Je neemt een product af dat alle Premier League wedstrijden omvat. Het product wordt opeens een stuk duurder, maar gaat juist mínder wedstrijden omvatten. En daarover stuur je geen enkele berichtgeving naar de klant?
Die klant ontdekt in eerste instantie dat die blijkbaar de half twee wedstrijd op zaterdag niet meer kan zien. Vervolgens komt die erachter dat het ook om heel andere tijdstippen kan gaan. Had die zeker maar moeten opzoeken wat weken geleden officieel als half twee wedstrijd stond ingepland?

Nog buiten het feit dat er dus ook speelrondes zijn
zonder officiële half twee wedstrijd.
Hoe moeilijk is het dan om aan het begin van de competitie even te mailen naar de klant dat er wekelijks één wedstrijd op Prime Video te zien is met een link naar de pagina waarop je kunt zien om welke wedstrijd het gaat? Waarom zou je dat
niet doen?
Juist in de positie van Viaplay moet je alles aangrijpen om extra
bad press te voorkomen. Dat begrijpen ze daar blijkbaar nog steeds niet, terwijl één simpele mail met informatie al zoveel zou schelen. Nu is het gewoon weer de zoveelste deuk in de toch al slechte reputatie. Maar goed, als ze daar zelf geen probleem mee hebben, helemaal prima natuurlijk!