Ik kom gewoon ff voor de gezeligheid meedoen, verder weinig bijzonders te melden. Maar tijdje terug de PS1~3 weer terug opgepakt, nadat ik mijn collectie oude Harry Potter games (alles voor de 6e) compleet had op PS1, PS2, PS3 en PC en een Dragon Age: Origins Ultimate Edition USA press (enige met echt alle DLC ivm misprint op UK editie) vond voor een leuke prijs. Die games heb ik toch wel echt veel tijd in gestoken als kind ooit. Hoewel dat op een Xbox was indertijd (helaas is die in dezelfde jeugd ooit verdwenen in een verhuizing

).
Die doorzichtige controllers hebben er voor gezorgd dat ik nogsteeds enorm blij wordt van doorzichtig plastic hardware. Heb nu de blauwe, maar de doorzichtig groene DS2 staat nog altijd hoog op mijn verlanglijst. Hoop hem volgende keer in Japan voor een leuk prijsje te kunnen vinden in een retro store.
Gebruikte nog een composiet voor m'n PS2 wat verassend genoeg op mijn Sony HD smart TV zit, maar wou beeld toch wel graag wat beter. Wil eigenlijk een OSSC maar is beetje duur om ff tussendoor te halen (staat nog op de lange termijn wishlist), dus voor 15 euro een component naar HDMI converter gehaald gezien wisselen naar component toch wel de makkelijkste stap leek voor beter beeld op een moderne TV en moet zeggen, voor die 15 euro ben ik tevreden. Beeld is toch wel een heel stuk beter nu.
Naast dat verloopstukje, op de HDMI kabel van de PS3 na, alle kabels en accessories origineel. Niet dat ik iets super bijzonders of zeldzaams heb staan ofzo, maar vind het toch altijd wel tof om proberen alles officieel te hebben. Bijv. adapters, DS3 dock, DS3 bluetooth toetsenbordje dat op de controller gaat, alle controllers zelf (incl een groen/zwart gestreepte DS3 wat denk ik wel 1 van de minst voorkomende items is die ik heb), memory sticks voor PS2, etc.
Maar goed, zit dus gewoon lekker zo op de bank nu (met het meeste spul in laatjes opgeborgen):
I could write a whole Wikipedia page why "nothing to hide" is bad reasoning, but I don't have to because it already exists.