Het lijkt inderdaad een eigen gecompileerde kernel, daar het op een systeem genaamd msdx321-Archlinux gebrouwen is
Ik heb de nieuwe firmware van vandaag (26 maart 2017) even geprobeerd en het ziet er veelbelovend uit.
Het geheel loopt stabiel en werkt zoals het hoort (zonder overbodige tierelantijnen die telefoonfabrikanten altijd menen te moeten toevoegen aan Android maar dat is uiteraard toe te schrijven aan LineageOS).
Gegeven het bovenstaande.
Op naar een officiële LineageOS

iisworks schreef op zaterdag 25 maart 2017 @ 19:59:
Overigens haal ik maar 65% Deep sleep vs. 85% op miui... Accu gaat ook nog vrij hard. Nog even afwachten hoe het afloopt.
[Update] Vannacht vrijwel geen drain, dus dat is beter. Na 1.5 dag op 65% bij 2:20h SOT is netjes, verwachte accuduur 2 dagen. Een zien of hij dat ook redt. Al met al ziet er iig stukken beter uit dan de builds die ik voorheen gebruikte want daarbij redde ik meestal nog geen 2 dagen!
Miui is naar mijn mening erg goed in het maximaal benutten van het laatste restje batterij stroom.
Uiteraard zet Miui hiervoor haar eigen besparingsmodule in met als gevolg dat, bij wijze van test, mijn Spotify regelmatig stop na verloop van tijd (Wellicht stroombesparingsfuntie na x minuten gebruik bij scherm uit).
Desalniettemin moet LineageOS nog wel wat verder te kietelen zijn lijkt me.
@
iisworks Heb je Greenify of averwante APPS al eens geprobeerd op LineageOS?
Om het maximale eruit te halen. Ben benieuwd.