Ik weet niet of ik jouw reactie helemaal goed begrijp, maar waarom zou het de bedoeling zijn het mensen onmogelijk te maken? Waarom is een recente 2e prik niet geldig, maar een recente booster wel.
Om dat even door te trekken naar over circa 18maand, wanneer we 5 prikken verder zijn en iedereen voor booster nummer 4 (prik 6) gaat. Als Henk en Ingrid dan ineens beslissen om toch maar wel voor een vaccin te gaan, hun eerste, moeten ze dan in korte tijd ineens alle prikken afwerken om zo een geldige QR te krijgen?
Er zou voor heel de EU gewoon een eenduidige regel moeten zijn. Bijvoorbeeld dat je alleen een qr code krijgt met een recent vaccin van maximaal 9 maand oud (en minimaal 2 weken na eerste vaccin), of een herstelbewijs van max 6 maand oud. Voor niet gevaccineerden kan je een groen vinkje krijgen met een negatieve pcr test (72uur geldig, of wmt 48uur), of een antigeentest (24uur geldig, of 12uur). Geen vinkje, geen toegang. Die qr code kan dan voor alles gebruikt worden, grensovergang, kroeg, skilift, zwembad, etc.
Nu heb je zo'n wirwar van veranderende regels, dat je bijna gaat denken dat het nergens meer op slaat.