@
The_Yakuza Serieus? Binck inactive verdwijnt?
Ik had die van mij ook op inactive tot een paar maanden terug waarbij ze met een actie kwamen; 500euro transactietegoed als je het overzet naar het green pakket.
Dit destijds gedaan, maar ik ben van plan het binnenkort weer over te zetten naar inactive, kan dit überhaupt nog wel dan?
Ben benieuwd met wat voor aanbod binck dan komt want als dit doorgaat dan overweeg ik de boel gewoon op te zeggen.
Ik ben ook gewoon een betalende klant bij hun want ik doe zo af en toe een transactie, maar ik heb een hekel aan service fee's.
@
wimjongil Ik snap de gedachte, hij is heel logisch, maar de Nederlandse economie leunt heel erg op het buitenland.
Wat je wel kunt stellen is; gaat het goed in het buitenland, dan gaat het goed met Nederland, gaat het slecht in het buitenland, dan gaat het ook slecht met Nederland.
En even voor de duidelijkheid; ik bedoelde dan ook niet dat je alles in een firma moet stoppen die alleen ( nu ) nog in NL actief is, maar kijk naar ASML, Shell, Unilever en Arcelor mittal bijvoorbeeld, dat zijn Nederlandse ( en ook Britse ) bedrijven die wereldwijd actief zijn.
Deze bedrijven profiteren ook van de wereldwijde economie.
[
Voor 35% gewijzigd door
JohanNL op 10-09-2019 13:28
]