Purm86 schreef op zondag 3 september 2023 @ 09:28:
[...]
Dit klopt denk ik toch niet helemaal. Zie afbeelding, hier zit die 15€ nog niet in.
Ik had een offerte van 300 euro voor de feel, 315 voor de feel pack en 323 voor de feel pack met zwart dak. In die laatste zit ook navigatie.
Dan zou ik sowieso voor de laatste gaan! Dan heb je nl. het nieuwe entertainment systeem erin zitten, met het nieuwe 10,5 inch touch HD scherm en Tomtom navigatie met live verkeersinformatie. Dat wordt standaard geleverd op de Ë-C4 X en Ë-C5 X versie, maar is een optie op de Ë-C4 van € 850.
Dat werkt soepeler, heeft een mooier en duidelijker scherm met onder andere mooier beeld van de achteruitrijcamera, heeft wireless Carplay/Android Auto, en een haaienvin antenne op het dak. En nog meer verschillen maar die weet ik zo even niet uit mijn hoofd. De mijne heeft dat entertainment systeem ook. Het enige wat de auto niet heeft, is wireless laden. Maar dat heb ik opgelost door bij de Action een draadloze Qi lader te kopen, deze:
https://www.action.com/nl...m_campaign=product_shared
Dat bamboe plankje gebruik je niet, maar de lader past mooi in het opbergvakje wat bedoeld is om je telefoon in te leggen. De usb-c poort zit onder dat opbergvakje, dus je kunt alles redelijk netjes wegwerken.
En zo heb je dus wireless laden + wireless Carplay voor € 9,99
Bij het instappen in de auto leg je je telefoon in het vakje en rijden maar! Je telefoon moet wel draadloos laden ondersteunen, dat dan weer wel
[
Voor 8% gewijzigd door
Rolfy op 03-09-2023 22:40
]