wambamNL schreef op woensdag 25 maart 2015 @ 11:42:
[...]
Dankje, moest wel even lachen toen je main aim vergeleek met een stoeptegel

Maar ik moet idd gewoon meer gaan oefenen op aimmaps, deathmatch is niet veel aan want daar lopen toch mensen met een negev of een of ander vaag wapen rond.
Het maakt niks uit of mensen met vage wapens rondlopen op DM, net als dat je KDA niet echt uitmaakt op DM. Het gaat er om dat je jezelf traint. Pak bij het begin van DM gewoon een bepaalde gun op en richt je op wat je wilt oefenen, is het sprayen? hs only? Een ander idee is dat je gewoon op een bombsite gaat zitten en die probeert te securen.
Ga ook gewoon eens op een lege server zitten en pak een AK en ga al strafend op een muur schieten met double/tripple tap. Je zal zien dat je een bepaalde timing moet hebben om op een accurate manier te kunnen schieten & bewegen. Zodra je de timing ziet en je dat meeneemt in DM zal je snel verbeteren.
Qua decisionmaking is het vaak een kwestie van ervaring opdoen. Is er ergens enemy contact op de map?( A.k.a. je hoort schoten) kijk op de minimap, zie je de bom? --> relocate. Zie je geen bom maar hoor je dat het er 3+ zijn? -> relocate.
Nog een ander cruciaal aspect dat ik bij de meeste silvers/golds fout zie gaan is dat vaak iedereen dezelfde kant aan het opkijken is. Als je weet dat er 5 man van 1 kant komen is dat prima, maar bijna altijd komen er 3 van links en 2 van rechts. Hierbij is het belangrijk dat je awareness krijgt van de positionering van je teammates, op basis daarvan kun je redelijkerwijs oordelen of iets al wordt gecovered of niet.