[Wielrennen] Centraal discussietopic

Pagina: 1 ... 35 ... 155 Laatste
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Señor Sjon
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 18-09 13:28
Lol: https://www.telesport.nl/...mpte-met-verkoudheid-giro

Die 2 minuten pauze van Dumoulin zeker vergeten? :P Ze hadden allemaal wel wat.

This is my signature. There are many like it, but this one is mine.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • P.O. Box
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online
Señor Sjon schreef op woensdag 31 mei 2017 @ 12:24:
Lol: https://www.telesport.nl/...mpte-met-verkoudheid-giro

Die 2 minuten pauze van Dumoulin zeker vergeten? :P Ze hadden allemaal wel wat.
nou ja... het klinkt als excuses zoeken daarom is het handiger om niets te zeggen, maar het was mij vrijdag en zaterdag wel opgevallen dat Quintana zijn aanvallen niet door kon zetten en dat zou best door een verkoudheid kunnen komen.
desalniettemin moet hij dat gewoon niet zeggen. Tom had darmproblemen, weer een anders vast wat anders. In 3 weken koersen neemt je weerstand gewoon af. Geen verkoudheid oplopen, niet ziek worden, etc. is ook gewoon onderdeel van zo'n grote ronde en is onderdeel van je prestatie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gynnad
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 18-09 17:56
Goed druk bij de huldiging in Maastricht (live op NPO 1)

"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wisselwerking
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 06:20
In Limburg kun je straks goedkoop een pro fiets kopen http://www.nu.nl/wielrenn...-gestolen-in-limburg.html :X
Worden regelmatig racefietsen gestolen daar in Limburg.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Sky doet ff negatief ;)
in het wit naar de tour ipv het zwart wat we gewend zijn.

https://twitter.com/TeamSky

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Coocoocachoo
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 18-09 17:42
http://nos.nl/artikel/217...dstrijd-met-dumoulin.html

Klinkt ook wel als een interessant format voor een wielerwedstrijd:
[YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=5kXOh9vN5oo]

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Andamanen
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Andamanen

Trotse eilandengroep

En vanaf vandaag weer een weekje Dauphiné, met bijna alle Tour-favorieten. Als ik de profielen bekijk is het ook weer echt een klimmerskoers dit jaar.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Megupe
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22:34
Maar dat betekend.....


Dat we de Belg weer kunnen aanzetten *O* *O* *O*

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrAngry
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:17
Ik weet echt niet wat ik met die hammer series aan moet. Ik heb 2 waanzinnig moeilijk te volgens maar ook waanzinnig gave wedstrijden gezien met strijd al over de place en totaal kapotte renners en een afsluiting die weleenswaar beter te volgens was, maar waarvan de regel een grote clusterfuck waren. Ernstig genoten, maar het heeft een bak verfijningen nodig van heb ik jou daar. (En worldtour punten zouden ook helpen)

Er is maar één goed systeem en dat is een geluidsysteem - Sef


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Andamanen
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Andamanen

Trotse eilandengroep

Dat "peloton" tijdens de ploegenachtervolging was zeker een komische verschijning en de finish kon ook niet spannender. Verder is het inderdaad goed dat ze experimenteren met nieuwe wedstrijdvormen, maar denk ik niet dat dit het eindresultaat kan zijn.

edit: Het WorldTour-systeem is trouwens ook niet echt interessant.

[ Voor 12% gewijzigd door Andamanen op 04-06-2017 22:15 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Woudloper
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

Woudloper

« - _ - »

Zie dat Tom Dumoulin heeft bijgetekend tot 2022.

Lijkt mij goed nieuws voor de Nederlandse wielersport. Ben wel benieuwd wie ze bij Sunweb gaan aantrekken om Tom Dumoulin bij te staan. De ontbrekende helpers waren naar mijn idee het grootste gemis in de laatste grote rondjes waaraan Sunweb heeft deelgenomen.

Wie zouden er volgens jullie toegevoegd moeten worden aan Sunweb om Tom Dumoulin bijvoorbeeld in 2018/2019 de Tour te laten winnen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Andamanen
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Andamanen

Trotse eilandengroep

Ze hebben met Kelderman al een goede, denk ik. Wegens zijn val kon hij helaas niet veel doen deze Giro.

Idealiter wil je 1 renner die bergop bijna even goed is als je kopman en verder een combinatie van tempomakers op het vlakke en het minder steile werk. (die ook een beetje kunnen tijdrijden als er een ploegentijdrit is)

edit: en weer een knappe overwinning van een jonge Nederlander in de Dauphine vandaag!

[ Voor 12% gewijzigd door Andamanen op 06-06-2017 17:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mercapto
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 16-08 10:10
Tour 2017 staat inmiddels op Scorito en verdikkie wat is het lastig een team te maken.
Veel teveel klassement...punchers...sprinters... :P
Vooral de twijfel of sommige sprinters wel verder komen dan etappe 9...anders zit je met een paar mannen die al thuis zijn na de rustdag :/
Had ik maar 20..nee, 30 miljoen extra...ugh... :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Megupe
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22:34
Bouwman maakt nu wel goede kans op de bolletjestrui in de Dauphine, morgen nog een paar cols met de ontsnapping meezitten en hij heeft hem.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hupske
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 01:08

Hupske

AFCA

Porte rijd wel erg sterk. Hopelijk is hij nu niet al op zijn top qua fitheid, want dan moet hij het wel erg lang vast zien te houden.

Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Andamanen
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Andamanen

Trotse eilandengroep

En Bardet rijdt ook lekker aanvallend. Ik dacht eerlijk gezegd dat de Tour een beetje saai zou worden door een te sterke Froome en zijn ploeg, maar als dit een beetje een indicatie is zie ik het toch wel weer zitten dit jaar.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Astana was ook wel lekker bezig met Aru en Fuglsang had ik de indruk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hupske
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 01:08

Hupske

AFCA

@mercapto
Ik zit met het zelfde probleem.

Met Sagan, Froome, Porte en Valverde is de helft van je budget al op :+ Maar die moet je wel in je team hebben zitten. Maar de vraag is ook altijd hoeveel bergetappes zullen nu echt etappes zijn voor de klassement mannen.
Je kan wellicht ook geen Froome nemen. Dan kan je namelijk een klassementsman extra in je team opnemen.
2 renners kunnen de zelfde punten pakken als 1 renner :9

Voor de rest kan je wellicht beter de pure sprinters niet opnemen in je team. En voor een Matthews, Avermaet, Felline en Coquard gaan. Zitten altijd wel in de top 20. Zowel bij sprint etappe en bij een heuveletappe.

@Andamanen Ik weet echt niet wat ik moet verwachten van de tour. Grote kans dat hij volledig gedomineerd gaat worden door Sky, maar volgens mij kan je ook erg veel verwachten van Orica en Bora die echt met een sterk team aantreden.

Bardet moet elke bergetappe wel gaan aanvallen. Die verliest in de tijdritten rustig een minuut op de rest. Met een beetje tegenwind 2 minuten :9

@hjs Fuglsang zal wel de meesterknecht worden van Aru, ook al lijkt Fuglsang op dit moment bijna sterker :9

Overigens deze etappe is Aru weer de betere zo te zien.

Oomen zit er ook nog goed bij. Ziet er goed uit voor Tom als hij voor het volgende klassement Barguil, Oomen, Ten Dam, Geschke en Kelderman mee krijgt _/-\o_

Voor nu heb ik ook het gevoel dat Contador niet alles laat zien wat hij kan. Laat het nu ook heel makkelijk lopen, zonder dat het lijkt dat hij volledig opgeblazen is.

[ Voor 5% gewijzigd door Hupske op 11-06-2017 14:49 ]

Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vos
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 18-09 15:49
Dat was een spannende etappe! Leuke koers :)

#36


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Andamanen
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Andamanen

Trotse eilandengroep

Ik kwam net op tijd thuis om de finish te zien, knappe prestatie van Fuglsang! Als ik het goed begreep was Porte al vroeg achterop geraakt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hupske
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 01:08

Hupske

AFCA

@Andamanen Opzich wel vroeg achterop geraakt, maar hij bleef heel dom alleen naar Froome kijken. De rest was al verdwenen. Vervolgens wordt hij er in de afdaling vanaf gefietst.

Maar mooie etappe. Froome constant in de aanval om Porte maar kapot te krijgen. Uiteindelijk niet gelukt, maar Fuglsang heeft daar wel mooi van geprofiteerd.

Dit belooft wel wat voor de Tour. Je kan aardig wat namen opschrijven die duidelijk wat gaan betekenen in de tour.
Froome - Landa - Thomas - Poels (Froome gaat niet te kort komen aan hulp)
Yates - Chavez - Kreuziger (Yates 4 minuten aan de broek vandaag en Chavez zat in de bus ;w )
Martin - Brambilla (Geeft nooit op, maar zijn team is niet ingesteld op het klassement. Brambilla kan als enige heel af en toe mee
Quintana - Valverde - Moreno (Hoe fris is Quintana? Valverde doet altijd mee en krijgt een vrije rol. Moreno voor nu uitgelezen knecht)
Majka - Buchmann - König (Majka is tot goede dingen in staat. Buchmann voor jongere klassement. König uitstekende tijdrit en klim)
Porte - Caruso - Roche(Als kanshebber op de overwinning, hoeft hij het niet van zijn team te hebben)
Aru - Fuglsang (Ja, kunnen beide voor kopman spelen)
Bardet - Latour (Zal alles in bergen moeten doen, want tt is drama)
Contador - Pantano - Mollema (In de Dauphine aangegeven niet in het rood te willen rijden, daarom liet hij het lopen in de laatste klim)
Roglic - Gesink - Bennet (Roglic tijdrit en kan tegenwoordig behoorlijk de berg op. Gesink vrije rol totdat Roglic erg goed doet. Bennet idem)

[ Voor 3% gewijzigd door Hupske op 11-06-2017 17:22 ]

Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Andamanen
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Andamanen

Trotse eilandengroep

En dat is dan alleen voor de echte bergen. We hebben ook nog leuk werk voor types Gilbert, Van Avermaet, Valverde en Sagan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hupske
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 01:08

Hupske

AFCA

Meintjes voor in de bergen ben ik nog vergeten.
Voor de vlakkere etappes:
Gilbert, Avermaet, Valverde, Sagan, Demare, Matthews, Coquard, Colbrelli, Degenkolb, Kwiatkowski, Gallopin, Benoot, Gendt, Ulissi, Gerrans, Felline, Boasson Hagen, Kristoff, Vanmarcke, Vakoc en Uran en dan zal ik vast en zeker nog wat vergeten zijn. Uiteraard nog de pure sprinters, Greipel, Kittel en Cavendish, maar die moeten toch nog wat heuvels overleven voor sommige sprint etappes. Cavendish is ook maar de vraag hoe fit hij is na zijn pfeiffer.

Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mercapto
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 16-08 10:10
Ik ben inderdaad benieuwd wie de heuvels en bergen overleefd. Het belooft een editie met veel actie te gaan worden, hopelijk niet alleen qua ontsnappingen maar ook van de klassements mannen.

Hopelijk ook nog wat meer mensen voor het Tour spel op GoT dit jaar, is wat rustig nog momenteel...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Johan_Germs
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 18-09 12:56
Geen Poels in de tour!

Daar mist Froome tocnh een erg belangrijke knecht tov vorig jaar.

http://www.nu.nl/wielrenn...ourselectie-team-sky.html

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Johan_Germs schreef op donderdag 22 juni 2017 @ 14:39:
Geen Poels in de tour!

Daar mist Froome tocnh een erg belangrijke knecht tov vorig jaar.

http://www.nu.nl/wielrenn...ourselectie-team-sky.html
Heb Froome ook gelijk uit mn scorito gehaald en vervangen door Majka :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hackus
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Hackus

Lifting Rusty Iron !

@Verwijderd Poels is niet fit voor de Tour vanwege recente knieblessure

[ Voor 6% gewijzigd door Hackus op 22-06-2017 21:48 ]

Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • H143
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 19:40
Goedenmorgen,

ik hoop dat dit het juiste topic is.
vorige week heb ik een oude racefiets gekocht om te proberen of dit wat voor mij is
deze fiets heeft een shimano 600 stuurversnellers
nu is dit volgensmij een 8 speed versneller en heb achter een 6 speed casette, met een Shimano ultegra derailleur

nu schakelt hij niet goed tussen de versnellingen, kan dit komen omdat ik een 8 speed versneller heb en een 6 speed casette?
of kan ik dit anders afstellen op de stuurversneller?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sargan
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 18-09 17:38

Sargan

Filmfreak...

alexswart schreef op donderdag 29 juni 2017 @ 10:13:
Goedenmorgen,

ik hoop dat dit het juiste topic is.
vorige week heb ik een oude racefiets gekocht om te proberen of dit wat voor mij is
deze fiets heeft een shimano 600 stuurversnellers
nu is dit volgensmij een 8 speed versneller en heb achter een 6 speed casette, met een Shimano ultegra derailleur

nu schakelt hij niet goed tussen de versnellingen, kan dit komen omdat ik een 8 speed versneller heb en een 6 speed casette?
of kan ik dit anders afstellen op de stuurversneller?
Denk dat je beter hier je probleem kan voorleggen
Het grote wielrenervaringtopic - Deel 20

" All we have to decide is what to do with the time that is given to us"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hackus
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Hackus

Lifting Rusty Iron !

Wout Poels krijgt belangrijke rol bij Sky in Ronde van Spanje.

http://www.wielerupdate.n...-sky-in-ronde-van-spanje/

Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 22:56
Doet Tom mee aan de Vuelta? Kan een leuke worden, zie dat Froome ook meedoet. Itt deze Tour, die boeit mij niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shabbaman
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 22:42

Shabbaman

Got love?

Anna v/d Breggen wint de Giro Rosa, topprestatie.

"Our words are backed with NUCLEAR WEAPONS!" - Mahatma Gandhi


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hackus
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Hackus

Lifting Rusty Iron !

Tom Dumoulin niet naar De Vuelta

bron:http://www.wielerflits.nl...ta-voor-tom-dumoulin.html

[ Voor 59% gewijzigd door Hackus op 21-07-2017 15:58 ]

Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mathijs14
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 18-09 10:18
Heel knap hoor die sprint van Groenewegen. Ging van erg ver!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sallin
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online
Inderdaad fantastisch om te zien.



In de laatste kan je erg mooi zien hoe hij zijn plekje verovert / verdedigt.

This too shall pass
Debian | VirtualBox (W7), Flickr


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FunkyTrip
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21:54

FunkyTrip

Funky vidi vici!

Wel jammer dat de regie die sprint voor eeuwig gefucked heeft. Elke keer bij herhalingen in de toekomst de verkeerde knip en de Hollandsche presentators met hun ingetogen 'heeft ie nou gewonnen? ja!' :{

Dit dus.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exocet
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
FunkyTrip schreef op maandag 24 juli 2017 @ 09:26:
Wel jammer dat de regie die sprint voor eeuwig gefucked heeft. Elke keer bij herhalingen in de toekomst de verkeerde knip en de Hollandsche presentators met hun ingetogen 'heeft ie nou gewonnen? ja!' :{
Inderdaad :(
Ook dat de bewegende camera greipel volgt...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hackus
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Hackus

Lifting Rusty Iron !

Zaterdag de ronde van Polen met oa Nibali en Sagan op Eurosport na San Sebastian

Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lasmibalsingh
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 00:41
Achteraf gezien is de keuze van Sunweb om Sinkeldam geen echte kampioenstrui te gunnen wel wat beter te begrijpen nu beide partijen waarschijnlijk toen al wisten dat ze niet met elkaar verder zouden gaan. Dan kan je maar beter het meeste uit de sponsoring halen met een trui zoals Sinkeldam die in de TDF had.

PSN: KADR777 - Core i7-8750H / GeForce GTX 1060 6GB / 16GB ddr4-2666, dualchannel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bvbal79
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 10-09 21:30
Lasmibalsingh schreef op donderdag 3 augustus 2017 @ 11:21:
Achteraf gezien is de keuze van Sunweb om Sinkeldam geen echte kampioenstrui te gunnen wel wat beter te begrijpen nu beide partijen waarschijnlijk toen al wisten dat ze niet met elkaar verder zouden gaan. Dan kan je maar beter het meeste uit de sponsoring halen met een trui zoals Sinkeldam die in de TDF had.
Dus als Dumoulin de Nederlandse titel had gehad, Arndt of Geske de duitse, dan was het wel anders geweest?
We weten al jaar en dag dat sponsors tegenwoordig bepalen hoe de kampioenstrui eruit moet gaan zien en niet andersom. En deels ook groot gelijk, de KNWU betaald die trui niet,

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hackus
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Hackus

Lifting Rusty Iron !

Lasmibalsingh schreef op donderdag 3 augustus 2017 @ 11:21:
Achteraf gezien is de keuze van Sunweb om Sinkeldam geen echte kampioenstrui te gunnen wel wat beter te begrijpen nu beide partijen waarschijnlijk toen al wisten dat ze niet met elkaar verder zouden gaan. Dan kan je maar beter het meeste uit de sponsoring halen met een trui zoals Sinkeldam die in de TDF had.
Je hoort gewoon in rwb te rijden als kampioen, wie de trui betaald of wat maakt niks uit. ook niet als je volgend jaar of na de tour voor ander team rijdt. Ik denk dat Sinkeldam zelf nog wel de trui wou betalen, alleen om in het rwb te rijden. Van mij mag het zelfs oranje worden... ;)

Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Waarom valt die Jetse Bol me nu pas op?
Schaam me diep, maar hij komt gewoon uit een dorp naast mijn geboorte dorp en ik heb met zijn oom in de klas gezeten :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exocet
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
hjs schreef op donderdag 3 augustus 2017 @ 17:04:
Waarom valt die Jetse Bol me nu pas op?
Schaam me diep, maar hij komt gewoon uit een dorp naast mijn geboorte dorp en ik heb met zijn oom in de klas gezeten :P
Ik zie hem altijd bovenaan de Strava segmenten staan 😀

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bvbal79
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 10-09 21:30
Hackus schreef op donderdag 3 augustus 2017 @ 16:23:
[...]


Je hoort gewoon in rwb te rijden als kampioen, wie de trui betaald of wat maakt niks uit. ook niet als je volgend jaar of na de tour voor ander team rijdt. Ik denk dat Sinkeldam zelf nog wel de trui wou betalen, alleen om in het rwb te rijden. Van mij mag het zelfs oranje worden... ;)
dubbelpost

[ Voor 7% gewijzigd door bvbal79 op 04-08-2017 15:35 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bvbal79
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 10-09 21:30
Hackus schreef op donderdag 3 augustus 2017 @ 16:23:
[...]


Je hoort gewoon in rwb te rijden als kampioen, wie de trui betaald of wat maakt niks uit. ook niet als je volgend jaar of na de tour voor ander team rijdt. Ik denk dat Sinkeldam zelf nog wel de trui wou betalen, alleen om in het rwb te rijden. Van mij mag het zelfs oranje worden... ;)
Je hoort van alles...maar diegene die betaald wordt naar geluisterd. En niet jij of ik die vinden dat het hoort :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fuelke
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23:17

Fuelke

Forza Ferrari

Na de Ronde van Vlaanderen in het voorjaar mogen we in ons dorp ook de laatste rit van de BinckBank Tour verwelkomen voor een doortocht.

Wat een mooi slot in de Ronde van Polen, Dylan Teuns haalt de eindoverwinning binnen met een paar seconden voorsprong op Majka en Poels.

Ik heb niet de hele ronde gevolgd, maar vond dat de wegen er wel heel slecht bijlagen de laatste twee ritten.

La Ferrari più bella è quella che dobbiamo ancore fare: La Prossima


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15-09 12:44
[Verkeerde Topic]

[ Voor 92% gewijzigd door ravenger op 06-08-2017 16:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enchion
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online
ravenger schreef op zondag 6 augustus 2017 @ 16:51:
Lijkt op een breukje, maar moet ik me zorgen maken?
Als je voorvork breekt dan breekt je kaak ook, dus ik zou zeggen JA.

Maar anyway, daar is eigenlijk hetvolgende topic voor. (dit topic is alleen voor de Pro`s)
Het grote wielrenervaringtopic - Deel 20

How do you save a random generator ?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15-09 12:44
enchion schreef op zondag 6 augustus 2017 @ 16:53:
[...]


Als je voorvork breekt dan breekt je kaak ook, dus ik zou zeggen JA.

Maar anyway, daar is eigenlijk hetvolgende topic voor. (dit topic is alleen voor de Pro`s)
Het grote wielrenervaringtopic - Deel 20
Aye wist ik, had niet door dat ik dit topic had aangeklikt :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BreadFan
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15-09 12:44

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • 4POX
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 18-09 09:43

4POX

Everybody is wired

AKA Rinkel weblog


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • enchion
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online
Ik wel want ik vond hem zeker een aanvallende en sympathieke renner.

Als je toch aan stemmingmakerij wil doen post dan het volledige filmpje.


Oh nee dan werkt de stemmingmakerij niet meer, wat jammer nou. :X

En btw als je hem wil gaan pakken, moet je ongeveer iedereen ter discussie brengen, een Thomas de Gendt ook bv. (die elke dag in de "aanval" is.)

En alle Nederlanders die het "Ineens" goed doen de laatste paar jaren.

Sagan die wegkomt van een peleton dat maximaal rijdt.

Om over Froome nog maar niet te beginnen.

, ennzzz...

(iedereen is wel op een bepaalde manier te bekijken, en geeneen van de renners is een perfect mens)

How do you save a random generator ?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fuelke
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23:17

Fuelke

Forza Ferrari

Je mag eigenlijk niet met de ogen knipperen of ze zijn voorbij ;)

Naesen liet zijn ploeg werken bij het binnenrijden van zijn dorp. Laatste rit van de BinckBank Tour.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/3ILKsHEfyWQEvn7I874ncdZV/full.jpg

La Ferrari più bella è quella che dobbiamo ancore fare: La Prossima


  • mr_obb
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 01-09 14:15

mr_obb

Lakse Perfectionist

Samuel Sanchez is betrapt op het gebruik van het groeihormoon GHRP-2.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enchion
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online
Waarom Etixx-Quick-Step niet de koers laten inrichten/het parcours laten bepalen ?

Die gasten weten echt elke keer op de millimeter precies waar er wat leuks te halen is.

Echt bizarre etappe, als iemand hem nog moet zien, je hoeft alleen maar de laatste 5 minuten te kijken, maar toch wel weer byzonder wat er in de laatste 5 minuten afspeelt.

How do you save a random generator ?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exocet
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

  • Sargan
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 18-09 17:38

Sargan

Filmfreak...

Vandaag de tijdrit voor mannen, gisteren goud en zilver bij de dames *O*

" All we have to decide is what to do with the time that is given to us"


  • Peetman
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21:35

Peetman

Tjah....

Ben benieuwd, begreep dat Tom er gisteren nog niet uit was of hij wel of niet van fiets gaat wisselen voor de slotklim. Blijf het wel bijzonder vinden dat het is toegestaan, in een wegrit mag je volgens mij ook niet op een tijdritfiets rijden.

  • arsimo
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 10-09-2024
Peetman schreef op woensdag 20 september 2017 @ 09:52:
Ben benieuwd, begreep dat Tom er gisteren nog niet uit was of hij wel of niet van fiets gaat wisselen voor de slotklim. Blijf het wel bijzonder vinden dat het is toegestaan, in een wegrit mag je volgens mij ook niet op een tijdritfiets rijden.
Het mag altijd, met een normale wegfiets in een tijdrit. En wisselen gebeurt zo vaak, in regel bij pech, maar ook bewust wisselen voor een lange klim. Het is in die zin niets bijzonders eigenlijk.

Het speciale alleen is dat er overeenstemming is er een speciale zone voor aan te leggen waar men al klaar staat met een fiets en twee mannetjes en er een afgesproken wisselprocedure is. Normaal moet de fiets van de volgauto komen, mag men met de volgauto niet voor de renner komen en moet dus de mecanicien de "reservefiets" van de auto halen en met deze naar de al gestopte en wachtende renner lopen. Dat kost allemaal flink tijd, nu heeft men bij uitzondering een methode overeengekomen die veel minder tijd kost bij het wisselen.

  • Peetman
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21:35

Peetman

Tjah....

Top idee:
https://twitter.com/Eurosport_UK/status/910470079934066688

En als ik het goed begrijp mag je alleen geduwd worden op het rode tapijt. Dus Lutsenko zou ook een straf moeten krijgen.

  • Fleximex
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 18-09 17:33
Gaat tot nu toe lekker met Tom. Bij Max Verstappen zouden we juichen om regen, maar hier is dat toch wel vervelend :P

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Artjuh
  • Registratie: November 2003
  • Niet online
Gaat zeker goed! Ook een mooi parcour en publiek trouwens :)

_/-\o_ :)F

@Fleximex Ja prachtig, ik zat te juichen na die bodycheck :D

[ Voor 41% gewijzigd door Artjuh op 20-09-2017 17:50 ]


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Fleximex
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 18-09 17:33
@Artjuh Inderdaad goed publiek. Zijn maar een paar gekken. En de gekken die wel meerennen met de renner worden keihard omvergebeukt _O-

Filmpje daarvan: https://streamable.com/9nadz

[ Voor 16% gewijzigd door Fleximex op 20-09-2017 17:51 ]


Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Gynnad
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 18-09 17:56
Als hij al niet sportman van het jaar was na de Giro dan is hij het nu wel, wat een machtige prestatie zeg! Gewoon bijna een minuut pakken op de nummer 2!

"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"


  • FunkyTrip
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21:54

FunkyTrip

Funky vidi vici!

Laten we hopen dat ie de hegemonie van Froome in de tour ook eens doorbreekt binnen nu en 2-3 jaar :Y

Als je de concurrentie op een minuut kan zetten in een tijdrit en een beetje kan aanklampen in de bergen...

[ Voor 40% gewijzigd door FunkyTrip op 20-09-2017 17:55 ]

Dit dus.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Megupe
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22:34
Wat een fantastisch resultaat van Dumoulin!!! :D
En die beuk ja, geniaal :P

  • Eddey
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 06-09 23:30
Top-resultaat! _/-\o_ Concurrentie verpulveren, bijna Froome inhalen...

Jammer van de valpartij van Rohan Dennis, die had anders waarschijnlijk een medaille gehad.

Mooie beuk ja - en vlak daarvoor wordt iemand rechts ook uit beeld gesleurd :D

  • Goron
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 13-09 11:45
Bizar. Gewoon 3 tijdritten winnen. Sunweb as ploeg, Van Vleuten, en Dumoulin Je zou haast denken dat er een nieuw Nederlands dopingmiddel is ontwikkeld.

  • Shabbaman
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 22:42

Shabbaman

Got love?

FunkyTrip schreef op woensdag 20 september 2017 @ 17:54:
Laten we hopen dat ie de hegemonie van Froome in de tour ook eens doorbreekt binnen nu en 2-3 jaar :Y

Als je de concurrentie op een minuut kan zetten in een tijdrit en een beetje kan aanklampen in de bergen...
Hangt van het parcours af. Komend jaar weinig tijdritkilometers. Met die jonge Franse klimmers is het ook maar de vraag of er snel weer meer tijdritkilometers komen.
Goron schreef op woensdag 20 september 2017 @ 18:17:
Bizar. Gewoon 3 tijdritten winnen. Sunweb as ploeg, Van Vleuten, en Dumoulin Je zou haast denken dat er een nieuw Nederlands dopingmiddel is ontwikkeld.
Betere dopingcontroles helpen wel een stukje, maar het valt wel wat op. Nu was Nederland ook wel een goed fietsland in het pre-epo tijdperk...

Also, yay Tom :)F

"Our words are backed with NUCLEAR WEAPONS!" - Mahatma Gandhi


  • arsimo
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 10-09-2024
Goron schreef op woensdag 20 september 2017 @ 18:17:
Bizar. Gewoon 3 tijdritten winnen. Sunweb as ploeg, Van Vleuten, en Dumoulin Je zou haast denken dat er een nieuw Nederlands dopingmiddel is ontwikkeld.
Feitelijk 4. Sunweb wint twee ploegentijdritten. Dat de mannen formeel met Duitse licentie rijden is natuurlijk irrelevant.

Nederland officiele mediallespiegel dit WK tot nu toe: 3 - 2 - 0. Officieus is het 4 - 2 - 0. Weelde. Nu de wegwedstrijden nog.

Droom: stel Dumoulin wint ook de wegwedstrijd. Hij is geen favoriet maar wel een gevaarlijk outsider, zeker in de vorm die hij nu heeft. Als hij wint dan hebben we de unieke situatie dat hij wereldkampioen is op alle mogelijke officiele wegwedstrijden: rit in lijn, individuele tijdrit, ploegentijdrit. Nooit eerder vertoond.

Sterker nog, er is nog nooit een mannelijke prof geweest die zowel wereldkampioen op individuele tijdrit en "normale" weg is geweest in hetzelfde jaar. Lijkt me wel fraai als Dumoulin de eerste zou zijn. (nb: er is wel 1 renner geweest die beide WK-titels had, maar dan niet in hetzelfde jaar: de Spanjaard Abraham Olano)

  • Andamanen
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Andamanen

Trotse eilandengroep

Er is natuurlijk ook een verband tussen de individuele tijdrit en de ploegentijdrit. Als je de beste tijdrijder in je ploeg hebt, maakt dat de ploeg ook sterker in de ploegentijdrit.

Nederlanders doen het inderdaad buitengewoon goed in de tijdritten deze week (eigenlijk al de laatste jaren), maar de grootste prijs wordt pas op zondag uitgedeeld. Ik heb er al zin in!

  • rik86
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 18-09 07:01
Nu heeft Dumoulin wel het voordeel dat hij na de Giro een relatief rustig vervolgseizoen heeft gehad in tegenstelling tot veel concurrenten die recenter een zware grote ronde hebben gereden, maar de Nederlanders doen 't verrassend goed ja

  • SnowDude
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 13-09 18:52
Dumoulin gaf in een interview ook aan dat hij zijn powermeter niet vertrouwde, de waardes die hij zag waren veel te hoog voor zijn gevoel

All electric components run on smoke. If you let the smoke out, they won't work anymore.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • bvbal79
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 10-09 21:30
Andamanen schreef op donderdag 21 september 2017 @ 11:11:
Er is natuurlijk ook een verband tussen de individuele tijdrit en de ploegentijdrit. Als je de beste tijdrijder in je ploeg hebt, maakt dat de ploeg ook sterker in de ploegentijdrit.
Onzin. je team is zo sterk als de zwakste schakel. zie bv nr 2 in de tijdrit (Roglic...Lotto Jumbo was nou niet bij de topteams in de ploegentijdrit)

  • bvbal79
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 10-09 21:30
arsimo schreef op donderdag 21 september 2017 @ 11:02:
[...]


Feitelijk 4. Sunweb wint twee ploegentijdritten. Dat de mannen formeel met Duitse licentie rijden is natuurlijk irrelevant.
Waarom is dat irrelevant? Je kunt ook zeggen die team medaille kwam tot stand 3 Nederlanders, 1 duitser, 1 zweed en 1 australier. Dus je mag dat geen Nederlandse Medaille noemen met een half Nederlands team.

De licentie is Duits, dus team is gewoon Duits, dat ze ooit Nederlands waren ok....dat noem ik irrelevant :)

  • Andamanen
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Andamanen

Trotse eilandengroep

bvbal79 schreef op donderdag 21 september 2017 @ 13:12:
[...]

Onzin. je team is zo sterk als de zwakste schakel. zie bv nr 2 in de tijdrit (Roglic...Lotto Jumbo was nou niet bij de topteams in de ploegentijdrit)
Ik zeg niet dat het team met de beste tijdrijder automatisch het beste team is, maar je kunt moeilijk ontkennen dat de individuele kwaliteiten invloed hebben op de kwaliteit van het team.

De achterstand van Roglic ten opzichte Dumoulin was trouwens wel vergelijkbaar met de achterstand van LottoNL op Sunweb.

  • bvbal79
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 10-09 21:30
Andamanen schreef op donderdag 21 september 2017 @ 13:37:
[...]

Ik zeg niet dat het team met de beste tijdrijder automatisch het beste team is, maar je kunt moeilijk ontkennen dat de individuele kwaliteiten invloed hebben op de kwaliteit van het team.

De achterstand van Roglic ten opzichte Dumoulin was trouwens wel vergelijkbaar met de achterstand van LottoNL op Sunweb.
Ik ontken niks, ik zeg alleen maar het team is zo sterk als de zwakste schakel. Dus de bijdrage van Dumoulin is relevant, maar er reden nog 5 andere sterke hardrijders mee die ervoor gezorgd hebben dat Team Sunweb nr 1 was, Quick Step had bijvoorbeeld ook hardrijders als Terpstra en Martin, maar waren als team minder.

Je gaat toch niet dat verschil 1 op 1 vergelijken nu tussen een team tijdrit en een individuele tijdrit? Zit ook nog eens 11 km verschil tussen.....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arsimo
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 10-09-2024
bvbal79 schreef op donderdag 21 september 2017 @ 13:44:
[...]
Ik ontken niks, ik zeg alleen maar het team is zo sterk als de zwakste schakel. Dus de bijdrage van Dumoulin is relevant, maar er reden nog 5 andere sterke hardrijders mee die ervoor gezorgd hebben dat Team Sunweb nr 1 was, Quick Step had bijvoorbeeld ook hardrijders als Terpstra en Martin, maar waren als team minder.
Detail: Martin reed afgelopen zondag bij Katusha. Juist die werd enorm gemist bij Quickstep.

Overigens rijdt er nog (eventjes) wel een Martin bij Quickstep, maar dat is Daniel en die deed aan ploegentijdrit niet mee. Maar goed ook want hoewel een fantastisch renner is hij bepaald geen ster in (ploegen)tijdrijden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arsimo
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 10-09-2024
bvbal79 schreef op donderdag 21 september 2017 @ 13:15:
[...]

Waarom is dat irrelevant? Je kunt ook zeggen die team medaille kwam tot stand 3 Nederlanders, 1 duitser, 1 zweed en 1 australier. Dus je mag dat geen Nederlandse Medaille noemen met een half Nederlands team.
Dan mag je dat van de vrouwenploeg van Sunweb ook niet zeggen. Daar reden ook enkele niet-Nederlandses mee.
De licentie is Duits, dus team is gewoon Duits, dat ze ooit Nederlands waren ok....dat noem ik irrelevant :)
Puur om zakelijke redenen (Alpecin periode) is die licentie Duits.

Jij deed een sportieve opsomming en weging, niet een administratieve. Of je telt in zo'n beschouwing de ploegentijdritten niet mee of allebei op hun sportieve roots en grootste bijdrage. Beide prima hoor, maar wel consekwent.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bvbal79
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 10-09 21:30
arsimo schreef op vrijdag 22 september 2017 @ 09:13:
[...]


Dan mag je dat van de vrouwenploeg van Sunweb ook niet zeggen. Daar reden ook enkele niet-Nederlandses mee.


[...]


Puur om zakelijke redenen (Alpecin periode) is die licentie Duits.

Jij deed een sportieve opsomming en weging, niet een administratieve. Of je telt in zo'n beschouwing de ploegentijdritten niet mee of allebei op hun sportieve roots en grootste bijdrage. Beide prima hoor, maar wel consekwent.
Eens, de ploegentijdrit moet niet meetellen, maar doet dat ook niet in het officiële landenklassement op het WK. En volgens mij is zowel in mijn sportieve opsomming als administratieve dat de uitkomst is geen Nederlandse medaille :)

Als je de historie van de ploegentijdrit kijkt dan zie je dat in het verleden het ook een landenwedstrijd was (tot 1994) van 4 wielrenners, echter in 2012 wilde de merkenteam ook wat allure krijgen op zo'n WK en werd dit toegevoegd.

[ Voor 23% gewijzigd door bvbal79 op 22-09-2017 16:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arsimo
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 10-09-2024
bvbal79 schreef op vrijdag 22 september 2017 @ 16:41:
[...]
Als je de historie van de ploegentijdrit kijkt dan zie je dat in het verleden het ook een landenwedstrijd was (tot 1994) van 4 wielrenners, echter in 2012 wilde de merkenteam ook wat allure krijgen op zo'n WK en werd dit toegevoegd.
Die oude WK ploegentijdrit is toen gedropt ten faveure van de WK individuele tijdrit. mede onder druk/invloed van de post-koude oorlog Olympische Spelen. Sowieso bestond die vier man nationale teams ploegentijdrit alleen voor amateurs en ook niet voor vrouwen (toen nog scheiding profs-amateurs ivm "koude oorlog" dus).

Merkenploegentijdrit is pas veel later toegevoegd, namelijk 2012, dus bijna 20 jaar later. Dit nadat een eerdere poging merkenploegentijdrit in de wereldbeker/world tour ook al weer snel voorbij was (paar keer gereden rond Eindhoven o.a.).

En nu dus gaat de WK merkenploegentijdrit ook weer van de agenda. Nog twee keer en dan is het voorbij. Vanaf 2020 is het er niet meer. Vandaag bekend gemaakt.

De nieuwe UCI-voorzitter zou een voorstander zijn om wel weer met nationale teams een WK ploegentijdrit te gaan rijden maar dat gaat in de praktijk op allerlei problemen stuiten. Speciale voorbereiding van renners uit verschillende ploegen [duur!] en verschillend tijdritmateriaal. Zou wel leuk zijn als het lukt maar ik zie het er niet (succesvol) van komen. Hopelijk krijg ik ongelijk.

[ Voor 4% gewijzigd door arsimo op 22-09-2017 17:46 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Kenhas
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 17-09 16:46
bvbal79 schreef op donderdag 21 september 2017 @ 13:44:
[...]

Ik ontken niks, ik zeg alleen maar het team is zo sterk als de zwakste schakel.
In een ploegentijdrit klopt dit niet, volgens mij. Je hebt de mogelijkheid om zwakke schakels langer in het wiel te laten zitten en de kop over te laten aan de echte hardrijders.
Je mag een zwakke schakels hebben als je maar genoeg sterke schakels hebt. Als je een echt zwakke schakel hebt, ga je natuurlijk nooit wereldkampioen worden

2x Marstek Venus E 5.12 v153 - CT003 V117 - BMS 213 en 215


Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • Rene
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 21:52
Wat een heerlijke dag. Voor de mensen die nog nooit van Bergen gehoord hebben. Hier regent het grotendeels pijpenstelen.

Leuk dagje gehad!


Afbeeldingslocatie: http://a65.tinypic.com/j9n9eh.jpg


Afbeeldingslocatie: http://a63.tinypic.com/5ygv0p.jpg


Afbeeldingslocatie: http://a64.tinypic.com/2ce24r5.jpg


Afbeeldingslocatie: http://a64.tinypic.com/11bqa9s.jpg

2021 Magnesium P2, non PP, 20" - 2024 Mazda MX-30


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shabbaman
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 22:42

Shabbaman

Got love?

Jammer, geen kwartet. Toch vind ik het wel mooi dat Sagan weer wint. Zo'n kampioen is een goed uithangbord.

"Our words are backed with NUCLEAR WEAPONS!" - Mahatma Gandhi


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Megupe
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22:34
Zat er helaas niet in voor de Nederlanders die er wel voor gestreden hebben.
Tja erg straf van Sagan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FirePuma142
  • Registratie: April 2004
  • Niet online

FirePuma142

Sergius Bauer

Wat een baas die Sagan.

Wat een ramp die Ducrot.

Good taste is for people who can’t afford sapphires


Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Hupske
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 01:08

Hupske

AFCA

Knap van Sagan. Hij staat er weer en het is toch ook heerlijk dat we het WK truitje ook weer vaak in het front kunnen zien in alle etappes.

@FirePuma142 Waarom probeer je dan via de NOS te kijken? We hebben zoiets als Sporza waar je een stuk vrolijker van word.

Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FirePuma142
  • Registratie: April 2004
  • Niet online

FirePuma142

Sergius Bauer

Hupske schreef op zondag 24 september 2017 @ 16:55:
Knap van Sagan. Hij staat er weer en het is toch ook heerlijk dat we het WK truitje ook weer vaak in het front kunnen zien in alle etappes.

@FirePuma142 Waarom probeer je dan via de NOS te kijken? We hebben zoiets als Sporza waar je een stuk vrolijker van word.
Je hebt helemaal gelijk, ik viel er laat in en had het te druk met de haren uit mijn hoofd trekken en mijn hoofd tegen de muur slaan om te zappen. Volgende keer weer Sporza.

Good taste is for people who can’t afford sapphires


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sargan
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 18-09 17:38

Sargan

Filmfreak...

De tour 2018 ziet er op papier erg leuk uit! _/-\o_ *O*

https://www.ad.nl/wielren...t-vernieuwingen~ad57026a/

" All we have to decide is what to do with the time that is given to us"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Andamanen
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Andamanen

Trotse eilandengroep

Korte ritten zijn een goed idee. Nu alleen nog een idee om die paar idioten onder de toeschouwers rustig te krijgen, dat is ieder jaar verreweg mijn grootste frustratie als kijker naar de Tour.

En ik denk dat we Dumoulin ook niet gaan zien in de Tour 2018.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D-e-n
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 23:13
Wel balen voor Dumoulin dat er zo weinig tijdritkilometers in zitten. Minder kan bijna niet.

Ik vrees dat dat met al die jonge Franse klimmers ook niet anders zal worden de komende jaren. Hoe tegengesteld was het in de jaren van Hinault en Anquetil. Dan hadden de renners soms wel 100km tijdrit te verteren.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Megupe
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22:34
Wel hypocriet van Prudhomme om Dumoulin te vragen om te komen, met een parcours wat de franse klimmers op het lijf geschreven is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enchion
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online
Ziet er imho niet uit als iets wat ik nog niet eerder gezien heb.

Ze schuiven elk aantal jaar met de ingredienten, maar de ingredienten die ze zichzelf ter beschikking be-delen zijn altijd dezelfde. (echt creatief is imho dus niet echt)

btw voor mij jammer dat etappes steeds korter worden, zo worden renners die supermager zijn alleen maar meer beloond. (wat mij betreft doen ze er een tweetal echte Parijs-Roubaix etappes in.)

Als ze Froome echt willen pakken dan pakken ze dat ongelimiteerd bijeten vanuit de auto aan, in essentie draagt de auto nu de helft van zijn lichaamsgewicht.

How do you save a random generator ?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeddicius
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 18-09 16:07

Zeddicius

Conscience do cost

enchion schreef op dinsdag 17 oktober 2017 @ 22:38:
[...]Als ze Froome echt willen pakken dan pakken ze dat ongelimiteerd bijeten vanuit de auto aan, in essentie draagt de auto nu de helft van zijn lichaamsgewicht.
Dan pakken ze daarmee ook Bardet en Pinot en dat is wel het laatste wat ze willen ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Andamanen
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Andamanen

Trotse eilandengroep

Nu het parcours van de Ronde van Italië ook bekend is en ook weinig tijdritkilometers heeft, denk ik dat we Dumoulin toch in de Tour gaan zien dit jaar. Het team zegt dat ze in januari de plannen bekend zullen maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fuelke
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23:17

Fuelke

Forza Ferrari

Vandaag, om 21h30 (straks dus eigenlijk) zend VRT het eerste deel uit van zijn Wielerjaaroverzicht.

https://www.een.be/tv-gids

http://sporza.be/cm/sporza/videozone/v-live/1.3099358

[ Voor 18% gewijzigd door Fuelke op 03-12-2017 22:16 ]

La Ferrari più bella è quella che dobbiamo ancore fare: La Prossima


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Megupe
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22:34
Fuelke schreef op zondag 3 december 2017 @ 21:19:
Vandaag, om 21h30 (straks dus eigenlijk) zend VRT het eerste deel uit van zijn Wielerjaaroverzicht.

https://www.een.be/tv-gids

http://sporza.be/cm/sporza/videozone/v-live/1.3099358
zag hem toevallig ook voorbij komen in de digitale tv gids, ik lig onderuit in joggingbroek te kijken :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cbr600f4i
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 20:36
Dat was het Belgische voorjaar, we zijn dus nog niet eens totaal de Amstel geraakt. Krijgen we volgende week de complete rest van het jaar in dezelfde tijd :)

Interessant comment van Dhr. Boonen over Shimano, dat deze de verkeerde onderdelen leverde. Dan vraag ik me toch af wat de mecanicien aan het doen was toen hij/zij de onderdelen monteerde en daarna de rijder zelf die er mee op pad ging.

[ Voor 10% gewijzigd door cbr600f4i op 03-12-2017 22:48 ]

Ryzen 7 9800x3D / RX7900XTX OC / 32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 / ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjurm
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 19:42
https://nos.nl/artikel/22...rden-in-urine-froome.html

Andere renners werden hier vrij lang voor geschorst. Ben benieuwd wat het UCI gaat doen
Pagina: 1 ... 35 ... 155 Laatste

Let op:
Advies over welk kledingstuk het beste bij je past en waar je het kan kopen, daarvoor kan je hier terecht: Het grote fietskleding topic.
Ervaringen over het wielrennen kan je hier bespreken: Het grote wielrenervaringtopic - Deel 21