Jup had ik gisteren tijdens de eerste testdag ook. 1x in de ochtend en 1x in de middag. Heb het ram gebruik van die tab even in de gaten gehouden maar zag er niks spannends aan dus ik denk dat er wat anders loos is.Raven__NL schreef op vrijdag 11 maart 2022 @ 10:50:
Hebben meerder mensen hier last van?
Dit gebeurd bij mij (ook vorig jaar) regelmatig. Vooral als ik langdurig de stream op heb staan (denk langer of tegen de 2u aan)
Vorig jaar had ik hier ook last van en zelfs andere browser (gebruik nu Chrome) geprobeerd maar blijft gewoon voorkomen.
[Afbeelding]
FYI: out of memory geloof ik niks van. Ik heb 32gb en ook een andere PC (nuc met minde geheugen heb ik daar ook last van)
Normaliter kijk ik via RaceControl dus heb ik er geen last van maar nu met de testdagen is het wel prettig dat je het spul even op pauze kunt zetten en later verder kan. Die optie zit er bij RaceControl jammer genoeg (nog) niet in.
Edit: Ik heb HW acceleration uit staan.
Wie goed doet, die goed ontmoet.