Welke van de 6 mogelijke pingels?Soulizer schreef op zaterdag 13 december 2025 @ 22:03:
Was een pingel
3 zelfsSoulizer schreef op zaterdag 13 december 2025 @ 22:03:
Was een pingel
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
Hij is vaak onopvallend terwijl hij (ook zonder bal) hele goede dingen doet.Snowdog schreef op zaterdag 13 december 2025 @ 22:10:
Wat een slechte wedstrijd, maar goed, mooi dat de punten binnen zijn. Til verdient ook wel alle credits dit seizoen, vond hem voorheen ook maar vrij matige speler, maar hij doet het echt lekker so far en lijkt ook een stuk effectiever te zijn. Komt goed te pas in dit soort wedstrijden.
Ik vind hem erg ondergewaardeerd
Ik verwacht een gelijkspel vandaag, het zal de lamme tegen de blinde zijn vandaag ben ik bang..
"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"
[ Voor 3% gewijzigd door chim0 op 14-12-2025 09:37 ]
Ja heel lekker @chim0chim0 schreef op zaterdag 13 december 2025 @ 20:40:
@Harribo Feli! Lekkker hoor 3 - 0 dadelijk over Ajax heen![]()
Over Ajax heen gaan rust een vloek op, dus ik zeg nog niks
Rode kaart zat wel mee.
Amevor met zijn arm 'r voor
[ Voor 10% gewijzigd door Harribo op 14-12-2025 09:32 ]
Ik vrees zo'n wedstrijd. Schoppartijen omdat het een "belangrijke" wedstrijd is en het gebrek aan kunde dan toch gecompenseerd moet worden.chim0 schreef op zondag 14 december 2025 @ 09:26:
@Gynnad Laten we iig blij zijn dat het geen ordinaire schoppartijen meer zijn zoals vroeger, al verwacht ik wel de nodige aanstellerij en matennaaierij, maar misschien vind ik dat nog wel tweede erger. Gözübüyük leidt de boel? Dat kan nog wel lachen worden.
On Tuesday nights, we get fucked up and throw apples at joggers.
Wellenreuther; Lotomba, Ahmedhodzic, Watanabe, Bos; Targhalline, Valente, Timber; Hadj Moussa, Ueda, Diarra
Lotomba in de basis. Heb niks tegen die jongen persoonlijk natuurlijk, maar die heeft ons al zoveel wedstrijden gekost zal vandaag wel niet anders zijn. En toch, op papier, ziet het er echt niet zo verkeerd uit.
Ik zou tekenen voor een gelijkspel.
Targhalline, Valente, Timber is gewoon een ijzersterk middenveld. Hopen dat Moussa het 1 of 2 keer op zijn heupen krijgt en dat ze Ueda paar keer in positie krijgen. En gelukkig is Watanabe vermoedelijk terug.
[ Voor 20% gewijzigd door DutchOwnage op 14-12-2025 09:57 ]
Diarra heeft denk ik nog wat tijd nodig
Ajax moet hopen op een bevlieging van Godts en misschien een goede loopactie van Klaassen , verder hebben ze echt weinig kwaliteit.
Gloukh had van de week een kleine opleving omdat Qarabag niet bij de les was maar normaal levert hij bijna elke bal in. En backs die niet kunnen verdedigen en geen fatsoenlijke nr 6.
En er fel in gaan houden ze geen 90 minuten lang vol.
Ik zeg 1-3 Feyenoord
Edit : zwakke plek bij Feyenoord is wel Lotomba die dan op Godts staat. Godts gaat bijna altijd binnendoor, daar op anticiperen.
[ Voor 34% gewijzigd door Harribo op 14-12-2025 10:04 ]
Volkomen mee eens hoor. Maar ja, vertrouwen..........Harribo schreef op zondag 14 december 2025 @ 09:56:
Wat een calimero instelling hier onder de Feyenoorders... Normaal gesproken gezien de kwaliteit zou Feyenoord deze wedstrijd , ook gezien de opstelling, gewoon moeten winnen.
Ik schat van Persie wel zo in dat hij ze goed voorbereid.DutchOwnage schreef op zondag 14 december 2025 @ 09:58:
[...]
Volkomen mee eens hoor. Maar ja, vertrouwen..........
Misschien zullen de eerste minuten met veel inzet van Ajax zijn maar gezien het grote verschil in kwaliteit teken ik toch voor Feyenoord.
Ajax is nu ook niet de vechtmachine van Farioli
[ Voor 6% gewijzigd door Harribo op 14-12-2025 10:00 ]
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
3 weken geleden had ik ook veeel optimistischer geweest, ondanks de opleving van Ajax. Maar donderdag heeft er ontiegelijk ingehakt.carpebios schreef op zondag 14 december 2025 @ 10:05:
Waar Ajacieden nog steeds desillusioneel zingen dat ze de aller aller besten zijn, roepen Feyenoorders dat ze de aller aller slechtste zijn. De omgekeerde wereld.
Nu snap ik ook beter waarom het legioen altijd boos is en fluit in het stadionDutchOwnage schreef op zondag 14 december 2025 @ 10:13:
[...]
3 weken geleden had ik ook veeel optimistischer geweest, ondanks de opleving van Ajax. Maar donderdag heeft er ontiegelijk ingehakt.
Maar euh, dat was 1 wedstrijd he en de harde kern, de "fans" zijn er toch ook niet? Dit moet Feyenoord echt makkelijk winnen. Als weghorst er is, moet je ff je tong uitsteken om hem in de GGZ-stand te krijgen en dan heb je pas echt vuurwerk
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
Haha ja ik zat al te denken... Weghorst in de basis en ik zou bij een bet kantoor inzetten op roodcarpebios schreef op zondag 14 december 2025 @ 10:15:
[...]
Nu snap ik ook beter waarom het legioen altijd boos is en fluit in het stadion.
Maar euh, dat was 1 wedstrijd he en de harde kern, de "fans" zijn er toch ook niet? Dit moet Feyenoord echt makkelijk winnen. Als weghorst er is, moet je ff je tong uitsteken om hem in de GGZ-stand te krijgen en dan heb je pas echt vuurwerk
(mits gozubuk... Nou ja die scheidsrechter er de ballen voor heeft)
[ Voor 5% gewijzigd door Harribo op 14-12-2025 10:18 ]
Outerspace in "Sport Feedback"
In het kort:
• Kleineren, flamen of trollen van andere clubs, arbitrage of anderen in het algemeen is not-done.
• Of de commentator je bevalt of niet, het continu benoemen dat je de commentator, scheidsrechter of VAR niet leuk vindt is achterhaald. Houd het lekker voor je, het voegt niks toe.
• Naamverbasteringen / bijnamen / geuzennamen met een negatieve insteek laten we achterwege. Dat geldt ook voor 010 / 020 etc.
We zijn hier voor een gezellige sfeer, niet voor een vijandige.
Overige topics:
Dit topic is er voor de nationale clubs van Nederland en België.
CL/ EL alleen van de Nederlandse / Belgische clubs en de voor hun direct relevante wedstrijden
De overige wedstrijden mogen in [Voetbal] Buitenlandse clubs seizoen 2025/2026 besproken worden.
Posts over het Nederlands Elftal mogen in [Voetbal] Grote Nederlands elftal Topic
Incidenten of ontwikkelingen omtrent supporters: [Voetbal] Ongeregeldheden supporters
Verder is er nog Randzaken