Wat zou er mis moeten zijn met Glassdoor? Ongeacht welke variant je kiest (FAANG, FAAMG, of iets als FAUMNG

), je zult bij ze allemaal genoeg voorbeelden tegenkomen en die zijn juist meer zeggend in dit geval dan een multi-migratie onderhandeling. Pak even ex87 z'n laatste Nederlandse salaris en je zult zien dat glassdoor helemaal niet zo gek is.
In die zin is @
overhyped van een grote partij, met een volledig Nederlands pakket (en leuk salaris), geswitched naar een bedrijf waarbij er weinig secundaire arbeidsvoorwaarden waren met volledige compensatie in bruto salaris en dat bedrijf is daarna overgenomen door z'n vorige werkgever en toen werden die Nederlandse secundaire arbeidsvoorwaarden weer toegevoegd aan z'n contract, waarbij je eigenlijk dus dubbel profiteert.
Iedereen die mij heeft gevolgd weet dat ik zelf ook voor een Bay area bedrijf werk, dus ik kan mij voor de rest heel goed vinden in deze "discussie", maar 200k+ euro (in dollars lukt dat vast nog wel) is in Nederland niet de makkelijkste opgave, ook niet bij deze jongens. Als je op 100k+ mikt kun je dus prima op glassdoor kijken. Dat kan bij Netflix, Booking.com, Microsoft, Uber, Adobe, Workday, SFDC, Amazon, Google, Cisco, SAP, Oracle, VMware, Survey Monkey, Optimizely, ServiceNow etc allemaal op een Nederlands contract met Nederlandse arbeidsvoorwaarden.
Ik gun het je zeker, maar ik denk dat dit linkje van Hydra een tijdje terug wel zou helpen:
https://blog.pragmaticeng...e-netherlands-and-europe/
De jongens waar echt nog >200k in zit in euro's per jaar, zijn veelal dus ook aan het teren op vestings uit 't verleden die sterk in waarde gestegen zijn, terwijl alles met tech nu al ontzettend hoog staat op de beurs. Misschien hebben we allemaal geluk en gaan ze nog een factor 10, maar als je 5 jaar geleden 50k aan vesting RSUs kreeg was nu 300k verdienen voor de belastingdienst zeker realistisch

.
[
Voor 4% gewijzigd door
Paprika op 16-08-2021 12:31
]