HansAuutB schreef op woensdag 7 augustus 2024 @ 13:21:
[...]
Mobilize pas ontvangen.
Het lijkt spaak te lopen op het VIN, want ik heb geen Renault.
Maar via Mijn account toch een verzoek voor activeren van de pas kunnen doen.
Nu wachten op controle en goedkeuring, hetgeen nog 24 uur kan duren.
Ik heb de VIN van een MyWheels deelauto die hier aan de laadpaal stond ingevoerd

, ook in de veronderstelling dat je perse een auto moet toevoegen maar volgens mij hoeft dat helemaal niet om de laadpas aan te vragen en gebruiken.
Ik ga de Mobilize pas morgen testen bij een snellader in de buurt, want aanstaande zondag naar Frankrijk en ik heb vanwege een eigen oprit+lader nog nooit in mijn leven een openbare lader gebruikt, laat staan een snellader. Voelt toch een beetje spannend en wil graag even zien dat het werkt voor vertrek.
Het kortingstarief bij Ionity krijg je trouwens niet te zien in de Renault app maar gewoon het standaard CPO tarief zonder korting, je kunt ook de plusurfing app gebruiken mits je even een account aanmaakt.
Het plan is om alleen maar snelladen bij Ionity en evt. Tesla SC te gebruiken in Frankrijk want gewone laadpalen zijn allemaal een stuk duurder en staan zelden daar waar ik denk te gaan parkeren.
Op 20 minuten rijden is een Intermarché met 6 Ionity snelladers voor de deur dus om dan nog te gaan prutsen om hier of daar een paar kWh binnen proberen te halen met trage en dure palen elders, nee dat sla ik over.
[
Voor 8% gewijzigd door
ASW1 op 07-08-2024 13:52
]