Gaat bij mij om een Split 9kW Jwervisser schreef op vrijdag 3 februari 2023 @ 09:25:
Voor wat betreft de CZ-TAW1 problematiek. Op basis van mijn werkervaring is het niet logisch, maar het probleem is redelijk duidelijk (ook al weet de Panasonic Hotline hier niets van).
Ondanks een bekabelde LAN aansluiting ontstaat interferentie in de behuizing van het monoblock. De meegeleverde EMC kern lost dit probleem niet op.
Mijn CZ-TAW1 leverde continue problemen op vanaf het moment dat de voorkap weer werd teruggeschroefd. Ik heb hem tijdelijk in een waterdichte behuizing achterop de buitenunit gehad. Hier functioneerde hij probleemloos. Moment heb ik hem met een verlengde kabel binnen gemonteerd.
Binnen-unit hangt in de kelder.
Adapter hangt los aan de netwerk UTP kabel.
Gebruiker/ww keurig/eenvoudig aangemeld, ww conform voorschrit,
ID van de Adapter 1000 keer op juistheid gecontroleerd, type verbinding LAN en ja, het middelste van de 3 lichtjes knippert groen na de verplichte reset voor aanmelding.
Het aanmelden van de Adapter, correct wachtwoord, loopt vervolgens spaak vanwege
"kan geen verbinding maken met adapter", foutcode 1005 - 1404.
Adapter is hier ingeplugd in de FRITZ modem aansl. nr. 3, wordt n.m.m. correct gezien.
FRITZ heeft Wifi verbinding met modem Ziggo. Werkt feilloos naar buiten.
Panasonic site beweert dat Adapter van de WP wordt gezien.
Ik ben hier overvraagd maar probleem zal stellig aan mij liggen