
Hier hetzelfde qua reisverhalen en fietsporno: Er is zo weinig aan toe te voegen anders dan verschillende uitingen die allemaal neerkomen op "vind ik leuk". Dat wil niet zeggen dat ik die posts niet waardeer, integendeel, dat zijn de leukste van het topic. Alleen valt er in het gezeik over aso medeweggebruikers, discussies over bidonhouders, kleding en belletjes gewoon meer te vertellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WiLLoW_TieN
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 22:56
Mijn fietsje ( met bel ) ook maar eens posten ;)

Afbeeldingslocatie: http://i114.photobucket.com/albums/n272/WiLLoW_TieN/Fiets_zps90bff218.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BreadFan
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Ah well, de ene keer krijg je 1 reactie en de volgende keer 1 pagina vol :P

Gevoelige onderwerpen roepen natuurlijk altijd ook meer reacties op.

@WiLLoW_TieN

Nice!!! d:)b

O-)

[ Voor 11% gewijzigd door BreadFan op 26-08-2014 16:58 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WiLLoW_TieN
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 22:56
TY ;) Ben er ook erg blij mee !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Evianon
  • Registratie: Mei 2014
  • Laatst online: 04-10 10:05
LuPo schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 16:14:
Helaas wordt er op de mooie reisverslagen ook niet of nauwelijks gereageerd. Tenminste, dat heb ik pas geleden ondervonden met mijn reis naar Mallorca. Niet dat ik van iedereen moet horen hoe leuk het wel niet is, maar (bijna) geen reacties is toch een beetje ontmoedigend als je flink lang bezig bent met een post. Maar blijkbaar worden ze wel gewaardeerd lees ik nu. :)
[afbeelding]
Ik vind de reisverslagen ook erg leuk om te lezen, heb je Mallorca verslag met interesse gelezen en je hebt me er ook mee op ideeën gebracht. Maar een reactie zou inderdaad niet veel meer zijn dan "Leuk!" dus die blijft dan maar achterwege :P.

Dat belletje ziet er wel handig uit, kan er makkelijk op en af. Scheelt weer een argument om geen bel te hebben, ik zal 'm eens halen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bertha781
  • Registratie: Juli 2012
  • Laatst online: 29-10-2020
dreamscape schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 14:02:
Tsja, ik heb dit ding onder mijn stuurpen zitten:
[afbeelding]

Die is niet in 2 tellen weg, maar hij hoeft er van mij ook niet echt af te kunnen.
Mij leek dit een prima de luxe bel. Alleen jammer dat deze in nederlands niet in de handel is.

Afbeeldingslocatie: http://cdn.shopify.com/s/files/1/0118/9802/products/BLACK_BellStrong_grande.png?v=1406604577

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Magic666
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 13:57

Magic666

No one's neighbour!

Vooruit, ook de mijne dan:

Afbeeldingslocatie: http://members.ziggo.nl/mrikkert/3.jpg

Matzwarte Presto Colle, 3x9 Ultegra afgemonteerd, zadel en fietscomputer wel vervangen.

Edit: hey, die bel hierboven heb ik! Moet hem alleen nog op de fiets zetten, heb toen meegedaan met het Kickstarterproject van hun.

[ Voor 27% gewijzigd door Magic666 op 26-08-2014 17:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LuPo
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 23:12
Mooi om te lezen dat iedereen van de fietsverhalen heeft genoten en niet heeft gepost omdat het alleen 'Leuk' zou zijn. Thanks! ;)
Op zich had ik in een bericht nog wel een vraag gesteld over de hoeveelheid drinken alleen die zin zal dan wel over het hoofd worden gezien in zo'n grote post. :P

Kan iemand nog wat zeggen over de hartslagen die ik heb gereden trouwens? Daar had ik ook nog een vraagje over in die post. Ik ben nogal een n00b op het gebied van hartslagen.
Bertha781 schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 17:23:
[...]

Mij leek dit een prima de luxe bel. Alleen jammer dat deze in nederlands niet in de handel is.

[afbeelding]
Die vond ik ook mooi maar vond ik veel te duur. 5,50 vs. 45 euro.

Mooie fietsen trouwens hierboven! :*) ;)

4620 Wp PV ZZO 52° | VW Golf Variant 1.5 TSI '19


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WiLLoW_TieN
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 22:56
$ 45,-- is geen € 45,-- :+ maar hij is idd wel wat duur...!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RalphvR
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 10-07 20:10
LuPo ik heb zeker van je reisverhalen genoten, heeft mij ook op het idee gebracht volgende zomer een soortgelijke vakantie te houden, lijkt me prachtig!

Mooie fietsen trouwens heren!

WiLLoW_TieN gaaf stuurlint heb je! Welk merk/waar besteld? :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WiLLoW_TieN
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 22:56
RalphvR schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 18:41:

WiLLoW_TieN gaaf stuurlint heb je! Welk merk/waar besteld? :)
Het is van Deda ( En door Imming in Egmond erop gezet ).

Dit --> http://hollandbikeshop.co...et-stuurdoppen-fluo-geel/

Past goed bij mijn flourgele Giro Savant helm.

http://www.33tweewielers....-giro-savant-fluorgeel-l/

( Want behalve een bel is het ook wel handig dat je opvalt in het verkeer. )

[ Voor 22% gewijzigd door WiLLoW_TieN op 26-08-2014 18:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bertha781
  • Registratie: Juli 2012
  • Laatst online: 29-10-2020
Ik zoek voor het woon werk verkker nog een klein achterlichtje waat aa of aaa batterijen ingaan en veel bang voor buck geeft! Iemand?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NielsTn
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 02-10 13:49
Knogg?? Usb oplaadbaar...

Tesla Model 3 LR DualMotor - AP & FSD | 4800Wp solar panels | 11.4GJ thermal solar panels


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LuPo
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 23:12
WiLLoW_TieN schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 17:51:
$ 45,-- is geen € 45,-- :+ maar hij is idd wel wat duur...!
Daar komt nog 15 dollar verzendkosten bij op. ;)

4620 Wp PV ZZO 52° | VW Golf Variant 1.5 TSI '19


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jekker
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-08 14:39
Ik heb er nu 4 ritjes mee gereden, en hij zit echt heerlijk. Beste broek die ik tot nu toe heb gehad (referentie: Castelli Garmin bib (Kiss3), Pearl Izumi, Craft, Shimano). Bijbehorende shirtje is ook fijn trouwens, zit lekker strak om de bovenarmen :)
Was zo enthousiast over deze zeem dat ik meteen 2 varianten heb besteld op de bodyfit pro.

De bodyfit pro broek is een race broek heb ik gemerkt met flink compressie (flink strak),

Afbeeldingslocatie: http://www.sportful.com/medias/110121414p-091-01-260Wx260H?context=bWFzdGVyfHJvb3R8MTg0OTV8aW1hZ2UvanBlZ3xoYmYvaGRiLzg3OTkxNjgxMzUxOTguanBnfDYwYmE5YjlhOGM5ODFhMDY4MmYwM2FhNGFiYjdjNjllMGIzNjYwM2UyNGE5ODhhZGY1N2YzYWZiNTcwNmZiZTc
http://www.sportful.com/R...ACE-BIBSHORT/p/110121414P

heb en de Tour ook besteld

Afbeeldingslocatie: http://www.sportful.com/medias/110095914p-523-01-260Wx260H?context=bWFzdGVyfHJvb3R8MTk4MTh8aW1hZ2UvanBlZ3xoNGIvaGFmLzg3OTkxODcyMDYxNzQuanBnfGE1OTY1NjAyYjU2ZjkzMmZmOTAzNDI1MjEwOGE4OWUwODk4NTZjZDkwZmUxMzIyOGQwOTdiYTkxMDEwOWVkMTk
http://www.sportful.com/R...OUR-BIBSHORT/p/110095914P
deze is comfortabel en zit wat ruimer ook, en heeft dezelfde bodyfit pro zeem.
Morgen even rondje fietsen was vandaag echt te heet. ! 40c !! .

Afbeeldingslocatie: https://www.dropbox.com/s/lyfgnc3pzjeddzj/2014-08-26%2019.23.27.jpg?dl=1


Owja geniet trouwens altijd van de reisverslagen!.

Spicy!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Magic666
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 13:57

Magic666

No one's neighbour!

yup, vergeten te melden: hier ook een liefhebber van de reisverslagen maar zoals iemand anders al zei: ik ben een stille genieter ;)

^^: damn, mooie fiets! _/-\o_

[ Voor 11% gewijzigd door Magic666 op 26-08-2014 19:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoogie2004
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 03-10 12:58

Hoogie2004

Whohooooo

Roet schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 16:22:
[...]

Je mag je van mij gerust strava-linkjes bljiven plaatsen, ik zeg ook niet dat dat moet stoppen (mijn excuses als dat zo over kwam), ik zeg alleen dat het mijn interesse niet meer wekt. Iedereen heeft andere interesses en kijkt om een andere reden in dit topic, dat maakt het voor mij juist interessant om hier rond te hangen :).
Zo kwam het niet over hoor, dus die excuses zijn nergens voor nodig :) Ik wilde alleen even aanstippen dat iedereen een andere motivatie heeft voor een post.

My iRacing profile | Strava


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sapphire
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 22:45

sapphire

Die-hard pruts0r

Heerlijk om die hele bellen discussie te lezen hier :)

Maar buiten wat ik allemaal er van vind, zodra je met je fiets op de openbare weg rijd ben je bij wet verplicht een fietsbel te hebben.

En over auto's en inhalen en de foto van het verkeersbord uit Frankrijk. In Nederland hoor je als automolilist ook een veilige afstand te houden als je een fietser inhaalt. Deze bedraagt uit mijn hoofd iets van 1,20/1,50m, heb ik iig geleerd met autorijles (zo'n 10 jaar geleden).

En over electro-fosielen en andere gebruikers van het fietspad, voor zover ik mij herinner mag je alleen naast elkaar rijden (met een max. van 2 fietsen )op het fietspad zonder anderen te hinderen. Dus zodra mensen je niet kunnen inhalen en moeten bellen hinder je hen en ben je verplicht achter elkaar te gaan rijden.

Ander onderwerp, je erg leuk de reisverslagen allemaal :9
En plaatjes van alle mooie fietsen :9~

Edit: Vrouwlief komt net heel enthousiast aanlopen dat ze een leuke tourtocht voor me heeft gevonden :*)
40x de oude hollweg opfietsen voor een goed doel, totaal iets van 3800hm, prettig als je nooit klimt :/
Nu nog trainen is wat kortdag (4 sept is het al), zou een leuk najaars doel zijn voor volgend jaar :)

[ Voor 17% gewijzigd door sapphire op 26-08-2014 20:17 ]

Gabriël AM5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ceaser
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 30-09 22:03
LuPo schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 17:43:

Kan iemand nog wat zeggen over de hartslagen die ik heb gereden trouwens? Daar had ik ook nog een vraagje over in die post. Ik ben nogal een n00b op het gebied van hartslagen.
Allereerst, een expert ben ik zelf ook niet :)

Belangrijkste om in ieder geval te weten is waar je omslagpunt ligt. Die bepaalt hoe je zones in elkaar steken.

De eerste vraag is dan ook eigenlijk, gebruik je de zones zoals strava die ooit voor je ingedeelt heeft of heb je ze zelf ingevuld.f

In dat laatste geval heb je inderdaad te heftig gereden bij die herstelrit, uitgaande dus dat die zones kloppen, in het eerste geval kan het zijn dat de zones niet helemaal goed staan.

Heb mijn omslagpunt de laatste keer gemeten op 170, op basis daarvan heb ik het volgende ingesteld:
Herstel < 75% (< 128bpm)
D1 75 - 85% (129 - 145 bpm)
D2 85 - 95% (146 - 161 bpm)
D3 95 - 100% (162 - 170 bpm)
D4 > 100% ( 171 - max hartslag)

Alle waarden zijn dus relatief aan het omslagpunt. Nu betrap ik mezelf erop dat mijn omslagpunt, 170bpm, waarschijnlijk niet meer klopt. Heb dat een keer in maart gemeten maar sinds die tijd is mijn conditie echt enorm vooruit gegaan. Waarschijnlijk dus een goede zaak om dit zo nu en dan even goed te meten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • havana
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 30-09 08:26
Omslagpunt verandert door training niet tot nauwelijks. Wel hoeveel vermogen je wegtrapt op omslagpunt.

[ Voor 30% gewijzigd door havana op 26-08-2014 20:55 ]

DIT IS MIJN WEBSITE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pelle
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23:53

Pelle

🚴‍♂️

Inderdaad. En door training kun je ook de duur van het rijden op en boven je omslagpunt verhogen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LuPo
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 23:12
Ceaser schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 20:20:
[...]


Allereerst, een expert ben ik zelf ook niet :)

Belangrijkste om in ieder geval te weten is waar je omslagpunt ligt. Die bepaalt hoe je zones in elkaar steken.

De eerste vraag is dan ook eigenlijk, gebruik je de zones zoals strava die ooit voor je ingedeelt heeft of heb je ze zelf ingevuld.

In dat laatste geval heb je inderdaad te heftig gereden bij die herstelrit, uitgaande dus dat die zones kloppen, in het eerste geval kan het zijn dat de zones niet helemaal goed staan.

Heb mijn omslagpunt de laatste keer gemeten op 170, op basis daarvan heb ik het volgende ingesteld:
Herstel < 75% (< 128bpm)
D1 75 - 85% (129 - 145 bpm)
D2 85 - 95% (146 - 161 bpm)
D3 95 - 100% (162 - 170 bpm)
D4 > 100% ( 171 - max hartslag)

Alle waarden zijn dus relatief aan het omslagpunt. Nu betrap ik mezelf erop dat mijn omslagpunt, 170bpm, waarschijnlijk niet meer klopt. Heb dat een keer in maart gemeten maar sinds die tijd is mijn conditie echt enorm vooruit gegaan. Waarschijnlijk dus een goede zaak om dit zo nu en dan even goed te meten.
Mijn omslagpunt weet ik eerlijk gezegd niet. Ik heb in Strava mijn maximale hartslag van 187 ingegeven. Daarop heeft hij die zones gemaakt die je op die plaatjes ziet. Deze maximale hartslag komt uit een sporttest van een half jaar geleden.

Kan ik mijn omslagpunt makkelijk zelf bepalen? Tijdens mijn ritten met de hartslagmeter (ik heb hem pas sinds kort) kan ik trouwens op hartslag 170 goed door blijven fietsen terwijl het dan wel al flink zwaar is. Ik denk dus dat mijn omslagpunt daar ergens ligt. Daarboven wordt het al snel te zwaar en kun je het niet lang volhouden.

4620 Wp PV ZZO 52° | VW Golf Variant 1.5 TSI '19


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ceaser
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 30-09 22:03
havana schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 20:55:
Omslagpunt verandert door training niet tot nauwelijks. Wel hoeveel vermogen je wegtrapt op omslagpunt.
Pelle schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 21:07:
Inderdaad. En door training kun je ook de duur van het rijden op en boven je omslagpunt verhogen.
Ah, wellicht is dat het geval dan bij mij. Ik hou een hartslag van 170+ nu inderdaad veel langer vol dan een half jaar geleden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • argro
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 02-08 20:54
havana schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 20:55:
Omslagpunt verandert door training niet tot nauwelijks. Wel hoeveel vermogen je wegtrapt op omslagpunt.
Daarover verschilt men nog wel van mening. Citaat van sportarts Rozenberg van het Sportmedisch Centrum Nieuw Rotterdams Peil:
Training doet het omslapunt stijgen. De maximale hartfrequentie verandert echter niet of nauwelijks. Bij een ongetraind persoon ligt het omslagpunt op 50-60% van het maximum, bij licht getrainden (1 t/m 4 uur/week) op 60-75%, bij de redelijk getrainden (4 t/m 7 uur/week) 75- 85%, bij de goed getrainden (meer dan 7 uur/week), 85-95%. Indien het omslagpunt onder de 85% ligt is het met interval training mogelijk dit te verhogen. Indien het omslagpunt al hoger dan 85% ligt is er natuurlijk met intensieve intervaltraining slechts in beperkte mate verbetering te verwachten.

so·wie·so (bw.) 1 hoe dan ook => überhaupt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ceaser
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 30-09 22:03
LuPo schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 21:40:
[...]
Kan ik mijn omslagpunt makkelijk zelf bepalen? Tijdens mijn ritten met de hartslagmeter (ik heb hem pas sinds kort) kan ik trouwens op hartslag 170 goed door blijven fietsen terwijl het dan wel al flink zwaar is. Ik denk dus dat mijn omslagpunt daar ergens ligt. Daarboven wordt het al snel te zwaar en kun je het niet lang volhouden.
Ik heb het zelf gedaan volgens een methode die op doefiets.nl werd beschreven, degene waarbij je telkens je hartslag met 5 slagen per 5 minuten omhoog fietst.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LuPo
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 23:12
Ceaser schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 22:15:
[...]


Ik heb het zelf gedaan volgens een methode die op doefiets.nl werd beschreven, degene waarbij je telkens je hartslag met 5 slagen per 5 minuten omhoog fietst.
Thanks, ga ik die ook eens doen.

Al denk ik dus toch dat die zones al redelijk oké zijn omdat je dus in Strava met je maximale hartslag zones kunt laten berekenen?

4620 Wp PV ZZO 52° | VW Golf Variant 1.5 TSI '19


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RalphvR
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 10-07 20:10
WiLLoW_TieN schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 18:52:
[...]

Het is van Deda ( En door Imming in Egmond erop gezet ).

Dit --> http://hollandbikeshop.co...et-stuurdoppen-fluo-geel/

Past goed bij mijn flourgele Giro Savant helm.

http://www.33tweewielers....-giro-savant-fluorgeel-l/

( Want behalve een bel is het ook wel handig dat je opvalt in het verkeer. )
Bedankt voor de links! Opvallende stuurlinten zijn altijd wel mooi :*)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • argro
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 02-08 20:54
LuPo schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 22:16:
[...]

Al denk ik dus toch dat die zones al redelijk oké zijn omdat je dus in Strava met je maximale hartslag zones kunt laten berekenen?
Redelijk OK zal het wel zijn. Het zal bepaald zijn met bepaalde vuistregels. Voor de gemiddelde persoon zal dit kloppen. Een bepaald individu kan echter flink boven of onder het gemiddelde zitten.

so·wie·so (bw.) 1 hoe dan ook => überhaupt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

LuPo schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 22:16:
[...]


Thanks, ga ik die ook eens doen.

Al denk ik dus toch dat die zones al redelijk oké zijn omdat je dus in Strava met je maximale hartslag zones kunt laten berekenen?
Wat je ook kunt doen is gewoon een uur lang vol fietsen en wat je dan aan gemiddelde hartslag hebt, dat is je omslagpunt..
Nu is je omslagpunt bij het fietsen trouwens ook anders dan met hardlopen (waarbij je met hardlopen ongeveer 10 slagen boven je fiets omslagpunt zit), maar goed daar gaat het nu niet over :P

Ik heb alweer geboekt voor half maart, weer met collega's naar Gran Canaria (nu al zin in :*) )

[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 26-08-2014 22:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ybastiaans
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 13-03 20:38
argro schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 15:20:
[...]
Een bel onder het zadel? Is dat niet onhandig? Of bedoel je stuurpen?
Nope, onder het zadel. Onder het stuur is bij mij geen plek, op het stuur ook niet vanwege het triatlonstuur wat er nu op zit. Werkt prima, het is ff mikken met de hoek, zodat ik hem met mijn ijzeren dijen (spek :9 ) niet raak, en dan zit hij niet in de weg. Ik kan er gewoon op de tast mee bellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Griffin
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 03-10 15:10

Griffin

Is mythical

Topicstarter
LuPo schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 22:16:
[...]


Thanks, ga ik die ook eens doen.

Al denk ik dus toch dat die zones al redelijk oké zijn omdat je dus in Strava met je maximale hartslag zones kunt laten berekenen?
Succes! ;), is echt een hel de laatste paar stukken.
Zorg wel voor een weg waar je vol kunt gaan zonder ophoudingen oid.
Pelle schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 21:07:
Inderdaad. En door training kun je ook de duur van het rijden op en boven je omslagpunt verhogen.
True, maar als je boven je omslagpunt kunt rijden dan ben je eigenlijk aan het testen wat je nieuwe omslagpunt is (als je de methode van doefiets.nl gebruikt) ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • argro
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 02-08 20:54
Verwijderd schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 22:52:
[...]

Wat je ook kunt doen is gewoon een uur lang vol fietsen en wat je dan aan gemiddelde hartslag hebt, dat is je omslagpunt..
Zo makkelijk is dat ook niet. Wat is vol? Misschien ga je in het begin wel té hard (te ver boven omslagpunt) waardoor je instort en op een lagere gemiddelde hartslag uitkomt dan wanneer je een meer vlak schema (op omslagpunt) had gevolgd. Eén en ander is ook afhankelijk van het parcours en de wind. Als het een beetje waait zou ik geen parcours hier in de buurt weten waar ik een klein half uur (andere helft is met wind tegen) vol door kan fietsen. Dat gaat levensgevaarlijke situaties opleveren.
Nu is je omslagpunt bij het fietsen trouwens ook anders dan met hardlopen (waarbij je met hardlopen ongeveer 10 slagen boven je fiets omslagpunt zit), maar goed daar gaat het nu niet over :P
Klopt, onder meer omdat je met hardlopen meer spieren gebruikt.

[ Voor 16% gewijzigd door argro op 27-08-2014 09:05 ]

so·wie·so (bw.) 1 hoe dan ook => überhaupt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 23:04
Ben een beetje de motivatie kwijt op het moment om te gaan fietsen... Waar ik voor de vakantie zoveel mogelijk probeerde te fietsen, heb ik er nu weinig zin in... Heeft denk ik ook wel met het weer te maken van de afgelopen weken, maar zelfs als het mooi weer is zit ik niet te springen om op de fiets te stappen..

Dus om weer wat motivatie te vinden heb ik me net ingeschreven voor de Start to Race clinics voor komende maand.. Eens kijken of dat bevalt..

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dreamscape
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 03-10 16:11
Goh, ik zit de afgelopen weken met precies hetzelfde probleem. Op een of andere manier is die motivatie er niet helemaal. En dat slechte weer, dat zou geen rol mogen spelen volgens rule #9.

Ik zat juist te denken om naast het fietsen ook te gaan hardlopen. Gewoon met zo'n beginnersgroepje via Start to Run. En dan lees ik hierboven 'start to race' en denk ik 'goh, doen ze zoiets ook landelijk op de fiets?' Maar helaas, dat is geen landelijk initiatief.

Ergo: ik ga er toch maar eens bij lopen. Al was er volgens mij ook een rule die stelt 'Winning is for soccer players, running is for criminals, pain is for cyclists'. Maar die breken we dan maar gewoon :)

Punctuality is the politeness of kings


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MMUilwijk
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21:47
M@cer schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:14:
Ben een beetje de motivatie kwijt op het moment om te gaan fietsen... Waar ik voor de vakantie zoveel mogelijk probeerde te fietsen, heb ik er nu weinig zin in... Heeft denk ik ook wel met het weer te maken van de afgelopen weken, maar zelfs als het mooi weer is zit ik niet te springen om op de fiets te stappen..

Dus om weer wat motivatie te vinden heb ik me net ingeschreven voor de Start to Race clinics voor komende maand.. Eens kijken of dat bevalt..
Herkenbaar. Als je een hoop gedaan hebt in de afgelopen maanden en de gestelde doelen behaalt dan is het hoofd even niet bezig met heel veel fietsen merk ik. Misschien wat nieuwe (lange klim) doelen stellen voor volgend jaar? Ik heb maar een target van 07:00 uur voor de Marmotte gesteld. Dat helpt wel om weer de fiets op te stappen en rustig aan te gaan bouwen.

Everytime I suffer I become a better man because of it


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • maxoss
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 04-10 10:00
M@cer schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:14:
Ben een beetje de motivatie kwijt op het moment om te gaan fietsen... Waar ik voor de vakantie zoveel mogelijk probeerde te fietsen, heb ik er nu weinig zin in... Heeft denk ik ook wel met het weer te maken van de afgelopen weken, maar zelfs als het mooi weer is zit ik niet te springen om op de fiets te stappen..
dreamscape schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:36:
Goh, ik zit de afgelopen weken met precies hetzelfde probleem. Op een of andere manier is die motivatie er niet helemaal. En dat slechte weer, dat zou geen rol mogen spelen volgens rule #9.
Zo herkenbaar, op een of andere manier is de motivatie weg na de vakantie. Denk vanwege het weer, vroeger donker etc.
Al was er volgens mij ook een rule die stelt 'Winning is for soccer players, running is for criminals, pain is for cyclists'. Maar die breken we dan maar gewoon :)
:D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Seriph
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 01-10 11:24
Ik doe het fietsen eigenlijk naast het hardlopen. Fietsen is wel lekker omdat het low impact is. Beetje met de beentjes draaien door de spierpijn heen. Ik snap nu ook waarom een tour de france wel kan maar een drieweekse hardloopwedstrijd niet. Terwijl de fietsers na iedere dag toch wel helemaal stuk zitten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Huig
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 27-09 22:54

Huig

Merino Fanatic

Mijn nieuwe aanwinst :) (hoop dat ik me ook mag melden met een Cyclocross fiets ;))
Een BMC Crossmachine CX01
Afbeeldingslocatie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/17133550/BMC.jpg
New old stock uit +- 2010 van ebay, met full carbon Easton EC90X (helaas zonder bosses op de voorvork).
Een quick 'n dirty rolling frame pic:
Afbeeldingslocatie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/17133550/BMC2.jpeg
Dr wordt nog het een en ander vervangen: Stem en Zadelpen worden ook Deda (RS01 en RSX01),
SRAM Force 22 is in bestelling, net zoals de Avid shorty ultimate remmen.
De Fulcrum wielen blijven, net zoals het witte zadel. Hopelijk ziet dat er met het Cinelli stuurlint net zo uit als op fiets nummer 2:
Afbeeldingslocatie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/17133550/Parallax_Drop%20010.jpg

5D MK II | 24-105L | 35 1.44 Art | 50 1.8 MKII | 100L | 15" RMBP


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Erulezz
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 23:00
Ligt het aan mij of is de site van Strava ineens veel lelijker geworden(als in de achtergronden zijn weg en alles is wit)? Dacht dat het misschien aan de update van Chrome lag maar in Firefox heb ik het ook. Geen goede verbetering in ieder geval...

In case of fire: Git commit, git push, leave building | AlpenCams


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WiLLoW_TieN
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 22:56
Heb net bij de Lidl zo een Hogedruk-fietspomp met manometer gescoord voor € 7,99 en een ( rode ) Softshell-fietsjas tbv de Herfst voor € 17,99 gekocht ben erg benieuwd naar de kwaliteit van beide...time will tell ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • michel111
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 26-09 19:35
LuPo schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 16:14:
Helaas wordt er op de mooie reisverslagen ook niet of nauwelijks gereageerd. Tenminste, dat heb ik pas geleden ondervonden met mijn reis naar Mallorca. Niet dat ik van iedereen moet horen hoe leuk het wel niet is, maar (bijna) geen reacties is toch een beetje ontmoedigend als je flink lang bezig bent met een post. Maar blijkbaar worden ze wel gewaardeerd lees ik nu. :)
Ik waardeer de reisverslagen ook erg, vooral de foto's maken het af!
Ik ga binnenkort nog naar Mallorca, dus jouw reisverslag heb ik zeker van genoten, LuPo. Dus bedankt :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Magic666
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 13:57

Magic666

No one's neighbour!

Zijn er eigenlijk mensen bekend met de winkel de Vos racefietsen in Zwanenburg? (positief als negatief)

Edit: ik hoop dat ik nog in september naar mijn geboorteplaats in Duitsland (Blomberg) kan voor een paar ritjes. Als dat lukt zal ik ook wat foto's maken met wat text erbij :)
Is daar ook lekker heuvelachtig en veel bos.

[ Voor 52% gewijzigd door Magic666 op 27-08-2014 13:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wisselwerking
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 21:06
Bij mij is de motivatie nog steeds goed, maar ik kan vaak niet (werk/gezin). Paar weken terug weer eens op de mountainbike gezeten en dat is met het slechtere weer een heel mooi alternatief.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 23:04
Magic666 schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 13:04:
Zijn er eigenlijk mensen bekend met de winkel de Vos racefietsen in Zwanenburg? (positief als negatief)
Geen persoonlijke ervaring, maar op fiets.nl staan pagina's vol..

http://www.fiets.nl/forum...hp?f=22&t=21793&hilit=vos

Conclusie, goedkoop maar goed weten wat je wil en goed kijken of je dat ook krijgt..

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BreadFan
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Erulezz schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 12:05:
Ligt het aan mij of is de site van Strava ineens veel lelijker geworden(als in de achtergronden zijn weg en alles is wit)? Dacht dat het misschien aan de update van Chrome lag maar in Firefox heb ik het ook. Geen goede verbetering in ieder geval...
Ze hebben wel wat aangepast idd. Zo is er nu ook de compare efforts optie, wat eigenlijk voorheen met raceshape kon.

Zo te zien op raceshape is het door Strava overgenomen:
View this raceshape on Strava.
Raceshape is now part of Strava and this website will close its doors on October 1st, 2014.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Seriph
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 01-10 11:24
WiLLoW_TieN schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 12:50:
Heb net bij de Lidl zo een Hogedruk-fietspomp met manometer gescoord voor € 7,99 en een ( rode ) Softshell-fietsjas tbv de Herfst voor € 17,99 gekocht ben erg benieuwd naar de kwaliteit van beide...time will tell ;)
De vriendin heeft ook zo een softshell jas gescoord en hsirt met lange mouwen en heeft voor mij zo een ondershirt meegenomen. Ik heb de kwaliteit nog niet kunnen beoordelen (ik heb ze nog niet gezien). Ik ga het vanavond bekijken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BreadFan
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Ik heb ook zo'n ondershirt gekocht (met lange mouwen), en sokken. Heb het nog niet bekeken, maar het mouwloze ondershirt wat ik al eens bij de Lidl vandaan heb bevalt heel goed.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Magic666
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 13:57

Magic666

No one's neighbour!

M@cer schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 13:18:
[...]


Geen persoonlijke ervaring, maar op fiets.nl staan pagina's vol..

http://www.fiets.nl/forum...hp?f=22&t=21793&hilit=vos

Conclusie, goedkoop maar goed weten wat je wil en goed kijken of je dat ook krijgt..
71 pagina's... 8)7 aardig wat lees werk :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ThatsHollywood
  • Registratie: September 2005
  • Niet online
BreadFan schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 14:04:
Ik heb ook zo'n ondershirt gekocht (met lange mouwen), en sokken. Heb het nog niet bekeken, maar het mouwloze ondershirt wat ik al eens bij de Lidl vandaan heb bevalt heel goed.
Zijn topshirts m.i :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • havana
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 30-09 08:26
Magic666 schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 14:34:
[...]


71 pagina's... 8)7 aardig wat lees werk :+
M@Cer heeft de samenvatting dan al gegeven. Op de laatste pagina's lees je ook nog een verhaal van Stoffa dat m.i. zeker de moeite waard is.

Moraal van het verhaal: prima adres als je weet wat je koopt. Neem een kenner mee en je kunt er goedkoop een fiets scoren.

DIT IS MIJN WEBSITE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sapphire
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 22:45

sapphire

Die-hard pruts0r

M@cer schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:14:
Ben een beetje de motivatie kwijt op het moment om te gaan fietsen... Waar ik voor de vakantie zoveel mogelijk probeerde te fietsen, heb ik er nu weinig zin in... Heeft denk ik ook wel met het weer te maken van de afgelopen weken, maar zelfs als het mooi weer is zit ik niet te springen om op de fiets te stappen..

Dus om weer wat motivatie te vinden heb ik me net ingeschreven voor de Start to Race clinics voor komende maand.. Eens kijken of dat bevalt..
dreamscape schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:36:
Goh, ik zit de afgelopen weken met precies hetzelfde probleem. Op een of andere manier is die motivatie er niet helemaal. En dat slechte weer, dat zou geen rol mogen spelen volgens rule #9.

Ik zat juist te denken om naast het fietsen ook te gaan hardlopen. Gewoon met zo'n beginnersgroepje via Start to Run. En dan lees ik hierboven 'start to race' en denk ik 'goh, doen ze zoiets ook landelijk op de fiets?' Maar helaas, dat is geen landelijk initiatief.

Ergo: ik ga er toch maar eens bij lopen. Al was er volgens mij ook een rule die stelt 'Winning is for soccer players, running is for criminals, pain is for cyclists'. Maar die breken we dan maar gewoon :)
Idem, na een paar slechte ritten voor dit beroerde weer erbij, en de motivatie staat op nul.
Ga voor volgend jaar ook meer met doelen werken, daarom dacht ik aan die oudeholle40 "tour" als najaars doel :) Sowieso eens beter bekijken wat er allemaal voor mooie tochten worden aangeboden en dan daarop trainen.

PS Dreamscape: jij mag niet gedemotiveerd zijn, je hebt net nieuwe motivatie-wielen ;)

Gabriël AM5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DDX
  • Registratie: April 2001
  • Nu online
Geen last van minder motivatie gelukkig.
Ok ritjes zijn wat minder lang, maar komt meer door weer (weekend) en dat het 's avonds al weer wat eerder donker is (dus korter avond ritje)

[ Voor 4% gewijzigd door DDX op 27-08-2014 16:41 ]

https://www.strava.com/athletes/2323035


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hier idem, dezelfde motivatie, maar het weer en de kortere avonden maken het lastiger. Nu is het echter topweer, dus ik sneak zo maar even een uurtje eerder weg van mijn bureau om vanavond even lekker te kunnen knallen!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • borstel
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 08-07 18:53
[Vimeo: https://vimeo.com/104514889]
Nog vlot een filmpje in elkaar gedraaid van de GoPro beelden van vorige week!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WiLLoW_TieN
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 22:56
borstel schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 18:06:
[video]
Nog vlot een filmpje in elkaar gedraaid van de GoPro beelden van vorige week!
Gaaf !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Equator
  • Registratie: April 2001
  • Nu online

Equator

Crew Council

#whisky #barista

Net ook even een windjack en shirt met lange mouwen opgehaald bij de lidl. Straks even uitproberen.

Ook zo'n pomp meegepakt. Lijkt het tot nu toe goed te doen. Banden eens goed op kunnen pompen, dus zeer benieuwd wat daar het verschil mee gaat zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sapphire
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 22:45

sapphire

Die-hard pruts0r

WiLLoW_TieN schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 12:50:
Heb net bij de Lidl zo een Hogedruk-fietspomp met manometer gescoord voor € 7,99 en een ( rode ) Softshell-fietsjas tbv de Herfst voor € 17,99 gekocht ben erg benieuwd naar de kwaliteit van beide...time will tell ;)
Ik kan je alvast vertellen dat je het warm gaat krijgen in die jas ;)
Die shoftshell dignen ademen helemaal niet dus het word enorm warm en zweterig bij inspanning. Vorig jaar gedragen bij 5 graden en met veel wind met alleen een ondershirt :+

Ik kon het overigens ook neit laten om toch weer een lange broek te halen, voor die 12 euro...
Vorig jaar een L en die was echt groot, lubberde op verschillende plekken, zeem was om te huilen en te ver naar voren gestikt en ritsen eind van de winter al kapot maar ach. Nu een M gehaald, zeem zag er beter uit, de bekende chineese orange comfort 3d coolmax zeem. Alleen deze kreeg ik niet verder dan m'n bovenbenen zo krap/strak was de broek :+
Weer retour dus :p

Wel een Crivit brilletje met verwisselbare glazen, nu drie crivit brillen en ze bevallen goed voor het geld :*)

[ Voor 33% gewijzigd door sapphire op 27-08-2014 19:38 ]

Gabriël AM5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swbr
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 15:40
Vorig jaar twee van die pompjes gehaald, eentje voor mezelf, eentje voor m'n pa. Die van m'n pa is prima, die van mij lijkt het ventiel te willen buigen. Ik had hem bedoeld als reservepomp achterin de auto, maar met die verloopstukken is ie wel perfect om zwembadjes, luchtbedjes en opblaasbootjes mee op te pompen.

Qua motivatie, morgen ga ik woon-werk fietsen, dik 40km enkele reis. Wilde ik al een hele tijd doen, maar het kwam er steeds niet van. Wil eigenlijk proberen om dat minimaal twee keer per maand te doen, ook in de winter. Van de week dus maar vast zo'n softshell jasje gehaald bij de Lidl voor als het echt koud wordt.

If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat. -DNA


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • StevenK
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20:33
Nieuwe baanfiets in opbouw:
Fuji Track Elite in opbouw

Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mooi ding, balen dat hier in de buurt niet zoiets zit, lijkt me leuk ding voor de winter

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sapphire
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 22:45

sapphire

Die-hard pruts0r

óf hij vertekend optisch door de stand van de fiets...óf je hebt echt een giga-drop :|

Met je reputatie qua formaat kennende beide :+

Gabriël AM5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • michel111
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 26-09 19:35
borstel schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 18:06:
Nog vlot een filmpje in elkaar gedraaid van de GoPro beelden van vorige week!
Cool gedaan! En leuk om te zien 8)
Zo op het stuur gemonteerd geeft mooiere beelden dan vanaf de helm, vind ik.

Stukje veldrijden op het einde; was dat bewust of? :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • borstel
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 08-07 18:53
michel111 schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 21:21:
[...]


Cool gedaan! En leuk om te zien 8)
Zo op het stuur gemonteerd geeft mooiere beelden dan vanaf de helm, vind ik.

Stukje veldrijden op het einde; was dat bewust of? :)
Haha dat stukje veldrijden was zeker niet bewust. Het fietspad hield gewoon opeens op, dus moesten een kleine kilometer veldrijden. Al zeiden de fietsbordjes wel gewoon doodleuk doorijden. Maar het was de laatste fietsdag en waren bijna bij het hotel, dus het was dit of weer 15KM omrijden ;).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • havana
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 30-09 08:26
Mooi Steven, maar ben je nu van je geloof afgestapt?? Geen Specialized?

DIT IS MIJN WEBSITE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DDX
  • Registratie: April 2001
  • Nu online
Mooie fiets Steven.

Super weertje vanavond, jammer alleen dat het zo snel donker is.
En vandaag maar wel kniestukken aangedaan, zonder was gisteren toch iets te fris.

https://www.strava.com/athletes/2323035


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • borstel
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 08-07 18:53
@DDX / Had ik mij ook even in vergist, had ook een laat rondje gemaakt vanavond. Net een halfuurtje geleden terug. Doortrappen op het eind ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ramonlambal
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 29-09 15:42
dacht ook dat het wel langer warm zou blijven, nu 40 min terug, maar laatste stuk was toch wel vrij koud in kort-kort. Iets eerder van mijn werk weggegaan om uiteindelijk 107km te kunnen fietsen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DDX
  • Registratie: April 2001
  • Nu online
Met (niet gevoerde) kniestukken was het prima te doen vanavond. (armstukken voor zekerheid wel meegenomen)
En gewoon lekker doortrappen idd blijf je ook warm van :)

https://www.strava.com/athletes/2323035


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BlueMotion
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 23:45
Ik werd vandaag uitgelachen door de gelegenheidscoalitie waar ik mee fietste, vanwege kort-kort. Ik heb overigens helemaal geen last gehad van kou tijdens ons rondje; wel van de vroege schemer. Dat wordt niet zo heel veel woensdagavondjes meer fietsen gok ik..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • StevenK
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20:33
havana schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 21:31:
Mooi Steven, maar ben je nu van je geloof afgestapt?? Geen Specialized?
Specialized heeft geen high end track bike in het assortiment, tenminste niet voor de verkoop. De toppers van o.a. OPQS rijden op de baan wel op heel mooie carbon fietsen, maar die zijn niet in de handel verkrijgbaar. Daarnaast is de geometrie van deze fiets - hoop ik - beter voor mij dan van de Specialized Langster Pro die ik had. Ook de verstelbaarheid van de zitpositie is een groot voordeel.

De drop is wel veel extremer, maar omdat de snelheid bij baanwedstrijden hoger ligt, is (beperking) luchtweerstand erg belangrijk. En omdat baanwedstrijden kort zijn, is comfort niet echt van belang. Maar de drop is wel fors en ik moet nog gaan uitproberen hoe ik met de afstellen uit kom. Zoals hij er nu staat is de drop 4 cm meer dan op mijn wegfiets.

Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Makkelijk
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 04-10 09:17
Lekker fietsje! :9 Drop lijkt wel heftiger doordat achterwiel los staat. Dacht dat baanfietsjes meestal wel diepere velgen hadden? :o

Badieboediemxvahajwjjdkkskskskaa


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DDX
  • Registratie: April 2001
  • Nu online
@BlueMotion; Tuurlijk wel, gewoon goede verlichting monteren kan je gewoon lekker doorfietsen.

Ik heb deze lamp (oude versie met max 575 lumen) :
http://www.lezyne.com/pro...-superxl.php#.U_44Se8cSM8

Zee van licht en je kan gewoon volle snelheid doorfietsen.
En erg handig race mode waar je eenvoudig kan switchen tussen 175 lumen en 575 lumen.
(en geen onzinnige knipperstanden krijgt tijdens wisselen)

https://www.strava.com/athletes/2323035


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pelle
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23:53

Pelle

🚴‍♂️

Wat een supergaaf ding, die baanfiets :)

Vanavond ook nog even anderhalf uur kort/kort gereden, ging eigenlijk prima, maar wellicht kwam dat ook door de Gabba die ik voor het eerst ging proberen. Prima windstopper en pasvorm is echt perfect.

Gingen we zaterdag nog die toertocht bij Nijmegen rijden trouwens? Het weer lijkt vooralsnog niet echt mee te gaan werken, en ik twijfel erg of ik wel zin heb om 160km door de regen te toeren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • StevenK
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20:33
Makkelijk schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 22:01:
[...]


Lekker fietsje! :9 Drop lijkt wel heftiger doordat achterwiel los staat. Dacht dat baanfietsjes meestal wel diepere velgen hadden? :o
Dit is een setje trainingswielen. Ik heb ook nog een ander setje voor de wedstrijden:
FFWD
Pelle schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 22:04:
Gingen we zaterdag nog die toertocht bij Nijmegen rijden trouwens? Het weer lijkt vooralsnog niet echt mee te gaan werken, en ik twijfel erg of ik wel zin heb om 160km door de regen te toeren.
Heb morgen koers hier in Ede, zondag koers in Bemmel, dus ik zie het ook al niet zo zitten 160 km te rijden en al helemaal niet in de regen.

[ Voor 33% gewijzigd door StevenK op 27-08-2014 22:18 ]

Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LaurentS
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 14-08 08:01
Pelle schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 22:04:
Wat een supergaaf ding, die baanfiets :)

Vanavond ook nog even anderhalf uur kort/kort gereden, ging eigenlijk prima, maar wellicht kwam dat ook door de Gabba die ik voor het eerst ging proberen. Prima windstopper en pasvorm is echt perfect.

Gingen we zaterdag nog die toertocht bij Nijmegen rijden trouwens? Het weer lijkt vooralsnog niet echt mee te gaan werken, en ik twijfel erg of ik wel zin heb om 160km door de regen te toeren.
Heb je die Gabba ook besteld bij cyclingwear.eu? Ik heb namelijk nog niets gehoord van hen en bestelde vorige week vrijdag (22/08). Ik hoopte dat ik het zou ontvagen voor ten laatste deze vrijdag, zaterdag vertrek ik namelijk naar Luxemburg om te fietsen...

Canon 70D + Signon 10-600 f1.8 IS OS HSM + 430EXII Flickr 500px lsfotografie.webs.com


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LuPo
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 23:12
Bedankt iedereen voor de bevestiging dat de reisverhalen zeer zeker gewaardeerd worden. Ik had het al door en nu helemaal. ;) Weet ik dat ook weer voor de volgende keer. Geen bericht is in principe goed bericht. :P

Vandaag was mijn plan om 95km met 500-600hm te gaan fietsen in Overijssel. Helaas had ik na 61km en in de 300hm flink last van mijn linkerheup, dus ik heb de route verkort en ben vanaf daar vrij direct naar huis gereden.

Een paar foto's van de omgeving:

Afbeeldingslocatie: http://i57.tinypic.com/scszvb.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i62.tinypic.com/20fdxcy.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i61.tinypic.com/w20fu0.jpg

Uiteindelijk 72,8km met 331hm.
Strava

4620 Wp PV ZZO 52° | VW Golf Variant 1.5 TSI '19


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • matthijsln
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 16:22
Ik heb ze met plezier gelezen omdat ik er zelf ook heb gefietst! In oktober ga ik weer 10 daagjes naar Mallorca, erg veel zin in. M'n conditie is nu beter dan vorig jaar, dus hoop op de klimmetjes wat beter omhoog te kunnen. Alhoewel de huurfietsen van Hürzeler prima zijn neem ik nu ook m'n eigen fiets mee, aangezien zo'n vlucht van Ryanair vanaf Eindhoven maar 61 euro is kan dat er wel bij (fiets 50 euro per vlucht).

Aan motivatie dus geen gebrek. Trainingswedstrijdjes doe ik sinds kort ook regelmatig op het wielerparcours Nedereindseberg in Nieuwegein. Erg leuk om te doen en goede training. Volgens mij kan je in Amsterdam bij wielerparcours Sloten ook met de wedstrijd voor "trimmers" meedoen, voor de snelle mannen hier misschien een tip :)

Bij een club rijden werkt trouwens ook erg motiverend. Zondag clubkampioenschappen dus hard getrained de laatste tijd!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 23:04
Heerlijk weer vanavond... Begon met beenstukken, maar na 5 kilometer snel weer uitgedaan en de rest kort/kort gereden. Even een ijsje in Enkhuizen gehaald en gelijk de turbo aangezet..

Uiteindelijk 90 kilometer met 33.9 km/u gemiddeld... Ging lekker :)

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pelle
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23:53

Pelle

🚴‍♂️

LaurentS schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 22:21:
[...]

Heb je die Gabba ook besteld bij cyclingwear.eu? Ik heb namelijk nog niets gehoord van hen en bestelde vorige week vrijdag (22/08). Ik hoopte dat ik het zou ontvagen voor ten laatste deze vrijdag, zaterdag vertrek ik namelijk naar Luxemburg om te fietsen...
Yep, ook vrijdag. Een paar uur nadat die mail met die aanbieding binnen was. Zaterdag is het hier afgeleverd (bij de buren, we waren zelf nog op vakantie). Ze versturen ook wat mails in de tussentijd (klaar voor verzending, track en trace e.d.). Als je die ook niet hebt gehad dan zou ik er maar eens achteraan bellen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LaurentS
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 14-08 08:01
Pelle schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 23:19:
[...]

Yep, ook vrijdag. Een paar uur nadat die mail met die aanbieding binnen was. Zaterdag is het hier afgeleverd (bij de buren, we waren zelf nog op vakantie). Ze versturen ook wat mails in de tussentijd (klaar voor verzending, track en trace e.d.). Als je die ook niet hebt gehad dan zou ik er maar eens achteraan bellen :)
Ik heb wel betaald met overschrijving, misschien dat het daarmee te maken hebben, ik heb ze alleszins al een mailtje gestuurd. Morgen eens bellen als ze niet antwoorden. Bedankt voor de info.

Canon 70D + Signon 10-600 f1.8 IS OS HSM + 430EXII Flickr 500px lsfotografie.webs.com


  • Tjebakka
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 17:31

Tjebakka

PSN: Currahee_Ross

Ach als we dan toch onze baanfietsen laten zien hier .. ;) Mooi ding Steven! En Huig natuurlijk, maar die had ik al lang in het Fixed Gear topic gezien ;)

Sinds 3 weekjes:
Afbeeldingslocatie: http://photos-c.ak.instagram.com/hphotos-ak-xfa1/10570127_1462510397337362_543429457_n.jpg

52x17 verzet. Dinsdag nog 70k weggetrapt in m'n eentje met 32,6km/u gemiddeld. Ging erg lekker, ook tegen de wind in. Had niet verwacht dat ik m'n versnellingen niet zou missen :) Doel is om fixed criteriums er op te rijden. Maar ook gewoon om tochtjes op te maken.

[ Voor 8% gewijzigd door Tjebakka op 28-08-2014 01:59 ]

If it aint fixed, it's broken.


  • BreadFan
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Hoe laat is de start eigenlijk? Dan kom ik misschien nog even kijken. :)

Inmiddels gevonden, 18:45 (http://www.edestad.nl/lok...lerronde_ede_3157599.html)

[ Voor 19% gewijzigd door BreadFan op 28-08-2014 09:20 ]


  • LuPo
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 23:12
matthijsln schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 23:13:
Ik heb ze met plezier gelezen omdat ik er zelf ook heb gefietst! In oktober ga ik weer 10 daagjes naar Mallorca, erg veel zin in. M'n conditie is nu beter dan vorig jaar, dus hoop op de klimmetjes wat beter omhoog te kunnen. Alhoewel de huurfietsen van Hürzeler prima zijn neem ik nu ook m'n eigen fiets mee, aangezien zo'n vlucht van Ryanair vanaf Eindhoven maar 61 euro is kan dat er wel bij (fiets 50 euro per vlucht).

[...]
Thanks!

Qua klimmetjes reed je toen volgens mij ook al wel heel netjes hoor! Misschien alleen wat sneller afdalen. O-)
Ik stopte bij de meeste 'coll de ... ' bordjes en soms ook voor een mooie foto. Daardoor kloppen mijn segmenten lang niet allemaal. Maar dat maakt ook verder niet uit. :)

Is de vlucht heen en terug maar €61? :o Ik betaalde €145. Fiets (type 2) was bij Hürzeler maar €60 in de vakantieperiode. Dus daarvoor kan ik hem niet meenemen in het vliegtuig. Volgende keer huur ik dus weer een weekje. _/-\o_

4620 Wp PV ZZO 52° | VW Golf Variant 1.5 TSI '19


  • Nixo
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 30-09 15:10
borstel schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 18:06:
[video]
Nog vlot een filmpje in elkaar gedraaid van de GoPro beelden van vorige week!
Mooi filmpje, ook leuk de val in het gras op 7 minuten.
Pagina: 1 ... 92 ... 138 Laatste

Dit topic is gesloten.