Amrit schreef op dinsdag 27 oktober 2020 @ 09:24:
[...]
Bij ons was er afgelopen 7 juli de glasvezelkabel naar binnen getrokken, en exact hetzelfde kastje gemonteerd. Ik had ook de beleving / begrepen dat er daarna weer contact opgenomen zou worden. Wat de reden ook mag zijn; verkeerd begrepen, corona, whatever, het bleef stil.
Vorige week heb ik zelf mijn abonnement geupgrade naar
2*500 Mbit en een 4K tv-ontvanger via MijnKPN. En toen gingen er heel mooi allerlei radartjes draaien, ik heb een pakket ontvangen met een nieuwe 4K tv ontvanger, en een afspraak met een monteur over een paar dagen. Dan zal de boel wel afgemonteerd worden. We gaan het meemaken..
Ik heb de dag na de aanleg geconstateerd dat volgens de site er glasvezel kan worden geleverd. Voor de zekerheid maar gebeld en het kon volgens hun echt, zo goed als meteen na de daadwerkelijke aansluiting. De bestelling is dan ook geplaatst. Heb de simkaart voor het meebestelde mobiele abo al ontvangen en volgens de klantenservice ontvang ik begin volgende week het installatiepakket al, waarna ik binnen een halve week al een monteur zou kunnen charteren.
Heb er eerlijk gezegd niet heel veel vertrouwen in, omdat de communicatie nogal rommelig verloopt. Heb een brief ontvangen dat er een monteursafspraak is ingepland een maand na de aanvraag. Heb tevens een email ontvangen met een monteursafspraak op de telefonisch besproken datum. Toen dus weer teruggebeld en werd er dus gezegd dat ik zélf een monteursafspraak in moet/kon plannen na ontvangst van het installatiepakket. Er zijn dus potentieel 3 monteursafspraken ingepland, waarvan
2 op hun initiatief, die ze niet terug kunnen vinden in hun systeem.
Nogmaals gevraagd of ze wel zeker weten dat mijn orders wel goed door zijn gekomen (ook omdat de eerste keer de telefoonpersoon het verkeerd had gedaan én mijn e-mail verkeerd had ingetypt, dus nu zit ik met
2 losse bestellingen. 1 voor mobiel en 1 voor thuis). Dit werd bevestigd want "alles staat goed in het systeem". Maar ja, datzelfde systeem heeft me ook voor
2 verschillende data een monteursafspraak doen toekomen, die blijkbaar helemaal niet zijn ingepland, want "die staan niet in het systeem". Ik vraag me af wat er was gebeurd als ik lekker had zitten wachten tot die monteursafpsraak die al dan niet is ingepland en Ziggo door hun had laten opzeggen...
Heb daarom ook geen gebruik gemaakt van de opzegservice. Ik betaal liever een maand extra aan Ziggo dan dat het toch allemaal niet goed is ingepland cq. de glasvezel helemaal niet blijkt te werken, en ik zonder internet zit. Dat kan ik nu écht niet hebben.
Maar we gaan het zien..
[
Voor 3% gewijzigd door
HarmoniousVibe op 30-10-2020 22:59
]
12 × LG 330Wp (Enphase) | Daikin FTXM-N 3,5+2,0+2,0kW | Panasonic KIT-WC03J3E5 3kW