Eerste beelden gezien van de inzet van cluster munitie - indrukwekkend. Tis een vrij exact en groot vierkant wat in principe volledig getroffen wordt wat niet in pantser of een bunker zit.
De vernietiging van voedsel is een soort volgende fase in Ruslands oorlogsvoering. Ik denk dat we dit in geen honderd jaar gaan vergeten. Vergeven is wellicht te vroeg om over te spreken, maar het is echt bizar hoeveel parallelen er gemaakt kunnen worden met eerdere regimes. Het westen moet tevens echt stoppen met roepen 'dit nooit weer' als we dat niet echt menen - want hoewel we wel wat doen, vind ik momenteel persoonlijk dat we echt veel te weinig doen en ook nog eens veel te laat gaan opschalen.
Verder is het erg stil uit Turkije. Ben benieuwd wat Erdogan er van vindt, naast dat ik het ook erg stil vind vanuit Afrika. Wordt tijd dat de EU stopt met eigenaarschap over alle gevolgen van de Russische agressie op zich neemt.
De honger zal de sancties doen verdwijnen, aldus Rusland zelf. Je weet wel, die sancties die toch niets uithaalden.
Double-tap op de brandweer in Odessa. Nog zo'n Russische traditie.
De 'preciezie' rotzooi die Rusland afvuurt op Odessa raakt ook het UNESCO beschermde centrum van de stad.
[
Voor 23% gewijzigd door
NiGeLaToR op 21-07-2023 09:11
]