Ik vind dat er hier raar gereageerd wordt op mijn vragen door een paar mensen.
Ik heb jaren allerlei Chinese telefoons gehad met verwisselbare accu's en Nederlands.
Dat is ook wel zo prettig.
Dus als dat verandert, en zo heel lang kan dat nog niet zijn als ik al mijn aankopen zie, dan heb ik daar vragen over.
En als ik denk dat wij met zijn allen genaaid worden door fabrikanten doordat ze toestellen uitbrengen met vaste accu's, dan zeg ik dat.
Ik kan me voorstellen dat anderen er al zo gewend aan zijn dat ze vergeten dit lange tijd niet het geval was?
Ik kom hier niet om lovend te doen maar om te vragen en kritisch te zijn.
Het toestel zelf vind ik verder super.
En het heeft niets te maken met een budget telefoon. Ik heb jarenlang Chinese budget telefoons gehad. Die waren kwalitatief ook minder.
Ik vind dat we als consument best wel kritisch mogen zijn. Zeker als fabrikanten de levensduur van de smartphones openlijk en opzettelijk proberen in te dammen. Ik verwacht dan eigenlijk ook wat meer weerstand maar enfin
Ik koop een telefoon voor langere tijd is de bedoeling, niet voor een jaar of zo.
Trollen? Wat?!?
Ik ben gewoon serieus met mijn vragen.
Jammer dat dat onderscheid hier niet gemaakt wordt. Zit al 20 jaar (?) op Tweakers, zulke reacties op een normale vraag nog nooit meegemaakt. Heel bijzonder.
Maar ik zal hier niets meer neerzetten nu. Het valt in dit topic verkeerd merk ik.
Bedankt voor de degenen die mijn vragen wel serieus namen. Ik kan dus ook de accu laten vervangen.
[
Voor 31% gewijzigd door
Harribo op 16-09-2016 14:50
]