Eigenlijk zou je wel die grotere accu moeten nemen. Hoe minder vaak je moet laden, hoe langer je accu meegaat. Duurzamer dus en minder gedoe. Mensen (ook hier op het forum) die zich er in verdiept hebben adviseren een grote accu.Jazco2nd schreef op zaterdag 3 augustus 2019 @ 12:46:
[...]
Stond ook op mijn shortlist om te proefrijden. Checked bijna alles af en ook gewoon heel mooie fiets. Voor mij is 500w accu echter zwaar overkill (17km/dag) en een versie van deze fiets met kleinere accu en dus lichtere fiets is niet beschikbaar.
Eigenlijk de Winora maar dan max 20 kilo is voor mij perfect en daar heb ik zeker €2500 voor over.
Ik ben erg benieuwd naar de volgende generatie van WATT dus dat wacht ik even af. Ze hebben via email gemeld dat die mogelijk een riem ipv ketting zal hebben.
Als ze dan ook de rare keuze om voorlicht niet op accu aan te sluiten oplossen (de accu en bekabeling zit nota bene reeds bij model direct achter je voorlicht, er is wel een USB aansluiting aan de zijkant gemaakt, had die dan weggelaten) en 2 of 3 speed naaf versnellingen toevoegen ben ik om.
Nokia 6110, Sony Walkman, Commodore 64, steenkoolvrij sinds 1962