Het probleem zit 'em inderdaad in de gebruikte games. Waarschijnlijk exemplaren die al door meerdere mensen zijn gebruiktVliegvlug schreef op zondag 7 juni 2026 @ 14:28:
[...]
Ik weet niet hoeveel je er aan wil geven maar misschien hele goedkope PS5 games uit de grabbelbak kopen of mogelijk bij een kringloop.
Goedkope PS5 games op Markplaats kan natuurlijk ook maar dan heb je het niet in je handen om het te beoordelen, dat is op die sterk gecomprimeerde foto’s op Markplaats vaak niet goed te zien.
Dat kopen van cheape games puur voor de hoesjes heb ik destijds met de Xbox One nog wel een paar keer gedaan (paar exemplaren van Fifa van jaren gelden, dat soort werk), op het moment dat de lokale Game Mania oude troep aan het opruimen was. Maar ja, dat zijn tijden van weleer, dus dat gaat 'em nu niet meer worden.
iRacing Profiel XBL: Ross1fum1 PSN: Rossifum1
:strip_exif()/f/image/u1fxUCvrsXFDCoVcIB2sBFzD.jpg?f=fotoalbum_large)