Het Grote Volkswagen-topic deel 2 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 19 ... 62 Laatste
Acties:
  • 408.512 views

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xos
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 12-09 12:41

xos

Je hebt helemaal gelijk...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wallie
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 26-09 12:02

Wallie

Herr

webgangster schreef op zondag 22 mei 2011 @ 11:21:
Afgelopen zaterdagnacht is er om 03:45 in me VW Polo Highline ingebroken.
Ruitje ingetikt, dashbord kasje open gedaan en me prullenbakje lag ergens anders door de auto.

Ik heb geen duur navigatiesysteem in me auto ingebouwd, gewoon simpel radio'tje.
Wat je wel zag was een wit Apple USB kabeltje voor me iPhone die in in me houder kan stoppen.

Op alle auto's in de wijk zag je dat er naar binnen gekeken was (er lag overal condens op de ramen).
Waarom is mijn VW Polo dan aan de beurt ? ik snap er nog steeds helemaal niets van!
Zo'n wit kabeltje zou wel eens een dief de indruk kunnen geven dat er ook een iPod in te vinden is, daar leek ie naar op zoek in mijn ogen.

Dat is niet gênant, dat is professioneel.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 22:26

Arfman

Drome!

brilsmurfffje schreef op zondag 22 mei 2011 @ 10:30:
ik had wel iets meer kunnen nuanceren, maar het is wel hoe auto's worden ontworpen. Idem met computers, die moeten ook gewoon werken..

een beetje dit idee:
[video]
Ja, maar als je reparaties aan de turbo zelf moet betalen, denk je wel 2 keer na voordat je dat doet. Verder is het filmpje leuk, maar natuurlijk absoluut niet bedoeld om aan te tonen hoe sterk auto's (VW's in dit geval) wel niet zijn. Ik kan je garanderen dat al die testauto's volledig afgeschreven zijn.

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mickjuh
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 09-09 16:55

mickjuh

Good news everyone!

Krentenbol schreef op vrijdag 20 mei 2011 @ 09:43:
Als je toch bij de garage bent, zou je ook gelijk kunnen vragen of het nodig is. Weten wij het ook O-)
Ik had het toch nog even nagevraagd bij de garage. Ze zeiden wel dat je de auto na een rit het beste een paar seconden stationair kon laten draaien voordat je de motor uitzet. Auto rijd overigens weer prima :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
Vriend van me heeft een Golfje 4 gekocht, zijn eerste auto. De auto starten bleek af en toe een heel probleem, ook stationair liep het niet helemaal lekker.

Hij is naar de Volkswagen dealer gegaan die hem 600,- voorrekende voor het vervangen van de startmotor en 2 sensoren. Nog net voordat hij zei: "Doe maar" zei ik hem nog even naar een normale VW specialist te gaan.

Deze heeft vandaag de auto gemaakt, voor 40,-. Nieuwe sensor (geen idee wat) en een zekering, dat was alles. De startmotor blijkt in prima staat te verkeren.

Merkdealers en onwetende particulieren, het blijft een slechte combinatie :N

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gunner
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Gunner

Invincibles

Topicstarter
Ach ja, dat soort verhalen zeggen me niet zoveel. die kan ik over elk merk wel vinden.

Still warm the blood that courses through my veins. | PvOutput | ARSENAL FC


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
Gunner schreef op maandag 23 mei 2011 @ 20:38:
Ach ja, dat soort verhalen zeggen me niet zoveel. die kan ik over elk merk wel vinden.
Ik heb het ook over merkdealers, niet VW dealers :+ Ben wel bezig met een mooie brief naar dealer en Pon.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • itsalex
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online
Ach heeft geen zin om een brief te schrijven. Ik ken de procedures omdat een vriend bij VW werkt. Ik had ook nooit zonder hem van een RNS300 > RNS310 zijn gegaan (garantie) omdat ze altijd storingmeldingen gewoon simpelweg wissen maar hij had redelijk wat gesimuleerd qua radio (hij was echt stuk die radio (althans leesgedeelte)) dat ik mocht omruilen en dezelfde dag lag de auto weer terug op de honk nadat ik hem had opgehaald (tja vrijdag 13e).

VW is gewoon heel gevoelig voor sensoren en het is zoveel elektronica. Er liep zelfs een garantiegeval op de bougies bij VW. Heel veel mensen hebben gewoon betaald maar VW wist het met de Golf 4 dat er problemen waren en die worden gratis vervangen maar ja niemand doet er volgens die vriend van mij mee dus hij heeft ze alle 4 meteen onder garantie vervangen en andere mensen betalen ervoor.

I hit the CTRL key, but I'm still not in control!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enzoronald
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 26-09 13:17
heb een golf variant besteld voor de lease en deze is in week 18 gemaakt. Nu kreeg ik gisteren een mail dat de auto ondertussen een chassisnummer heeft en dat we waarschijnlijk snel een afspraak kunnen maken.

Iemand enig idee wanneer een chassisnummer erin word gezet ? Ik dacht al in de fabriek toch, dus ik snap die link met dat we snel een afleverafspraak kunnen maken niet helemaal :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J0YR1D3R
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Na productie duurt het een kleine 2-3 weken voordat hij bij je dealer aankomt. Dus binnenkort een afleverafspraak maken zal niet heel gek zijn toch? :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enzoronald
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 26-09 13:17
J0YR1D3R schreef op donderdag 26 mei 2011 @ 11:45:
Na productie duurt het een kleine 2-3 weken voordat hij bij je dealer aankomt. Dus binnenkort een afleverafspraak maken zal niet heel gek zijn toch? :)
Bij golf duurt transport 6 weken, gezien deze uit Mexico komen. Nou ja, we wachten wel af :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bord4kop
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 25-09 09:31

bord4kop

maximaal 100KB!

Chassis nummer is bekend als hij gemaakt wordt.

Dan hebben ze ook een produktiedatum, dus leverdatum, give or take 2 / 3 weken.
In geval van Variant moet je rekenen op 6-10 weken extra (in praktijk 6-8, maar marge wordt aangehouden) ten opzichte van de normale golf.

Als hij nu een chassis nummer heeft heb je em waarschijnljijk binnen 3 maanden.

Als er behoefte aan is kan ik een heel verhaal posten over hoe je em ongeveer kunt volgen en hoe het exact in z 'n werk gaat..

[ Voor 5% gewijzigd door bord4kop op 26-05-2011 12:45 ]

| Security Management |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tiguan
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 19:46
enzoronald schreef op donderdag 26 mei 2011 @ 12:39:
[...]


Bij golf duurt transport 6 weken, gezien deze uit Mexico komen. Nou ja, we wachten wel af :)
De variant komt specifiek uit Mexico, de gewone hatchback uit Duitsland.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enzoronald
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 26-09 13:17
bord4kop schreef op donderdag 26 mei 2011 @ 12:44:
Chassis nummer is bekend als hij gemaakt wordt.

Dan hebben ze ook een produktiedatum, dus leverdatum, give or take 2 / 3 weken. In geval van Variant moet je rekenen op 6-10 weken extra (in praktijk 6-8, maar marge wordt aangehouden).

Als hij nu een chassis nummer heeft heb je em waarschijnljijk binnen 3 maanden.

Als er behoefte aan is kan ik een heel verhaal posten over hoe je em ongeveer kunt volgen en hoe het exact in z 'n werk gaat..
Kijk, dit vind ik wel interessant :) Maar nu komt het volgende : de auto word in week 24/25 afgeleverd volgens de gegevens. Dus wellicht dat het chassisnummer al heel lang bekend is, maar dat hij dit nu pas ziet of doorkrijgt ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J0YR1D3R
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
tiguan schreef op donderdag 26 mei 2011 @ 12:46:
[...]


De variant komt specifiek uit Mexico, de gewone hatchback uit Duitsland.
Dat wist ik niet, maar dan veranderd dat wel de zaak ja :) De hatchback komt inderdaad uit Duitsland, de mijne is week 15 geproduceerd en stond eind week 16 al bij de dealer. Nog even een plaatje:

Afbeeldingslocatie: http://johanvanvenrooy.nl/Golf/20110521-DSC_9738.jpg
Amaryllis rood in de zon O+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bord4kop
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 25-09 09:31

bord4kop

maximaal 100KB!

Joep, wordt de auto in Duitsland gemaakt gaat het een stuk sneller!


Right het gaat ongeveer zo bij Variants, Varianten (Varia? :) )

Van planning tot Productie

Bij planning komt de order binnen. De planner doet zijn plan ding en zet de productie op week 10 (voorbeeld). Chassisnummer is -grotendeels- al bekend.
Goed stel de bouwers gaan aan de slag in week tien. Het ding staat nu op de band. Als het chassisnummer geslagen is, is het echt formeel.

Productie duurt ongeveer 1 week.

Transport Mexico
We hebben het nu over week 11.
Meestal komt eens per week (soms eens per 14 dagen) een bootje om de wagens te halen.
Stel dat de RoRo (= zogenaamde: Roll On Roll Off schip) er daadwerkelijk is in week 12 en in week 13 gaat ie varen.
Neem nu 8 weken zit je op week 21, komt de boot in Hamburg aan.

Transport Duitsland, Nederland
Vanaf nu gaat het snel, ze werken lekker door bij VW AG. Wagens staan binnen 2 dagen op de trein naar Nederland, hell, ze staan binnen 3 dagen bij PON in Amersfoort!

Vanaf nu gaat het weer iets langzamer.

De importeur; Pon
Pon heeft de chassisnummers, auto ’s de hele reut, en gaat de auto ’s op kenteken zetten. Dus niet je dealer ;) Pon moet de auto ’s in 3 dagen van de trein halen en bij de dealer afleveren volgens VW Deutschland.
In praktijk staan ze soms 3 dagen bij Pon en zijn ze 2 dagen op autotransport naar de dealer.

Auto bij de dealer
Nog iets langzamer nu..De auto is immers als verkocht, er hoeft niet meer zo hard gerend te worden
(sorry voor de flame alvast :p )
De dealer heeft de auto op de parkplaats staan en gaat es kijken wanneer de werkplaats tijd heeft om de auto klaar te maken voor aflevering en doet een belletje jouw kant op.
Reken op 1 a 2 weken en je hebt de sleutels.

Overigens is klaarmaken, net als thuis iets meer dan een beetje oppoetsen, dus werkplaats is hier echt wel 1 a 2 dagen mee zoet.

Hoe weet jij dat allemaal?

Internet, goed zoeken, gegevens van diverse sites combineren.
En vooral:
Bellen met VW Logistics te Hamburg. Die weten exact waar je auto is en wanneer ie vervolgens waar is -> trein ofzo. Pas als hij van de trein af is wordt het vaag.

Je moet wel Duits praten met ze en je moet ongeveer weten wat de productie datum is en chassisnummer. Deze gegevens heeft de dealer, gewoon opbellen en vragen ;)

In Nederland kun je PON bellen. Hier doen ze meestal erg vaag en niet echt behulpzaam dus weet ik het nog steeds niet zeker. Maar volgens mij moet je pon-automotive-import hebben: 033 4949944


Meer wetenswaardigheden;
Veel extra ' s is langere levertijd.
Dit i.v.m. langere productietijd. Dit klopt wel, maar de auto is binnen 1 week klaar.

Banden: er wordt altijd merk X geleverd omdat dat een dochter is van VW
Onzin; het is maar net wat er gunstig is op dat moment. Ik kreeg mijn Variant met Pirelli 's

Productie: er worden 8.000 Jetta 's en Jetta Wagon (= Variant) gemaakt in Puebla Mexico per week!
Vanaf moment van productie tot aan PON zit ongeveer 8 weken = extreem snel tot 14 weken + 3 a 4 erbij voor PON en dealer geeft 11 tot 18 weken.

NB: Tussen moment van bestelling en productie zit ook nog wel een aantal weken, 3, 4 week? Dit verschilt nogal.
Maar als het ding besteld –verkoper heeft hem in het systeem gezet- is staat hij in het VW systeem en weten ze al vrij snel wanneer hij gemaakt wordt, klaar is op de RoRo staat en wanneer op de trein.


Verscheping naar US (en Azie) gaat met andere cariers, sommige kun je online volgen. Voor Europa is het -bijna- altijd VW logistics.

Meer komt als ik het me allemaal herinner...

[ Voor 9% gewijzigd door bord4kop op 26-05-2011 14:01 ]

| Security Management |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enzoronald
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 26-09 13:17
Mooi verhaal :) Wel eens leuk om zo'n onduidelijk, maar toch gigantisch logistiek proces eens te lezen .
Komt er dus eigenlijk op neer dat mijn auto waarschijnlijk een chassisnummer in het systeem van PON heeft staan, en dat ie misschien zelfs al wel op het terrein bij PON staan, maar dat het nog 1 week of nog 3 weken kan duren...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-09 22:45
bord4kop schreef op donderdag 26 mei 2011 @ 13:26:
Banden: er wordt altijd merk X geleverd omdat dat een dochter is van VW
Onzin; het is maar net wat er gunstig is op dat moment. Ik kreeg mijn Variant met Pirelli 's
Eh. Wat ik altijd heb begrepen, en dat lijkt al jaren zo te gaan:
Auto in Duitsland: komt standaard met Dunlop.
Auto in Nederland: komt bij Pon aan met Dunlop, Pon heeft aandelen in Conti, haalt de Dunlops er af en legt er Conti op.

Iedere nieuwe VW die ik hier in NL heb gezien, komt inderdaad met Conti. Misschien is het anders als hij uit een ander land dan .de/.nl komt, maar dat is mijn ervaring.

Klopt dat nu of niet (dat verhaal dat Pon ze om legt). :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bord4kop
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 25-09 09:31

bord4kop

maximaal 100KB!

Oja, denk het wel.
Week 24/25 afleveren?
Hmm...Hij is waarschijnlijk al van de Boot af en al in NL.

VW logistics weet exact waar je auto is als hij in Duitsland is!. Ze kunnen ze je vertellen, op de 10 minuten nauwkeurig, waneer hij bijvoorbeeld op de trein ging.. Of eraf ;)

Maar je hebt een chassisnummer? Bel VW of PON gewoon op! :9
EDIT @ onder

Ja hoor, jouw dealer heeft een chassis nummer ;)
Sterker nog; als er productiedatum bekend is, is chassisnummer ook bekend. Staat gewoon in het systeem van de verkoopmeneer. Kan ie zo zien.


EDIT @ boven
Banden; Conti was het ja, thanks ;)

Dat weet ik niet. Maar heb dat wel meer gehoord. Mijne kwamen in ieder geval met Pirelli en ik heb ook Michelin gezien.
Volgens mij is het nu gewoon zo; goedkoopste A-merk wint..

[ Voor 42% gewijzigd door bord4kop op 26-05-2011 14:03 ]

| Security Management |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enzoronald
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 26-09 13:17
bord4kop schreef op donderdag 26 mei 2011 @ 13:40:
Oja, denk het wel.
Week 24/25 afleveren?
Hmm...Hij is waarschijnlijk al van de Boot af en al in NL.

VW logistics weet exact waar je auto is als hij in Duitsland is!. Ze kunnen ze je vertellen, op de 10 minuten nauwkeurig, waneer hij bijvoorbeeld op de trein ging.. Of eraf ;)

Maar je hebt een chassisnummer? Bel VW of PON gewoon op! :9
Nee, heb geen chassisnummer. Vind het ook weer zo wat om het na te vragen. Ben gewoon een beetje te ongeduldig :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tiguan
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 19:46
UltraSub schreef op donderdag 26 mei 2011 @ 13:36:
[...]
Eh. Wat ik altijd heb begrepen, en dat lijkt al jaren zo te gaan:
Auto in Duitsland: komt standaard met Dunlop.
Auto in Nederland: komt bij Pon aan met Dunlop, Pon heeft aandelen in Conti, haalt de Dunlops er af en legt er Conti op.
Dat zou goed kunnen, mijn vorige golf kwam uit Belgie en had Dunlop banden. Me huidige Golf heeft inderdaad Continentals.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enzoronald
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 26-09 13:17
Hah !

Net belletje gehad van dealer. Alsof hij mee zit te lezen.... :) Maar afspraak staat voor 16 juni op te halen !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • webgangster
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 24-09 12:22
Was laatst een weekendje weg naar Lissabon, en zag heel veel reclame van VW.

Zie foto op: http://www.webgangster.nl...n_april_2011/IMG_1082.JPG

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DerOllie
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 24-09 21:37

DerOllie

PSN / GT7 = DerOllie

Zoals ook al de foto staat: Made in Portugal. Dat is denk ik ook een van de hoofdredenen...

www.youtube.com/DerOllie


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • webgangster
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 24-09 12:22
Mensen bekend met een software update voor de VW Polo met betrekking op het motor management vanwege de slechte nederlandse benzine (zo zei de monteur het net..) ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gunner
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Gunner

Invincibles

Topicstarter
UltraSub schreef op donderdag 26 mei 2011 @ 13:36:
Klopt dat nu of niet (dat verhaal dat Pon ze om legt). :?
M'n collega heeft een BM met Dunlop, en ik met Conti. Ligt er idd maar aan wat ze hebben liggen lijkt het.
webgangster schreef op vrijdag 27 mei 2011 @ 14:57:
Mensen bekend met een software update voor de VW Polo met betrekking op het motor management vanwege de slechte nederlandse benzine (zo zei de monteur het net..) ?
Ik heb laatst wel een update gehad na een knipperend gloeispiraallampje. Daarna geen problemen meer gehad.

[ Voor 41% gewijzigd door Gunner op 27-05-2011 15:22 ]

Still warm the blood that courses through my veins. | PvOutput | ARSENAL FC


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • freddy0519
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 24-08 22:38

freddy0519

It hurts when IP

Volgende week mag mijn vader achter de nieuwe Sharan, es kijken wat er daar onder zit :p

Al doende leert men, al draaiende keert men.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • funk-e
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 23-09 17:52
Altijd al een t1-camper willen hebben?

Check deze vette tent: :9

Afbeeldingslocatie: http://media.firebox.com/pic/p3644_main.jpgAfbeeldingslocatie: http://media.firebox.com/pic/p3644_extra2.jpgAfbeeldingslocatie: http://media.firebox.com/pic/p3644_extra4.jpg


bron: http://bit.ly/lqR4jh

[ Voor 20% gewijzigd door funk-e op 30-05-2011 17:34 ]

...less is more


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J0YR1D3R
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
:D Dat ding is echt stoer. Mooie tent voor Oemfoefoe

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Workaholic
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online
Crosstopic.. maar niet iedereen kan in HK dus nogmaals hier in het vw topic :):

Ik zit te twijfelen om een privé een nieuwe auto te kopen voor mijn vriendin.

We zijn allebei wel gecharmeerd van de VW polo, alleen vragen ons af of de vraagprijs niet wat aan de hoge kant is voor een 2de auto.

Als we samen kilometers maken in het weekend is het altijd met mijn leaseauto (maak er ook privé km mee). De auto zal hoofdzakelijk door mijn vriendin gebruikt worden (woon-werk, boodschappen, stadsverkeer etc). Max 10.000km per jaar.

Een 1.2tsi met wat opties zit je al tegen de 19-20k aan. Voor dat geld heb je een kale golf..

Daarentegen wil het oog ook wat, geld is er en ben ik wat huiverig voor alle verhalen over de lekkende 107 en iygo.
Wie helpt ons ? :P Bottom line is eigenlijk of het wel verstandig is om zoveel geld uit te geven aan een polo en of we niet beter het geld kunnen besparen en kiezen voor bijv een alternatief?

Kennis had nog aangegeven dat we naar de Renault twingo moesten kijken, deze schijnt geen kwaaltjes te hebben en een betere prijs kwaliteit verhouding te bieden dan de polo.

[ Voor 74% gewijzigd door Workaholic op 31-05-2011 10:03 ]

Mijn V&A


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enzoronald
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 26-09 13:17
enzoronald schreef op donderdag 26 mei 2011 @ 14:40:
Hah !

Net belletje gehad van dealer. Alsof hij mee zit te lezen.... :) Maar afspraak staat voor 16 juni op te halen !
En mag em ipv 16 juni a.s. maandag 6 juni ophalen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maasluip
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 26-09 14:36

Maasluip

Frontpage Admin

Kabbelend watertje

Workaholic schreef op dinsdag 31 mei 2011 @ 09:55:
Crosstopic.. maar niet iedereen kan in HK dus nogmaals hier in het vw topic :):

Ik zit te twijfelen om een privé een nieuwe auto te kopen voor mijn vriendin.
Waarom wil je een nieuwe auto kopen die als tweede auto dient voor 10.000 km per jaar? Als je wil besparen koop je een tweedehands auto.

Tweedehands 1.2 TSI's bij de Volkswagen dealers al vanaf 16.000 euro.

[ Voor 10% gewijzigd door Maasluip op 31-05-2011 10:50 ]

Signatures zijn voor boomers.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • webgangster
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 24-09 12:22
Kun je niet beter voor een benzine gaan met die 10k aan kilometers per jaar ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tiguan
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 19:46
@webgangster: TSI = een bezinemotor.

[ Voor 24% gewijzigd door tiguan op 31-05-2011 11:45 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Workaholic
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online
Maasluip schreef op dinsdag 31 mei 2011 @ 10:46:
[...]

Waarom wil je een nieuwe auto kopen die als tweede auto dient voor 10.000 km per jaar? Als je wil besparen koop je een tweedehands auto.

Tweedehands 1.2 TSI's bij de Volkswagen dealers al vanaf 16.000 euro.
Denk inderdaad dat je een goedpunt dat 2dehands een betere keuze is icm de polo. Ik ga dit weekend maar is kijken naar de renault twingo. Voor +- 10k een nieuwe auto en 12k met meer dan voldoende opties. Ben niet zo weg van franse auto's, maar voor het prijsverschil en omdat ik er zelf niet in zal rijden.. :P

[ Voor 9% gewijzigd door Workaholic op 31-05-2011 12:19 ]

Mijn V&A


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gunner
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Gunner

Invincibles

Topicstarter
Workaholic schreef op dinsdag 31 mei 2011 @ 09:55:
Kennis had nog aangegeven dat we naar de Renault twingo moesten kijken, deze schijnt geen kwaaltjes te hebben en een betere prijs kwaliteit verhouding te bieden dan de polo.
Twingo en Polo vergelijken gaat me wat mank. Als je nou een Clio vergelijkt met een Polo, okay.

Still warm the blood that courses through my veins. | PvOutput | ARSENAL FC


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ST10©DE
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 16:40

ST10©DE

Dus.............

Prive zou ik geen nieuwe auto kopen, dat is denk ik ook wat Maasluip bedoelt. Geen nieuwe Polo, maar ook geen nieuwe Twingo.

"Ik heb een hekel aan thuiswerken". Hendrik, 36 jaar, brandweerman.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pannekoek81
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 19:03
Mn vriendin rijdt Twingo van anderhalf jaar oud. Grootste afschrijving door de 1e eigenaar gedaan. Enige optie die ze niet heeft is de achterbank verschuifbaar, verder wel van alles en ook de kleur die ze wilde. Scheelde veel geld met een nieuwe.

[ Voor 8% gewijzigd door Pannekoek81 op 31-05-2011 12:55 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yonni
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 20-08 13:09
Tsja, ik kan ook niet in je portemonnee kijken, maar een tweede hands Polo zou een goede optie zijn. En neem er dan eentje van zeg 3 jaar oud (dus het oude model) en je zit veel voordeliger met de centen. Maar goed, dat zeg ik die een Polo uit '92 rijdt en alles zelf fixt aan de wagen :+ .

D3200 - 35/F1.8G, 60/F2, 70-300/F4-5.6


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • webgangster
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 24-09 12:22
Iemand enig idee of ik later een RNS310/315 erin kan zetten (VW Polo) nadat er een simpele autoradio in heeft gezetten en nu dus met een radio en een opberg vakje zit ? Zijn daar bij de dealer onderdelen van te koop ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Beerkeeper
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 00:28
webgangster schreef op woensdag 01 juni 2011 @ 09:37:
Iemand enig idee of ik later een RNS310/315 erin kan zetten (VW Polo) nadat er een simpele autoradio in heeft gezetten en nu dus met een radio en een opberg vakje zit ? Zijn daar bij de dealer onderdelen van te koop ?
Ligt eraan welk type polo je hebt geloof ik. Die apparaten zijn dubbel-din dus met ruimte is er geen probleem. Ik weet alleen niet of je boordcomputer nog iets speciaals moet hebben

XBO Gamertag: BeerkeeperNL


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-09 22:45
Access gateway en wellicht een control module als je een MF stuur hebt.
/edit
En uiteraard voor navi een GPS antenne ;)

[ Voor 26% gewijzigd door UltraSub op 01-06-2011 10:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmartDoDo
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02:44

SmartDoDo

Woeptiedoe

Workaholic schreef op dinsdag 31 mei 2011 @ 09:55:
Kennis had nog aangegeven dat we naar de Renault Twingo moesten kijken, deze schijnt geen kwaaltjes te hebben en een betere prijs kwaliteit verhouding te bieden dan de polo.
Ik heb zelf een Twingo gereden en dat is voor het geld een vrij volwassen auto. Nadelen zijn wel dat het stuur slecht verstelbaar is (alleen in de hoogte) en dat hij hakerig schakelt. Ook het feit dat het een 3-deurs is, is niet altijd handig. Verder een leuk autootje met redelijk wat mogelijke opties zoals CC, airco etc.

Nu rij ik een Polo TSI DSG in Highline uitvoering. Is niet te vergelijken met een Twingo, vergeleken bij de Polo is dat een plastic bak. Alle waren naar z'n geld dus als uitstraling, materiaalkeuze etc. niet zo belangrijk zijn dan zou de Twingo een logischer keuze zijn. Kost ook nog eens minder in verzekering etc.

Voor mij trouwens geen Renault meer, daar probeerden ze me vervanging van een niet kapotte airco aan te smeren.
P. Mekes schreef op dinsdag 31 mei 2011 @ 12:47:
Prive zou ik geen nieuwe auto kopen, dat is denk ik ook wat Maasluip bedoelt. Geen nieuwe Polo, maar ook geen nieuwe Twingo.
Ik heb privé zowel de Twingo als de Polo nieuw gekocht :Y) Als het kan moet geld rollen, je leeft maar 1 keer en er is echt een verschil tussen zelf je auto uitkiezen of een 2e handsje opsnorren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Soul__assasin
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 20:57

Soul__assasin

de Belbelg

het nieuwe vw broertje in onze familie...

Afbeeldingslocatie: http://farm6.static.flickr.com/5069/5793317052_c766dcd991_z.jpg

deze polo vervangt een fox en dient als tweede wagen naast een tiguan.

www.weefab.com


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SeatRider
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 16:53

SeatRider

Hips don't lie

Workaholic schreef op dinsdag 31 mei 2011 @ 09:55:
Een 1.2tsi met wat opties zit je al tegen de 19-20k aan. Voor dat geld heb je een kale golf..
Ja. Maar met wat opties kost die ook weer 30k. Voor dat geld heb je een kale Passat..

En met wat opties kost die ook weer 40k. Etc.

Nederlands is makkelijker als je denkt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrJames
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 08-04-2024

MrJames

-/

Weet iemand wat een nieuwe orginele buitenspiegel voor een Jetta 2006 kost? Een aantal dealers gebeld maar krijg niemand te pakken, weekend -_-.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • freddy0519
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 24-08 22:38

freddy0519

It hurts when IP

Wij hebben ook een nieuw Volkswagen lid in de familie! :D
De nieuwe Sharan!


*Error*


*Error*
Mooie cockpit met middenconsole die volledig in het rood oplicht, zelfs rode lampjes bovenaan, net als in een vliegtuig


hij is enorm verbeterd (zowel uiterlijk als onder de moterkap) dan zijn voorganger
Juist 1 minpunt, de draaicirkel is groter geworden, het voelt net aan alsof je met een limo rijdt :p

Specs : TDI 2.0 liter BMT 136pk, RNS 315, comfort line

[ Voor 141% gewijzigd door freddy0519 op 12-07-2012 08:34 ]

Al doende leert men, al draaiende keert men.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • freddy0519
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 24-08 22:38

freddy0519

It hurts when IP

.

[ Voor 100% gewijzigd door freddy0519 op 12-07-2012 08:40 ]

Al doende leert men, al draaiende keert men.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Poeh hee, die is echt heel mooi geworden. Dashboard ziet er ook heel sjiek uit. :)
Draaicirkel is wel jammer dan, daar heeft onze touran niet zoveel last van, die kun je met gemak straatje keren.

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • freddy0519
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 24-08 22:38

freddy0519

It hurts when IP

En opbergvakken! Ongeloofelijk! Onder de passagierszetels zitten lades, in de armsteun, onder de voeten van de 2de zitrij zitten vakken, achter de zetels van de 2de zitrij zitten een groot vak, De plaats voor het BMT kitje in de koffer is ook ruim ( een klep in de koffer omhoog doen, en daar zit ook het brandblusapparaat, logisch! 8)7 )

Al doende leert men, al draaiende keert men.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Haha ja herkenbaar, ik bleef ook vakken/vakjes en lades tegenkomen in de Touran. :+

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • freddy0519
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 24-08 22:38

freddy0519

It hurts when IP

Op dat vlak is VW serieus verbeterd :p

Al doende leert men, al draaiende keert men.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Magicw00b
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 25-09 14:34
UltraSub schreef op donderdag 26 mei 2011 @ 13:36:
[...]
Eh. Wat ik altijd heb begrepen, en dat lijkt al jaren zo te gaan:
Auto in Duitsland: komt standaard met Dunlop.
Auto in Nederland: komt bij Pon aan met Dunlop, Pon heeft aandelen in Conti, haalt de Dunlops er af en legt er Conti op.

Iedere nieuwe VW die ik hier in NL heb gezien, komt inderdaad met Conti. Misschien is het anders als hij uit een ander land dan .de/.nl komt, maar dat is mijn ervaring.

Klopt dat nu of niet (dat verhaal dat Pon ze om legt). :?
Hmz toen ik mijn auto in Autostadt ophaalde lagen er toch echt michelins onder....dit was wel in 2008 overigens.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • freddy0519
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 24-08 22:38

freddy0519

It hurts when IP

Op de nieuwe sharan hierboven liggen er conti op (komt wel van dealer in België)

Al doende leert men, al draaiende keert men.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-09 22:45
Magicw00b schreef op maandag 06 juni 2011 @ 00:47:
[...]


Hmz toen ik mijn auto in Autostadt ophaalde lagen er toch echt michelins onder....dit was wel in 2008 overigens.
Maar dan is hij dus niet langs Pon geweest ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J0YR1D3R
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Misschien een gekke vraag, maar wat is er mis met Continental banden? Onder mijn Leon heb ik 80000km SportContacts 3 gehad (gemiddeld 40k per set voorbanden) en nu onder mijn Golf PremiumContact 2E. Ik heb echt 0 problemen met die banden, prima grip, stil, relatief slijtvast.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wimpie007
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 26-09 01:20
J0YR1D3R schreef op maandag 06 juni 2011 @ 08:58:
Misschien een gekke vraag, maar wat is er mis met Continental banden? Onder mijn Leon heb ik 80000km SportContacts 3 gehad (gemiddeld 40k per set voorbanden) en nu onder mijn Golf PremiumContact 2E. Ik heb echt 0 problemen met die banden, prima grip, stil, relatief slijtvast.
Hmz mijne waren al na 23k op :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • djfrankel
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 26-08 07:58

djfrankel

It's a trap!

Ik mis eigenlijk een plaatje van de nieuwe Jetta. Als het goed is wordt dit in September (levertijden..... :X ) mijn leaseauto :D

Afbeeldingslocatie: http://www.volkswagen.nl/media/home/modellen/jetta/vooraanzicht_blauw.jpg

[ Voor 3% gewijzigd door djfrankel op 06-06-2011 11:34 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chaoss
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 01:45

Chaoss

Moderator Spielerij

Professioneel boekemantsje

wimpie007 schreef op maandag 06 juni 2011 @ 09:34:
[...]


Hmz mijne waren al na 23k op :P
zegt meer over je rijgedrag :P

kheb onder de sportback pok net weer Sportcontact 3 laten plaatsen, de vorige heb ik zo'n 50K op gereden, niet heel veel maar lijkt me vrij normaal. ze zijn nu nieuw weer heerlijk stil, kheb wel het idee dat ze snel gaan cuppen.

PSN: Wanderer200 | Switch: Wanderer


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-09 22:45
Ze cuppen in ieder geval als de pest. Maar het is zeer zeker geen slechte band. Er is alleen beter te krijgen denk ik. :)
Waar het in deze discussie om ging, is of en zo ja waarom, Pon de banden die af fabriek komen wisselt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joopieboy
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 29-12-2020

Joopieboy

No smoke, no poke

Onder de 4mm blijf je ze ook balanceren, en ze willen idd nogal gemakkelijk scheef of verkeerd afslijten. :)
Iig beter als Michelin, met veel droogtescheuren en alles. :X

Het leven is te kort om geduld te hebben!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wom
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:50

Wom

djfrankel schreef op maandag 06 juni 2011 @ 11:23:
Ik mis eigenlijk een plaatje van de nieuwe Jetta. Als het goed is wordt dit in September (levertijden..... :X ) mijn leaseauto :D

[afbeelding]
Niet voor het een of ander maar op die foto ziet hij er gewoon dik uit. Benieuwd hoe die kleur in het echt eruit ziet.

Over de banden. Sportcontact 2 waren na 22K op, Sportcontact 3 liggen er nu 25K op en gaan de 30 wel halen. Ben ik tevreden mee gezien mijn rijstijl.

[ Voor 14% gewijzigd door Wom op 06-06-2011 15:40 ]

Carnavalmarkt.nl - Gratis adverteren met carnaval- en feestartikelen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SnowDude
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 13-09 18:52
djfrankel schreef op maandag 06 juni 2011 @ 11:23:
Ik mis eigenlijk een plaatje van de nieuwe Jetta. Als het goed is wordt dit in September (levertijden..... :X ) mijn leaseauto :D

[afbeelding]
Ik heb deze Jetta afgelopen week in de USA al heel veel zien rijden. Echt een super mooie auto!

All electric components run on smoke. If you let the smoke out, they won't work anymore.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J0YR1D3R
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
UltraSub schreef op maandag 06 juni 2011 @ 13:46:
Ze cuppen in ieder geval als de pest. Maar het is zeer zeker geen slechte band. Er is alleen beter te krijgen denk ik. :)
Waar het in deze discussie om ging, is of en zo ja waarom, Pon de banden die af fabriek komen wisselt.
De 2 cupt ja, de 3 niet. Als je die gecupt krijgt dan is het een kwestie van een keer goed uitlijnen. En waarom ze ze wisselen? Kijk maar eens goed op de PON site.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-09 22:45
J0YR1D3R schreef op maandag 06 juni 2011 @ 16:24:
[...]

De 2 cupt ja, de 3 niet. Als je die gecupt krijgt dan is het een kwestie van een keer goed uitlijnen. En waarom ze ze wisselen? Kijk maar eens goed op de PON site.
Hah! Mijn vermoeden klopt dus, had het alleen nooit bevestigd gezien. :)

Over dat cuppen. Hmm, mijn ervaring is toch anders. Laten we dan stellen dat ze mínder snel cuppen ;)
Scenario: vooras > Michelin PS, achteras > SC3.
Vooras ver kaal, (2.5 mm), compleet trillingsvrij en ongecupt afgesleten.
Achteras max 8K gelopen, geen cupping te zien.

Omdat er een APK upcoming was, even snel de boel omgewisseld. Dus achteras naar voren, en de vooras naar achteren. Rijden, 0 trilling, dus balancering in orde. Fast forward 2K verder. Lichte trilling bij 120 kmh. Fast forward nog 1K, nog iets zwaardere trilling bij 120-130 kmh. Begin van cupping geconstateerd op de vooras (SC3).

Het feit dat de Michelin's zo'n 20-25K op de vooras hebben afgelegd, totaal cupping vrij en trillingsloos, betekent dat er een goede balancering en uitlijning was. De conti's gaan op de vooras, trillingsvrij de eerste paar duizend km, balancering is dus in orde. Daarna begint de boel te cuppen. Betekent mijns inziens toch wel dat de banden er toch gevoelig voor zijn. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • djfrankel
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 26-08 07:58

djfrankel

It's a trap!

SnowDude schreef op maandag 06 juni 2011 @ 15:52:
[...]
Ik heb deze Jetta afgelopen week in de USA al heel veel zien rijden. Echt een super mooie auto!
In de USA is de jetta schijnbaar ook erg populair, terwijl ze de auto in europa maar slecht aan de man kunnen brengen. En ik ben het geheel met je eens, de nieuwe jette is een erg mooie wagen :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J0YR1D3R
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
UltraSub schreef op maandag 06 juni 2011 @ 16:57:
[...]

Hah! Mijn vermoeden klopt dus, had het alleen nooit bevestigd gezien. :)

Over dat cuppen. Hmm, mijn ervaring is toch anders. Laten we dan stellen dat ze mínder snel cuppen ;)
Scenario: vooras > Michelin PS, achteras > SC3.
Vooras ver kaal, (2.5 mm), compleet trillingsvrij en ongecupt afgesleten.
Achteras max 8K gelopen, geen cupping te zien.

Omdat er een APK upcoming was, even snel de boel omgewisseld. Dus achteras naar voren, en de vooras naar achteren. Rijden, 0 trilling, dus balancering in orde. Fast forward 2K verder. Lichte trilling bij 120 kmh. Fast forward nog 1K, nog iets zwaardere trilling bij 120-130 kmh. Begin van cupping geconstateerd op de vooras (SC3)
Wielen kunnen prima gebalanceerd zijn, je uitlijning moet dat ook zijn he. Daarom heb ik ze nooit gewisseld, na 80k achter waren ze nog niet op maar begonnen ze wel licht te cuppen maar dat was ook omdat de ene 10k nieuwer was. Voorbanden zijn nooit gaan cuppen, ook na 30 of 40k niet toen ze bijna op waren. Onder de Leon is dit een van de weinige banden die niet cupt bij de juiste uitlijning (die behoorlijk lastig is bij dit type achteras).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-09 22:45
J0YR1D3R schreef op maandag 06 juni 2011 @ 19:07:
[...]

Wielen kunnen prima gebalanceerd zijn, je uitlijning moet dat ook zijn he. Daarom heb ik ze nooit gewisseld, na 80k achter waren ze nog niet op maar begonnen ze wel licht te cuppen maar dat was ook omdat de ene 10k nieuwer was. Voorbanden zijn nooit gaan cuppen, ook na 30 of 40k niet toen ze bijna op waren. Onder de Leon is dit een van de weinige banden die niet cupt bij de juiste uitlijning (die behoorlijk lastig is bij dit type achteras).
Mja, maar verklaar dan eens dat de Pilot Sports daar geen last van hadden op dezelfde as? Uitlijning veranderd niet door andere banden en dezelfde velgen ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • J0YR1D3R
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Ik zie nergens staan dat je alleen je banden hebt gewisseld, als je banden wisselt met velg dan kun er redelijk vanuit gaan dat er verschil in gewicht en alles zit :) Kijk maar eens naar de gewichtjes in je velg, die zitten er bijvoorbeeld ook niet voor niets..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-09 22:45
Je mist mijn punt...
Na de wissel, eerst perfect. Geen trillingen, niks. Dus balancering is in orde anders had je dat meteen gevoeld.
Uitlijning is in orde, anders waren de pilots ook gaan cuppen of scheef afgesleten. En dat was dus niet zo.

Na 2K ontstaat trilling, na 3K erger. Dat kan dus niet aan balancering of uitlijning liggen, tenzij er ineens gewichtjes verloren zijn (zou kunnen, nog niet gechecked inderdaad).

Maar goed. Iets veul ergers.. :|
Ik heb een maand of 3-4 geleden al geconstateerd op gevoel dat de DSG bak van mijn vriendin's Golf VI TSI 122 niet lekker schakelt. Een maand of 2-3 geleden even uitgelezen; mechanical tolerance limit of clutch reached. Daarmee naar de dealer geweest, hebben ze software upgrade gedaan (doh.. wat snap je niet aan "mechanical"). Reed volgens hun veel beter. Ik rij 's avonds met die auto, nog steeds pet. Weer gebeld, nee, konden ze niks aan doen, was normaal.
De maanden er na werd het steeds erger. Inmiddels regelmatig een fiks trillende auto als er laagtoerig in twee gas wordt gegeven. De laatste weken bij opschakelen regelmatig een zwaar slippende koppeling. Weer gebeld naar dealer, verhaal weer uitgelegd, kon hier niet, kon daar niet, ik was net niet gek. Koppeling van een DSG kon niet versleten zijn na pas 65K. Konden me over 2.5 weken pas inplannen. Volgende week donderdag dus. Zaterdag gaan we met die auto op vakantie naar Zuid-Frankrijk :(

Geeft allemaal geen lekker gevoel. Ben uiteindelijk afgelopen maandag langs geweest, hebben ze hem uitgelezen, ja meneer, koppelingsplaten zijn versleten. DOH! Dat roep ik al 3 maanden. Ik zeg plan me maar eerder in. Het is jullie eigen fout, en nu zitten wij met de problemen. Neu meneer, dat komt helemaal goed. Donderdag bak er uit, koppelingsplaten vervangen, vrijdag rolt die wagen weer. Echt waar. Heus. Beloofd.

Yeah right. DSG is complex. Ik zie het al gebeuren. Ding gaat uit elkaar; verkeerde parts geleverd of toch iets anders. Resultaat, óf in elkaar zetten (en gaat dus nooit meer fatsoenlijk 2500 km retour rollen na uit elkaar geweest te zijn), óf parts bestellen. Allemaal backorders, in ieder geval nooit op een dag tijd geleverd.

Lekker gevoel he, als je betrouwbaar op vakantie wil gaan.
Krijg langzamerhand echt de schijt van die dealers. Zijn ze nou zo stom, of doen ze maar zo stom. :( |:(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SnowDude
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 13-09 18:52
UltraSub schreef op woensdag 08 juni 2011 @ 10:33:
Je mist mijn punt...
Na de wissel, eerst perfect. Geen trillingen, niks. Dus balancering is in orde anders had je dat meteen gevoeld.
Uitlijning is in orde, anders waren de pilots ook gaan cuppen of scheef afgesleten. En dat was dus niet zo.
Je vergeet even dat er een verschil in uitlijning zit tussen de voor en achter as. De banden zijn dus op de achter as ingesleten met een andere uitlijning, dan je voor as. Dit is absuluut niet bevoordelijk voor de slijtage.

Ben wel met je eens dat die conti's ruk banden zijn. Ze zitten ook onder mijn Golf 5 GT sport en ik vind ze ook niet heel lekker rijden.

All electric components run on smoke. If you let the smoke out, they won't work anymore.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-09 22:45
SnowDude schreef op woensdag 08 juni 2011 @ 10:44:
[...]
Je vergeet even dat er een verschil in uitlijning zit tussen de voor en achter as. De banden zijn dus op de achter as ingesleten met een andere uitlijning, dan je voor as. Dit is absuluut niet bevoordelijk voor de slijtage.

Ben wel met je eens dat die conti's ruk banden zijn. Ze zitten ook onder mijn Golf 5 GT sport en ik vind je ook niet heel lekker rijden.
Ah ja, dat verschil had ik even over het hoofd gezien ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Techno Overlord
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 00:46

Techno Overlord

Nocturnal Metamorphoses™

Ik ben sinds gister de gelukkige eigenaar van een VW Golf VI! Heb er nu ongeveer 500km mee gereden.

This post is worthless without pics dus hier komen ze:

Afbeeldingslocatie: http://i230.photobucket.com/albums/ee184/Kookhoer/257507_129656553779679_100002060050890_235907_2063720_o.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i230.photobucket.com/albums/ee184/Kookhoer/255922_129656863779648_100002060050890_235910_1470992_o.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i230.photobucket.com/albums/ee184/Kookhoer/242411_129656473779687_100002060050890_235906_3464486_o.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i230.photobucket.com/albums/ee184/Kookhoer/241761_129656257113042_100002060050890_235903_1778543_o.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i230.photobucket.com/albums/ee184/Kookhoer/241060_129656187113049_100002060050890_235902_1628103_o.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i230.photobucket.com/albums/ee184/Kookhoer/240295_129656700446331_100002060050890_235908_2588947_o.jpg

Excuses voor mijn fotografeerskills :P. Geschoten met een HTC HD7.

Specs:
  • VW Golf VI 3-deurs :Y)
  • TSI, 7DSG, 122PK
  • Deep Black Pearl
  • R-Line pakket
  • Executive Plus Pakket
  • Advance Pakket
  • 18" Mallory velgen
  • Dunlop bandjes
  • Privacy Glass

Forever raver!
Specs: Workstation Server


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Convoy
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 15:24

Convoy

g44p

Welcome to tha club! ;)

Nette bak, DSGtje zo te zien?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Techno Overlord
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 00:46

Techno Overlord

Nocturnal Metamorphoses™

Ja, maar kan je dat zien dan aan foto's??? :?

Of je ziet het gewoon bij de specs staan natuurlijk....

Forever raver!
Specs: Workstation Server


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SnowDude
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 13-09 18:52
Techno Overlord schreef op woensdag 08 juni 2011 @ 14:09:
Ja, maar kan je dat zien dan aan foto's??? :?

Of je ziet het gewoon bij de specs staan natuurlijk....
Het staat inderdaad bij de specs, maar je kan het gewoon zien aan de pook en de schakel flippers op het stuur.

All electric components run on smoke. If you let the smoke out, they won't work anymore.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kazuka
  • Registratie: Juli 1999
  • Niet online

kazuka

Building Better Worlds

Techno Overlord schreef op woensdag 08 juni 2011 @ 14:09:
Ja, maar kan je dat zien dan aan foto's??? :?

Of je ziet het gewoon bij de specs staan natuurlijk....
Aan de pook, das toch de nieuwe DSG pook?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-09 22:45
Das niet de nieuwe pook, das de R-line pook, of GTi pook.
Zonder die uitvoeringen heb je gewoon een "normale" DSG pook.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Convoy
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 15:24

Convoy

g44p

Techno Overlord schreef op woensdag 08 juni 2011 @ 14:09:
Ja, maar kan je dat zien dan aan foto's??? :?

Of je ziet het gewoon bij de specs staan natuurlijk....
aan de foto's idd, specs niet gelezen maar daar staat het idd ook vermeld :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb in december 2009/januari 2010 een nieuwe VW Caddy dark&cool gekocht met een 1.9tdi 105pk motor. Al vanaf het begin viel het verbruik me tegen, temeer omdat ik er vooral lange afstanden mee rijd. Zo doe ik voor woon-werkverkeer 150 km per dag waarvan er 100 op de autosnelweg zijn, die andere 50 is een provinciale weg waar ook weinig oponthoud is.

Ik woon in België en mijn ouders wonen nog in het oosten van Nederland, een retourtje is 650 km waarvan 600 km over de snelweg. Zelfs bij uitgeschakelde airconditioning en een gematigde snelheid van rond de 100 per uur op de cruise control kom ik niet verder dan 1:16 of 6.25/100. Wil ik een normale snelheid aanhouden en meegaan met het overige verkeer, rond de 120 km/h met ingeschakelde airco zoals wenselijk in de zomer dan stijgt het verbruik naar rond de 1:14 of 7.2/100.

De auto heeft nu 42.500 km op de teller staan, dus deze zal wel grotendeels ingelopen zijn. Ik ben vrachtwagenchauffeur in het uitzonderlijk vervoer van beroep en daar is een zware rechtervoet niet echt wenselijk, iets wat zich ook vertaalt naar mijn rijgedrag in de gewone personenauto.

De auto is nu 2x naar de garage geweest, een keer voor een klein onderhoud op 18.000 (3000 km te laat door werkomstandigheden) en de keer erop netjes op tijd op 33.000 km (onderhoudsinterval 15.000 km) voor groot onderhoud.

Na de 2e beurt was het verbruik gedurende 1 tankbeurt 1:17,5 of 5,7/100 met ingeschakelde airco, wel met rustig rijden rond de 100 km/h. Ik tank altijd Q8 aan hetzelfde station en indien mogelijk aan dezelfde pomp om meetverschillen te voorkomen en een betrouwbaar gemiddelde te kunnen berekenen.

Nu is het verbruik echter weer aan het stijgen en omdat het verbruik direct na het groot onderhoud laag was heb ik het vermoeden dat er onder de kap een probleem zit, maar ik ben geen autodeskundige en heb geen idee hoe of wat. Vanmorgen heb ik dit aan de dealer voorgelegd, tenslotte heb ik 2 jaar garantie maar deze was niet erg happig om de computer eens uit te lezen en probeerde in plaats daarvan een skoda fabia combi aan mij te verkopen. Heeft hier iemand suggesties wat het probleem zou kunnen zijn?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wimpie007
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 26-09 01:20
Techno Overlord schreef op woensdag 08 juni 2011 @ 12:28:
Ik ben sinds gister de gelukkige eigenaar van een VW Golf VI! Heb er nu ongeveer 500km mee gereden.

This post is worthless without pics dus hier komen ze:

Excuses voor mijn fotografeerskills :P. Geschoten met een HTC HD7.

Specs:
  • VW Golf VI 3-deurs :Y)
  • TSI, 7DSG, 122PK
  • Deep Black Pearl
  • R-Line pakket
  • Executive Plus Pakket
  • Advance Pakket
  • 18" Mallory velgen
  • Dunlop bandjes
  • Privacy Glass
Wow vette bak zeg! Cool pakket dat R line!
Mooie opties ook! Leasert of gekocht?
Dat stuur heb ik ook alleen dan zit er een ander logo op haha
Alleen jammer van de 122PK >:) ga je nog chippen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Techno Overlord
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 00:46

Techno Overlord

Nocturnal Metamorphoses™

Ik heb m geleased. Nieuw kopen is me toch een beetje out-of-my-league...

122pk is omdat ik anders in een hogere bijtelling kom. Plus dat het leasebedrag een stukkie hoger wordt omdat het verbruik omhoog schiet. Ga dus ook niet chippen oid. Laat m lekker zo. Ik vind hem prachtig rijden. Ook het vermogen volstaat. Meer is altijd beter natuurlijk maar het stoplicht racen enzo heb ik al jaren achter me liggen...


Edit:
Had t met wat vrienden erover.. Wat vinden jullie mooier? Een 5deurs of een 3 deurs? Ik vind met een R-line pakket mooier als ie 3deurs is. Bij andere 6'ers vind maakt het me niet zoveel uit. Een R-line met 5deuren vind ik weer wat minder uitzien...

[ Voor 24% gewijzigd door Techno Overlord op 09-06-2011 09:56 ]

Forever raver!
Specs: Workstation Server


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • itsalex
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online
Heb gisteren mijn Golfje weer eens een lekkere wasbeurt gegeven en wat blijkt? Zowel mijn rechter als mijn linkerachterdeur toch wel aantal krassen te zien. Er is iemand even langsgeschuurd met zijn auto, met een sleutel er langs gegaan (niet diep maar wel over mijn achterdeur tot bijna mijn achterkant), diepe kras aan mijn linkerkant etc. Die gaat volgende maand even voor een goede poetsbeurt en hopen dat alles eruit gaat.

Ziet er lekker uit voor een Golf 6 en er zit weer!! een spijker in mijn achterband (bijna dezelfde plaats als mijn Golf 5 toen ook, sorry maar dat vind ik geen toeval en weer een torx). Ik weet dat het gebruikersobject is maar het is wel erg te zien de krassen nu (en ik denk ook omdat ik een RNS510 en een alarm klasse 3 erin heb zitten dat ze volgens mij wel wat pogingen hebben gedaan om die auto open te breken (ik had al eerder plastic gevonden van een vorige poging(en?) tot inbraak)). Mijn raamrubbers aan de onderkant van het raam laten nu al los aan de zijkanten. Vermoed dat het ook mee te maken heeft.

Gisteren even met een VASpc gekeken en geen enkele storing (behalve dan een telefoonregelapparaat en een remlicht linksachter bijna stuk), dus dan weet ik ook waar ik aan toe ben met mijn beurt die eraan komt.

[ Voor 3% gewijzigd door itsalex op 09-06-2011 09:54 ]

I hit the CTRL key, but I'm still not in control!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmartDoDo
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02:44

SmartDoDo

Woeptiedoe

UltraSub schreef op woensdag 08 juni 2011 @ 15:12:
Das niet de nieuwe pook, das de R-line pook, of GTi pook.
Zonder die uitvoeringen heb je gewoon een "normale" DSG pook.
Volgens mij hoort die pook bij de Highline uitvoeringen e.d. Tot en met Comfortline heb je inderdaad een gewone pook. Mijn Polo Highline, niet GTI zijnde heeft die namelijk ook.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chaoss
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 01:45

Chaoss

Moderator Spielerij

Professioneel boekemantsje

Techno Overlord schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 09:52:
Edit:
Had t met wat vrienden erover.. Wat vinden jullie mooier? Een 5deurs of een 3 deurs? Ik vind met een R-line pakket mooier als ie 3deurs is. Bij andere 6'ers vind maakt het me niet zoveel uit. Een R-line met 5deuren vind ik weer wat minder uitzien...
Denk da tik een 5 deurs mooier vindt, komt wat volwassener over... een 3 -deurs golf wordt zo snel (nofi) een sjonnie-bak :)

r-line is wel mooi, vooral op een witte passat :9~

PSN: Wanderer200 | Switch: Wanderer


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wimpie007
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 26-09 01:20
Techno Overlord schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 09:52:
Ik heb m geleased. Nieuw kopen is me toch een beetje out-of-my-league...

122pk is omdat ik anders in een hogere bijtelling kom. Plus dat het leasebedrag een stukkie hoger wordt omdat het verbruik omhoog schiet. Ga dus ook niet chippen oid. Laat m lekker zo. Ik vind hem prachtig rijden. Ook het vermogen volstaat. Meer is altijd beter natuurlijk maar het stoplicht racen enzo heb ik al jaren achter me liggen...


Edit:
Had t met wat vrienden erover.. Wat vinden jullie mooier? Een 5deurs of een 3 deurs? Ik vind met een R-line pakket mooier als ie 3deurs is. Bij andere 6'ers vind maakt het me niet zoveel uit. Een R-line met 5deuren vind ik weer wat minder uitzien...
"Ik ben sinds gister de gelukkige eigenaar van een VW Golf VI! " Dat dacht ik al maar dan ben je dus de nieuwe berijder en niet de eigenaar haha!

Ik vind 5deurs ongeacht welke uitvoering mooier en veel praktischer. Heb zelf ook 5 deurs op de GTD. Het breekt de zijkant beter anders heb je een groot kaal vlak

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Techno Overlord
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 00:46

Techno Overlord

Nocturnal Metamorphoses™

Mij boeit het echt geen ruk of ik de berijder of de eigenaar ben. Ik bepaal wat er mee gedaan wordt. Ik bepaal waarheen ik rij enzo dus....

Verder over dat kale vlak: Een voordeur van een 3deurs is groter dan een voordeur van een 5deurs...

Forever raver!
Specs: Workstation Server


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MaZo
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Techno Overlord schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 12:32:
Mij boeit het echt geen ruk of ik de berijder of de eigenaar ben. Ik bepaal wat er mee gedaan wordt. Ik bepaal waarheen ik rij enzo dus....

Verder over dat kale vlak: Een voordeur van een 3deurs is groter dan een voordeur van een 5deurs...
Klopt, een 3- en 5-deurs zijn verder exact hetzelfde qua formaat, op die verhouding in deuren na dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Techno Overlord
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 00:46

Techno Overlord

Nocturnal Metamorphoses™

dus van een groot kaal vlak is dan toch geen sprake?

Forever raver!
Specs: Workstation Server


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wimpie007
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 26-09 01:20
Techno Overlord schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 12:45:
dus van een groot kaal vlak is dan toch geen sprake?
Jawel want jij mist dus een scheidings lijn van de achterste deur he:

3deurs:

Afbeeldingslocatie: http://www.jackohk.com/wp-content/uploads/2010/10/Exterior-2010-MTM-Volkswagen-Golf-GTI-and-GTD-GTI-Rear-Angle-640x480.jpg
Afbeeldingslocatie: http://2.bp.blogspot.com/_J3_liDBfbvs/S-1Mn7MjLzI/AAAAAAAArQs/atx_aUPy6bM/s400/2010-Volkswagen-Golf-GTI-adidas-Rear-Side-View.jpg


5deurs:
Afbeeldingslocatie: http://i4.photobucket.com/albums/y145/tor_s_sumstad/001-1.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i307.photobucket.com/albums/nn296/sammy8558/Caractere-Volkswagen-Golf-VI-GTI-GTD-5.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.carsmagz.com/wp-content/uploads/2010/10/2010-MTM-Golf-VI-GTI-from-Rear-View-Picture-570x427.jpg


Ik vind die extra deurlijn erg mooi en handiger in bv parkeergarages.
Doet niks af aan het feit dat jij een hele vette bak hebt!

[ Voor 4% gewijzigd door wimpie007 op 09-06-2011 13:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tiguan
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 19:46
Techno Overlord schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 09:52:
Ik heb m geleased. Nieuw kopen is me toch een beetje out-of-my-league...

122pk is omdat ik anders in een hogere bijtelling kom. Plus dat het leasebedrag een stukkie hoger wordt omdat het verbruik omhoog schiet. Ga dus ook niet chippen oid. Laat m lekker zo. Ik vind hem prachtig rijden. Ook het vermogen volstaat. Meer is altijd beter natuurlijk maar het stoplicht racen enzo heb ik al jaren achter me liggen...
Zelfs met de 122pk uitvoering kan je menig stoplichtrace winnen hoor. Hij is echt rap. ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tiguan
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 19:46
SmartDoDo schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 10:05:
[...]
Volgens mij hoort die pook bij de Highline uitvoeringen e.d. Tot en met Comfortline heb je inderdaad een gewone pook. Mijn Polo Highline, niet GTI zijnde heeft die namelijk ook.
Mijn Highline heeft die pook niet, ik heb zo'n groot blok :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Techno Overlord
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 00:46

Techno Overlord

Nocturnal Metamorphoses™

wimpie007 schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 13:06:
[...]


Jawel want jij mist dus een scheidings lijn van de achterste deur he:

...

Ik vind die extra deurlijn erg mooi en handiger in bv parkeergarages.
Doet niks af aan het feit dat jij een hele vette bak hebt!
Ik snap wat je bedoeld. Kwestie van smaak. Vind het niet lelijk ofzo maar als ik kon kiezen dan toch maar de 3deurs. Ik rijd ook nog hoofdzakelijk alleen in de auto, ongeveer 50k per jaar. Op de route Rotterdam - Maastricht moet je me echt vaak zien rijden... ;)

Forever raver!
Specs: Workstation Server


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmartDoDo
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02:44

SmartDoDo

Woeptiedoe

tiguan schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 13:41:
[...]


Mijn Highline heeft die pook niet, ik heb zo'n groot blok :P
Apart dan? Ik heb toch echt een gewone Highline uitvoering:

Afbeeldingslocatie: http://www.smartdodo.com/GOT/auto/polo4.jpg

Moet zeggen, vind hem ook wel een stuk netter dan zo'n blok.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 01-09 22:45
SmartDoDo schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 10:05:
[...]
Volgens mij hoort die pook bij de Highline uitvoeringen e.d. Tot en met Comfortline heb je inderdaad een gewone pook. Mijn Polo Highline, niet GTI zijnde heeft die namelijk ook.
Een Golf VI highline uit maart 2009 en februari 2010 hebben die in ieder geval niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yonni
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 20-08 13:09
Verwijderd schreef op woensdag 08 juni 2011 @ 17:46:
Ik heb in december 2009/januari 2010 een nieuwe VW Caddy dark&cool gekocht met een 1.9tdi 105pk motor. Al vanaf het begin viel het verbruik me tegen, temeer omdat ik er vooral lange afstanden mee rijd. Zo doe ik voor woon-werkverkeer 150 km per dag waarvan er 100 op de autosnelweg zijn, die andere 50 is een provinciale weg waar ook weinig oponthoud is.

Ik woon in België en mijn ouders wonen nog in het oosten van Nederland, een retourtje is 650 km waarvan 600 km over de snelweg. Zelfs bij uitgeschakelde airconditioning en een gematigde snelheid van rond de 100 per uur op de cruise control kom ik niet verder dan 1:16 of 6.25/100. Wil ik een normale snelheid aanhouden en meegaan met het overige verkeer, rond de 120 km/h met ingeschakelde airco zoals wenselijk in de zomer dan stijgt het verbruik naar rond de 1:14 of 7.2/100.

De auto heeft nu 42.500 km op de teller staan, dus deze zal wel grotendeels ingelopen zijn. Ik ben vrachtwagenchauffeur in het uitzonderlijk vervoer van beroep en daar is een zware rechtervoet niet echt wenselijk, iets wat zich ook vertaalt naar mijn rijgedrag in de gewone personenauto.

De auto is nu 2x naar de garage geweest, een keer voor een klein onderhoud op 18.000 (3000 km te laat door werkomstandigheden) en de keer erop netjes op tijd op 33.000 km (onderhoudsinterval 15.000 km) voor groot onderhoud.

Na de 2e beurt was het verbruik gedurende 1 tankbeurt 1:17,5 of 5,7/100 met ingeschakelde airco, wel met rustig rijden rond de 100 km/h. Ik tank altijd Q8 aan hetzelfde station en indien mogelijk aan dezelfde pomp om meetverschillen te voorkomen en een betrouwbaar gemiddelde te kunnen berekenen.

Nu is het verbruik echter weer aan het stijgen en omdat het verbruik direct na het groot onderhoud laag was heb ik het vermoeden dat er onder de kap een probleem zit, maar ik ben geen autodeskundige en heb geen idee hoe of wat. Vanmorgen heb ik dit aan de dealer voorgelegd, tenslotte heb ik 2 jaar garantie maar deze was niet erg happig om de computer eens uit te lezen en probeerde in plaats daarvan een skoda fabia combi aan mij te verkopen. Heeft hier iemand suggesties wat het probleem zou kunnen zijn?
Balen dat de dealer niet echt happig is om je te helpen, altijd zeer treurig zo'n manier van handelen. Maar goed oplossingsgericht denken doen we wel hier op het forum hè? Misschien is de motor en dan vooral het uitlaatsysteem 'vol' geraakt met roet. Ondanks dat je wel lange ritten maakt en je motor + uitlaat dus goed op temperatuur komen is het misschien eens tijd om 'm af en toe eens goed warm te stoken en de boel schoon te blazen? Bijvoorbeeld via Duitsland naar huis rijden, even een tijdje vol het gas erop.

Zo ging het verhaal van een Golf 4 TDI welke helemaal aangepast is om een zo laag mogelijk verbruik te realiseren. De lange rit gemaakt en uiteindelijk kakte het verbruik in, het werd steeds hoger. Oplossing was om het roet er uit te blazen.
zie: www.mijnbluemotion.nl

Er kon exact 51 liter bijgetankt worden, wanneer je de gereden afstand deelt door dit aantal liters kom je op een verbruik van

31,67 km/L

Dit was niet mogelijk geweest zonder eerst het probleem van het toenemende verbruik op te lossen. Dit kwam door de uitlaat die dichtslibte met roet. Hier is een heel simpele oplossing voor: plankgas, iets wat je bij zuinig rijden normaliter niet doet.

Nood breekt weet, daarom heb ik tot 5 keer toe in de derde versnelling tot de toerenbegrenzer geaccellereerd en dit minstens 500 meter volgehouden. Dit ging tegen al mijn gevoelens in, echter Joep heeft mij ervan overtuigd dat het noodzaak was. En inderdaad: het verbruik daalde na het 'schoonblazen' van de uitlaat direct.
Kortom, misschien rijdt je gewoon wel wat te zacht en moet je 'm af en toe gewoon even op z'n staart trappen? Mijn vader rijdt een Caddy uit 2005, 1.9 TDI en hij rijdt er erg gezapig mee. Tijdje terug heb ik 'm ook na even warm rijden flink op z'n staart getrapt, rookwolken, je wilt niet weten.

[/edit]

Waar je ook aan kan denken is het laten tunen van het motormanagement, hier door krijg je meestal meer vermogen + een lager verbruik. Verder rijdt de Caddy van mijn vader meestal met weinig zware belading, verbruik gemiddeld rond de 1 op 20 .

[ Voor 3% gewijzigd door Yonni op 09-06-2011 14:22 ]

D3200 - 35/F1.8G, 60/F2, 70-300/F4-5.6


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gunner
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Gunner

Invincibles

Topicstarter
Ik vraag me af of je echt wel heel zuinig met zo'n Caddy kan rijden, aangezien ze relatief hoog zijn en best veel wind vangen. 1 op 16 lijkt me niet eens zo slecht.
Yonni schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 14:15:
Zo ging het verhaal van een Golf 4 TDI welke helemaal aangepast is om een zo laag mogelijk verbruik te realiseren. mee. Tijdje terug heb ik 'm ook na even warm rijden flink op z'n staart getrapt, rookwolken, je wilt niet weten.
Heb dat altijd een bijzonder project gevonden. Alle vormen van comfort werden er uitgehaald om het doel te bereiken. Dat is tegen mijn principes :P

[ Voor 59% gewijzigd door Gunner op 09-06-2011 14:21 ]

Still warm the blood that courses through my veins. | PvOutput | ARSENAL FC


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yonni
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 20-08 13:09
Dat is het ook bij mij wel een beetje, ik vind het vooral erg jammer dat hij z'n pagina niet meer geupdate heeft. De rit heeft plaatsgevonden en dat was het dan?

D3200 - 35/F1.8G, 60/F2, 70-300/F4-5.6


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bord4kop
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 25-09 09:31

bord4kop

maximaal 100KB!

UltraSub schreef op donderdag 09 juni 2011 @ 14:05:
[...]

Een Golf VI highline uit maart 2009 en februari 2010 hebben die in ieder geval niet.
Mijn 6 Variant highline heeft deze;

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/myauto/480/71108-2.jpg

Ik vind het wel prettig in de hand liggen eigenlijk.
Al gebruik je het ding maar zelden natuurlijk.. ->
1x bij wegrijden: standje D
1x bij aankomst: standje P

| Security Management |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yonni
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 20-08 13:09
Jij rijdt nooit achteruit? :+

D3200 - 35/F1.8G, 60/F2, 70-300/F4-5.6

Pagina: 1 ... 19 ... 62 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
~~~[html]Gunner wil graag de topicstart overdragen aan iemand anders. Indien je geïnteresseerd bent in deze eervolle taak, stuur hem even een DM.

http://tweakers.net/gallery/895~~~[/html]