Je quote de verkeerde user, maar ik herinner je belofte nog. Duidelijk: nu weet ik wat het is.
Het voordeel van dit ding is uiteraard dat het ook een duwkracht tegen houdt.
Ik heb het gisteren namelijk even geprobeerd: er is behalve omhoog geen mm beweging in het bed te krijgen. Als ik dit weekend dezelfde kracht die ik hiervoor gebruikte had botgevierd op de retail hoogslaper van mijn nichtje, dan lag dat ding nu als bouwpakket terug op de grond: Dat was wel een bevestiging voor mij dat mijn constructie ruimschoots genoeg is.
Ik heb echt een scala aan materiaal bekeken waaronder o.a. draadspanners en harpsluitingen en diverse andere bevestiging middelen. Maar na vele uitwerkingen gekozen voor dit. Hierbij heb ik rekening gehouden met: de constructievolgorde, het feit dat ik een verbinding wilde die je niet los kan maken (zomaar) het feit dat het van boven naar beneden géen loodrechte verbinding is: we gaan zowel een stukje naar links als naar voren (Dit was onvermijdelijk ivm lengte bed,en daarnaast ook gewenst om aan de zijkant ruimte te maken voor het bevestigingsmateriaal, zodat ik daar het hout niet voor hoefde te verjongen. En daarnaast wilde ik ook dat het er een beetje leuk uit zag (Subjectief: Ik vind dit een heel leuke look).
Maar in ieder geval goed te weten wat het is voor een volgend project.
Dan uiteraard nog een kleine update:"
1: De wandafwerking zit erop.
2: Nog een inkijkje in hoe ik het canvas heb gespannen aan de onderkant en hoe de lattenbodem gefixxeerd is (gedaan omdat ik een 200 CM lattenbodem in een 160 bed heb gedaan). De latjes worden niet beperkt in hun werking hierdoor trouwens.
3: Deze bende kon eindelijk opgeruimd worden
4: OOPS: mijn kroonjuweel kapot gemaakt (iets te enthousiast gepresenteerd).
Maar ook hier weer een nieuwe skill geleerd: Duvels erin, lijmen maar en een lijm klem gekocht (kaartje er nog aan: die gaat hierna mooi terug ). En direct er achter gekomen dat het "losse" uiteinde (de linkerkant van het deurtje) echt een support nodig gaat hebben. Dus ben daar al mee bezig, maar dat brengt ook weer wat leuke nieuwe perks met zich mee, waardoor het bed naar een nog hogere dimensie getrokken kan worden. wordt vervolgd!
[
Voor 48% gewijzigd door
ErA op 23-03-2026 23:49
]