Meestal is wel iets op loopafstand te vinden. Een enkele keer is het knudde, bijv. sommige industrie terreinen hebben een bedrijven wel een laadpaal, maar is die gesloten voor publiek. Maar als je niet gewoon heen-en-weer kunt rijden, dan moet je inderdaad even checken of je tussendoor of ter plaatse kunt laden.Artbij schreef op vrijdag 29 december 2017 @ 14:28:
Ik ga binnenkort waarschijnlijk een e golf rijden als voorloop auto. Ga er vanuit dat dit het 2017 model is. Hoe is jullie ervaring met tussendoor laden. Ik zal elke dag op 1 of 2 adresjes in de regio moeten zijn en soms ook eens wat verder weg, max 100km enkele reis. Is het zo dat je altijd in de buurt (binnen 500m) wel een plekje vind om te laden? Of moet je echt van te voren met de routeplanner aan de gang om palen te vinden en vervolgens een km lopen tot je bestemming?
Hoe lang blijf je bij zo'n adresje? Dat is namelijk wel van belang. Die e-Golf laadt met max. 7,4 kW bij de meeste kleine (AC) laadpaaltjes, dus dat is vrij langzaam. Daarentegen kan hij met 40 kW DC laden, dus als er tussen kantoor en klant een Fastned zit, dan gaat het rap
Puntje voor de winter: laden gaat langzamer als de batterij koud is is (d.w.z. meteen laden na een wat langere rit).
516K subscribers 👍🏻 5.2K 👎🏻 428 🔕 Notify ➦ Share ▤ᐩ Save