Geinspireerd door de Toa
(jaja geen d
)plan collectie, Fire shark geprobeerd en vond het een erg leuke shmup, duidelijk early-er era shmup lijkt het (tot nu toe dan), niet heel veel spannends maar wat er is speelt heerlijk weg.
Helaas geen achievementsupport, dan maar verder kijken Truxton wel! Nou is er een klein stukje achtergrond, truxton is een van de eerste shmups die ik emuleerde vanuit de arcade, en zo tof vond dat ik het best veel gespeeld heb! ik vond hem ook ontzettend moeilijk, waarbij mijn verklaring altijd was dat het natuurlijk een coin guzzler moest zijn (dan kon en kan mijn ego ook beter hebben dan dat ik geen skills heb

)
de md versie viel dan bij kort spelen altijd wat tegen, maar door de cheevo support dus wat langer kans gegeven....
En eigenlijk is het best een goede versie! gfx goed, muziek goed.....en ja ik ben niet zo dol op de md geluidseffectien doorgaans, maar zelfs die zijn goed (de arcade emulatie was ook altijd berucht omdat er een geluids bug in zat, geen idee of dat ooit al is verholpen)
Nou viel me een ding op....in de arcade versie moest je inderdaad button mashen wat niet heel erg comfy was, bij de md is er autofire.......en die is niet uit te zetten? Een van de eerste keren dat dit me opgevallen is in een (iig bekende naam) shmup.......ben wel benieuwd of dat vaker voorkwam en wat jullie er van vinden?
Het voelt toch wat cheap aan op die manier (hoewel de game nog steeds niet eenvoudig is voor mij

)
edit:
en ach, pc engine is weer ' in the house' dus laten we daar ook even truxton op spelen.....en ZO dat is wel de grote mensen versie........denk dat ik de md versie grafisch iets beter vind maar het scheel weinig.....maar damn......de moelijkheid, die ligt toch echt wel stukkie hoger! Nog een keer gestart en nope, waar je bij de md kan kiezen uit easy medium en hard, is het bij de PCE gewoon zo van, spelen, niets kiezen, niet huilen go! Misschien toch ook nog is een keer mijn good old arcade versie starten dan, in TATE mode zou moeten kunnen volgens mijn
[
Voor 16% gewijzigd door
Sagat op 20-09-2020 15:15
]