Een beetje meer nuancering kan geen kwaad als je hier hulp verwacht...Anoniem: 290112 schreef op zondag 21 juni 2009 @ 13:02:
Na een aantal jaar Nvidia kaarten te hebben gehad heb ik sinds 2 dagen een HD4770 crossfire setup, maar ik ben er totaal niet tevreden mee. Reden: het werkt gewoon niet, wat ik ook doe.
Als ik een XFX HD4890 BE koop, heb ik dan meer kans dat alles gewoon werkt?
Mensen roepen altijd dat drivers van ATI kut zijn.. ben er volmondig mee eens na 2 dagen ermee te kloten
"Het werkt gewoon niet".
Wat werkt er precies niet? Zie je geen beeld? Artefacts op je scherm? Slechts 1 GPU werkt?
"Wat ik ook doe"
Wat heb je precies allemaal gedaan om het te verhelpen? CrossFire interconnects verbonden? 1 Interconnect geprobeerd ipv 2? CrossFire in de drivers geactiveerd? Complete windows reinstall gedaan? Drivercleaner gebruikt?
"drivers van ATI kut"
Wat vind je er precies kut aan, want miljoenen andere mensen hebben er geen problemen mee. Of heb je het nu over het Catalyst Control Center? In mijn ogen zijn ze zelfs intuitiever en simpeler dan nVidia drivers/CP, maar je kan natuurlijk altijd zelf een third party applicatie installeren als ATI Tools.
Beetje kort door de bocht om na 2 dagen te zeggen dat de boel niet werkt en kut is als je niet eens verduidelijkt wat je allemaal gedaan hebt om het te verhelpen. Misschien ben je wel compleet verkeerd bezig en is nVidia inderdaad een betere oplossing voor je? Los daarvan is ook nV niet vrij van SLI problemen.
Technical PR Officer @ MSI Europe. My thoughts and opinions may not reflect the ones of my employer.