Lees je wel wat ik schrijf?Chelseamarre123 schreef op zondag 5 april 2026 @ 21:14:
[...]
Als vdp gewoon gokt en niet meerijd heeft die meer kans.
Zo spaart hij krachten en eet die het bord leeg van Pogacar en kan die misschien wel volgen. Of hij word samen gelost met Evenepoel maar kunnen dan wel samen werken op het vlakke om terug te keren.
Maarja achteraf is makkelijk, maar vind wel dat vdp nu 2x "dom" mee rijd met Pogacar na ook al in San Remo.
Man tegen man wint Pogacar nu al jaren tegen iedereen als het zwaar genoeg is, blijf me verbazen dat ze niet meer tactisch koersen tegen hem.
Als MVDP niet meereed, dan was Evenepoel gewoon teruggekomen en hielden ze alle 3 de benen stil. Dan was Pogacar alsnog weggereden op de Kwaremont.
Door 'half' mee te rijden moesten zowel Pogacar als Evenepoel vol aan de bak. Dit was de beste tactiek om Pogacar toch een beetje af te matten.
En uiteindelijk heeft hij zo ook zijn tweede plaats kunnen verzekeren.
[ Voor 3% gewijzigd door Anton.net op 05-04-2026 22:06 ]