Pannencouque schreef op maandag 7 juli 2025 @ 11:11:
[...]
Opties zijn killing. Sinds ik een goed volgeladen F11 had, wil ik geen karige uitvoering meer. Eén keer een compromis gesloten en die auto is na een half jaar weer verkocht ivm onvoldoende plezier ermee...
Verder staat een 550e inderdaad op de lijst, maar niet de juiste comfortstoelen en een paar andere gebreken maken dat hij voorlopig niet op nr1 komt. Erg jammer, maar wel realiteit. Mogelijk eerder nog een X5 50e. Terwijl ik helemaal geen SUV hoef, maar die heeft tenminste wel nog een panoramadak dat open kan en de in de twee delen verstelbare rugleuning.
Als 550e touring eigenaar kan ik je 1 advies geven: rij met beide. Een X5 is absoluut een top auto (en die heeft best wat voordelen qua interieur welke meer ouderwets BMW is) maar qua rijgedrag is het wel een boot inverhouding met een 5 serie. En dat is al niet de meest dynamische auto (dan moet je een 3 serie of bijvoorbeeld Panamera kopen).
Fijnste van de 550e wat ik nooit verwacht had is overigens de elektrische aandrijflijn, hij is vlot zat voor alles wat je lokaal doet op B wegen en de NL autobaan (~190pk elektrisch).
alexbl69 schreef op dinsdag 1 juli 2025 @ 19:37:
[...]
Weet het niet.
De 5x0e's zijn enorm populair, de i5's blijven wat dat betreft buitenbeentjes. Betwijfel of de waardeontwikkeling van de BEVs invloed hebben op de PHEVs. Ze delen de carrosserie/interieur, maar het is een compleet ander product.
De M5 blijft ook een niche. En met 'verplichte' opties (alles behalve trekhaak, carbon dak en keramische remmen) tik je alsnog de 160K aan. Een klap goedkoper dan z'n voorganger, maar toch nog vrij veel geld. Persoonlijk vind ik hem door z'n gewicht overigens geen 'echte' M

.
Beetje oude reactie maar ik verwacht ook niet dat de PHEV's zo hard gaan dalen als de BEV's. Ziet ze nu gewoon "nieuwprijs" vragen voor 550e's die te koop staan, vanaf prijzen van 98k. Daar koop je met de dealer kortingen (~10%) ook een nieuwe voor.
Eea zal mij verder een worst wezen, ik rij hem een jaar of 5 en zie tzt wel wat ze ervoor geven

.
Bijna 13.000km erop staan trouwens in een dik half jaar tijd!
[
Voor 30% gewijzigd door
Tortelli op 09-07-2025 12:05
]