Hoi,
Omdat ik het kijken via de F1TV-website een beetje beu was, ben ik zelf maar begonnen met het ontwikkelen van een Windows-client voor F1TV, genaamd 'Race Control'. Ik ben er nu een aantal dagen mee bezig en de basis staat er, dus ik denk dat de tijd is gekomen om om feedback te vragen
Ik heb ook een tijdje F1viewer gebruikt, en dat werkt leuk, maar ik vind de gebruiksvriendelijkheid matig en de afhankelijkheid van externe videoplayers niet zo handig. Het doel is dat 'Race Control' ook door niet-tweakers gebruikt kan worden en dat je niet allerlei config files door hoeft te spitten om het werkend te krijgen.
De huidige release kan de volledige library van F1TV afspelen, behalve de live events. Om dat in te bouwen moet ik even wachten tot de eerstvolgende vrije training, dus dat komt hopelijk dit weekend

Er kunnen meerdere windows tegelijkertijd worden geopened en er is een experimentele 'sync'-functie aanwezig, om de verschillende streams te synchroniseren. Het is tevens mogelijk om naar je Chromecast te streamen (een groot gemis van de huidige app).
De release is hier te downloaden:
https://github.com/robvdpol/RaceControl/releases/tag/1.0
De broncode staan gewoon op github, dus mocht je twijfels hebben over hoe er wordt omgegaan met je login-gegevens, dan kun je lekker de broncode in duiken

Je credentials worden lokaal in de Windows Credential Manager opgeslagen, zodat je deze niet elke keer opnieuw hoeft in te voeren.
Graag hoor ik jullie feedback!