Ik was het aan het lezen toen jij hier weer posten.
Ik ben pissed. Als ze dit doorvoeren stop ik per direct.
Ze moeten de monks minimaal 4x zo sterk maken(passive) als dat ze nu zijn willen ze de kleinste veranderingen door kunnen voeren.
Max duration op stagger. Flikker op, dat is onze enige defensive en die moeten we heel precies plannen willen we daar optimaal gebruik van maken. zodat we brews over hebben voor purify als de dmg daadwerkelijk binnen komt.
Max hoeveelheid op hoeveel je kan stagger. max. 1x je HP pool.
Ik weet niet, op raid bosses met normale abilities zit ik regelmatig op stagger percentage van 200-300%.
Dus word mijn HP pool dan ook 20miljoen? denk het niet of wel?!
En vooral het zinnetje van die game designer:
We have several experienced Brewmasters internally who voiced this apprehension when first hearing about these changes, and after playtesting it they all agreed that it felt the same to them.
Dit zou de eerste keer zijn dat ze dan daadwerkelijk brewmasters in het team hebben... want het heeft ze ruim een half jaar gekost om brewmaster daadwerkelijk bruikbaar te maken.
Het is geweldig om een spec te spelen die in het begin een lucifer houtje was.
halverwege de xpac (nu) een stevige tafelpoot is. En over een korte tijd weer een luciferhoutje.
En dit allemaal terwijl er een fucking oak van 1500jaar oud langs ons staat welke alles kan wat brewmasters kan, en beter. Maar nee, guardians krijgen geen nerfs...
Echt wtf..
EDIT:
Ik heb een half jaar lopen ploeteren, mijzelf lopen pushen om tot een nivo te komen waarbij ik niet de liability was van ons raidteam. Heel tijd en moeite in gestoken. Nu zijn we eindelijk on-par met andere tanks. en zijn we niet per definitie een liability... komt dit op ons dak. Dit maakt het spelen van een game voor mij enorm onplezierig.
Voor de mensen die me een zeikerd vinden, fair enough. Maar een korte recap van de wijzingen/voorspelling:
Deze wijzigingen zijn vergelijkbaar met de giga nerfs van de warriors aan het begin van de expansion. Het grote verschil is alleen dat warriors echt ziekelijk OP waren. Monks zijn on-par.
[
Voor 14% gewijzigd door
demonic op 03-04-2017 11:54
]