Niet dat ik weet. Beide hebben warme snacks, beide hebben showers. De non-schengen lounge is wellicht wat groter en iets 'luxer' (qua design althans) maar qua aanbod is het redelijk om het even imho.
Wellicht heeft het te maken met het feit dat overstappers vaak van of naar een intercontinentale vlucht gaan, en zodoende iets gemakkelijker een hoger bedrag neertellen om 'comfortabel' de overstap door te maken.
Alles tussen quotes want zo comfortabel is het allemaal niet in lounge #25 of #52. Stond onlangs voor een dichte deur bij #25, die gaat tegenwoordig pas om 6:00 open - niet handig als de eerste AF vlucht al om 6:45 vertrekt. Verder vaak overvol, en het aanbod qua warme maaltijd is niet al te best. Bij aankomst op schiphol tijdens lunch/dinnertijd loop ik liever bij de AH op plaza binnen voor wat Sushi-to-go dan in de lounge in de rij wachten voor een bordje met magnetron-rijst en Uncle Ben saus. Waarbij je vaak niet eens een zitplek kunt vinden.
De beste lounge op AMS is de VIP lounge (Krijg je samen met de VIP service, maar kost $$$$). Dan waarschijnlijk Privium (Los te koop, of via Amex), dan Star Alliance Gold lounge (Mogelijk nog steeds gesloten?) en dan KLM. Als laatste de Aspire lounges.
Hierboven werd priority pass even benoemd - en het is zo dat die breder inzetbaar zijn. Maar de PP lounges zijn vaak niet de beste. Op de meeste luchthavens is de lounge van de home-airline beter dan het PP aanbod. Maar PP is wel goedkoop (200 euro via Mastercard black!).
[
Voor 21% gewijzigd door
Xandrios op 11-12-2021 23:22
]