Gewoon de accu ontladen en dat controleren met de multimeter, als de gewenste spanning aanwezig is, potmeter afstellen. Is gratisVerwijderd schreef op dinsdag 07 juli 2009 @ 09:34:
ik heb deze dus besteld: http://www.conrad.nl/goto.php?artikel=197165
ik verwachtte een compleet pakketje maar nee.. ik moet alles zelf nog gaan solderen :S(zie ik achteraf ook wel staan), maargoed, ik moet dit ding dan ook nog zelf afstellen. de handleiding zegt:
"Met behulp van beide potmeters worden de bovenste en onderste spanningslimiet ingesteld. draai nu de trimportmeter P1 zo, dat LED 10 (15V) begint te branden. daarna wordt de netvoeding ingesteld op 10,5 V en met P2 wordt LED 1(10,5V) aan het branden gebracht. "
hoe moet ik dit in godsnaam doen met een gewone auto-accu?
oh en weet iemand waar je ergens goedkoop een druppellader kan halen? (zijn er nu van die acties bij de aldi/lidl?)
bvd
Ander optie is een serie batterijen bij de aldi halen, en dan 10 batterijtjes in serie voor 15Volt en 7 batterijtjes in serie voor 10.5 volt. pakje van 4 aa's kost bij de Aldi 2 euro. Even wat geklooi om ze in serie te krijgen maar wat draad en soldeer of even wat timmerwerk must do the trick, i presume. (wel even spanning controleren met multimeter.)
Of zoals omschreven met een afstelbare netvoeding