PV 3520Wp - WP Itho Amber 95 - WPB Atlantic Explorer V4 200L - gasloos sinds aug 2023
Achter de top drie valt er misschien nog wat te winnen. Maar de top 3 lijkt wel vast te staan zo.Holk schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:15:
[...]
Iedereen staat op oude softs. Alleen Lando heeft geen echte snelle ronde op gedaan, alleen een out en inlap
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Al is het maar om mee te doen in de file.
Prima dat Max het voor gezien houdt.
[*] Error 45: Please replace user
Volg je bankbiljetten
Maar ook bekend waarom? Ik kijk met geluid uit.LAD93 schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:17:
VER is echt pissig
Track evolution..?hansvk schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:16:
[...]
Hij weet dat hij niet sneller kan met gebruikte banden.
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Je privacy is voor het eerst geschonden bij de eerste echo. Daarna wordt het er de rest van je leven niet meer beter op.
Opzich logisch. Red Bull komt met upgrades en alsnog staat hij bijna 3 tiende achter McLaren.LAD93 schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:17:
VER is echt pissig
En Norris reed natuurlijk in de weg in z’n laatste ronde.
Ik gok dat die McLaren van NOR in de weg zat in de laatste sector..Shinji schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:18:
[...]
Maar ook bekend waarom? Ik kijk met geluid uit.
per aspera ad astra
Mogelijk last gehad van een oranje auto. 🤔Shinji schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:18:
[...]
Maar ook bekend waarom? Ik kijk met geluid uit.
Dit is mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen
Hij had geen goede ronde. Pakte wel paars in S1, maar had een moment. En hij voelde zich ook gehinderd door Norris bij de laatste bocht in beide runs.Shinji schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:18:
[...]
Maar ook bekend waarom? Ik kijk met geluid uit.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
---RAWE CEEK!!!---
Vier honderdste.TinusXIII schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:18:
[...]
Opzich logisch. Red Bull komt met upgrades en alsnog staat hij bijna 3 tiende achter McLaren.
En Norris reed natuurlijk in de weg in z’n laatste ronde.
per aspera ad astra
Ah de tijden zijn niet zichtbaar nu. Ik dacht meer.
Mja, als je niet snel genoeg ben kan gebeuren toch, daar hoef je niet per se boos om te zijn. Dat laatste wel uiteraard.DaniëlWW2 schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:19:
[...]
Hij had geen goede ronde. Pakte wel paars in S1, maar had een moment. En hij voelde zich ook gehinderd door Norris bij de laatste bocht in beide runs.
Hij stond ook met die FIA baas te praten net dacht ik?
Norris blijkt vrij slecht in de boel ophoudentweakduke schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:17:
Je gaat toch niet sneller op oude softs, Norris en Piastri staan daar puur voor de positie en zo traag mogelijk dadelijk de boel op te houden.
Prima dat Max het voor gezien houdt.
Ik gok dat Red Bull het niet gaat houden dan.
Die zijn gewoon het snelste team nu. Dit wordt een hele klus voor Max om nog kampioen te worden.Miki schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:18:
McLaren deel even wat tikken uit aan Red Bull. Best bijzonder om dit zo mee te maken, het maakt het seizoen in ieder geval spannend.
De constructeurstitel gaat McLaren wel pakken zo.
per aspera ad astra
Max heeft het geluk dat ie in het begin van het seizoen veel punten gepakt heeft en daardoor een lekkere voorsprong te pakken heeft.Exocet schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:24:
[...]
Die zijn gewoon het snelste team nu. Dit wordt een hele klus voor Max om nog kampioen te worden.
De constructeurstitel gaat McLaren wel pakken zo.
Die hij de afgelopen races nog uitgebouwd heeft.
Kampioen wordt Max denk ik ook wel gewoon, al zal de marge langzaam steeds kleiner worden.Exocet schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:24:
[...]
Die zijn gewoon het snelste team nu. Dit wordt een hele klus voor Max om nog kampioen te worden.
De constructeurstitel gaat McLaren wel pakken zo.
Max is gewoon te constant ivm MCL.
Dus max wordt wel kampioen
Je was Viaplay net voor 😂Holk schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:25:
Anticlimax
Ho-ho, RIC boven TSU nogHolk schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:25:
Anticlimax
Lorem ipsum dolor sit amet | Discogs Collectie
Die kunnen ook punten afsnoepen van Max.sNielz123 schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:25:
Het is niet zo dat NOR alle punten pakt. Sainz, rus, pia, ham doen allemaal mee.
Dus max wordt wel kampioen
Mja, als je lang genoeg wacht... dan zie ik ooit nog Logan boven Albon....
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Zolang er steeds een andere boven Max eindigd, sprokkelt Max alsnog de meeste punten bij elkaar.
[*] Error 45: Please replace user
Volg je bankbiljetten
Ja maar zolang MCL, MB en FER het af en toe afwisselen halen ze Max niet echt in.
WDC is leuk voor een team maar WCC is leuker. En dat ga je niet halen met maar 1 rijder.ZeRoC00L schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:29:
[...]
Zolang er steeds een andere boven Max eindigd, sprokkelt Max alsnog de meeste punten bij elkaar.
Lorem ipsum dolor sit amet | Discogs Collectie
Mobylette Kaptein 50 Honda MB 50 Sparta Happy 50 Kawasaki GT750 Honda CB750C Honda VFR 750 F Derbi Variant 50 Honda SH 100 Honda SH 150 Malaguti Password 250 Kawasaki Z 750 Piaggio Liberty 50 Sym Symphony ST 125 LC Sym HD 2 125 Piaggio Beverly S 300 HPE
Misschien is wdc wel meer interessant voor RBR, zodat ze volgend jaar meer windtunneltijd hebben dan de #1 wel zo fijn met vooruitzicht op 2026.Jasphur schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:32:
[...]
WDC is leuk voor een team maar WCC is leuker. En dat ga je niet halen met maar 1 rijder.
Gewoon 2 keer wdc worden nog en 2de worden in WCC


Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Ja, maar welke kampioenschap onthoud iedereen? Alleen de rijder. Tenminste, de meesten onthouden alleen de rijder.Jasphur schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:32:
[...]
WDC is leuk voor een team maar WCC is leuker. En dat ga je niet halen met maar 1 rijder.
Medewerkers van het team die aan het einde van het seizoen hun bonus wel of niet ontvangen kijken graag naar het WCC. En dan werk je de spreekwoordelijke ballen uit je pantalon, dan schrijft Perez het weer af in Q1…TinusXIII schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:47:
[...]
Ja, maar welke kampioenschap onthoud iedereen? Alleen de rijder. Tenminste, de meesten onthouden alleen de rijder.
Verder... Perez, RBR... haal hem AUB zsm weg, dit is gewoon beschamend.
Verdere afbrokkeling van de vriendschapLAD93 schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:18:
[...]
Ik gok dat die McLaren van NOR in de weg zat in de laatste sector..
Verstappen is duidelijk: 'De updates werken zeker, maar we staan nog steeds niet vooraan. We hebben meer nodig. Die geweldige ronden van vorig jaar komen gewoon niet meer. We zijn langzamer en hebben dus werk te doen.' #F1
— Joost Nederpelt (@JoostNederpelt) 20 juli 2024
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Zag hier idd afgelopen week een bericht over;Holk schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:55:
[...]
Medewerkers van het team die aan het einde van het seizoen hun bonus wel of niet ontvangen kijken graag naar het WCC. En dan werk je de spreekwoordelijke ballen uit je pantalon, dan schrijft Perez het weer af in Q1…
https://www.gpfans.com/nl...opt-anders-bonusgeld-mis/
Zou wel snappen als het personeel er ook wel klaar mee is, vanavond mogen ze weer nachtwerk gaan verrichten om die auto uberhaupt rijdend te krijgen..

Als je je vrienden op de baan het niet moeilijk durft te maken kun je beter stoppen.
Dat heeft er niets mee te maken.
Max heeft een grote voorsprong. Je hebt iemand nodig die heel veel punten haalt om hem in te halen. Als je één sterke tegenstander hebt is dat lastiger dan als de punten worden verdeeld
Dat lijkt toch Norris te zijn, met Piastri er vlak achter.sNielz123 schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 18:19:
[...]
Max heeft een grote voorsprong. Je hebt iemand nodig die heel veel punten haalt om hem in te halen. Als je één sterke tegenstander hebt is dat lastiger dan als de punten worden verdeeld
De updates zijn niet goed genoeg, McLaren blijft de snelste. Max moet het ook nog eens alleen doen.
Uitvallen zou heel veel pijn kunnen doen. En Max gaat ook nog een keer een engine penalty moeten nemen.
Mijn bescheiden aantal systeempies!
More ways to die. More reasons to live.
Officieel AchtbaanFreak ©2004
#boeiend.Illegal_Alien | #got-et & #boeiend @ Qnet
Gewoon het einde van de ontwikkeling van dit concept gevonden. Was altijd het idee achter deze wagens dat ze na een jaar of 3 weer bij elkaar zouden zitten. Beperking in windtunnel tijd etc was allemaal voor dit doel.
En laten we ook zijn, 2022 en 2023 was de RBR ook niet altijd de snelste in de kwalificatie (14 van de 22 poles, Max 12) maar reden ze iedereen op een hoopje in de race
Precies. Tenzij Max een keer uitvalt, of 2. Lewis is geen 8 keer wereldkampioen omdat hij in het seizoen dat Nico het won 1 keer uitviel en dit niet meer goed kon maken. Als Norris alle races wint en Max 2de staan ze nog steeds gelijksly___ schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 18:30:
Als Norris dit nog inloopt op Max dan is hij een meer dan verdiende wereldkampioen. Game on ... maar spannend wordt dit echt niet meer.
Zelfs als Norris al deze gp's wint en Max rijdt ook podium is er niks aan de hand.
Het verval tov t begin van t seizoen is toch wel heel erg groot.
Die rekensom had ik ook al gemaaktAdvizor schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 18:38:
Nog 12 races en 84 punten voorsprong. Dat betekent dat Max 7 punten per race mag inleveren op Norris.
Zelfs als Norris al deze gp's wint en Max rijdt ook podium is er niks aan de hand.
Maar je hebt nog sprint races, fastest laps.
Lack of correlation. Wat in de windtunnel werkt, werkt niet op de auto. Ze zijn de Mercedes 2022 route op gegaan en het ding enorm stijf moeten afveren om een hele smalle window van afstelling te krijgen om toch snel te zijn. Daarom ook bijna geen curb gebruik. Deze update moet dat opvangen, maar zet ze wel terug.sly___ schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 18:39:
Toch wel interessant of McLaren en Mercedes nou zoveel verbeterd hebben of speelt er toch iets op de achtergrond waarbij Red Bull iets heeft moeten aanpassen aan de auto omdat t niet meer legaal was?
Het verval tov t begin van t seizoen is toch wel heel erg groot.
Ferrari en AM hebben ook tegenslagen gehad met de updates, hoort er helaas bij
Sprintraces meegerekend?Advizor schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 18:38:
Nog 12 races en 84 punten voorsprong. Dat betekent dat Max 7 punten per race mag inleveren op Norris.
Zelfs als Norris al deze gp's wint en Max rijdt ook podium is er niks aan de hand.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Alleen dat hebben ze niet volgens mij, want meetpunt daarvoor was 1 juli en toen stonden ze eerste.TrekDr0p schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 17:36:
[...]
Misschien is wdc wel meer interessant voor RBR, zodat ze volgend jaar meer windtunneltijd hebben dan de #1 wel zo fijn met vooruitzicht op 2026.
Gewoon 2 keer wdc worden nog en 2de worden in WCC
https://www.telegraaf.nl/...paar-mensen-wakker-worden,,Niet iedereen heeft de situatie door, denk ik. Met mij weten ze dat ik geen excuses verzin, ik ben altijd heel reel. Misschien zit niet iedereen op dezelfde golflengte. Ik denk dat sommige mensen misschien wel een beetje wakker moeten worden. Het is niet allemaal heel slecht, maar als je wereldkampioen wil worden moet het wel beter gaan dan dit.”
De andere teams hebben ze gewoon bij/in gehaald. RBR is niet langzamer.sly___ schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 18:39:
Toch wel interessant of McLaren en Mercedes nou zoveel verbeterd hebben of speelt er toch iets op de achtergrond waarbij Red Bull iets heeft moeten aanpassen aan de auto omdat t niet meer legaal was?
Het verval tov t begin van t seizoen is toch wel heel erg groot.
Als er iets is dat niet meer mocht was dat echt wel (deels) naar buiten gekomen door een TD of andere teams die ergens over klagen.
Dan dient ie wel steeds 2e te worden, en gezien de 2e oranje bolide, zou dat maar de vraag zijn.Advizor schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 18:38:
Nog 12 races en 84 punten voorsprong. Dat betekent dat Max 7 punten per race mag inleveren op Norris.
Zelfs als Norris al deze gp's wint en Max rijdt ook podium is er niks aan de hand.
Dan nog, je moet niet van dit soort zaken uitgaan. Red Bull dient zich zwaar achter de oren te krabben waar ze nu staan als team, en met één rijder die steeds de punten bij elkaar moet sprokkelen, kom je er niet. Dan gaan beide kampioenschappen toch echt het putje in.
Bij Red Bull hopen ze natuurlijk op Mercedes en Ferrari om het McLaren lastig te maken, maar daar zou eerder de RB20 slachtoffer van kunnen gaan worden dan McLaren op dit moment.
Testing, one, two ...
Ik ben benieuwd of hij het heeft over Pierre Waché of andere belangrijke engineers bij Red Bull Racing.NotSoSteady schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 18:58:
Verstappen lijkt er behoorlijk klaar mee te zijn.
[...]
https://www.telegraaf.nl/...paar-mensen-wakker-worden
Het zou totaal ongeloofwaardig zijn om Perez nog aan te houden als coureur. Ik ben benieuwd welk excuus hij nu weer heeftBvanham schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 19:20:
Het wordt gewoon tijd dat er weer twee bulls vooraan staan. Het is niet zoals voorgaande jaren dat Max het alleen moet opknappen. omdat de auto zo goed was vorig jaar kon Perez nog aanhaken maar nu is hij gewoon een middenvelder geworden. Meer niet.

Vaak bu'j te bang!
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †


En hier foto's van de wagen van Tsunoda.


[ Voor 67% gewijzigd door Chocoball op 20-07-2024 20:43 ]
Wat duct tape en een lakstiftje en gáán!Chocoball schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 20:35:
Foto van de RB20 van Perez vanaf de zijkant gezien.
[Afbeelding]
Overigens vind ik het wel mooi, hoor, dat de concurrentie weer bestaat. Eindelijk weer spanning voor de races. Eerder wist je vrijwel altijd wie er ging winnen. Nu is er toch wat meer mogelijk.
Hup, Alonso!
[ Voor 21% gewijzigd door Cass Casey op 20-07-2024 20:38 ]
The sausage is a meat-based vegetable substitute for cucumber.
Precies het verschil tussen plek 1 en 2 en dan moet je nog hopen dat Max nog tweede wordt, dat is maar de vraag. En gezien de teksten van Max, lijkt het kampioenschap nog heel spannend te worden.Advizor schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 18:38:
Nog 12 races en 84 punten voorsprong. Dat betekent dat Max 7 punten per race mag inleveren op Norris.
Zelfs als Norris al deze gp's wint en Max rijdt ook podium is er niks aan de hand.
https://www.nu.nl/formule...de-plek-in-boedapest.htmlDe verbeterde rondetijd waarop Verstappen had gehoopt bleef zaterdag uit, zo zag hij zelf. "Als je wereldkampioen wil worden moet het beter dan dit", zei Verstappen, die benadrukte dat de updates wel degelijk werkten.
[ Voor 16% gewijzigd door Exocet op 20-07-2024 21:03 ]
Dan zal hun strategie team het dit keer toch eens goed moeten hebben. En Lando heeft natuurlijk ook nog een teammaat die wil winnen. Ik zie nog wel mogelijkheden voor Max.sly___ schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 21:02:
Spannend in quali wel maar in races slaat t toch door in t voordeel van een team. Zonder gekke dingen wint Norris morgen met twee vingers in de neus.
En ze hebben niet voor niets zoveel op hard gereden bij Red Bull.
"When you grow up your heart dies"
Tsja, hoe dat gaat hebben we in Silverstone gehoord. Piastri had gewoon niks te zeggen. Hij mocht pitten als Norris niet wilde pitten en dat soort zaken. En hij vond het blijkbaar prima want deed ook niet figuurlijk met de vuist op tafel slaan. Dus om nu te zeggen dat Piastri wil winnen?sjaool schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 21:24:
En Lando heeft natuurlijk ook nog een teammaat die wil winnen.
Als je de auto vergelijkt met vorig jaar is die gewoon op alle circuits sneller dan de oude.sly___ schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 18:39:
Toch wel interessant of McLaren en Mercedes nou zoveel verbeterd hebben of speelt er toch iets op de achtergrond waarbij Red Bull iets heeft moeten aanpassen aan de auto omdat t niet meer legaal was?
Het verval tov t begin van t seizoen is toch wel heel erg groot.
Lijkt meer de wet van de remmende voorsprong te zijn.
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Mcl lijkt het makkelijker te halen dan RB. Willekeurige coureur is ws 2 tot 3 tiende langzamer. Enige dat Max bewijst dit seizoen is dat het afgelopen jaren voor een zeer groot percentage de coureur was en minder de auto.
Morgen zal denk ik 1 Norris, 2 Max en gezien de afgelopen races word Piastri weer geofferd.
Als ze nog überhaupt een kans willen maken op WDC zullen ze dat ook wel moeten doen af en toe. Alternatief is alleen inzetten op WCC.Lynx schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 23:01:
Morgen zal denk ik 1 Norris, 2 Max en gezien de afgelopen races word Piastri weer geofferd.
Ohoh wat slecht van Perez.. (heb de crash even teruggekeken)
Maar ben heel benieuwd of we weer een prachtige strijd voorin het veld gaan krijgen
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Piastri offeren voor het WDC is lastig. Piastri hebben ze hard nodig om P2 te worden elke race met Norris op P1. Betekent toch dat Piastri weer 3 punten bij Verstappen weg houd.Shinji schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 23:08:
[...]
Als ze nog überhaupt een kans willen maken op WDC zullen ze dat ook wel moeten doen af en toe. Alternatief is alleen inzetten op WCC.
Laat hem eerst maar winnen, tot zover nog maar 1 keer gelukt.RobertMe schreef op zondag 21 juli 2024 @ 00:08:
[...]
Piastri offeren voor het WDC is lastig. Piastri hebben ze hard nodig om P2 te worden elke race met Norris op P1. Betekent toch dat Piastri weer 3 punten bij Verstappen weg houd.
Nah, dat zal ook wel weer niet.Luapper schreef op zaterdag 20 juli 2024 @ 16:15:
Lawson boekt as we speak een ticket naar België...
/f/image/CorznxpvN4HyEpSTWU0X01C5.png?f=fotoalbum_large)
We gaan vandaag zeer waarschijnlijk hoofdzakelijk 2-stoppers zien, waarbij de medium (C4) en hard(C3) erg belangrijk zullen zijn. Het wordt namelijk lekker warm op de Hungaroring, met een verwachte (lucht)temperatuur van 33 graden C, maar de baan zou zelfs 60 graden C kunnen bereiken. Er zit nog wat twijfel of het volledig zonnig wordt of wat wolken. Dat kan de balans voor de banden doen doorslaan van H bij veel zon, naar M bij wat bewolking.
/f/image/wZK2MxZGW0tHTiMgUWxOPZhc.png?f=fotoalbum_large)
Alles hangt dus af van de beschikbare banden, en daar zitten wel wat verrassingen in. Mocht het erg heet worden, heeft HAM wel een voordeel met 2 nieuwe Hards. Hij is de enige in de top 8 die dat kan. Verder vallen de Aston Martins op, die helemaal geen nieuwe banden meer hebben, maar bovendien slechts 1 M en 1 H. McLaren zou ook een klein nadeel kunnen hebben wat betreft banden, waarvan beide coureurs slechts 1 setje nieuwe Mediums hebben.
/f/image/qL54Aru3t4w52RcaKPc7Rc1Z.png?f=fotoalbum_large)
Qua verwachte race-pace liggen McLaren en RBR bijzonder dicht bij elkaar. Inhalen voor de top3 wordt lastig en zal dus op strategie aankomen. Het middenveld zit ook erg dicht bij elkaar, dus ook daar misschien wat coureurs die een undercut gaan proberen om uit de DRS trein te komen.
/f/image/qTIHkG2nsejbOHZpEUYweOwr.png?f=fotoalbum_large)
Zoals gezegd, een hele hete race verwacht, met een kleine kans op een bui. Maar mocht er een spatje regen vallen, is het in no-time weer droog.
[ Voor 6% gewijzigd door Fauna op 21-07-2024 09:07 ]
AM doet (bijna) altijd een out/in lap op de race setjes.Fauna schreef op zondag 21 juli 2024 @ 08:29:
Verder vallen de Aston Martins op, die helemaal geen nieuwe banden meer hebben, maar bovendien slechts 1 M en 1 H.
Dat is dus voer voor een spannende race. Het is alleen weer erg jammer dat strategisch gezien RBR veel minder opties heeft omdat onze pannenkoek Checo weer eens de boel heeft verprutst en Max het wéér alleen moet doen....tenzij McLaren er weer een potje van maakt natuurlijkFauna schreef op zondag 21 juli 2024 @ 08:29:
[Afbeelding]
Qua verwachte race-pace liggen McLaren en RBR bijzonder dicht bij elkaar. Inhalen voor de top3 wordt lastig en zal dus op strategie aankomen. Het middenveld zit ook erg dicht bij elkaar, dus ook daar misschien wat coureurs die een undercut gaan proberen om uit de DRS trein te komen.
PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W
Heeft RBR nu niet die flex voorvleugel? McLaren taped die gaten nu dicht als het goed is.Lynx schreef op zondag 21 juli 2024 @ 08:21:
Zo lang die voorvleugel en open remmen niet aangepakt worden zal mcl beter op de banden zijn dan max. Denk dat het 10-20s voor op max zal zijn voor norris.
Weet ik, maar het zal ze waarschijnlijk vooral pijn doen dat ze van M en H ieder nog maar 1 beschikbaar hebben. Die zullen dus de soft moeten gebruiken. Kan wellicht een voordeel zijn bij de start, maar anders ook niet.TheBrut3 schreef op zondag 21 juli 2024 @ 08:56:
[...]
AM doet (bijna) altijd een out/in lap op de race setjes.
Als McLaren leert van zijn fouten (wat ik hoop..) dan wordt het een 1-2tje.renzo4000 schreef op zondag 21 juli 2024 @ 08:56:
[...]
Dat is dus voer voor een spannende race. Het is alleen weer erg jammer dat strategisch gezien RBR veel minder opties heeft omdat onze pannenkoek Checo weer eens de boel heeft verprutst en Max het wéér alleen moet doen....tenzij McLaren er weer een potje van maakt natuurlijk
En Max 3
Checo heeft dit jaar strategisch al niet bijgedragen dus zoveel veranderd er niet.renzo4000 schreef op zondag 21 juli 2024 @ 08:56:
[...]
Dat is dus voer voor een spannende race. Het is alleen weer erg jammer dat strategisch gezien RBR veel minder opties heeft omdat onze pannenkoek Checo weer eens de boel heeft verprutst en Max het wéér alleen moet doen....tenzij McLaren er weer een potje van maakt natuurlijk
Okay vorige race heeft hij banden getest in de race waar Max voordeel van had. Dat is het enige waar hij ze voordeel van hebben. Voorin heeft Max het eigenlijk altijd alleen gedaan op een paar gevallen met Lewis na dan.
"When you grow up your heart dies"
Geef eens een voorbeeld van waar McLaren leert van hun fouten. Norris vragen naar welke banden die wilt / of die wilt pitten voor inter banden blijven ze ook na Rusland 2021 gewoon doen bv. En verder hebben ze dit jaar wel meer (strategische) fouten gemaakt.streamnl schreef op zondag 21 juli 2024 @ 09:01:
[...]
Als McLaren leert van zijn fouten (wat ik hoop..) dan wordt het een 1-2tje.
En Max 3
Edit:
Of nog recenter, i.p.v. Rusland 2021 => Silverstone 2024, Canada 2024 => Silverstone 2024. Want ook in Canada liepen ze natuurlijk te stuntelen met de banden en weersvoorspelling.
[ Voor 16% gewijzigd door RobertMe op 21-07-2024 09:15 ]
Max zit wel wat beter in de banden dan McLaren. Norris heeft slecht één setje nieuwe softs, Max 2, plus nog een nieuw setje hard.Fauna schreef op zondag 21 juli 2024 @ 08:29:
De strategy guide is weer binnen (zie f1.com)
[Afbeelding]
We gaan vandaag zeer waarschijnlijk hoofdzakelijk 2-stoppers zien, waarbij de medium (C4) en hard(C3) erg belangrijk zullen zijn. Het wordt namelijk lekker warm op de Hungaroring, met een verwachte (lucht)temperatuur van 33 graden C, maar de baan zou zelfs 60 graden C kunnen bereiken. Er zit nog wat twijfel of het volledig zonnig wordt of wat wolken. Dat kan de balans voor de banden doen doorslaan van H bij veel zon, naar M bij wat bewolking.
[Afbeelding]
Alles hangt dus af van de beschikbare banden, en daar zitten wel wat verrassingen in. Mocht het erg heet worden, heeft HAM wel een voordeel met 2 nieuwe Hards. Hij is de enige in de top 8 die dat kan. Verder vallen de Aston Martins op, die helemaal geen nieuwe banden meer hebben, maar bovendien slechts 1 M en 1 H. McLaren zou ook een klein nadeel kunnen hebben wat betreft banden, waarvan beide coureurs slechts 1 setje nieuwe Mediums hebben.
[Afbeelding]
Qua verwachte race-pace liggen McLaren en RBR bijzonder dicht bij elkaar. Inhalen voor de top3 wordt lastig en zal dus op strategie aankomen. Het middenveld zit ook erg dicht bij elkaar, dus ook daar misschien wat coureurs die een undercut gaan proberen om uit de DRS trein te komen.
[Afbeelding]
Zoals gezegd, een hele hete race verwacht, met een kleine kans op een bui. Maar mocht er een spatje regen vallen, is het in no-time weer droog.

Tijdens de rode vlag in Q3 zegt die dat hij denkt dat Ricciardo achter Piastri staat, maar niet zeker te weten of het Ricciardo of Tsunoda is.
Waarop Piastri dus antwoord dat Tsunoda een paar wielen mist...
Dit topic is gesloten.
Huisregels van dit topic:
- Links of suggesties naar illegale video- en datastreams zijn vanzelfsprekend niet toegestaan.
- Graag de slowchat beperken tot de vrije trainingen en races. Geef elkaar de ruimte om daarbuiten meer inhoudelijke discussies te voeren.
- Hou het een beetje gezellig. Je persoonlijke frustraties over commentaar, coureurs, andere participanten in dit topic, of wat dan ook, zijn hier niet welkom.
- Respecteer elkaars mening of argumentatie en bedien je niet van drogredeneringen, gesneer of vervelende opmerkingen.
Overige topics:
- Vragen over hoe, wat en waar de Formule 1 te volgen op televisie:
[F1] Kwaliteit van uitzendingen en waar te kijken? - Deel 4
Viaplay in Nederland - Vragen, discussie en ervaringen over het bezoeken van een GP: [F1] On-site - Welke grand prix ga jij heen?
- Algemeen F1 nieuws / discussie kan uiteraard gewoon in: [F1] Seizoen 2024
- Andere race categorieën zijn hier offtopic, daar is Algemeen race topic Deel 3 voor.
- En voor gerelateerde randzaken is er: [F1] Randzaken
- De budgetcap: [F1] De budgetcap
Dit topic sluit ergens in de week na de race.
![]() | Als alternatief voor de slowchat is er voor dit weekend een kanaal geopend op de Officiële Tweakers Discord |