Be careful what you wish for.
Ik zie een plattegrond van een soort systeemwoning. Gezien de plattegrond en gebrek aan trap een soort bungalow voor een 1-2 persoonshuishouden. Als op het punt staat een krabbel eronder gezet te worden, dan kunnen wij niet zoveel invloed meer uitoefenen.

- laundry room is onevenredig groot t.o.v. de rest
- ook hier is de WC niet 'toegankelijk'. Zie de eerdere discussie hier.
- oriëntatie is niet best. Op noorden de tuingevel en op zuiden de (gesloten) entreegevel. Zo heb je in je slaapkamer ook geen ramen op het oosten, maar wel op het noorden. Een zijlicht bij de voordeur zou ook wat licht geven.
- open verbinding woonkamer en entree. In de winter sta je gelijk in je woonkamer.
- de gang naar de badkamer is vrij zinloos. Ontwerp de badkamer mee met de slaapkamer. Toilet hou je dan hierbuiten.
- dubbel openslaande deuren naar terras?
- keuken domineert de woonkamer
- hobbykamer is smal. Overigens wel weer typisch Engels (neem aan dat dit een Engels systeem is?)
- met een stramien van ca. 3,4m is je woonkamer wel aan de smalle kant.
Het plan van @
DJT vind ik lastig te beoordelen. Ik ken de huidige situatie en (on)mogelijkheden niet. Bij nieuwbouw heb je daar veel meer invloed op.
@
rspoe meer context nodig. Heb je dat
schetsrolletje al gekocht?

@
Wailing_Banshee Een wasmachine in de badkamer torpedeert de kwaliteit van die ruimte. Dat is echt een sociale woningbouw oplossing.
[
Voor 3% gewijzigd door
Señor Sjon op 23-06-2017 09:12
]
This is my signature. There are many like it, but this one is mine.