Het is momenteel o.a.Tokyo Game Show en dat betekent meer nieuws:
Dragons Dogma 2 krijgt een 60fps modus met Frame Generation (bron:
Famitsu) - het is onduidelijk welke exacte techniek. Dit wordt na Stellar Blade de tweede game die dit ondersteunt op Switch 2. Voor zij die niet van de eigenschappen van Frame Gen houden is er ook nog een 30FPS versie zonder de feature.
Hier is wat off-screen footage van het spel - het blijven demo builds maar geeft mogelijk al een idee:
Monster Hunter Wilds gaat dan weer op 30 fps focussen. Er zijn twee docked keuzs (1260p met focus op resolutie, 1080p voor een stabielere framerate). Handheld draait de game op 864p. Overigens zou er ook een toggle zijn om de framerate te unlocken.
De
Resident Evil 2, 3 en 4 ports zijn ook speelbaar op de show. Handheld gameplay:
Final Fantasy VII Revelation is trouwens reeds speelbaar op de show, maar hier is nog geen video van.
De
Terranigma remaster releast op 14 januari. Wie een fysieke versie wilt kan deze bij Clear River Games bestellen - zij hebben bvb. ook een mooie maar vrij dure collector's edition.
Edit: blijkbaar had @RayNbow deze al gepost!
Verder allemaal aangekondigd:
- Op 28 januari komt een Switch 2 versie van Tropico 7 tegelijk met de andere consoleports uit.
- Earth Defense Force 6 kan je op exact dezelfde datum beginnen spelen
- Psikyo Memories collection (2027) - een verzameling van shoot'em ups uit de 90s. Stiekem zijn de meeste van deze games al verkrijgbaar op Switch 1, dus het is een beetje onduidelijk wat dit nog toevoegt..
- Dragon Slayer: The Legend of Heroes I & II (2027) - een port van deze klasssieke games met toegevoegde voice acting.
- Toshinden Collection (2027) - de drie games in deze reeks waren de eerste 3D fighting games op PS1.
- Wo Long 2: Wings of Ember releast dan weer op 4 maart.
Tenslotte: uit de gesloten beta van
Minecraft horen we dat de Switch 2 versie een 120Hz/120FPS modus krijgt.
[
Voor 4% gewijzigd door
JackAvery op 19-09-2026 08:09
]