Bijna helemaal goed.we_are_borg schreef op zondag 15 januari 2023 @ 13:03:toon volledige bericht
@ernstoud dit is zeer verwarrend vooral als je al een tijdje uit de techniek ben.
Dus tussen de US-24-G1 en USG-Pro-4 en heb ik
https://www.fs.com/de-en/products/39143.html en https://www.fs.com/de-en/products/39146.html nodig ik zie dat de eerste een blauwe kleur heeft de tweede link heeft een gele kleur. Zover begrijp ik het je kijk met welke golflengte het zend en ontvangt en je heb yyyy/xxxx nodig aan een kant en aan de andere kant xxxx/yyyy het omgedraaide.
Nu voor de kabel tussen de bovenste SFP’s als ik het goed heb heb ik https://www.fs.com/de-en/...ml?attribute=700&id=17704 nodig. Twee keer blauw LC UPC/LC UPC en de juiste golflengte.
Nu voor de Delta kastje aan de muur FTU en de USG-Pro-4P kunnen deze twee met elkaar communiceren zonder iets anders er tussen dus geen Platinum-7840. Ik kan volgens mij zoals nero355 het zegt de SFP uit de 7840 halen en in de USG-Pro-4P stoppen. Maar ik wil gewoon een nieuwe kopen en de 7840 niet uit elkaar halen. Dan heb ik volgens mij een https://www.fs.com/de-en/products/39143.html blauw nodig aan de kant van de USG-Pro-4P maar welke heb ik dan nodig aan de kant van het Delta FTU kastje. Daarbij welke kabel heb ik nodig volgens mij is deze kabel het https://www.fs.com/de-en/...attribute=25285&id=470863
Ik wil best meer weten over dit zijn er nog dummie boeken over dit onderwerp.
In het kastje aan de muur (een passieve component, de FTU genoemd) gaat geen SFP. De groene SC APC gaat daar in.
Je moet de Attema schuif lade er onderaan uittrekken waar nu de vezel naar de Platinum inzit. Lipje naar je toe trekken en dan los schuiven. Kan wat kracht bij nodig zijn, maar niet forceren.
Hier info met plaatjes hoe je de Attema schuif lade los maakt:
http://www.kineta.nl/atlas/Attema.pdf
Vanaf punt 3. Bron: https://unifi-forum.nl/.
Misschien staan er in dit document gezien de bron nog meer nuttige dingen in voor je.
Als je dit alles teveel zorgen baart, en de huidige vezel tussen de FTU en de Genexis is lang genoeg dan gewoon de kabel en wellicht de SFP uit de 7840 toch gebruiken. Maar inderdaad is dit gezien de verzegeling op het klepje onderop en de Algemene Voorwaarden niet toegestaan. Dus is een optie:
https://www.marktplaats.n...odems/m1928324700-genexis
Dan heb je je eigen Genexis en kun je rommelen zonder dat je het bruikleen exemplaar van Caiway open maakt. Zo heb ik het ook gedaan. Marktplaats en eBay Kleinanzeigen in DE staat er vol mee.
Tussen de Unifi apparaten kan denk ik ook gewoon CAT5E of beter, toch? Waarom SFP’s en vezel? Dure oplossing lijkt me.
[ Voor 10% gewijzigd door ernstoud op 15-01-2023 13:37 ]