Soccer98 schreef op dinsdag 30 maart 2021 @ 22:46:
Misschien dat ik dat ergens heb gemist of verkeerd begrepen heb, maar je krijgt toch gewoon een uitnodiging voor een vaccinatie en maakt met dat in de hand een afspraak. Ik begrijp niet echt hoe dat mis kan gaan of mis ik iets? Ik zag André Rouvoet van de GGD ergens (ik weet niet precies waar meer, volgens mij de TG) zeggen dat het komt doordat 86.000 mensen op één dag bellen en dat hij mensen oproept meer te spreiden. Hoe moeten mensen dat inschatten?
Lastige is natuurlijk dat iedereen belangen heeft en dus z'n straatje moet vegen. De waarheid zal ergens in het midden liggen en komt misschien wel nooit helemaal boven tafel.
Je krijgt inderdaad een brief en moet dan zelf een afspraak maken. Met m'n moeder ging dat ongeveer zo:
Brief komt binnen op haar oude adres, een en ander heeft elkaar net gekruist dus geen kwade opzet of blunders. Wij waarschuwen haar, brief moet eraan komen hou het in de gaten. Allerlei smoesjes, AZ in het nieuws enz dus het duurt allemaal even. Dan heeft ze de brief in handen op een vrijdag en is het dus weekend. Van de oude stempel dus bellen doe je tijdens kantooruren en je let ook op lunchtijd. De 8 tot 8 in de brief boeit uiteraard niet. Dan ga je maandag bellen met een brief die een ruime week oud is en je verbazen dat je best lang moet wachten
Ja ma, al die mensen die de brief kregen in de tijd dat jij getreuzeld hebt hebben al een afspraak gemaakt en zijn je nu voor
Wat dat betreft heeft ze aan spreiding gedaan zou je denken maar neem een hele vracht van die lui en ze bellen ineens allemaal tussen 10:00 en 12:00 of 14:00 en 16:00
Zuig het uiteraard uit m'n duim dat velen het zo doen maar het zou me niet verbazen als ik zo wat verhalen om me heen hoor.
Als hier de brief binnenkomt hang ik iig direct aan de telefoon.
De zorgverlener moet registreren en dat lijkt me logischerwijs alleen te kunnen door het nummer zelf door te geven. Je belt ook zelf ergens naar toe dus neemt zelf het initiatief, je hebt niet ineens iemand aan de lijn die daar onverwachts om vraagt.
Controle op de laatste paar cijfers lijkt me ook lastig want hoeveel moet je er nemen voor een goede veilige controle?
Ik lees net dat er zo'n 25 tot 30 miljoen zijn uitgegeven en nog 54 miljoen vrij zijn ( 9 nummers of 8 met voorloopnul en voldoet aan de elfproef )
Met 3 cijfers heb je 1.000 en met 4 heb je 10.000 mogelijkheden (elfproef even daargelaten) op zoveel miljoenen, ik heb geen idee wat voor risico dat eventueel inhoudt. Het volledige nummer is in ieder geval uniek of zou dat moeten zijn en betere/veiliger dan een deel dat niet uniek is.
Dat het moet start overigens hier:
https://www.rijksoverheid...gegevens-coronavaccinatie
https://www.rijksoverheid...nummer-bsn/bsn-in-de-zorg
[
Voor 25% gewijzigd door
ninjazx9r98 op 30-03-2021 23:39
]