JackAvery schreef op woensdag 21 januari 2026 @ 08:57:
[...]
Nja deels selectief denken, deels licht andere situatie. Men vergeet ook hoe weinig exclusives er waren toen PS5/XSX uitkwamen. Die lanceringen werden ook deels gedragen door de third-parties. Het enige verschil is dat voor mensen met meerdere current-gen consoles Switch 2 niet krachtiger is. De meerwaarde van Switch zit hem in het formaat, maar dat is niet voor iedereen nuttig. Tijdens de lanceringen van PS5/XSX waren ze een upgrade voor die groep die niet op PC speelt.
En het is ook maar net, aan first party titels wat je ligt.
Uiteraard de console is nog geen jaar uit, dus goed er zal nog genoeg komen.
In mijn geval de huidige pokemon lijkt mij niks, Donkey Kong viel voor mij tegen(Metroid trekt mij niet echt wel geprobeerd).
En dan al die upgrades voor oude spellen, ja leuk maar ga niet iets hiervoor speciaal opnieuw spelen(Voor iets betere grafix alleen).
Ik hoop graag op een Luigi Mansion 4, mario odyssey 2, Pikmin 5, een nieuw Toad Adventure spel bijv.
Ik heb gewoon even een beetje pech, al die 3th party games zijn zeker goed voor de switch.
Als je geen andere console meer heb, kan je nu toch nog eens wat extra's spelen weer. Maar goed ik heb dit al lang op de ps4/ps5(Dus kan net zo goed hier op spelen).
Ik wacht gewoon geduldig af, er zal vast wel een spel een keer komen wat ik leuk vind

.