Ben jammer genoeg nogal precies in mijn workflow, dus dat is allemaal al op orde.NMH schreef op dinsdag 31 maart 2020 @ 20:03:
Wat je ook nog kunt doen is kijken of je nog bestaande RAW files hebt die je nooit hebt uitgewerkt in Lightroom / Photoshop (als dat je ding is).
Haha, laat ik het zo zeggen, we hebben in de week voor de crisis ons huis te koop gezet en in de weken/maanden ervoor dus zo enorm geklust om het huis op en top verkoop klaar te maken dat alleen stofzuigen nog een uitdaging is hier hahaTerraGuy schreef op dinsdag 31 maart 2020 @ 21:32:
Ik erger me aan de stopcontacten in huis: veelal niet geaard en zitten op de verkeerde plek. Gevolg is stekkerdoos in stekkerdoos, en een naar gevoel als ik de pc / versterkers aanraak. Nu ben ik me helemaal aan het inlezen om de stopcontacten te verplaatsen en te aarden. Heb ik wat te doenAls ik er helemaal zin in krijg, ga ik een LOI-cursus doen en laat ik me certificeren
Dat is wellicht wel iets, zal eens kijken hoe dat zitPhilip Ross schreef op dinsdag 31 maart 2020 @ 21:52:
Ik heb vroeger veel modelbouw gedaan en ben recent begonnen met lockpicking. Mijn vriendin heeft mij voor mijn verjaardag een beginners setje gegeven en met een paar oude sloten uit de fietsenkelder en een paar nieuwe van de gamma ben ik nu al dagenlang aan het prutsen en proberen.
Kan je ook makkelijk even tussendoor doen als je een kwartiertje pauze van je werk wil.
Voor de rest, ja fotografie zou technisch gezien wel mogelijk zijn. Bijvoorbeeld het Lego schieten zou kunnen, ware het niet dat alles opgeslagen staat op een andere locatie ivm verkoop huis
Alle klussen en verbouwingen zijn gereed.
Zelf speakers bouwen zou lukken, maar heb net nieuwe speakers aangeschaft haha.
Ja, wel leuke tips die ik voorbij zie komen, zal sommige eens verder bekijken. Hoewel ik me niet snel verveel is ergens mee bezig zijn om te maken toch leuker als doelloos achter de computer te hangen natuurlijk.
Making an ass of myself since the 70's