Helemaal mee eens; ik zei het een 1/2 jaar geleden al: de Vrij ondergewaardeerd en de Ligt overgewaardeerdP.O. Box schreef op zaterdag 21 december 2019 @ 20:04:
de laatste tijd begint met me, als ajaxfan, toch wel erg op te vallen hoe genant de vaderlandse journalistiek omgaat met (ex)ajacieden. neem dit artikel:
https://www.vi.nl/nieuws/...en-de-grote-man-bij-inter
Stefan de Vrij. Al jaren basisspeler is de serie A. Nederlander. speelt tegen Genua. In het artikel wordt Schöne genoemd, die niet eens een basisplaats had. En De Vrij wordt weer volkomen genegeerd. En dat is niet voor het eerst.
Naast de onterechte overdreven ophemeling van een degelijke verdediger als Van Dijk, begint de complete negering van een net zo degelijke verdediger De Vrij me echt mateloos te irriteren.

de Ligt zit intussen op de reservebank en de Vrij speelde gisteren weer foutloos;
4 - 0 tegen Genoa, 2 x Lukaku en de penalty: oh, die mag Esposito (17jaar) nemen, zodat die zijn 1e serie A goal mag maken