"Ik heb een zak expected goals nog nooit een goal zien maken." - snmght
Serieus? Weet nou niet of ik dat belachelijk of grappig moet vinden.ph4ge schreef op zondag 10 november 2019 @ 18:32:
[...]
Trok de fluit uit de mond van de scheidsrechter.
Dat zeggen ze bij Radio Rijnmond.PWM schreef op zondag 10 november 2019 @ 18:34:
Serieus? Weet nou niet of ik dat belachelijk of grappig moet vinden.
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
- tweakduke
- Registratie: December 2001
- Laatst online: 10:40
/u/42776/crop6501d346786db_cropped.png?f=community)
"Ik heb een zak expected goals nog nooit een goal zien maken." - snmght
I accept no liability for the content of this post, or for the consequences of any actions taken on the basis of the information provided.
Blij voor Senesi. Dit had hij echt nodig!
PSN: Finally_Chris
Absoluut, maar dan nog zo enorm dom van Berghuis om erop in te gaan. Krijgt ie rood mag ie niet klagen en ben je hem 1 of 2 wedstrijden kwijt.CR1691 schreef op zondag 10 november 2019 @ 18:40:
Haha wat een triest mannetje die keeper van RKC. Wel uitdagen maar je dan zo laten kennen. Cry baby.
Blij voor Senesi. Dit had hij echt nodig!
een treffende spreuk
Met je gebroken hand gewoon een verbandje om en doorvoetballen. Iets wat De Wolf of Fraser ook zouden doen. Ik houd daar wel van, maar bovenal speelde hij erg sterk.CR1691 schreef op zondag 10 november 2019 @ 18:40:
Haha wat een triest mannetje die keeper van RKC. Wel uitdagen maar je dan zo laten kennen. Cry baby.
Blij voor Senesi. Dit had hij echt nodig!
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Ajax had het ook heel moeilijk tegen RKC. Erg knap dat Feyenoord zo is teruggekomen, laat zien dat ze er nu in ieder geval weer in geloven.Leon Zwiers schreef op zondag 10 november 2019 @ 18:44:
lol, zie dat het nog 3-2 is geworden. Opzich nog knap van een 2-0 achter terugkomen. Maar het is diep en diep triest dat het tegen de nr laatst zo lastig is gegaan.
een treffende spreuk
Rkc heeft pas vorige week voor het eerst gewonnenLeon Zwiers schreef op zondag 10 november 2019 @ 18:44:
lol, zie dat het nog 3-2 is geworden. Opzich nog knap van een 2-0 achter terugkomen. Maar het is diep en diep triest dat het tegen de nr laatst zo lastig is gegaan.

O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
Dan klapt hun voetbalpyramide wel in elkaar, Jong PSV moet dan verdwijnen. Dan gaan ze echt de Rotterdamse kant opcarpebios schreef op zondag 10 november 2019 @ 19:01:
Ik heb eens zitten nadenken, PSV zet in op degradatie, zodat ze volgend jaar de platte kar al weer naar boven kunnen halen! Wel een gedurfde tactiek!
#36
De bal op de lat was inderdaad wel kaartwaardigVos schreef op zondag 10 november 2019 @ 19:11:
Wel grappig dat de Feyenoorders het over de keeper hebben maar Berghuis zijn actie mooi negeren. Benoem dan ook beide zaken.
Die op de paal ook.PWM schreef op zondag 10 november 2019 @ 19:14:
[...]
De bal op de lat was inderdaad wel kaartwaardig
Het wordt gewoon weer tijd voor de elleboog, de elleboog, de elleboog van de week. Vorige week ook een paar (een zelfs met tandjes tuffen) en ik zag zelfs een rechtse directe.
een treffende spreuk
Deze lock slaat nergens op.
Ik geloof dat het nu wel duidelijk en geaccepteerd wordt, dat ik de originele schrijfwijze voor Feijenoord gebruik. Dat wuivende mannetje was, omdat Feijenoord met 2-0 achter kwam.
Er zit niks kwaadaardigs in mijn post. Dat knippen snap ik dus niet.
Je DM’s worden hier door de Admins gelezen en Geef je waardering voor Tweakers
Wil je serieus je CL gaan oppimpen, dan moet je een samensmelting met de Copa Libertadoras doen. Dat is de Zuid Amerikaanse CL. Daar speelt dus het neusje van de zalm in, uit ZA.Qu3st schreef op zondag 10 november 2019 @ 16:36:
[...]
Alles voor de centen! Die dure yachten moeten wel betaald kunnen worden he?! Zolang de zakken in Nyon maar gevuld zijn, maakt het hen niet uit wat het publiek hiervan vindt. UEFA is en blijft een malafide organisatie!
Meng die twee toernooien en je krijgt vuurwerk. De enige twee continenten die weten wat voetbal is. Dan hoef je ook geen WK clubteams te houden, met een olieclub en een Japanse kamikazeformatie, omdat het moet van de FIFA. Dan krijg je hogere schoolvoetbal waar iedereen naar gaat kijken. Het is toch dat illustere Zuid Amerika wat op visite komt.
PSV- Boca Juniors, AZ- Fluminense en Ajax tegen een andere grootmacht. Noem maar op. Dat is beter, dan 4 jaar Barca tegen ManU in de halve finale CL.
Verder zou het zeker voor de Nederlandse clubs een enorme leerschool zijn. Zuid Amerikanen kunnen oorlog voeren als het nodig is. Portugezen zijn maar een zwak aftreksel van dat zuigspel. Daar winnen we wel van. Of we het van een ZA zuigploeg winnen, weet ik niet.

Knowledge reigns supreme over nearly anything
Inderdaad een maar zeuren dat de keeper zich aanstelt. Dat doet ie ook, maar het blijft een bewuste elleboog. Advocaat moet zeggen dat Berghuis dat niet moet doen, niet over die keeper beginnen.
In de bus gaan zitten terwijl je ploegmaten nog aan het voetballen zijn heeft nou ook niet echt een lekker beeld voor Zoet, oftewel slap gelul van van Bommel.simons schreef op zondag 10 november 2019 @ 19:31:
Wat een slecht verhaal over Zoet van V.Bommel, hij mag dus in de bus gaan zitten omdat als er iets op het veld gebeurt dat hij dan in beeld komt. Bijvoorbeeld niet juichen oid. Hij wordt in bescherming genomen waaruit blijkt dat of vBommel geen grip heeft of zijn team of Zoet gewoon geen teamspeler is. Tsjonge hij staat er naast, wat volkomen terecht is.
Float like a butterfly, sting like a bee.
Na de spelers van FC Utrecht, AZ, Sparta en LASK Linz is PSV-keeper Jeroen Zoet vanmiddag óók gepasseerd door zijn eigen trainer, Mark van Bommel.
Van Bommel: “Ik heb de afgelopen weken ons spel goed geanalyseerd en het viel me op dat ploegen die Zoet passeren daar vaak meer punten aan over houden dan wij. Dan kan ik weinig anders dan me bij die tactiek aansluiten.”
#36
Vind leedvermaak het laagste soort humor dat er bestaat, maar deze is best geestig inderdaad.
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
Te zien op: https://nos.nl/livestream...7-nederland-paraguay.html
- tweakduke
- Registratie: December 2001
- Laatst online: 10:40
/u/42776/crop6501d346786db_cropped.png?f=community)
Zoet had gewoon op de bank plaats moeten nemen. Dat is gewoon een slap verhaal.
Op basis hiervan verdient hij gewoon een schorsing.
Absurd vergoelijken van je eigen wangedrag.
"Atheism is an attitude, a frame of mind that looks at the world objectively, fearlessly, always trying to understand all things as a part of nature" - Carl Sagan
Vond het ook apart hoe hij bij elke uitspraak zat te zoeken naar bevestiging van de interviewer.Ramzzz schreef op zondag 10 november 2019 @ 20:55:
[...]
Op basis hiervan verdient hij gewoon een schorsing.
Absurd vergoelijken van je eigen wangedrag.
ps.
Als iemand aan het begin van het seizoen had gezegd dat Feyenoord wel eens boven PSV kon eindigen dan had men hard gelachen.
In theorie kan Feyenoord over 2 weken 3e staan of PSV 10e.
Of gewoon thuis moeten blijven. Dat was beter geweest.tweakduke schreef op zondag 10 november 2019 @ 20:35:
Zoet had gewoon op de bank plaats moeten nemen. Dat is gewoon een slap verhaal.
"Zoet verstapte zich gisteren en is vanmiddag bij de fysio"
Beter dan dit
[ Voor 23% gewijzigd door PWM op 10-11-2019 21:00 ]
Zoiets zei Waterreus net ook ja. En 'hoezo ben je als trainer met dat soort dingen bezig, of de camera wel of niet op hem gericht wordt als er iets gebeurt?"PWM schreef op zondag 10 november 2019 @ 20:58:
Plek 4-10 zitten allemaal binnen 1 wedstrijd aan punten. PSV zit daar weer 1 punt boven. Het is echt ongelooflijk dicht op elkaar. AZ en Ajax zijn los.
In theorie kan Feyenoord over 2 weken 3e staan of PSV 10e.
[...]
Of gewoon thuis moeten blijven. Dat was beter geweest.
"Zoet verstapte zich gisteren en is vanmiddag bij de fysio"
Beter dan dit
Speelt deze bij anderen wel? Blijft bij mij maar laden.Terranova schreef op zondag 10 november 2019 @ 20:35:
Nederland U17 - Paraguay u17 is nu bezig.
Te zien op: https://nos.nl/livestream...7-nederland-paraguay.html
En nu wel beeld
[ Voor 3% gewijzigd door Vos op 10-11-2019 21:12 ]
#36
2-0 en toch weer 1-0.. (var) voor de jonkies inmiddelsTerranova schreef op zondag 10 november 2019 @ 20:35:
Nederland U17 - Paraguay u17 is nu bezig.
Te zien op: https://nos.nl/livestream...7-nederland-paraguay.html

Wel 1080p
Stream heeft storing gehad idd. (Faal)Vos schreef op zondag 10 november 2019 @ 21:11:
[...]
Speelt deze bij anderen wel? Blijft bij mij maar laden.
[ Voor 16% gewijzigd door HanG-BuiK-ZwijN op 10-11-2019 21:12 ]
http://i.imgur.com/BYdnj.jpg | http://i.imgur.com/1sNnu.jpg zomg new pic 14 JAN 2013 www.lannersedge.nl Gezellige LAN is Gezellig | i'm OLD!
Nog steeds storing volgens mij, blijft bufferen of iedereen zit te kijken,HanG-BuiK-ZwijN schreef op zondag 10 november 2019 @ 21:11:
[...]
2-0 en toch weer 1-0.. (var) voor de jonkies inmiddelsJammer dat de chromecast stream wegviel (en ook nog een extra achterstand heeft van 1 minuut extra of zo
), mis de 1-0 en bijna 10 mins, de nos site deed het ook maar half en buitenspel volgens de var . ~_~
Wel 1080pen terwijl ik typ toch 2-0
[...]
Stream heeft storing gehad idd. (Faal)
AZ goed bezig met 3-0.
iMac 24" M3 | Mac mini M4 | iPhone 16 Pro 256GB | iPad Pro M4 11" 256GB 5G | AW Series 10 | Sony KD-55XE9305 (Ziggo CI+) | ATV 4K | Denon AVC-X3700H | Switch 2 | PS5 Pro/PSVR2 | XSX | Netatmo | Hue | UC Remote 2 | HA | FRITZ!Box 7590AX | XS4ALL glasvezel
Commentator bevestigde net storingen met de stream aan het begin van de tweede helft, met het clichematige 'word aan gewerkt' .loekf2 schreef op zondag 10 november 2019 @ 21:22:
[...]
Nog steeds storing volgens mij, blijft bufferen of iedereen zit te kijken,
AZ goed bezig met 3-0.
Domme tegentreffer btw.
http://i.imgur.com/BYdnj.jpg | http://i.imgur.com/1sNnu.jpg zomg new pic 14 JAN 2013 www.lannersedge.nl Gezellige LAN is Gezellig | i'm OLD!
Sowieso goed om te zijn dat Ajacieden het goed doen. Taylor maakt een goede ontwikkeling door, Hansen scoort er lekker op los, raatsie doet het prima.
Advocaat. Als je als trainer onder druk staat dan weet je dat hij iig altijd met graagte en genoegen klaar staat om je op te volgen. Bommeltje is nog ff veilig voor het Dick gevaar.Exocet schreef op zondag 10 november 2019 @ 19:39:
[...]
Inderdaad een maar zeuren dat de keeper zich aanstelt. Dat doet ie ook, maar het blijft een bewuste elleboog. Advocaat moet zeggen dat Berghuis dat niet moet doen, niet over die keeper beginnen.
een treffende spreuk
Apparte regel , die bal werd door een verdediger aangeraakt terwijl braaf buitenspel stond toen hield die in en krijgt m daarna terug. Normaal is het geen buitenspel als de verdediger hem raakt.D-e-n schreef op zondag 10 november 2019 @ 21:57:
Weer een VAR in het nadeel van de jonkies?
http://i.imgur.com/BYdnj.jpg | http://i.imgur.com/1sNnu.jpg zomg new pic 14 JAN 2013 www.lannersedge.nl Gezellige LAN is Gezellig | i'm OLD!
Je kan zeggen dat het bij de originele pass buitenspel was maar dat leek ook al een soort van onbewuste kaatsHanG-BuiK-ZwijN schreef op zondag 10 november 2019 @ 22:01:
[...]
Apparte regel , die bal werd door een verdediger aangeraakt terwijl braaf buitenspel stond toen hield die in en krijgt m daarna terug. Normaal is het geen buitenspel als de verdediger hem raakt.
"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"
De bal week af via een verdediger waardoor je geen buitenspel meer staat. De actie erna was een steekpass op hem.D-e-n schreef op zondag 10 november 2019 @ 22:03:
[...]
Je kan zeggen dat het bij de originele pass buitenspel was maar dat leek ook al een soort van onbewuste kaats
En inmiddels wel 3-1 , 3 maal is scheepsrecht nu geen var
[...]
Hoe krijg je hem naast (1)

[...]
En wel 4-1
[ Voor 7% gewijzigd door HanG-BuiK-ZwijN op 10-11-2019 22:15 ]
http://i.imgur.com/BYdnj.jpg | http://i.imgur.com/1sNnu.jpg zomg new pic 14 JAN 2013 www.lannersedge.nl Gezellige LAN is Gezellig | i'm OLD!
Ja, ook Turkse nationaliteit.D-e-n schreef op zondag 10 november 2019 @ 22:15:
Die Unuvar, die moet straks ook weer kiezen tussen twee landen?
#36

Japan (1e) eruit, Senegal (2e) eruit, NL inmiddels weer verder

Dat is de oude buitenspelregel.HanG-BuiK-ZwijN schreef op zondag 10 november 2019 @ 22:01:
[...]
Apparte regel , die bal werd door een verdediger aangeraakt terwijl braaf buitenspel stond toen hield die in en krijgt m daarna terug. Normaal is het geen buitenspel als de verdediger hem raakt.
Tegenwoordig ligt het aan de windrichting, wanneer iemand buitenspel staat. Dat opheffen is er helemaal uitgeschrapt en de VAR is absoluut niet onfeilbaar.
Hetzelfde heb je bij hands. Geen normaal mens kan er nog een touw aan vastknopen. Zie Veltman. Met de oude regel was het geen hands.
Ik vervloek de nieuwe regelgeving niet, maar het is onnatuurlijk en zwaar irritant in het huidige voetbal.
Voetbal hoort duidelijk te zijn. Dat was het ooit wel, maar dat is het nu niet meer. Zeker niet nu de scheidsrechters hun brein aan de VAR hebben gedoneerd.
Laten we zeggen dat deze speelronde niet dr speelronde van de VAR was, deze miste veel moet ik zeggen. De 2-0 van Ajax had afgekeurd moeten worden, deze elleboog had best bestraft mogen worden. Nee de VAR laat zich weer van zijn goede kant zien.Leon Zwiers schreef op zondag 10 november 2019 @ 23:55:
Ik zit de samenvatting van Feyenoord nog te kijken. Maar waarom kreeg Berghuis geen straf? Gewoon dikke elleboog.
Bestaan die VAR van de week momenten nog? Ben wel benieuwd wat ze daar zeggen.Qu3st schreef op maandag 11 november 2019 @ 02:46:
[...]
Laten we zeggen dat deze speelronde niet dr speelronde van de VAR was, deze miste veel moet ik zeggen. De 2-0 van Ajax had afgekeurd moeten worden, deze elleboog had best bestraft mogen worden. Nee de VAR laat zich weer van zijn goede kant zien.
[ Voor 94% gewijzigd door Outerspace op 11-11-2019 10:55 ]
Je DM’s worden hier door de Admins gelezen en Geef je waardering voor Tweakers
Ooit was de buitenspel regel zo duidelijk, je werd bijna eng van de perfectie .Het was gewoon buitenspel of niet. Geen geleuter of je aan het spel deelneemt of de bal krijgt. Geen gezeur over nieuwe situatie.mavaros schreef op zondag 10 november 2019 @ 23:58:
[...]
Dat is de oude buitenspelregel.
Tegenwoordig ligt het aan de windrichting, wanneer iemand buitenspel staat. Dat opheffen is er helemaal uitgeschrapt en de VAR is absoluut niet onfeilbaar.
Hetzelfde heb je bij hands. Geen normaal mens kan er nog een touw aan vastknopen. Zie Veltman. Met de oude regel was het geen hands.
Ik vervloek de nieuwe regelgeving niet, maar het is onnatuurlijk en zwaar irritant in het huidige voetbal.
Voetbal hoort duidelijk te zijn. Dat was het ooit wel, maar dat is het nu niet meer. Zeker niet nu de scheidsrechters hun brein aan de VAR hebben gedoneerd.
Iedereen die binnen de lijnen staat neemt deel aan het spel. Punt. Sta je als slome luie spits een beetje te lang bij het doel van de tegenstander te lummelen dan vernaggel je het voor je eigen team. Opletten en terug rennen. Niets mis mee. Een aanvaller die buitenspel staat vraagt aandacht van verdedigers en heeft alleen op die manier al invloed op het spel.
Lekker terug naar hoe het 30 jaar geleden was dus. (en ja, buitenspel is een van de beste spelregels in het voetbal. Die regel maakt een georganiseerde verdediging mogelijk en geeft ruimte op het veld - maar dan wel een buitenspel regel waar je op kunt vertrouwen.)
alles kan off-topic
Bij hands blijft het lastig.. Ik vind sommige handballen echt geen hands...
Het is vooral zielig dat je je niet met je eigen club bezig houdt en zelfs als het goed gaat met je eigen club je nog de behoefte voelt om anderen te trollen. De regels zijn duidelijk en zijn er niet voor niets.
[ Voor 39% gewijzigd door Outerspace op 11-11-2019 10:59 ]
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Grote probleem bij (het oude) buitenspel is dat veel mensen niet begrijpen dat dankzij die regel dynamisch aanvallend voetbal mogelijk is. Veel mensen zien alleen de aanvallen die afgefloten worden, niet de ruimte voor de aanval die er dankzij de regel is. Ik hoor zo vaak mensen pleiten voor het totaal afschaffen van de buitenspel regel....FreakNL schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:04:
Ze zijn met “niet hinderlijk” buitenspel inderdaad op een hellend vlak terecht gekomen. Gewoon terug naar buitenspel is buitenspel klinkt logisch...
Bij hands blijft het lastig.. Ik vind sommige handballen echt geen hands...
Hands is idd lastiger. Ergens is er wel iets te zeggen voor een absolute zwart/wit benadering. Lullig als je hem aangeschoten krijgt, maar je speelt wel de bal en die verandert van richting. Er schijnt echter de angst te zijn dat listige spelers dan bewust op handen/armen van tegenstanders gaan richten. (geen idee of in het voetbal spelers daar vaak de mogelijkheid toe hebben. Het spel draait immers om het onder druk onder controle krijgen van de bal, als je die controle hebt en de tijd om hem tegen een hand aan te wippen dan heb je veel meer mogelijkheden)
Die automatische kaarten mag wel iets mee gebeuren. Een kaart, of die nou geel of rood is, is om ongewenst gedrag uit te bannen. Spelbederf, agressie etc. Maar er moet wel een stuk opzet bij zitten om het strafbaar te maken . Verkeerd uitkomen bij een legitieme tackel is geen opzettelijk spelbederf, geen kaart. Ook niet als de tegenstander veel pijn heeft. Blaffen tegen de scheidsrechter is gewoon altijd een kaart.
alles kan off-topic
Zie het nu net ook maar inderdaad bijzonder dat er tijdens de wedstrijd niet is ingegrepen door de VAR, hopelijk komt dit nog naar voren middels de aanklager? Dit is - hopelijk volgens de KNVB - een onwenselijke actie en anders vraag ik me oprecht af wat men bedoeld met:Leon Zwiers schreef op zondag 10 november 2019 @ 23:55:
Ik zit de samenvatting van Feyenoord nog te kijken. Maar waarom kreeg Berghuis geen straf? Gewoon dikke elleboog.
2.2 Gewelddadige handeling.
Onder een gewelddadige handeling moet worden verstaan de ongeoorloofde agressie van een speler tegenover een tegenstander of een ander persoon zonder dat sprake is van strijd om de bal. Gewelddadige handelingen zijn onder meer:
a. het trappen/slaan van een tegenstander;
b. het trappen/slaan naar een tegenstander;
c. het geven van een elleboog-/kop-/kniestoot aan een tegenstander;
d. het pogen een elleboog-/kop-/kniestoot aan een tegenstander te geven;
e. de bal in het gezicht van een tegenstander duwen/gooien;
f. het trekken aan het lichaam en/of de kleding of het wegduwen van de (assistent-) scheidsrechter en/of de vierde official.
Een lichtere straf dan een strafschop zou wellicht een oplossing zijn voor dit soort momenten maar daarbij moet je weer niet de situatie creeeren dat je daar de discussie in krijgt want dat gaat het probleem ook niet oplossen. Indirecte vrijschoppen in het strafschopgebied zouden wellicht een optie zijn.Ankona schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:29:
[...]
Hands is idd lastiger. Ergens is er wel iets te zeggen voor een absolute zwart/wit benadering. Lullig als je hem aangeschoten krijgt, maar je speelt wel de bal en die verandert van richting. Er schijnt echter de angst te zijn dat listige spelers dan bewust op handen/armen van tegenstanders gaan richten. (geen idee of in het voetbal spelers daar vaak de mogelijkheid toe hebben. Het spel draait immers om het onder druk onder controle krijgen van de bal, als je die controle hebt en de tijd om hem tegen een hand aan te wippen dan heb je veel meer mogelijkheden)
Het hele doel is natuurlijk wel om risicovolle acties te voorkomen. Een perfecte sliding op de bal stopt een actie legitiem, ben je net iets te laat en raak je de speler kan hij doorgebroken zijn (rood) jou voorbij zijn (geel). Wel eens dat het gevolg van de overtreding nul invloed moet hebben op de kleur van de kaart. Hiermee open je echter wel een deur tot discussie. Sliding op de bal met gestrekt been waarbij je de tegenstander niet raakt omdat hij opspringt wordt soms niet bestraft want geen contactDie automatische kaarten mag wel iets mee gebeuren. Een kaart, of die nou geel of rood is, is om ongewenst gedrag uit te bannen. Spelbederf, agressie etc. Maar er moet wel een stuk opzet bij zitten om het strafbaar te maken . Verkeerd uitkomen bij een legitieme tackel is geen opzettelijk spelbederf, geen kaart. Ook niet als de tegenstander veel pijn heeft.

En dit is natuurlijk nog de makkelijkste om in te voeren. Als speler heb je te accepteren wat de scheidsrechter zegt, ben je het niet eens met de scheidsrechter dan heb je pech, enkel een aanvoerder zou wellicht wat tegen de scheidsrechter moeten zeggen.Blaffen tegen de scheidsrechter is gewoon altijd een kaart.
[ Voor 46% gewijzigd door Napo op 11-11-2019 08:38 ]
Ik ging er ook van uit dat hij mocht vertrekken. Gewoon weer eens een oliedomme Berghuis reactie.Leon Zwiers schreef op zondag 10 november 2019 @ 23:55:
Ik zit de samenvatting van Feyenoord nog te kijken. Maar waarom kreeg Berghuis geen straf? Gewoon dikke elleboog.
Aan de andere kant, zeker met de VAR was ook wel te zien dat die keeper acteerde. (en nog slecht ook) Die had daar zeker geel voor moeten krijgen. (los van of Berghuis wel of geen rood zou krijgen)
Is door de VAR beoordeeld. enige regel die consequent wordt toegepast is deze (onbegrijpelijke) regel dat iets dan niet meer vanachter het bureau beoordeeld mag worden.Napo schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:29:
[...]
Zie het nu net ook maar inderdaad bijzonder dat er tijdens de wedstrijd niet is ingegrepen door de VAR, hopelijk komt dit nog naar voren middels de aanklager? Dit is - hopelijk volgens de KNVB - een onwenselijke actie en anders vraag ik me oprecht af wat men bedoeld met:
[...]
[ Voor 35% gewijzigd door Ankona op 11-11-2019 08:36 ]
alles kan off-topic
Die regels is geen regel of ik kan hem niet vindenAnkona schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:33:
[...]
Is door de VAR beoordeeld. enige regel die consequent wordt toegepast is deze (onbegrijpelijke) regel dat iets dan niet meer vanachter het bureau beoordeeld mag worden.
Ik meen mij te herinneren bij de overtreding van VVV op Frenkie de Jong toen, dat doordat de scheidsrechter het niet beoordeeld had, maar de VAR niet ingreep, dat dit werd beschouwd als dat het door een scheidsrechter is beoordeeld (VAR in dit geval) en er dus niet meer achteraf gestraft kan worden.Napo schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:40:
[...]
Die regels is geen regel of ik kan hem niet vinden
Voor de VAR was dat ook de regel? Indien scheidsrechter het wel beoordeeld had (gezien heeft), kon de aanklager ook niet meer ingrijpen?
Float like a butterfly, sting like a bee.
Ik kan dan alleen maar concluderen dat zijn inschatting is dat Zoet niet professioneel genoeg is om zich professioneel te gedragen. Als hij inderdaad meer emotie van professionaliteit heeft op dit moment dan kan je natuurlijk verwachten dat 'de media' daar gebruik van gaan maken.toolkist schreef op zondag 10 november 2019 @ 21:05:
Zoiets zei Waterreus net ook ja. En 'hoezo ben je als trainer met dat soort dingen bezig, of de camera wel of niet op hem gericht wordt als er iets gebeurt?"
Aan de andere kant, als hij in het veld staat komen als zijn blunders ook gewoon op beeld, dus in die zin verandert er niet veel.
Je ziet toch met regelmaat dat ze gewoon op blind op de verdediger mikken. Zeker wanneer bijvoorbeeld de verdediger aan de zijkant van het strafschopgebied waardoor een zinnige voorzet niet meer haalbaar is.Ankona schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:29:
Er schijnt echter de angst te zijn dat listige spelers dan bewust op handen/armen van tegenstanders gaan richten. (geen idee of in het voetbal spelers daar vaak de mogelijkheid toe hebben. Het spel draait immers om het onder druk onder controle krijgen van de bal, als je die controle hebt en de tijd om hem tegen een hand aan te wippen dan heb je veel meer mogelijkheden)
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
En dat zo vlak voor het interland weekend.... Hoer doet Cillessen het op het moment?
alles kan off-topic
Klopt en toen was het ook al een doorn in het oog. Scheidsrechter zag iets niet geweldig maar ziet wel dat het naar zijn mening ene gele kaart zou moeten zijn waardoor hij deze dus ook geeft.Martinusz schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:43:
[...]
Ik meen mij te herinneren bij de overtreding van VVV op Frenkie de Jong toen, dat doordat de scheidsrechter het niet beoordeeld had, maar de VAR niet ingreep, dat dit werd beschouwd als dat het door een scheidsrechter is beoordeeld (VAR in dit geval) en er dus niet meer achteraf gestraft kan worden.
Voor de VAR was dat ook de regel? Indien scheidsrechter het wel beoordeeld had (gezien heeft), kon de aanklager ook niet meer ingrijpen?
Daarbij komt dan dat de aanklager niets meer kon want het was beoordeeld. Een fout als deze kon je dan niet meer oplossen. Een hekelpunt dat dat nog steeds het geval zou zijn en dat zie je deels nog wel met gele kaarten (en wellicht maar hopelijk niet) de actie van Berghuis in dit geval. Een fout van een partij moet je niet op zo'n manier willen oplossen.
Je moet natuurlijk ook niet willen dat de aanklager hele wedstrijden terug gaat kijken om zo alle overtredingen alsnog te bestraffen maar acties die onwenselijk zijn conform de regels zoals Berghuis maar mijn inziens ook Padt (bewust uittrekken van de schoen) ten tijden van Ajax - Groningen moet je nog aan kunnen pakken.
Natuurlijk is het niet prettig en wellicht als keeper het minst prettig omdat je die speler niet even 10 minuten laat invallen. Je moet echter wel enig zelfbeeld hebben en tegen dit soort dingen kunnen, zeker als je al zo lang bij de club zit. Mocht men echt gedacht hebben dat hij het wellicht niet kon behappen zeg dan dat hij een blessure heeft en neem hem niet mee.Ankona schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:55:
Zoet heeft gewoon een flinke douw gekregen. Een keeper passeren is niet zo gebruikelijk.
Ook dit hoort bij het leven van een sporter, moet je nagaan als hij nog een keer een stap omhoog wil maken.
[ Voor 19% gewijzigd door Napo op 11-11-2019 08:58 ]
Maar de andere kant op zou het ook ingezet moeten worden. Er worden heel veel onzin gele kaarten uitgedeeld. Iedereen is het er dan over eens dat die onterecht is maar hij blijft wel in de boeken met de consequenties later.
alles kan off-topic
Bij hockey heb (of had?) je toch ook dat aanvallers er alleen nog maar op uit waren om de bal tegen een voetje te tikken en zo een strafcorner te versieren? Ik denk inderdaad dat je bij een zero tolerance hands = hands beleid dat soort misstanden krijgt. Elk voetballer kan een balletje omhoog wippen in de hoop dat er ergens een hand tussen zit.Ankona schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:29:
Hands is idd lastiger. Ergens is er wel iets te zeggen voor een absolute zwart/wit benadering. Lullig als je hem aangeschoten krijgt, maar je speelt wel de bal en die verandert van richting. Er schijnt echter de angst te zijn dat listige spelers dan bewust op handen/armen van tegenstanders gaan richten. (geen idee of in het voetbal spelers daar vaak de mogelijkheid toe hebben. Het spel draait immers om het onder druk onder controle krijgen van de bal, als je die controle hebt en de tijd om hem tegen een hand aan te wippen dan heb je veel meer mogelijkheden)
Ik denk wel dat je de regels gewoon flink kan verduidelijken, er is gewoon teveel ruimte voor interpretatie.
Overigens past Senesi zich snel aan bij Feyenoord. Hij is al zo ver ingeburgerd dat hij na een goede wedstrijd gelijk geblesseerd is.

[ Voor 5% gewijzigd door ph4ge op 11-11-2019 09:18 ]
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Ik heb het idee dat de meesten hier de spelregels nog nooit gelezen hebben.ph4ge schreef op maandag 11 november 2019 @ 09:17:
[...]
Ik denk wel dat je de regels gewoon flink kan verduidelijken, er is gewoon teveel ruimte voor interpretatie.
Dat doen ze nog steeds, als ze via de achterlijn de cirkel binnenkomen en de looplijnen goed afgedekt worden proberen ze altijd als laatste optie een voetje te vinden. Enigste maar hierbij is wel dat voor "shoot" er geen strafbal word gegeven maar een strafcorner wat vergelijkbaar is met een indirecte vrije trap. Dus zou zoals iemand hier al eerder aangegeven had dan voor hands een indirecte vrije trap moeten geven en alleen bij fysieke overtredingen of 100% doelpunten die met de hand worden gestopt (zoals Suarez op het WK) een strafschop geven.ph4ge schreef op maandag 11 november 2019 @ 09:17:
[...]
Bij hockey heb (of had?) je toch ook dat aanvallers er alleen nog maar op uit waren om de bal tegen een voetje te tikken en zo een strafcorner te versieren? Ik denk inderdaad dat je bij een zero tolerance hands = hands beleid dat soort misstanden krijgt. Elk voetballer kan een balletje omhoog wippen in de hoop dat er ergens een hand tussen zit.
Ik denk wel dat je de regels gewoon flink kan verduidelijken, er is gewoon teveel ruimte voor interpretatie.
Bij hockey is dit de regel betreffende de strafbal die gelijk staat aan een strafschop:
Als je die regels over zou nemen en dat elke bal hands is betekend het dat een hands uit bijvoorbeeld een voorzet of corner een indirecte vrije trap is maar die Suarez actie dus een strafschop zou blijven. Maakt het voor VAR wel makkelijker want hoeven alleen dan nog te kijken of de bal richting doel ging en niet naast, want de rest is dan gewoon indirecte vrije trap.Een strafbal wordt toegekend:
a voor een overtreding van een verdediger in zijn cirkel, waardoor het waarschijnlijk maken van een doelpunt wordt voorkomen;
b voor een opzettelijke overtreding van een verdediger in zijn cirkel tegen een tegenstander die in balbezit is of een mogelijkheid heeft om de bal te spelen
Ik ben hier weleens over begonnen. Verander gewoon de straf. Zoals jij het zegt, op doel is strafschop waarbij de hand naar de bal gaat is strafschop. Andere zijn een indirecte vrijtrap. Of ze testen eens wat nieuws als een strafcorner.Pompi schreef op maandag 11 november 2019 @ 09:31:
[...]
Dat doen ze nog steeds, als ze via de achterlijn de cirkel binnenkomen en de looplijnen goed afgedekt worden proberen ze altijd als laatste optie een voetje te vinden. Enigste maar hierbij is wel dat voor "shoot" er geen strafbal word gegeven maar een strafcorner wat vergelijkbaar is met een indirecte vrije trap. Dus zou zoals iemand hier al eerder aangegeven had dan voor hands een indirecte vrije trap moeten geven en alleen bij fysieke overtredingen of 100% doelpunten die met de hand worden gestopt (zoals Suarez op het WK) een strafschop geven.
Bij hockey is dit de regel betreffende de strafbal die gelijk staat aan een strafschop:
[...]
Als je die regels over zou nemen en dat elke bal hands is betekend het dat een hands uit bijvoorbeeld een voorzet of corner een indirecte vrije trap is maar die Suarez actie dus een strafschop zou blijven. Maakt het voor VAR wel makkelijker want hoeven alleen dan nog te kijken of de bal richting doel ging en niet naast, want de rest is dan gewoon indirecte vrije trap.
Als en de scheids en de VAR beoordeeld hebben dat het niks is dan eindigt het daar wat mij betreft. Stel de aanklager vind het niks. Die kan ook een fout maken, dan maar een extra controle op de beslissingen van de aanklager zetten?Napo schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:55:
[...]
Klopt en toen was het ook al een doorn in het oog. Scheidsrechter zag iets niet geweldig maar ziet wel dat het naar zijn mening ene gele kaart zou moeten zijn waardoor hij deze dus ook geeft.
Daarbij komt dan dat de aanklager niets meer kon want het was beoordeeld. Een fout als deze kon je dan niet meer oplossen. Een hekelpunt dat dat nog steeds het geval zou zijn en dat zie je deels nog wel met gele kaarten (en wellicht maar hopelijk niet) de actie van Berghuis in dit geval. Een fout van een partij moet je niet op zo'n manier willen oplossen.
Je moet natuurlijk ook niet willen dat de aanklager hele wedstrijden terug gaat kijken om zo alle overtredingen alsnog te bestraffen maar acties die onwenselijk zijn conform de regels zoals Berghuis maar mijn inziens ook Padt (bewust uittrekken van de schoen) ten tijden van Ajax - Groningen moet je nog aan kunnen pakken.
[...]
Natuurlijk is het niet prettig en wellicht als keeper het minst prettig omdat je die speler niet even 10 minuten laat invallen. Je moet echter wel enig zelfbeeld hebben en tegen dit soort dingen kunnen, zeker als je al zo lang bij de club zit. Mocht men echt gedacht hebben dat hij het wellicht niet kon behappen zeg dan dat hij een blessure heeft en neem hem niet mee.
Ook dit hoort bij het leven van een sporter, moet je nagaan als hij nog een keer een stap omhoog wil maken.
Mooie zakelijke 3-2 tegen de nummer laatst van de Eredivisie thuis in de Kuip. Als we deze wedstrijden al gaan winnen dan kan het nog gek gaan lopen dit seizoen!
Als zowel scheidsrechter en VAR het beoordeeld hebben, ja dan vind ik dat je een punt hebt.toolkist schreef op maandag 11 november 2019 @ 09:47:
[...]
Als en de scheids en de VAR beoordeeld hebben dat het niks is dan eindigt het daar wat mij betreft. Stel de aanklager vind het niks. Die kan ook een fout maken, dan maar een extra controle op de beslissingen van de aanklager zetten?Zo blijf je bezig.
De vraag is dus heeft de VAR dit beoordeeld? (volgens mij wel toch?)
Float like a butterfly, sting like a bee.
Lijkt mij wel. Sowieso een lose-lose voor de VAR:Martinusz schreef op maandag 11 november 2019 @ 09:54:
[...]
De vraag is dus heeft de VAR dit beoordeeld? (volgens mij wel toch?)
Het is beoordeeld: Waarom geen rood
Het is niet beoordeeld: WTF, waren ze aan het patiencen?
Ik ben net zo benieuwd naar die 2-0 van Ajax. Waren ze koffie aan het halen?
Die van Blind heb ik maar 1x gezien, maar dat leek mij wel gewoon een vrije trap toch.PWM schreef op maandag 11 november 2019 @ 09:56:
[...]
Lijkt mij wel. Sowieso een lose-lose voor de VAR:
Het is beoordeeld: Waarom geen rood
Het is niet beoordeeld: WTF, waren ze aan het patiencen?
Ik ben net zo benieuwd naar die 2-0 van Ajax. Waren ze koffie aan het halen?
Onbedoeld iemand aantikken is ook gewoon een vrije trap als diegene de bal daardoor verliest? Of was hij de bal al kwijt?
Wie waren alle VAR's deze week
Float like a butterfly, sting like a bee.
Als ze nou eens beginnen met vaste VAR'en, dus scheidsrechters die opgeleid zijn tot het beoordelen van dit soort beelden en niet nog wekelijks op het veld staan, dan zou er al veel vooruitgang kunnen zitten in hun beslissingen want de willekeur die je krijgt met elke week andere VAR'en zou er een stuk minder zijn. Zoals ik al een keer eerder heb gezegd, gebruik eventueel een "te oude" scheidsrechter die het niet meer kan belopen en geef hun een cursus over het hoe en wat (eventueel met de huidige regels als ze al even gestopt zijn) en zet daar een "operator" naast die voor hun op aanvraag de specifieke beelden laat zien.
Maar in januari?snmght schreef op maandag 11 november 2019 @ 10:07:
[...]
On: je zou denken dat afgelopen weekend mooi was voor een Ajacied maar ik vind dat PSV langzaam toch wel weer zijn draai mag/moet gaan vinden. Als ik iets niet wil is het in maart kampioen worden..
zoet maakte een aantal misstappen en is nu bij de psycho.PWM schreef op zondag 10 november 2019 @ 20:58:
Plek 4-10 zitten allemaal binnen 1 wedstrijd aan punten. PSV zit daar weer 1 punt boven. Het is echt ongelooflijk dicht op elkaar. AZ en Ajax zijn los.
In theorie kan Feyenoord over 2 weken 3e staan of PSV 10e.
[...]
Of gewoon thuis moeten blijven. Dat was beter geweest.
"Zoet verstapte zich gisteren en is vanmiddag bij de fysio"
Beter dan dit
een treffende spreuk
Dat gesprek met die supportersafdelingen aangaan nu de resultaten een keer tegenvallen is ook wel grappig. Hoe maak je de verkeerde mensen op het verkeerde moment heel belangrijk (niet echt natuurlijk maar zo voelen die types zich nu wel). Met alle gevolgen van dien als het na de interlands weer een keer tegenvalt.
Deze ging gisteren lekker te keer voor de liplezers:

Wat voor normaal gesprek denk je met zo'n afvaardiging te hebben?
[ Voor 3% gewijzigd door Typhone op 11-11-2019 11:14 ]
Well ain't that just fucking fairies and dancing dildos, eh?
Ik mag toch hopen dat Koeman door heeft dat Bizot op het moment beter in zijn vel zit, en meer cleansheets, misschien moet ie zelfs een kans krijgen boven Cillessen.Pompi schreef op maandag 11 november 2019 @ 10:49:
Oh jee, Vermeer is geblesseerd en Bizot vervangt hem bij Oranje. Wat dus weer inhoud dat Zoet nu 2de keeper van Oranje is, nu maar hopen dat Cillessen niks overkomt want een Zoet die het al niet heel lekker deed en ook nog de knauw kreeg dat hij als eerste keeper van PSV vervangen is wekt niet veel vertrouwen als hij moet keepen.
Geen ideeTyphone schreef op maandag 11 november 2019 @ 06:08:[...]
Bestaan die VAR van de week momenten nog? Ben wel benieuwd wat ze daar zeggen.
[ Voor 16% gewijzigd door Qu3st op 11-11-2019 11:15 ]
Ja en denk eens na over alle camera's in het stadion die op Zoet gericht zullen zijn als hij een doelpunt tegen krijgt!Qu3st schreef op maandag 11 november 2019 @ 11:14:
[...]
Ik mag toch hopen dat Koeman door heeft dat Bizot op het moment beter in zijn vel zit, en meer cleansheets, misschien moet ie zelfs een kans krijgen boven Cillessen.

Well ain't that just fucking fairies and dancing dildos, eh?
PSV draait echt niet opeens helemaal anders als er een andere trainer voor de groep staan. Die gaan gewoon weer wedstrijden winnen en moeten door de zure appel heen. Maar het valt allemaal precies verkeerd nu voor ze en de -dure- aankopen geven totaal niet thuis.
[ Voor 52% gewijzigd door Typhone op 11-11-2019 11:22 ]
Daarom denk ik dat het probleem meer bij het beleid van de TD ligt, met van die rare dure aankopen. Want voor die 15 miljoen van Bruma hadden ze toch wel at beters kunnen kopen?Typhone schreef op maandag 11 november 2019 @ 11:15:
Ook van Bommel heeft ervaring nodig. Als ik ergens het idee had dat het 100% van Bommel was dan zou ik hem eruit trappen maar het begint wel met én rode kaarten én blessures en een boel laffe hazen die normaal een grote mond hebben als tweede viool ("wij moeten spelen") maar nu ze erin staan er niks van bakken. Dat laffe hazen zeg ik bewust zo want ik erger me altijd kapot aan spelers die verongelijkt gaan lopen doen maar op het veld niks laten zien als het moet. Donny vd Beek was begin vorig seizoen (!) precies hetzelfde. Speelde als een natte krant en ging toen verongelijkt lopen doen. Inmiddels is daar niks meer van over en hij heeft zijn voeten laten spreken.
PSV draait echt niet opeens helemaal anders als er een andere trainer voor de groep staan. Die gaan gewoon weer wedstrijden winnen en moeten door de zure appel heen. Maar het valt allemaal precies verkeerd nu voor ze en de -dure- aankopen geven totaal niet thuis.
Maar ik denk dat er wel een crisisberaad gaat zijn over het aanhouden van Van Bommel, zo is het voetbal nu eenmaal.
Lato, Boscagli, Mitroglou. Heb jij er iets van gezien afgelopen weken? En dit zijn de goedkoopste/gehuurden.Qu3st schreef op maandag 11 november 2019 @ 11:36:
[...]
Daarom denk ik dat het probleem meer bij het beleid van de TD ligt, met van die rare dure aankopen. eenmaal.
Het is per definitie een verlies voor de VAR. Dat de scheidsrechter de situatie Berghuis of Blind mist kan natuurlijk gebeuren en de stok achter de deur zou de VAR moeten zijn. De situatie Blind beoordelen als doorspelen kan ik nog enigszins volgen maar de situatie Berghuis kan ik op geen enkele manier justificeren.PWM schreef op maandag 11 november 2019 @ 09:56:
[...]
Lijkt mij wel. Sowieso een lose-lose voor de VAR:
Het is beoordeeld: Waarom geen rood
Het is niet beoordeeld: WTF, waren ze aan het patiencen?
Ik ben net zo benieuwd naar die 2-0 van Ajax. Waren ze koffie aan het halen?
Ben derhalve wel benieuwd naar de uitleg.
Wat is wel een zware misdraging die potentieel gemist gaat worden als een elleboog dat niet isAnkona schreef op maandag 11 november 2019 @ 08:59:
Voor de introductie van de VAR liep het wel een beetje uit de hand met achteraf beoordelen. Zou alleen bij echt zware, gemiste misdragingen moeten worden ingezet.
Lato heeft één wedstrijd gespeeld en was niet een bijzonder groot succes naast dat het nogal een soap was met de koop die toch een huur werd.Typhone schreef op maandag 11 november 2019 @ 11:37:
[...]
Lato, Boscagli, Mitroglou. Heb jij er iets van gezien afgelopen weken? En dit zijn de goedkoopste/gehuurden.
Boscagli tot op heden niet beter dan een Viergever/Schwaab en dat zegt eigenlijk al genoeg
Mitroglou blijft mij een raadsel, PSV speelt sinds de blessure van Malen met zonder echte spits. Niet heel verrassend dat het dan lastiger wordt om tot doelpunten te komen. Dat je een wedstrijd poogt zonder spits te spelen kan ik nog wel begrijpen, maar als je drie wedstrijden op rij niet tot een doelpunt komt mag je wel eens een keer een spits gaan brengen. Waarbij ik niet zeg dat dit de oplossing was geweest of gaat zijn maar buitenspelers als spits blijkt geen succes.
[ Voor 30% gewijzigd door Napo op 11-11-2019 11:44 ]
Dit topic is gesloten.
Outerspace in "Sport Feedback"
Dit topic is er voor de nationale clubs van Nederland en België.
CL/ EL alleen van de Nederlandse clubs en hun directe tegenstander of poulegenoten.
De overige wedstrijden mogen in [Voetbal] Buitenlandse clubs seizoen 2019/2020 besproken worden.
Politiek en overige randzaken omtrent het voetbal [Voetbal] Politiek en andere randzaken