Bedankt voor deze reactie. Vaak komt de meeste kritiek van mensen die zelf nooit wat posten (in andere woorden: opmerkelijke foto's vinden op Funda is minder makkelijk dan het lijkt).
Laat ik een paar misverstanden uit te weg ruimen:
- Als ik 5 huizen achter elkaar post in 5 minuten wil niet zeggen dat ik deze in 5 minuten heb gevonden op Funda. Dat zal eerder van een heel uur rondneuzelen op Funda zijn (wat ik leuk vind). Vaak bewaar ik huizen (voor lezers hier), maak een selectie en zet ze daarna pas op Tweakers.
- De ene post is geslaagder dan de andere, maar dat is part of the game. Een comedian heeft hetzelfde probleem: de ene opmerking is geslaagder dan de andere. Vaak is het ook niet te voorspellen wat in de smaak valt, kan ik uit eigen ervaring vertellen.
- Ik vind ook niet elke post van andere users hier even geslaagd. Maar ga ik ze vervolgens zware kritiek leveren? Nee, ik scroll dan gewoon door, hele kleine moeite. Bovendien; of posts opmerkelijk genoeg zijn of niet merken users vanzelf wel aan het aantal thumbs up en/of aantal reacties op een post. En niet elke post die ik of anderen hier plaatsen zijn als opmerkelijk bedoeld, maar kan ook simpelweg een vraag zijn; bijvoorbeeld over een bepaald onidentificeerbaar object op een foto.
- Ik doe wel degelijk iets met kritiek en probeer mijn posts te verbeteren; maar de kritiek kunnen users hier ook prima op een respectvolle manier zeggen of sterker nog: je kunt me altijd PM'en met opbouwende kritiek.
Verder sluit ik mij enorm aan bij de reactie van Tehh in het Feedback-topic:
Tehh in "Wonen & Verbouwen Feedback"
[
Voor 15% gewijzigd door
Blaze85 op 18-09-2020 20:32
]