Beheer valt reuze mee, het gaat er puur om dat er bij nieuwe ontwikkelingen de topicstart even wordt bijgewerkt. De huidige topicstart kan (en mag van mij) zo worden overgenomen in een nieuw topic.renedis schreef op woensdag 22 juni 2016 @ 12:02:
[...]
Ik wil de topicstart op zich wel overnemen. Liever niet in mijn eentje, daar ben ik niet actief genoeg mee bezig op Domoticz denk ik.
Edit:
Je spulletjes e.d. vind ik wel interessant maar is voor mij te ver rijden
De basis van Domoticz is eigenlijk niet veranderd, dus je hebt er eigenlijk amper/geen werk aan. Maar omdat ik helemaal niks meer met Domoticz doe is het voor mij niet handig snap je
Ik zal je even mede-auteur maken, dan ben ik voor nu iig geholpen. Als het tijd is voor een nieuw deel dan gooi ik deze op slot en moeten jullie maar uitvechten wie er een nieuw deel aanmaakt
En sorry, ga het niet opsturen