Misschien tijd voor de GET-bagholders om een eigen topic te beginnen en elkaar af en toe weer nieuwe moed in te praten. Ik hoop dat iedereen die in GET heeft geïnvesteerd dit heeft gedaan met geld dat hij/zij kan missen.
De afgelopen pagina's gaat het hier weer vooral over GET: een marginale coin met weinig tot geen bestaansrecht, zonder technisch vernuft en zonder handelsvolume.
Zodra er nieuws is rondom GET lees ik dat hier graag, maar voor de 300e keer de termen "Jochem Myjer" en "tokenburn" moeten lezen word ik niet happy van.
Mocht iemand hier anders over denken: ik houd mij aanbevolen om een technische onderbouwing te lezen over de toegevoegde waarde die GET biedt t.o.v. een company blockchain met behulp van de techniek van Stratis of ARK ov (vul maar in, zijn voldoende alternatieven).
Ik stoor mij er ook behoorlijk aan dat GET op deze wijze wordt geshilled hier, onder het mom van liever een andere Tweaker die met een deadcoin blijft zitten dan ik zelf. Voor de meeste GET-shillers geldt ook nog eens dat dat de enige bijdrage is die ze doen aan dit topic. Inhoudelijke reacties over andere onderwerpen wagen ze zich niet aan.
[
Voor 10% gewijzigd door
BTC100K2021 op 23-03-2019 12:55
]