Als fire heb je op zich ook genoeg CC - Blast wave - Dragon's breath - flame strike. Dan heb je scorch nog waarmee je rennend kunt casten. Moet je een heel eind mee komen toch? Bij mij duurde het in het begin ook wat langer, maar na opbouwen van crit kun je lekker flame striken!Noiz schreef op donderdag 08 september 2016 @ 11:49:
[...]
Niet alleen het corpserunnen, ook het feit dat je lang nodig hebt om simpele mobs neer te krijgen zal hierin niet helpen. Ik weet niet in hoeverre je je hebt ingelezen in specs en dergelijke, maar ik zou minimaal eens Icy Veins gaan nalezen naar rotaties en kijken of je wellicht daarin iets kan verbeteren. Gezien je itemlevel zou je mobs sneller neer moeten kunnen halen.
[...]
Wellicht is het een optie om frost te spelen? Alhoewel ik moet zeggen dat ik niet weet hoe ze zijn na de changes, was frost toch altijd wel een spec met slows/roots en voornamelijk wat burst dps, iets wat voor het levelen/questen zeer handig is
bl44t