Ja, er zijn voldoende opties. Ik had lang geleden iets gekocht op de Mac, ben de naam ff kwijt, maar loop danig achter met Mac hardware en dus met OSX versie en moest iets anders. Blender werkt net even anders. Maar ben nu een week of 6 redelijk actief er mee bezig en lukt al aardig. Mega veel info, youtub etc over Blender dus genoeg hulp mocht het nodig zijn.
Moet wel zeggen dat een export stl van Blender meestal nog ff door bv Windows 3D builder of Meshmaker moet. Want errors in de stl pakt Blender niet op. Volgens mij is er wel een add-on voor. Maar met 3D builder of Meshmaker even de repair button klikken is ook niet echt een probleem. Aan de andere kant, ik zal de errors waarschijnlijk zelf veroorzaken omdat ik nog een beetje een beginner ben op Blender.
Vandaag mijn 2 Guns (120mm Bofor en 40mm Vickers) na test printen wat moeten aanpassen. Teveel kleine details in het design, dat kon de Ender 5 niet aan. Aanpassen design, dingen dikker maken etc, gaat heel snel. Resin printer gaat er eind van het jaar komen. Want voor 1/350 schaal is de Ender 5 gewoon geen optie, althans niet voor de kleine items. De romp werkt juist wel weer goed.
Nu aan het printen op 1/50 schaal op de Ender 5.(0.12mm layer / 0.40 mm nozzle, ga denk ik ook nog een poging doen op 0.08 layer, alleen printen duurt dan zo lang.)