In december was het bericht nog 'voor juli kunnen we de meeste Nederlanders ingeënt hebben' en dat is inmiddels bijgesteld naar 'we kunnen 4,2 miljoen mensen inenten dit jaar met Pfizer vaccins'Fr33z schreef op zaterdag 9 januari 2021 @ 21:37:
[...]
Onduidelijke en misleidende communicatie, slechte voorbereiding op HET belangrijkste proces (vaccins) dat er in decennia geregeld moest worden, geen verantwoordelijkheid nemen voor dingen (ja nee de GGDs doen dat, ja nee dat is RIVM ...).
Constant dingen mooier voorstellen dan zijn en dan een dag later voor lul staan als het dan niet zo blijkt te zijn.
@YakuzA tuurlijk is optie 3 ook mogelijk, maar het overkomt hem wel heel vaak.

Mijn vriendin heeft overigens de uitnodiging op de mat gekregen. Meteen gebeld, best een poosje in de wacht gestaan en te horen gekregen dat alles vol zit. Ze krijgt nu een sms'je mocht ze ingepland kunnen worden. M'n moeder deed het wat dat betreft iets... anders. Een collega had de brief al gehad, en die was op het werk aan het bellen. Ook een poos gewacht en daarna een afspraak gemaakt waarna ze direct aangaf dat een collega ook meteen een afspraak wil maken (mijn moeder dus). Het mooie is dat de brief met de uitnodiging vandaag pas binnen is gekomen

EightZero Drive | Facebook | Youtube | Tweakers topic