Hij is gewoon niet goed genoeg, hij heeft genoeg kansen gehad.toolkist schreef op vrijdag 1 september 2023 @ 18:39:
[...]
ik niet. ik hoop dat ie nu een fatsoenlijke kans krijgt om te laten zien wat ie kan. En dat ie dat dan ook laat zien en voor Liverpool het 'koopje van het jaar' blijkt te zijn.
Tuchel zn kritiek was dat Gravenberch verdedigend niet goed genoeg was. Die wil alleen maar slopers op het middenveld.
Bij Ajax vond ik het al weinig.
Aanvallend maakt hij nl bijna nooit een verschil en kiest bijna altijd voor vaak veilig breed spelen en mee verdedigen kent meneer Gravenberch niet echt.
Dus snap Tuchel helemaal.
Ongelooflijk dit.
Hij straalt wel kracht en snelheid uit en heeft zijn lengte mee maar ik zou me kapot ergeren aan zijn inzet en lef als ik dat elke week naar moest kijken als supporter.