Welke film(s) heb je laatst gezien en wat vond je? [Deel 28] Vorige deel Overzicht

Pagina: 1 ... 112 ... 280 Laatste
Acties:

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • JanW
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19:59
The Willoughbys (2020)The Willoughbys (2020)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.5 | Genre: Animation, Adventure, Comedy, Family | Runtime: 90 min | MPAA: PG
Gehoopt op een leuke animatiefilm, helaas kregen we wat anders voorgeschoteld. Verhaal is dun, vier kinderen worden niet gewaardeerd door hun ouders en willen weeskinderen worden, dus sturen ze hun ouders op een vakantie waar ze nooit van terug kunnen komen.

Eigenlijk zijn alle karakters bloedirritant. De ouders zijn een stel narcisten die constant met elkaar bezig zijn, maar dat hoort bij hun rol. De kinderen zijn echter gewoon nog een factor irritanter. Barnaby (a & b) zijn de tweeling die weinig nuttigs te melden hebben. Tim is de oudste zoon die graag de leiding heeft, maar constant verkeerde keuzes maakt en Jane is de dochter die graag zingt of zo, geen idee wat haar kwaliteit is.

Ik denk dat we gewoon niet het publiek voor deze film waren. Waar Disney, Pixar en Dreamworks nog leuke momenten toevoegen voor volwassenen of overal gewoon een goede film weten neer te zetten, mislukt dat hier aan alle kanten. Heel af en toe zat er een grap tussen, waarbij je kon denken dat er ook aan ouderen is gedacht.

Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/2.png2 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +5 Henk 'm!

Verwijderd

Son of Saul (2015)Son of Saul (2015)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.5 | Genre: Drama, War | Runtime: 107 min | MPAA: R
Gisteren was deze op tv maar ik ken hem al. Een ieder die zich wil inleven in de gruwelijke sfeer van concentratiekampen tijdens de WOII kan ik deze aanraden eens een keer te kijken. Ik vond hem echt beklemmend realistisch en walgelijk dat dit gebeurd is. Laten we waken dat we nooit meer in deze val trappen.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11-09 20:46

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

Heb Son of Saul al een poosje op mijn lijstje staan maar kan niet echt een goed moment vinden om te kijken. Laatst Extraction gekeken, wat een bagger. Saai en voorspelbaar. Een enkele actiescène die knap in elkaar zat maar het gebruik van digitale overgangen om de illusie te geven van een single take deden daar toch wat afbreuk aan. Mag van mij wel een 4 hebben. Ik heb niets tegen een simpele actiefilm. Dredd, Raid, Wick en Mad Max zijn geweldig maar Extraction deed niets om er uit te springen.

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:45
@ Apocalypse Now: Echt zo'n film die groeit als je zelf wat meer levens- en filmervaring hebt voor mij. Gezien toen ik 15 was en ik begreep er niks van. Twintig jaar later nog eens gezien en ik vind hem sindsdien geniaal. Ik kijk de openingsscene vaak aan het einde van een filmavond nog even - geluid hard... Die bomenrij, helicopters... en boem en Jim Morrison. Fan-tas-tisch. Top drie van beste filmscenes ever.

[ Voor 4% gewijzigd door Dr. Strangelove op 24-05-2020 21:59 ]

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Salvatron
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Salvatron

Dispereert niet

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)
Tweakers: 7.5 | IMDb: 7.4 | Genre: Action, Adventure, Thriller | Runtime: 132 min | MPAA: PG-13
Dit keer gaat Ethan Hunt achter een angstgegner aan die met atoombommen wil gaan lopen smijten. Hierbij moeten Ethan en zijn team zich van truukjes bedienen.

Als geheel toch wel beter dan de 3 vorige films, deels omdat sommige slechterikken wat beter uit de verf komen dan in de vorige films. Verder is het verhaal acceptabel. Toch draagt Ethan Hunt ook in deze film een twijfelachtig kapsel.

Opvallend is dat je soms de vervorming van de lens van de camera kunt zien, dit heeft een soort bol-effect tot gevolg. Dit zie je ook in andere films en je kunt je afvragen waarom dit te zien is. Waarom haalt men die vervorming niet weg?

Verder kun je je afvragen waarom Ethan Hunt een tegenstander op zijn helm slaat. Normaal zou je verwachten dat die helm de impact van de klap wel tegenhoudt, in deze film en in vele andere (ik noem een star wars) houdt die helm echter zo op het oog niets tegen. Dit is natuurlijk wel een beetje nep.

Wat echter niet nep is, is dat Tom Cruise aan de Burj Khalifa in Dubai heeft gebungeld. Ook de gedachte om in de toekomst de ruimte in te worden geschoten schijnt zeker geen onmogelijke missie voor Tom Cruise te zijn.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Lucht en leegte, zegt Prediker, alles is leegte.


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • JanW
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19:59
Hereditary (2018)Hereditary (2018)
Tweakers: 5.3 | IMDb: 7.3 | Genre: Drama, Horror, Mystery, Thriller | Runtime: 127 min | MPAA: R
Vrijdag Hereditary aangezet, omdat ik wel eens zin had in een horrorfilm. Nu kan ik in veel gevallen wel een cijfer geven aan een film, maar bij deze weet ik 't gewoon niet. Na de aftiteling zat ik met een dubbel gevoel.

De pluspunten:
Het verhaal zit goed in elkaar en het acteerwerk is ook heel erg goed. Het meisje, Charlie, gaf me al heel snel een onbehaaglijk gevoel wat ik niet kon plaatsen.
spoiler:
De halfbroer die zelfmoord had gepleegd omdat oma stemmen in hem probeerde te stoppen, dat is al een hint dat ze al bezig was die demon in hem te krijgen. Oma heeft de zoon van het gezin nooit gekend, dus nooit haar kans gehad. De dochter dan weer wel, dus daar zit de demon dan in, te wachten op zijn kans om over te gaan naar een mannelijk lichaam. Daarvoor moet de man wel verzwakt zijn.


De sfeer in het huis wordt ook goed neergezet, de spanningen onderling vond ik goed voelbaar.

De minpunten:
spoiler:
Bepaalde keuzes in de film, zoals de naakte mensen op de zolder, alsof die demon met kleren aan niet aanbeden kan worden. Het opgraven van die oma die ineens op zolder lag. Waarom was dat gedaan? Wat voegde dat toe aan het geheel? Moeder die ineens over de muur kruipt of in de nok van 't dak hangt, hoe kan dat dan ineens?

Het grootste minpunt, het einde. Dat voelde ineens zo gehaast neergezet. Alsof ze nog voor een uur script hadden, maar ze niet over de twee uur film wilden komen.


Conlusie, ik weet 't niet. Het verhaal vond ik prima in elkaar zitten en het voelde voor mij niet te traag. De opbouw gebeurde op een goed tempo om de onbehaaglijke sfeer goed neer te zetten. Maar zoals de hype was, een echt enge horrorfilm of engste horrorfilm in tijden, nee, dat gevoel deel ik niet. Zo vond ik Don't Breathe, Green Room en Get Out veel beter dan deze film.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Droefsnoet
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 15-03-2021
@Dr. Strangelove had je The Hobbit: The Battle of the Five Armies nog gekeken? Ik ben benieuwd wat je daarvan vindt.

Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:45
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.4 | Genre: Adventure, Fantasy | Runtime: 144 min | MPAA: PG-13
En zo komen we na bijna 20 jaar aan het eind van Peter Jackson's Tolkien verfilmingen. The Battle of the Five Armies is het laatste deel van The Hobbit trilogy en ik heb deze film lang laten liggen, met name omdat de eerste twee me tegenvielen toen ik ze in de bioscoop zag. Ik wilde hem wel zien, maar misschien was ik bang voor een nieuwe teleurstelling. In elk geval was het na het kijken van de extended editions van de eerste twee delen nu echt tijd.

The Battle of the Five Armies omvat slechts een klein deel van wat al een vrij dun boek was dus ik was bang dat we eindeloos getracteerd zouden gaan worden op meer action scene porn in de vorm van veldslagen en duels. De film doet dit zeker maar net als The Return of the King is er veel meer dan dat on offer en het meeste daarvan kon me meer bekoren dan in de voorgaande delen. Absoluut hoogtepunt is de knokpartij tussen de White Council en Sauron en The Nine, iets wat een regeltje tekst krijgt in het boek maar hier door Jackson tot een fantastisch set piece wordt uitgewerkt. De gekte van Thorin wordt ook effectief neergezet al moet ik zeggen dat de voices in zijn hoofd wel een beetje corny zijn. Ik had ook meer lol met de actie scenes voor het merendeel, hoewel ik de special effects nu al gedateerd over vond komen, iets wat ik vreemd genoeg niet had toen ik LotR twee jaar terug voor het laatst zag.

Uiteindelijk lijdt deze film aan hetzelfde manco als de voorgaande twee, en dat is dat er teveel wordt gedaan met te weinig materiaal en daarom veel overbodige fluff heeft. En leg het maar uit, waar LotR voor mij nog steeds magisch aanvoelt en er een wereld geschapen wordt waar ik in meegenomen wordt, voelt The Hobbit toch veel meer aan als een videogame waar je de controle niet in hebt. Het voelt allemaal erg kunstmatig aan en de emoties voelen niet 'echt'. De ambitie die Jackson heeft gehad bij het maken van deze films is aan te zien en ik heb waardering voor het feit dat hij de backstory van de opkomst van Sauron, die wel degelijk ook in het boek aanwezig is, in tegenstelling tot wat soms beweerd wordt, wil laten zien. Zoals ik al eerder schreef, deze scenes werken voor mij eigenlijk best goed. De toevoegingen van Tauriel, verdiepingen van relaties van karakters die dat eigenlijk niet hebben in het boek, dan vind ik mindere keuzes. Ik denk dat dit verhaal goed in twee films van twee uur verteld had kunnen worden met minder actie en meer aandacht voor de acteertalenten van de cast, die onmiskenbaar zijn. Al met al, de beste van de drie.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.5.png7.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _NooT_
  • Registratie: Juni 2018
  • Laatst online: 13-09 13:14
JanW schreef op maandag 25 mei 2020 @ 07:51:
Hereditary (2018)[Afbeelding: Hereditary (2018)]
Tweakers: 5.3 | IMDb: 7.3 | Genre: Drama, Horror, Mystery, Thriller | Runtime: 127 min | MPAA: R
Vrijdag Hereditary aangezet, omdat ik wel eens zin had in een horrorfilm. Nu kan ik in veel gevallen wel een cijfer geven aan een film, maar bij deze weet ik 't gewoon niet. Na de aftiteling zat ik met een dubbel gevoel.

De pluspunten:
Het verhaal zit goed in elkaar en het acteerwerk is ook heel erg goed. Het meisje, Charlie, gaf me al heel snel een onbehaaglijk gevoel wat ik niet kon plaatsen.
spoiler:
De halfbroer die zelfmoord had gepleegd omdat oma stemmen in hem probeerde te stoppen, dat is al een hint dat ze al bezig was die demon in hem te krijgen. Oma heeft de zoon van het gezin nooit gekend, dus nooit haar kans gehad. De dochter dan weer wel, dus daar zit de demon dan in, te wachten op zijn kans om over te gaan naar een mannelijk lichaam. Daarvoor moet de man wel verzwakt zijn.


De sfeer in het huis wordt ook goed neergezet, de spanningen onderling vond ik goed voelbaar.

De minpunten:
spoiler:
Bepaalde keuzes in de film, zoals de naakte mensen op de zolder,het opgraven van die oma die ineens op zolder lag. Waarom was dat gedaan? Wat voegde dat toe aan het geheel? Moeder die ineens over de muur kruipt of in de nok van 't dak hangt, hoe kan dat dan ineens?

Het grootste minpunt, het einde. Dat voelde ineens zo gehaast neergezet. Alsof die demon met kleren aan niet aanbeden kan worden. Maar het einde is echt te gehaast. Alsof ze nog voor een uur script hadden, maar ze niet over de twee uur film wilden komen.


Conlusie, ik weet 't niet. Het verhaal vond ik prima in elkaar zitten en het voelde voor mij niet te traag. De opbouw gebeurde op een goed tempo om de onbehaaglijke sfeer goed neer te zetten. Maar zoals de hype was, een echt enge horrorfilm of engste horrorfilm in tijden, nee, dat gevoel deel ik niet. Zo vond ik Don't Breathe, Green Room en Get Out veel beter dan deze film.
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]6 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Dit had een review kunnen zijn die ik had geschreven.
Ik denk er exact hetzelfde over.
Persoonlijk hou ik juist van een film waarbij niet alles voorgekauwd wordt.
Dit is echter weer het andere uiterste.
Ik heb na het kijken van de film internet geraadpleegd voor extra toelichting.
Zelfs met die info vergt het op een aantal punten wat goodwill om te begrijpen wat de filmmakers voor ogen hadden.
JanW schreef op zondag 24 mei 2020 @ 17:06:
The Willoughbys (2020)[Afbeelding: The Willoughbys (2020)]
Tweakers: N/A | IMDb: 6.5 | Genre: Animation, Adventure, Comedy, Family | Runtime: 90 min | MPAA: PG
Gehoopt op een leuke animatiefilm, helaas kregen we wat anders voorgeschoteld. Verhaal is dun, vier kinderen worden niet gewaardeerd door hun ouders en willen weeskinderen worden, dus sturen ze hun ouders op een vakantie waar ze nooit van terug kunnen komen.

Eigenlijk zijn alle karakters bloedirritant. De ouders zijn een stel narcisten die constant met elkaar bezig zijn, maar dat hoort bij hun rol. De kinderen zijn echter gewoon nog een factor irritanter. Barnaby (a & b) zijn de tweeling die weinig nuttigs te melden hebben. Tim is de oudste zoon die graag de leiding heeft, maar constant verkeerde keuzes maakt en Jane is de dochter die graag zingt of zo, geen idee wat haar kwaliteit is.

Ik denk dat we gewoon niet het publiek voor deze film waren. Waar Disney, Pixar en Dreamworks nog leuke momenten toevoegen voor volwassenen of overal gewoon een goede film weten neer te zetten, mislukt dat hier aan alle kanten. Heel af en toe zat er een grap tussen, waarbij je kon denken dat er ook aan ouderen is gedacht.

[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]2 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Deze film heb ik ook recentelijk gezien.
Wel frappant dat ik me bij Hereditary heel erg kan vinden in je review en bij deze film niet.

Persoonlijk vond ik juist wel een grappige film.
De karakters zijn erg overdreven en Tim vond ik ook irritant, maar verder vond ik het erg vermakelijk.
Wat mij betreft eerder een 6 of 7/10.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • AvK
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21:29

AvK

Ready Set Go

Apostle (2018)Apostle (2018)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.3 | Genre: Drama, Fantasy, Horror, Mystery, Thriller | Runtime: 130 min | MPAA: TV-MA
Gisteren avond Apostle gezien samen met mij dochter van 15 (die liefhebber is van enge films). Het is een Original Netflix film en gaat grofweg over een eiland waar geloofsgekkies hun cult ‘vieren’.
En zoals altijd zijn de leiders van zo’n cult totaal hypocriet in het geloof wat ze opleggen aan hun onderdanen. Deze worden zwaar onderdrukt en klein gehouden terwijl de leiders doen wat ze willen.
Om de zoveel tijd komen nieuwe onderdanen naar het eiland om opgenomen te worden in de gemeenschap. Dit keer zit er iemand bij die iets moet onderzoeken / vereffenen. Deze persoon moet natuurlijk opgaan in het gezelschap.
Het speelt ergens rond 1900 en de beelden zijn zeer fraai. Het dorp oogt behoorlijk echt en er wordt zeer degelijk geacteerd. Het eerste uur bouwt rustig op zodat je de situatie goed leert kennen en geloof me…. Je wilt echt weten waar dit naar toe gaat.
Sommige scene’s deden me denken aan Brimstone kwa sfeer en uiterlijk. Uiteraard loopt een en ander vreselijk uit de hand en gebeurt er van alles. Er zitten genoeg horror / gore momenten in. Niet het meest verschrikkelijke maar toch prima voor zo’n film.
De enige makke is dat dat de film niet duidelijk maakt waar ‘dit geloof’ vandaan komt, laat staan dat je er als kijker in mee zou kunnen gaan. Persoonlijk vind deze lange film, die best makkelijk wegkijkt, een kleine 8 waard.
Als dit genre je bevalt dan zeker kijken!
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

AopenHX08 ZM400B Athlon64-X2-3800+ ArticFreezer64pro Asrock939Dual-Sata2 2x512MbDDR400 GigabyteR9700pro SBAudigy2 Inspire6700modded PCTVpro ADSL 6Mb/768 NEC2500a Pioneer105DVDrom iiyamaVMPro450 CanonIP4000 LogitechG5 200GbWD7200 80GbWD7200 WinXPhome


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Malfunctions
  • Registratie: Februari 2016
  • Laatst online: 21:13
CryptoNL schreef op zaterdag 23 mei 2020 @ 22:27:
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge (2020)[Afbeelding: Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge (2020)]
Tweakers: 7.4 | IMDb: 7.5 | Genre: Animation, Action, Adventure, Fantasy | Runtime: 80 min | MPAA: R
Mortal Kombat is terug van weggeweest met deze nieuwe 18+ animatiefilm. Deze tekenfilm is NIET geschikt voor kinderen en we volgen de bekende spelers uit de populaire fighting games zoals Raiden, Scorpion en vele anderen. De effecten die je kent uit de games bij het finishen van je tegenstander komen ook in deze film terug. Het verhaal draait om het welbekende Mortal Kombat toernooi en is vrij recht toe recht aan, maar de visualisatie daarvan is erg sterk, evenals het bekende ''finish him''. Mortal Kombat Legends is zeer zeker een aanrader.
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]8.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Hoe is die legaal te kijken?

Knowledge reigns supreme over nearly anything


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CryptoNL
  • Registratie: December 2017
  • Laatst online: 17-09 15:44
Malfunctions schreef op maandag 25 mei 2020 @ 16:27:
[...]

Hoe is die legaal te kijken?
Amazon.co.uk ;)

SiberischeHusky Shepsky


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Louw Post
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 19:02

Louw Post

Cerenas

Memoirs of a Geisha (2005)Memoirs of a Geisha (2005)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.4 | Genre: Drama, Romance | Runtime: 145 min | MPAA: PG-13
Had deze al een tijdje op mijn watch list staan, nu eindelijk een keer gekeken. Ook altijd wel een interesse gehad in de Japanse cultuur, omdat deze als westers land toch erg anders is als de onze. Met de film wat meer een kijkje kunnen krijgen in de wereld van geisha's en je krijgt een klein beetje mee van Japan in de tweede wereldoorlog.

Beetje apart verhaal, maar wel interessant hoe zij zich een weg probeert te banen in deze wereld. Kan hem zeker aanraden als je van drama houdt in combinatie met een beetje Japanse historie.
spoiler:
Een beetje vreemd dat zij als jong meisje dus al gek/verliefd wordt op een veel oudere man en dan probeert steeds dichter bij hem te komen.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Double Date (2017)Double Date (2017)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.0 | Genre: Comedy, Horror | Runtime: 89 min | MPAA: Not Rated
Ik hou wel van een beetje horror en deze film dus ook maar gekeken met het idee dat het een wegkijkertje is. Dat was dan ook zeker waar.

Speelt zich af in Engeland waar twee vrouwelijke moordenaars gezocht worden. Je kan al wel raden waar de film over gaat. De film heeft af en toe zijn grappige momentjes en bevat voldoende gore. Kan hem alleen aanraden als je weinig anders hebt om te kijken.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/5.png5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ppeterr
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 04:25
Ik heb hem gekeken via kaleidescape. 8)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CryptoNL
  • Registratie: December 2017
  • Laatst online: 17-09 15:44
ppeterr schreef op maandag 25 mei 2020 @ 17:00:
[...]


Ik heb hem gekeken via kaleidescape. 8)
Ik koop films :)

SiberischeHusky Shepsky


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • ppeterr
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 04:25
Grapje komt niet helemaal over blijkbaar. https://www.kaleidescape.com/
YouTube: 01-16-2019 Kaleidescape Strato Review by Audio Advice

Ik zat daar van de week eens te kijken, en je kan daar dus een film "huren". Kost prijs is vaker over de 500 euro, en loopt op naar de 1000. Dan heb je wel 4k HDR atmos geloof ik :)

[ Voor 14% gewijzigd door ppeterr op 25-05-2020 17:48 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Malfunctions
  • Registratie: Februari 2016
  • Laatst online: 21:13
Ff wachten op een NL streaming alternatief dus. :)

Knowledge reigns supreme over nearly anything


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • apollo13
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 20:30
Louw Post schreef op maandag 25 mei 2020 @ 16:56:
Memoirs of a Geisha (2005)[Afbeelding: Memoirs of a Geisha (2005)]
Tweakers: N/A | IMDb: 7.4 | Genre: Drama, Romance | Runtime: 145 min | MPAA: PG-13
Had deze al een tijdje op mijn watch list staan, nu eindelijk een keer gekeken. Ook altijd wel een interesse gehad in de Japanse cultuur, omdat deze als westers land toch erg anders is als de onze. Met de film wat meer een kijkje kunnen krijgen in de wereld van geisha's en je krijgt een klein beetje mee van Japan in de tweede wereldoorlog.

Beetje apart verhaal, maar wel interessant hoe zij zich een weg probeert te banen in deze wereld. Kan hem zeker aanraden als je van drama houdt in combinatie met een beetje Japanse historie.
spoiler:
Een beetje vreemd dat zij als jong meisje dus al gek/verliefd wordt op een veel oudere man en dan probeert steeds dichter bij hem te komen.
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Double Date (2017)[Afbeelding: Double Date (2017)]
Tweakers: N/A | IMDb: 6.0 | Genre: Comedy, Horror | Runtime: 89 min | MPAA: Not Rated
Ik hou wel van een beetje horror en deze film dus ook maar gekeken met het idee dat het een wegkijkertje is. Dat was dan ook zeker waar.

Speelt zich af in Engeland waar twee vrouwelijke moordenaars gezocht worden. Je kan al wel raden waar de film over gaat. De film heeft af en toe zijn grappige momentjes en bevat voldoende gore. Kan hem alleen aanraden als je weinig anders hebt om te kijken.
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Helemaal eens met je score, heb deze lang geleden eens gezien en is mij bijgebleven.
Wordt eens tijd dat ik hem weer eens ga her kijken, meteen zien of mijn score gehandhaafd blijft.
Wat mij ook positief opviel toen was de soundtrack, prima muziek die paste bij de film.

apollo13


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:45
Score is van John Williams, een van zijn minder bekende werken. Hij heeft meer gedaan dan alleen Star Wars en Indiana Jones :)

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Joosie200
  • Registratie: September 2007
  • Niet online
Whiplash (2014)Whiplash (2014)
Tweakers: 8.0 | IMDb: 8.5 | Genre: Drama, Music | Runtime: 106 min | MPAA: R
Ik ben zelf drummer, maar ik had in de tussentijd nooit naar Whiplash omgekeken hoewel ik wel eea meekreeg wat het te weeg bracht in 2014. Het verhaal op zich: de new kid on the block wil graag doorbreken als drummer, krijgt de kans hiervoor bij een conservatorium ensemble die geleid wordt door een meedogenloze dirigent is niet echt spannend. Het type verhaal hebben we wel vaker gezien in andere settings: sport bijvoorbeeld.

Maar de manier waarop drummer en dirigent in Whiplash een haat/liefde verhouding weten te acteren is magistraal. Uiteraard krijg je een ontwikkeling mee van de drummer zijn perspectief. Zoals coaches bij sporters ze tot het uiterste laat gaan, zo ook bij muziek. Want ook dat kost de nodige toewijding om het niveau schoolband te doorbreken. Je kunt het verloop al zien aankomen dus dat maakt het verhaal dan weer voorspelbaar.

Het einde: waarin de drummer zich dan eindelijk weet te bewijzen eindigt nogal abrupt. Juist omdat de dirigent al aangaf: dit optreden bepaalt hoe je gaat eindigen. Laat dan ook zien waar welke muziekartiest eindigt. Dat wordt nu in het midden gelaten. Het leek mij de kers op de taart. Want de dirigent heeft zo zijn eigen redenen om zijn muziekartiesten tot het uiterste te drijven. Hij wil graag de next best thing begeleiden en aan de wereld zien dat het zijn verdienste is.

Als drummer herkende ik een deel van de gedrevenheid en passie voor het vak in de dirigent Fletcher. Dat had de dirigent in de brass band waarin ik in speelde ook in zekere mate. Maar het is natuurlijk voor de film extra dik aangezet. En dat had voor mij niet zo gehoeven. Ik herken de gedrevenheid, passie, maar het lag er naar mijn smaak iets te dik bovenop. Daarom 2/10e aftrek van een 9.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.8.png8.8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Droefsnoet
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 15-03-2021
Dr. Strangelove schreef op maandag 25 mei 2020 @ 12:49:
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)[Afbeelding: The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)]
Tweakers: N/A | IMDb: 7.4 | Genre: Adventure, Fantasy | Runtime: 144 min | MPAA: PG-13


Uiteindelijk lijdt deze film aan hetzelfde manco als de voorgaande twee, en dat is dat er teveel wordt gedaan met te weinig materiaal en daarom veel overbodige fluff heeft. En leg het maar uit, waar LotR voor mij nog steeds magisch aanvoelt en er een wereld geschapen wordt waar ik in meegenomen wordt, voelt The Hobbit toch veel meer aan als een videogame waar je de controle niet in hebt. Het voelt allemaal erg kunstmatig aan en de emoties voelen niet 'echt'.
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]7.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Dank je voor het plaatsen. Mooie reviews van de Hobbit trilogie. Ik ben toch wel verrast dat je zo mild bent over dit deel, zeker gezien het voor het grootste deel een gevecht is. Ik heb een stuk van je review gequote wat denk ik het sentiment van de meeste mensen is. De magie ontbreekt inderdaad. Je omschrijft The Hobbit mooi als videogame en de films gaan inderdaad van de ene actie scene naar de andere. Wat mij betreft heeft Peter Jackson net als George Lucas met zijn prequel trilogie te veel geleund op de computer om zijn films te maken. Hierdoor zien niet alleen de actie scenes er over de top uit, ook karakters (The Great Goblin, Azog, Bolg, Dain) zien er onrealistisch uit, zeker in combinatie met de inkleuring van de films waardoor ze meer weg hebben van een cutscene van een videogame. Combineer dat met karakters die geen 'arc' hebben en je houdt een holle filmserie over.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sig69
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 01:15
Verwijderd schreef op zaterdag 23 mei 2020 @ 10:59:
@Harribo I love the smell of napalm in the morning. 8) Top film. Ik heb de extended version. De originele is zooo kort. :+

Edit: Ik vind dit overigens DE beste docu die ik ooit heb gezien. IMDB: The Vietnam War (TV Mini-Series 2017)
Alleen is deze ook zooo kort. 8) (ruim 16 uur).
Bedankt hiervoor, erg goed inderdaad. Nooit eerder van gehoord.

Roomba E5 te koop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • franssie
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 01:14

franssie

Save the albatross

@Dr. Strangelove je weet hoeveel paginas dat boekje heeft toch? Was een van mijn favo jeugdboeken en ik heb de films nooit durven kijken omdat je nu eenmaal niet 3x3uur film kan maken van een simpele reis.
Dat het voelt als een video spelletje kan kloppen als je het net zoals ik ooit op de spectrum als adventure gespeeld hebt.
Het is een leuk en spannend - verhaal. Maar niet heel veel meer.

franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:45
Droefsnoet schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 00:05:
[...]

Dank je voor het plaatsen. Mooie reviews van de Hobbit trilogie. Ik ben toch wel verrast dat je zo mild bent over dit deel, zeker gezien het voor het grootste deel een gevecht is. Ik heb een stuk van je review gequote wat denk ik het sentiment van de meeste mensen is. De magie ontbreekt inderdaad. Je omschrijft The Hobbit mooi als videogame en de films gaan inderdaad van de ene actie scene naar de andere. Wat mij betreft heeft Peter Jackson net als George Lucas met zijn prequel trilogie te veel geleund op de computer om zijn films te maken. Hierdoor zien niet alleen de actie scenes er over de top uit, ook karakters (The Great Goblin, Azog, Bolg, Dain) zien er onrealistisch uit, zeker in combinatie met de inkleuring van de films waardoor ze meer weg hebben van een cutscene van een videogame. Combineer dat met karakters die geen 'arc' hebben en je houdt een holle filmserie over.
Volledig mee eens. Het viel mij ook erg op dat Dain er heel erg CGI uit zag. Je hoort zijn stem voor je hem close-up ziet - ik herkende meteen Billy Connoly, en heel even hoopte ik op een prachtig karakter, maar als je de close-up ziet dan ziet hij heel erg 2010 videogame-graphics uit, matige animatie. Waarom niet voor meer practical effects kiezen zoals in LotR gebeurde? Dit is van toepassing op zo'n beetje alle CGI in de trilogie en ik denk dat LotR hier veel, veel beter scoorde.

De reden dat ik voor mijn gevoel ook nog mild ben is dat ik in vergelijking met wat er tegenwoordig verder in de bios draait nog best te spreken ben over The Hobbit. Waar series als MCU en Star Wars alle narrative drive en karakterontwikkeling aan de kant schuiven en ons alleen nog maar eindeloze special effects en cardboard characters geven probeert The Hobbit in elk geval nog een verhaal te vertellen en slaagt daarin op een aantal momenten nog.
franssie schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 01:13:
@Dr. Strangelove je weet hoeveel paginas dat boekje heeft toch? Was een van mijn favo jeugdboeken en ik heb de films nooit durven kijken omdat je nu eenmaal niet 3x3uur film kan maken van een simpele reis.
Dat het voelt als een video spelletje kan kloppen als je het net zoals ik ooit op de spectrum als adventure gespeeld hebt.
Het is een leuk en spannend - verhaal. Maar niet heel veel meer.
Ja, zoals ik al in een eerdere review aangaf, een slordige 250 pagina's. Ik heb het een keer of zes gelezen, waar ik met moeite 1x door LotR ben gekomen. The Hobbit is een fantastisch boek - een kinderverhaal ja, maar zoals de beste kinderverhalen biedt het ook veel voor volwassenen.

Als je The Hobbit leest dan zie je echter dat een hoop van de elementen die Jackson in de trilogie verwerkt wel degelijk hun oorsprong hebben in dat boek. Losse regeltjes hier en daar, het hele avontuur van Gandalf waar in het boek heel kort naar gehint wordt bijvoorbeeld. Op zich geen verkeerde keuze van Jackson om die elementen uit te werken. Oorspronkelijk was het de opzet The Hobbit in twee films te vatten maar het werden er drie, en bij die beslissing heb ik wel vraagtekens. Veel van het additionele materiaal is namelijk echt niet nuttig. Waarom 15 minuten kijken naar een chariot battle op het ijs? Waarom de love triangle tussen Tauriel, Legolas en Kili? Waarom de hele familiegeschiedenis van Bard? Ik denk dat we beter af waren geweest met de helft van de runtime van de trilogie verdeeld over twee films.

[ Voor 29% gewijzigd door Dr. Strangelove op 26-05-2020 09:20 ]

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ppeterr
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 04:25
Interstellar (2014)Interstellar (2014)
Tweakers: N/A | IMDb: 8.6 | Genre: Adventure, Drama, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 169 min | MPAA: PG-13
Ik geef toe, ik heb een beetje onder een steen gelegen kwa films kijken de afgelopen 5 jaar. Maar ben met een inhaalslag bezig. Vandaag heb ik dus deze gekeken en ik vond hem prachtig. Erg mooie beelden, en een verrassend verhaal. Het tempo ligt niet hoog, maar is ook niet nodig er gebeurd genoeg met aardig wat aparte wendingen. Visueel stunning op mijn Oled. Hoewel het 100% fictie is in deze film, vind ik dat het geheel perfect klopt. Duurt best lang, 2.5 uur. Maar dat vloog voorbij :)
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Brilsmurfffje
  • Registratie: December 2007
  • Niet online

Brilsmurfffje

Parttime Prutser

The Wrong Missy (2020)The Wrong Missy (2020)
Tweakers: N/A | IMDb: 5.7 | Genre: Comedy, Romance | Runtime: 90 min | MPAA: TV-MA
Wat een ongelofelijke bagger film, de over de top rol van missy gespeeld door Lauren Lapkus doet gewoon pijn om naar te kijken. De film probeert zo hard grappig te zijn dat het gewoon niet lukt. Normaal kan ik een melige comedy nog wel waarderen maar dit is allemaal zo over de top, zo dondert er iemand zonder kleerscheuren van een klif, valt er iemand zonder verwondingen 2 verdiepingen naar beneden op een steen en zit er een jaws meet sharkanado intermezzo in.

Ik kan iedereen afraden deze film te bekijken, wat een bak stront
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/0.5.png0.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Brilsmurfffje schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 13:57:
The Wrong Missy (2020)[Afbeelding: The Wrong Missy (2020)]
Tweakers: N/A | IMDb: 5.7 | Genre: Comedy, Romance | Runtime: 90 min | MPAA: TV-MA
Wat een ongelofelijke bagger film, de over de top rol van missy gespeeld door Lauren Lapkus doet gewoon pijn om naar te kijken. De film probeert zo hard grappig te zijn dat het gewoon niet lukt. Normaal kan ik een melige comedy nog wel waarderen maar dit is allemaal zo over de top, zo dondert er iemand zonder kleerscheuren van een klif, valt er iemand zonder verwondingen 2 verdiepingen naar beneden op een steen en zit er een jaws meet sharkanado intermezzo in.

Ik kan iedereen afraden deze film te bekijken, wat een bak stront
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]0.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Dat je nog zo ver bent gekomen. Ik heb de intro gezien in dat restaurantje en toen direct uitgeschakeld. Dit is echt van een te dramatisch niveau. Jouw cijfer van 0,5 lijkt vast te kloppen, zo slecht dat het begin alleen al was.

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • deBennie
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 18-09 11:55

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ppeterr
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 04:25
Nice ;)
5. And finally: Anne Hathaway could move through time and space and help save all of humanity and her hair would still look fabulous. Verdict: Who cares? We wouldn’t have it any other way.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • LordSinclair
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 21:30
Fast and Fierce: Death Race (2020)Fast and Fierce: Death Race (2020)
Tweakers: N/A | IMDb: 2.5 | Genre: Action | Runtime: 85 min | MPAA: N/A
Een film die leunt op populaire titels van andere succesvolle films. Helaas is er niks van succes overgenomen. Een slap verhaal wat kant nog wal raakt en slaapverwekkende actie scenes die ook nog eens heel sterk computer geanimeerd lijken te zijn.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/1.png1 / 10
Genereer je eigen UBB code review

There's no need to kneel, I'm a very democratic sort of lord.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:45
Brilsmurfffje schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 13:57:
The Wrong Missy (2020)[Afbeelding: The Wrong Missy (2020)]
Tweakers: N/A | IMDb: 5.7 | Genre: Comedy, Romance | Runtime: 90 min | MPAA: TV-MA


Ik kan iedereen afraden deze film te bekijken, wat een bak stront
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]0.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Ouch, een halve ster - way to take one for the team, mate _/-\o_

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • max
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

max

a.k.a. Bezwaarbaard

Brilsmurfffje schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 13:57:
The Wrong Missy (2020)[Afbeelding: The Wrong Missy (2020)]
Tweakers: N/A | IMDb: 5.7 | Genre: Comedy, Romance | Runtime: 90 min | MPAA: TV-MA
Wat een ongelofelijke bagger film, de over de top rol van missy gespeeld door Lauren Lapkus doet gewoon pijn om naar te kijken. De film probeert zo hard grappig te zijn dat het gewoon niet lukt. Normaal kan ik een melige comedy nog wel waarderen maar dit is allemaal zo over de top, zo dondert er iemand zonder kleerscheuren van een klif, valt er iemand zonder verwondingen 2 verdiepingen naar beneden op een steen en zit er een jaws meet sharkanado intermezzo in.

Ik kan iedereen afraden deze film te bekijken, wat een bak stront
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]0.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
David Spade... :X
Lauren Lapkus... :/
Nick Swardson... :O

Allemaal zó niet grappig en altijd getypecast. Kunnen ook maar 1 soort rol spelen dus dat typecasten snap ik dan weer wel.

Inderdaad kudos dat je hem hebt afgekeken.

Bald by design, beard by choice.

Inzien dat je iets niet weet, is belangrijker dan alles weten.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Harribo
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 21:55
The Graduate (1967)The Graduate (1967)
Tweakers: N/A | IMDb: 8.0 | Genre: Comedy, Drama, Romance | Runtime: 106 min | MPAA: PG
Ik ben tegenwoordig wat oudere films aan het kijken. Zo ook deze uit 1967.

Een romantisch drama met een piepjonge dustin Hoffman. Grappig te zien.
Hij is in deze film net afgestudeerd en heeft geen doel meer.

Het is in het begin vrij onderhoudend.
Bijzonder is wel zijn manier van communiceren, ietwat autistisch?
Heerlijke Amerikaanse 60s sfeer in deze film. Gedrag, kleding, auto's etc

De film word muzikaal voorzien van Simon and Garfunkel. Kan ik wel waarderen.
Alleen... Sounds of silence hoef ik geen 4x te horen. Die moest destijds aan de man gebracht worden vermoed ik?

Hoe leuk het eerste uur ook was, daarna kakt de film wat in vond ik. Het wordt erg voorspelbaar en wat saai.

Een memorabele film gezien de tijd en een jonge Dustin Hoffman maar al met al een matig romantisch drama. In dat genre vind ik Manchester by the sea een stuk beter.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AW_Bos
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 20:21

AW_Bos

Liefhebber van nostalgie... 🕰️

Knock Knock (2015)Knock Knock (2015)
Tweakers: N/A | IMDb: 4.9 | Genre: Drama, Thriller | Runtime: 99 min | MPAA: R
Je hebt vaderdag met het gezin gevierd, en je denkt vervolgens een paar dagen alleen thuis te zijn. Plots bellen er twee lieflijke jongedames aan die verkleumd in de regen staan.
Niets mis, totdat de twee meiden zich steeds plakkeriger gaan voelen en als psychopaten lijkt te ontpoppen om de man sociaal te ruïneren.

Hier en daar is de film best sadistisch en ook de meeste slechte pornofilm scenes komen in beeld....
Een echt verhaal ontbreekt echter. Het einde was ook erg abrupt...

Leuk om een keer gezien te hebben, maar er zijn zeker betere films.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Telecommunicatie van vroeger
🚅Alles over spoor en treintjes


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11-09 20:46

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

LordSinclair schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 14:45:
Fast and Fierce: Death Race (2020)[Afbeelding: Fast and Fierce: Death Race (2020)]
Tweakers: N/A | IMDb: 2.5 | Genre: Action | Runtime: 85 min | MPAA: N/A
Een film die leunt op populaire titels van andere succesvolle films. Helaas is er niks van succes overgenomen. Een slap verhaal wat kant nog wal raakt en slaapverwekkende actie scenes die ook nog eens heel sterk computer geanimeerd lijken te zijn.
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]1 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Production Co: The Asylum

Hoe kom je er ook bij om zoiets aan te zetten?

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D-Three
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 17-09 21:08
Voor de topcast waarschijnlijk... :P Geen idee hoe die gasten films kunnen blijven maken, blijkbaar is er toch een markt voor. Al kan ik mij wel inbeelden dat we in onze studententijd op één van de vele zatte avonden Sharknado zouden opgezet hebben :P En die titels ook; Atlantic Rim, AVH: Alien vs. Hunter, Transmorphers, Snakes on a Train, The Da Vinci Treasure, ... Zouden ze hopen dat mensen per ongeluk verkeerd kopen?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Honesty
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20:28

Honesty

kattenneus!

AW_Bos schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 22:23:
Knock Knock (2015)[Afbeelding: Knock Knock (2015)]
Tweakers: N/A | IMDb: 4.9 | Genre: Drama, Thriller | Runtime: 99 min | MPAA: R
Je hebt vaderdag met het gezin gevierd, en je denkt vervolgens een paar dagen alleen thuis te zijn. Plots bellen er twee lieflijke jongedames aan die verkleumd in de regen staan.
Niets mis, totdat de twee meiden zich steeds plakkeriger gaan voelen en als psychopaten lijkt te ontpoppen om de man sociaal te ruïneren.

Hier en daar is de film best sadistisch en ook de meeste slechte pornofilm scenes komen in beeld....
Een echt verhaal ontbreekt echter. Het einde was ook erg abrupt...

Leuk om een keer gezien te hebben, maar er zijn zeker betere films.
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]6 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Hoewel ik liever keek naar die die 2 dames dan naar kenao reeves, 'maar bij deze film denk ik dat hij het bijna heel het budget was.
Vond het ook wel een zesje

Festina lente


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AW_Bos
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 20:21

AW_Bos

Liefhebber van nostalgie... 🕰️

Honesty schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 23:35:
[...]

Hoewel ik liever keek naar die die 2 dames dan naar kenao reeves, 'maar bij deze film denk ik dat hij het bijna heel het budget was.
Vond het ook wel een zesje
Budget? Met die dure kunstwerken die vernacheld worden? :P :+

Telecommunicatie van vroeger
🚅Alles over spoor en treintjes


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • P-Rock
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 18:32
A Nightmare on Elm Street (1984)A Nightmare on Elm Street (1984)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.5 | Genre: Horror | Runtime: 91 min | MPAA: R
De eerste van de vele Nightmare on Elm Street films die zouden volgen. Nancy en haar vrienden worden in hun dromen lastiggevallen door een hevig verbrande engerd met vlijmscherpe messen op zijn hand, waarmee hij de kids één voor één kopje kleiner maakt. Langzaam maar zeker komen ze erachter wie hij is en waarom hij hen achterna zit. A Nightmare on Elm Street is best aardig, al heeft 'ie de tand des tijds niet helemaal overleefd. Het acteerwerk is aardig, met een piepjonge Johnny Depp in zijn eerste rol, en John Saxon (Enter the Dragon) als domme agent. De kills waren wellicht voor die tijd heftig, maar nu kijkt niemand hier meer van op, hoewel sommigen wel redelijk creatief zijn. Echt veel wordt er niet uitgelegd hoe het kan dat Freddy mensen kan vermoorden in hun dromen en zie je sowieso maar weinig van hem. De film lijkt zich voor het overgrote deel ook af te spelen in het huis van Nancy, wellicht om zo de kosten van het filmen op verschillende locaties te drukken. Wat dat betreft deed Halloween het toch een stuk beter qua dreiging. Niettemin heeft de film wel een leuk, apart einde.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • 8088
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

8088

NaN

D-Three schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 23:26:
Zouden ze hopen dat mensen per ongeluk verkeerd kopen?
Uiteraard, daar zijn het mockbusters voor: meeliften op andermans succes. En het blijkt te werken, getuige deze topicreeks en het feit dat The Asylum hier al ruim twintig jaar mee wegkomt. Ik moet altijd wel gniffelen als iemand hier een mockbuster een onvoldoende geeft.

Do you seek to engage in or have you ever engaged in terrorist activities, espionage, sabotage, or genocide?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Piet_Piraat7
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 20:38
Crazy Rich Asians (2018)Crazy Rich Asians (2018)
Tweakers: 6.5 | IMDb: 6.9 | Genre: Comedy, Drama, Romance | Runtime: 120 min | MPAA: PG-13
Vermakelijke romantische comedy over Rachel Chu die niet geaccepteerd wordt door de super rijke familie van Nick Young. Het typische 'ik ben maar een simpel meisje maar toch verover ik jullie harten' verhaal. Er zitten een paar geslaagde grappen in waar ik echt om moest lachen. Verder wel heel overdreven dus met een flinke korrel zout nemen. Singapore komt mooi uit de verf. Het enige wat ik mij kan heugen toen ik daar was 12 jaar geleden was, is dat de hele stad aanvoelt alsof je in een sauna loopt. Wel een mooie stad hoor.

Paar wtf momentjes. Zoals de scene naar een party-boot met helikopters. Het begin shot is identiek (zelfs de muziek) aan de aanval scene van Apocalypse Now :') is dat een grap om het in een Asian film te stoppen?
En de 'gemene' prinses die microkredieten voor jongen vrouwen steunt, is dat 1op1 gekopieerd van onze Maxima? Niet dat die gemeen is. Ik vond prinses en microkrediet wel heel specifiek.

Al met al een prima film voor een bankhangavond.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.5.png6.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • LordSinclair
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 21:30
MrVegeta schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 22:39:
[...]


Production Co: The Asylum

Hoe kom je er ook bij om zoiets aan te zetten?
Omdat dat mij helemaal niks zegt.. kijk nooit naar de production company :?

There's no need to kneel, I'm a very democratic sort of lord.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11-09 20:46

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

LordSinclair schreef op woensdag 27 mei 2020 @ 08:01:
[...]

Omdat dat mij helemaal niks zegt.. kijk nooit naar de production company :?
Ja okay dat zal wel, maar hoe kom je er bij om zoiets aan te zetten? Oprechtte vraag, ben echt benieuwd. Ben je fan van DMX?

[YouTube: Fast and Fierce: Death Race - Official Trailer (2020) DMX, Action Movie]

Voordat je daar 90 minuten in stopt kijk je toch eerst een trailer of imdb je even een score? Anyway, dit laat wel zien dat Asylum studio hun plan gewoon werkt. Maak een film met een titel die lijkt op iets dat iemand kent en iemand koopt/kijkt het wel. Dat is hun hele bestaansrecht.
D-Three schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 23:26:
Voor de topcast waarschijnlijk... :P Geen idee hoe die gasten films kunnen blijven maken, blijkbaar is er toch een markt voor. Al kan ik mij wel inbeelden dat we in onze studententijd op één van de vele zatte avonden Sharknado zouden opgezet hebben :P En die titels ook; Atlantic Rim, AVH: Alien vs. Hunter, Transmorphers, Snakes on a Train, The Da Vinci Treasure, ... Zouden ze hopen dat mensen per ongeluk verkeerd kopen?
Dat is grotendeels wel het plan.


Holy shit, meeste films voor minder dan een miljoen en velen voor nog veel minder. Ja dan verdien je wel geld.

[ Voor 35% gewijzigd door MrVegeta op 27-05-2020 09:25 ]

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:45
Harribo schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 21:19:
The Graduate (1967)[Afbeelding: The Graduate (1967)]
Tweakers: N/A | IMDb: 8.0 | Genre: Comedy, Drama, Romance | Runtime: 106 min | MPAA: PG
Ik ben tegenwoordig wat oudere films aan het kijken. Zo ook deze uit 1967.

De film word muzikaal voorzien van Simon and Garfunkel. Kan ik wel waarderen.
Alleen... Sounds of silence hoef ik geen 4x te horen. Die moest destijds aan de man gebracht worden vermoed ik?
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]6 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Sound of Silence is groot geworden juist door deze film :)

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • LordSinclair
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 21:30
MrVegeta schreef op woensdag 27 mei 2020 @ 09:09:
Ja okay dat zal wel, maar hoe kom je er bij om zoiets aan te zetten? Oprechtte vraag, ben echt benieuwd. Ben je fan van DMX?
Geen zin in een compleet onderzoek, leuke poster, goed genre (actie). Vaak lekker makkelijk wegkijken. Nu zat deze simpele analyse er een keer naast ;(

Ken gebeuren, meestal gaat het wel goed.

@MrVegeta Alleen de trailer is al bijna 2 minuten! En als je goed onderzoek doet moet je natuurlijk meerdere films vergelijken, dus gaat er een veelvoud van de tijd in zitten. ;)

[ Voor 17% gewijzigd door LordSinclair op 27-05-2020 09:34 ]

There's no need to kneel, I'm a very democratic sort of lord.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11-09 20:46

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

LordSinclair schreef op woensdag 27 mei 2020 @ 09:26:
[...]

Geen zin in een compleet onderzoek, leuke poster, goed genre (actie). Vaak lekker makkelijk wegkijken. Nu zat deze simpele analyse er een keer naast ;(

Ken gebeuren, meestal gaat het wel goed.
Compleet onderzoek :p Letterlijk 1 minuut :D

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vanaalten
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 18-09 13:29
MrVegeta schreef op woensdag 27 mei 2020 @ 09:09:
Ja okay dat zal wel, maar hoe kom je er bij om zoiets aan te zetten? Oprechtte vraag, ben echt benieuwd. Ben je fan van DMX?

[YouTube: Fast and Fierce: Death Race - Official Trailer (2020) DMX, Action Movie]

Voordat je daar 90 minuten in stopt kijk je toch eerst een trailer of imdb je even een score? Anyway, dit laat wel zien dat Asylum studio hun plan gewoon werkt. Maak een film met een titel die lijkt op iets dat iemand kent en iemand koopt/kijkt het wel. Dat is hun hele bestaansrecht.
Ach, soms is een slechte film ook wel vermaak. Zo heb ik enkele weken geleden Agent Jade Black gekeken - vooraf iMDB en de trailer bekeken, ik wist waar ik aan begon. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11-09 20:46

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

vanaalten schreef op woensdag 27 mei 2020 @ 09:55:
[...]

Ach, soms is een slechte film ook wel vermaak. Zo heb ik enkele weken geleden Agent Jade Black gekeken - vooraf iMDB en de trailer bekeken, ik wist waar ik aan begon. :)
Ik ben groot fan van de Nacht van de Wansmaak reeks geweest:



En films als



Ach ja :D

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Weet niet of deze nog eens voorbij komt op Eurosport maar gisteren was deze op tv: IMDB: Steve McQueen: The Man & Le Mans (2015) . Mooie tijden waren dat al was ik toen nog piepjong.

Na deze gekeken te hebben IMDB: Le Mans '66 (2019) ga ik nav de docu deze
IMDB: Le Mans (1971) ook eens opsnorren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • heuveltje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 20:51

heuveltje

KoelkastFilosoof

Dubbelcheck om te zien dat het toch geen begin van een porno film was :P

Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d


Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • Haay
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 18-09 16:33
Dr. Strangelove schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 09:13:
Als je The Hobbit leest dan zie je echter dat een hoop van de elementen die Jackson in de trilogie verwerkt wel degelijk hun oorsprong hebben in dat boek. Losse regeltjes hier en daar, het hele avontuur van Gandalf waar in het boek heel kort naar gehint wordt bijvoorbeeld. Op zich geen verkeerde keuze van Jackson om die elementen uit te werken. Oorspronkelijk was het de opzet The Hobbit in twee films te vatten maar het werden er drie, en bij die beslissing heb ik wel vraagtekens. Veel van het additionele materiaal is namelijk echt niet nuttig. Waarom 15 minuten kijken naar een chariot battle op het ijs? Waarom de love triangle tussen Tauriel, Legolas en Kili? Waarom de hele familiegeschiedenis van Bard? Ik denk dat we beter af waren geweest met de helft van de runtime van de trilogie verdeeld over twee films.
En daarom heb je, sinds het beschikbaar komen van alle drie de Hobbit films op DVD/BluRay ook fan-edits die uit het bron materiaal (de drie Peter Jackson films) een eigen edit maken.

Bijvoorbeeld:
- https://tolkieneditor.wordpress.com/ (THE HOBBIT: THE TOLKIEN EDIT by TolkienEditor)
- http://www.maple-films.com/downloads.html (J.R.R. Tolkien's The Hobbit by Dustin Lee)

Een overzicht wordt hier gegeven:
https://www.reddit.com/r/..._fan_edits_of_the_hobbit/

Legaal gesproken mag je deze fan edits downloaden als je de originele Peter Jackson films ook gekocht hebt. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Harribo
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 21:55
Dr. Strangelove schreef op woensdag 27 mei 2020 @ 09:24:
[...]


Sound of Silence is groot geworden juist door deze film :)
Ah kijk, nou ze hebben hun best er ook voor gedaan. 4x het hele nummer draaien
Kan me voorstellen dat hij toen beter gewaardeerd werd als door mij nu

[ Voor 17% gewijzigd door Harribo op 27-05-2020 18:38 ]


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • D-Three
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 17-09 21:08
@HaayMooi! The Hobbit trilogie vond ik weinig aan maar een edit zou ik nog wel durven bekijken.

@MrVegeta WTF, Samurai Cop... Dan heb je Kung Fury toch gezien? :P

[ Voor 6% gewijzigd door D-Three op 27-05-2020 19:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11-09 20:46

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

D-Three schreef op woensdag 27 mei 2020 @ 19:49:
@HaayMooi! The Hobbit trilogie vond ik weinig aan maar een edit zou ik nog wel durven bekijken.

@MrVegeta WTF, Samurai Cop... Dan heb je Kung Fury toch gezien? :P
Natuurlijk, het verschil is wel dat Kung Fury een parodie is op de films zoals Samurai Cop (niets mis mee), maar het is juist leuk dat zoiets als Samurai Cop zonder enige ironie is gemaakt :p

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:45
Haay schreef op woensdag 27 mei 2020 @ 12:15:
[...]

En daarom heb je, sinds het beschikbaar komen van alle drie de Hobbit films op DVD/BluRay ook fan-edits die uit het bron materiaal (de drie Peter Jackson films) een eigen edit maken.

Bijvoorbeeld:
- https://tolkieneditor.wordpress.com/ (THE HOBBIT: THE TOLKIEN EDIT by TolkienEditor)
- http://www.maple-films.com/downloads.html (J.R.R. Tolkien's The Hobbit by Dustin Lee)

Een overzicht wordt hier gegeven:
https://www.reddit.com/r/..._fan_edits_of_the_hobbit/

Legaal gesproken mag je deze fan edits downloaden als je de originele Peter Jackson films ook gekocht hebt. :)
Even dat wordpress verhaaltje gelezen en ik kan me daar wel in vinden, lijkt me een erg goede cut. Ik zou zelf de Dol Goldur scenes wel missen omdat ik die erg gaaf vond maar zo maakt het wel voor een veel betere verfilming van het boek :)

[ Voor 25% gewijzigd door Perkouw op 19-06-2020 10:14 ]

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • +7 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:45
Any Given Sunday (1999)Any Given Sunday (1999)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.9 | Genre: Drama, Sport | Runtime: 162 min | MPAA: R
Het jaar 1999 wordt wel genoemd als het beste filmjaar ooit. Het jaar van American Beauty, The Insider, The Matrix, Being John Malkovich, Election, Fight Club, The Iron Giant, Toy Story 2, The Talented Mr Ripley en nog een hele serie andere sterke films. Eén film die echter niet in dat rijtje wordt genoemd maar er wat mij betreft echt wel in thuishoort is Oliver Stone's american football flick Any Given Sunday.

Misschien is dat omdat Any Given Sunday in de basis een standaard sportfilm is. Jamie Foxx speelt een jonge getalenteerde footballer die moet vechten voor zijn kans met ouwe knar coach Al Pacino, en zijn plek moet veroveren in een team met cracks gespeeld door Dennis Quaid en LL.Cool J. Alleen door een team te worden triomferen ze in de laatste seconde van de wedstrijd. We hebben het allemaal al een paar keer gezien.

Maar het gaat om de manier waarop en hier is Any GIven Sunday voor mij een echte Stone film: In your face, testosteron spat van het scherm af, dynamisch, dwingend, luid en heerlijk, fantastisch, overweldigend in beeld gebracht allemaal. Oliver Stone's films excelleren altijd in film editing en deze film is geen uitzondering. NIet alleen de football scenes zijn een genot om naar te kijken (en te luisteren!), ook in de meer dialog driven scenes gebruikt Stone en zijn editor maximaal de mogelijkheden van het medium om woorden en beelden krachtiger te maken. Neem de (voor liefhebbers) beroemde 'Inches' speech aan het eind, de momenten waarop de editor Pacino tijdens zijn eigen speech lijkt te laten reflecteren op zijn eigen woorden - filmmaking van het hoogste niveau.

De film heeft een prachtige cast op het summum van hun kunnen. Pacino maakte datzelfde jaar ook The Insider en is duidelijk in topvorm hier, Jamie Foxx is goed te pruimen in zijn breakthrough rol, maar deze film wordt afgemaakt door de fantastsche supporting cast: Cameron Diaz in een van haar beste rollen als club owner, Dennis Quaid als de ouwe quarterback die aan het einde van zijn carriere zit, Lauren Holly als zijn getergde vrouw, James Woods als moreel bankroete dokter en Matthew Modine als zijn collega met wie hij in clinch ligt. De andere teamleden zijn voor mij minder bekend maar ook zij spelen hun rollen geloofwaardig.

Critici zijn altijd verdeeld geweest over Any Given Sunday. Sommige vinden het een fantastische sportfilm, andere een bak clichés. Ik heb eerlijk gezegd nog nooit een sportfilm gezien die niet van clichés aan elkaar hangt. Ja, we kennen het verhaal, de struggles van de hoofdpersonen, het helen van het team, tuurlijk. Maar als het zo ontzettend goed gebracht wordt en je er zo van kan genieten, wat is daar mis mee?
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/9.png9 / 10
Genereer je eigen UBB code review

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • AvK
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21:29

AvK

Ready Set Go

Color Out of Space (2019)Color Out of Space (2019)
Tweakers: 8.0 | IMDb: 6.2 | Genre: Horror, Sci-Fi | Runtime: 111 min | MPAA: Unrated
Gisteravond Color Out of Space gezien. Met Nicolas Cage in de hoofdrol. Ben niet een echte fan van hem maar deze rol was em op het lijf geschreven. Gaat globaal over een gezin (met de nodige onderlinge problemen) dat de grote stad is ontvlucht en in de natuur is gaan wonen. Op zich perfect totdat er een meteoor of iets dergelijks bij hun in de tuin neerstort. Daarna breekt de hel los. Er wordt een soort virus verspreid dat alles wat leeft, dus mens, dier en planten aanpakt.
Color Out of Space kan je letterlijk nemen want het gebruik van kleur in de verder erg donkere film is meer dan fantastisch. Wat een schouwspel! Erg goed gedaan.
De ontwikkelingen met mens, dier en plant gaat bij het gezin behoorlijk op de zenuwen werken. Letterlijk. Cage verbeeld de gekte erg goed. Ook de rest van het gezin gaat de gekte in zal ik maar zeggen.
Uiteraard zit er ook een held in de film die de boel overleeft, hoewel het toch wat abrupte einde, enigszins afbreuk doet aan dit schouwspel.
Denk dat ik em over enkele weken nog een keer ga kijken maar dan in een volledig verduisterde kamer. Alleen al vanwege het bijzondere gebruik van kleur. Ook omdat de film vol zit met scenes die erg aan andere (voornamelijk oudere) films doen denken. Zoals Invasion of the Bodysnatchers, The Thing, War of the Worlds, Annihilation ed.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.5.png7.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

AopenHX08 ZM400B Athlon64-X2-3800+ ArticFreezer64pro Asrock939Dual-Sata2 2x512MbDDR400 GigabyteR9700pro SBAudigy2 Inspire6700modded PCTVpro ADSL 6Mb/768 NEC2500a Pioneer105DVDrom iiyamaVMPro450 CanonIP4000 LogitechG5 200GbWD7200 80GbWD7200 WinXPhome


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pierre
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 20:23

Pierre

Van nature lui!

Dr. Strangelove schreef op woensdag 27 mei 2020 @ 23:01:
Any Given Sunday (1999)[Afbeelding: Any Given Sunday (1999)]
Tweakers: N/A | IMDb: 6.9 | Genre: Drama, Sport | Runtime: 162 min | MPAA: R
Het jaar 1999 wordt wel genoemd als het beste filmjaar ooit. Het jaar van American Beauty, The Insider, The Matrix, Being John Malkovich, Election, Fight Club, The Iron Giant, Toy Story 2, The Talented Mr Ripley en nog een hele serie andere sterke films. Eén film die echter niet in dat rijtje wordt genoemd maar er wat mij betreft echt wel in thuishoort is Oliver Stone's american football flick Any Given Sunday.

Misschien is dat omdat Any Given Sunday in de basis een standaard sportfilm is. Jamie Foxx speelt een jonge getalenteerde footballer die moet vechten voor zijn kans met ouwe knar coach Al Pacino, en zijn plek moet veroveren in een team met cracks gespeeld door Dennis Quaid en LL.Cool J. Alleen door een team te worden triomferen ze in de laatste seconde van de wedstrijd. We hebben het allemaal al een paar keer gezien.

Maar het gaat om de manier waarop en hier is Any GIven Sunday voor mij een echte Stone film: In your face, testosteron spat van het scherm af, dynamisch, dwingend, luid en heerlijk, fantastisch, overweldigend in beeld gebracht allemaal. Oliver Stone's films excelleren altijd in film editing en deze film is geen uitzondering. NIet alleen de football scenes zijn een genot om naar te kijken (en te luisteren!), ook in de meer dialog driven scenes gebruikt Stone en zijn editor maximaal de mogelijkheden van het medium om woorden en beelden krachtiger te maken. Neem de (voor liefhebbers) beroemde 'Inches' speech aan het eind, de momenten waarop de editor Pacino tijdens zijn eigen speech lijkt te laten reflecteren op zijn eigen woorden - filmmaking van het hoogste niveau.

De film heeft een prachtige cast op het summum van hun kunnen. Pacino maakte datzelfde jaar ook The Insider en is duidelijk in topvorm hier, Jamie Foxx is goed te pruimen in zijn breakthrough rol, maar deze film wordt afgemaakt door de fantastsche supporting cast: Cameron Diaz in een van haar beste rollen als club owner, Dennis Quaid als de ouwe quarterback die aan het einde van zijn carriere zit, Lauren Holly als zijn getergde vrouw, James Woods als moreel bankroete dokter en Matthew Modine als zijn collega met wie hij in clinch ligt. De andere teamleden zijn voor mij minder bekend maar ook zij spelen hun rollen geloofwaardig.

Critici zijn altijd verdeeld geweest over Any Given Sunday. Sommige vinden het een fantastische sportfilm, andere een bak clichés. Ik heb eerlijk gezegd nog nooit een sportfilm gezien die niet van clichés aan elkaar hangt. Ja, we kennen het verhaal, de struggles van de hoofdpersonen, het helen van het team, tuurlijk. Maar als het zo ontzettend goed gebracht wordt en je er zo van kan genieten, wat is daar mis mee?
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]9 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Wist dus niet dat deze geregisseerd is door Oliver Stone, lijkt me een goede film, dank voor de tip. Deze ga ik vanavond kijken.

In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.


Acties:
  • +10 Henk 'm!

  • Yodocus
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 05-09 15:14
Kung Fury (2015)Kung Fury (2015)
Tweakers: N/A | IMDb: 8.0 | Genre: Short, Action, Comedy, Fantasy, Sci-Fi | Runtime: 31 min | MPAA: Not Rated
Als we dan toch slechte films benoemen mag deze niet ontbreken. De makers hebben zo ontzettend hun best gedaan om de meest clichématige eighties martial-arts Miami politie actiefilm te maken op een minimaal budget dat het resultaat geweldig is. Alles maar dan ook echt alles zit erin, van nazi's tot laser-raptors in de Vinking-age.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.5.png8.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Ik weet een grap over UDP maar het kan dat hij niet overkomt.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Bor
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:59

Bor

Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod

01000010 01101111 01110010

Yodocus schreef op vrijdag 29 mei 2020 @ 11:48:
Kung Fury (2015)[Afbeelding: Kung Fury (2015)]
Tweakers: N/A | IMDb: 8.0 | Genre: Short, Action, Comedy, Fantasy, Sci-Fi | Runtime: 31 min | MPAA: Not Rated
Als we dan toch slechte films benoemen mag deze niet ontbreken. De makers hebben zo ontzettend hun best gedaan om de meest clichématige eighties martial-arts Miami politie actiefilm te maken op een minimaal budget dat het resultaat geweldig is. Alles maar dan ook echt alles zit erin, van nazi's tot laser-raptors in de Vinking-age.
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]8.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Instant classic! Er zijn inmiddels zelfs video games van.

Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Louw Post
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 19:02

Louw Post

Cerenas

Extraction (2020)Extraction (2020)
Tweakers: 6.2 | IMDb: 6.8 | Genre: Action, Thriller | Runtime: 116 min | MPAA: R
Leuke actie film, waarbij er veel plot gestolen lijkt te zijn van een combinatie van andere films. Desalniettemin blijft het een leuke film met veel actie. Tyler wilde eigenlijk geen opdrachten meer doen, maar dan toch even deze laatste en dat blijkt meteen een zware te zijn (natuurlijk). Speelt zich voor de verandering eens af in andere landen, in dit geval India en Bangladesh, met de bijbehorende dorpjes en stadjes, wat het wel weer wat interessanter maakt.

spoiler:
Aan het einde van de film zie je een beetje een schim van een blanke man, wat op mij een beetje overkwam als wannabe diep, soort open einde a la Inception oid.


Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

The Gentlemen (2019)The Gentlemen (2019)
Tweakers: 7.6 | IMDb: 8.0 | Genre: Action, Comedy, Crime | Runtime: 113 min | MPAA: R
Amerikaanse druglord in het Verenigd Koninkrijk welke zijn handel wil verkopen. Film begint met een actie scene welke verderop in de film behandeld wordt. Leuke/aparte manier van vertellen van het verhaal, van wat er allemaal gebeurd zou moeten zijn, volgens de privé detective die een bezoekje aan Ray brengt. Blijkt een wereld van leugens en achterbakse acties. Verder maken de onnozele stunts bij de opdrachten die Ray krijgt de film leuk (zijn volgens mij ook de enige echte humor stukjes). Zonder meer willen te vertellen kan ik de film zeker aanraden.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • max
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

max

a.k.a. Bezwaarbaard

Pfoe, The Gentlemen vond ik jammer genoeg eigenlijk niet zo heel sterk.

De enige karakters die me echt het Lock Stock of Snatch gevoel gaven waren die van Hugh Grant en Colin Farrell. De rest vond ik heel plat zonder karakterontwikkeling en het leek alsof ze erbij waren omdat.....er nu eenmaal veel door elkaar lopende verhaallijnen zijn en daarvoor veel acteurs nodig zijn.

Meer dan een 6 krijgt ie van mij niet.

Bald by design, beard by choice.

Inzien dat je iets niet weet, is belangrijker dan alles weten.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • P-Rock
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 18:32
A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge (1985)A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge (1985)
Tweakers: N/A | IMDb: 5.5 | Genre: Horror | Runtime: 87 min | MPAA: R
Matig vervolg waarbij alle regels van het eerste deel overboord worden gegooid. Tiener Jesse is met zijn familie in het huis van Nancy komen wonen en al gauw krijgt hij last van vreselijke nachtmerries. Dit keert probeert Freddy hem niet via zijn dromen te vermoorden, maar gebruikt hij zijn lichaam om in de echte wereld te moorden. De enige die hij nog kan vertrouwen zijn zijn rijke vriendinnetje en zijn sportmaatje. Het verhaal is af en toe gewoon ontzettend dom en ook de acties en reacties van de acteurs brengen onbedoelde hilariteit met zich mee. De film is daardoor geen moment spannend. Er wordt op zich nog wel aardig geacteerd en ook de soundtrack is okee, maar dat kan de boel niet redden. De homo-erotische ondertoon is ook wel opvallend en zijn sommige scenes behoorlijk genant. Eigenlijk is Freddy's Revenge een verkapte 'coming out' film.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/5.5.png5.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Webgnome
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 18-09 15:48
Star Trek IV: The Voyage Home (1986)Star Trek IV: The Voyage Home (1986)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.3 | Genre: Adventure, Comedy, Sci-Fi | Runtime: 119 min | MPAA: PG
In mijn quest om alle Star Trek films te kijken ben ik inmiddels aanbeland bij deeltje 4. Deel vier gaat verder waar de films vanaf 2 gebleven waren. Kirk en crew zijn nog steeds op Vulcan en gaan terug naar Aarde om daar de consequenties te ondergaan van wat men heeft gedaan in de vorige film ( de Enterprise 'lenen' en vernietigen). Exact op datzelfde moment komt er een raar ruimteschip richting Aarde. Dit ruimteschip zend bepaalde golven uit die alles in zijn baan doet vernietigen. Het is natuurlijk aan Kirk en crew om dit mysterie te onravelen.

De film was beter dan ik dacht. Deze film staat bekend 'als die ene met die walvissen'. En ja dat is ook zo. De hoofdreden dat deze film is gemaakt is volgens mij niet zozeer om Star Trek weer nieuw leven in te blazen maar om het probleem van de uitstervende Bultrug walvissen onder de aandacht te brengen. Dat hebben ze erg goed gedaan moet ik zeggen. Het verhaal is leuk in elkaar gezet, heeft aardig wat gimmigs en de crew doet gewoon dat wat je zou verwachten.

Moet zeggen, echt een leuke film voor een Star Trek film.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.5.png7.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Strava | AP | IP | AW


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jodeltje
  • Registratie: December 2007
  • Niet online
P-Rock schreef op vrijdag 29 mei 2020 @ 17:16:
A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge (1985)[Afbeelding: A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge (1985)]
Tweakers: N/A | IMDb: 5.5 | Genre: Horror | Runtime: 87 min | MPAA: R
Matig vervolg waarbij alle regels van het eerste deel overboord worden gegooid. Tiener Jesse is met zijn familie in het huis van Nancy komen wonen en al gauw krijgt hij last van vreselijke nachtmerries. Dit keert probeert Freddy hem niet via zijn dromen te vermoorden, maar gebruikt hij zijn lichaam om in de echte wereld te moorden. De enige die hij nog kan vertrouwen zijn zijn rijke vriendinnetje en zijn sportmaatje. Het verhaal is af en toe gewoon ontzettend dom en ook de acties en reacties van de acteurs brengen onbedoelde hilariteit met zich mee. De film is daardoor geen moment spannend. Er wordt op zich nog wel aardig geacteerd en ook de soundtrack is okee, maar dat kan de boel niet redden. De homo-erotische ondertoon is ook wel opvallend en zijn sommige scenes behoorlijk genant. Eigenlijk is Freddy's Revenge een verkapte 'coming out' film.
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]5.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Ahhh sta net op het punt de 2e film aan te zetten. Ga het tóch doen.. nostalgie overwint alles.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • P-Rock
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 18:32
jodeltje schreef op vrijdag 29 mei 2020 @ 22:42:
[...]

Ahhh sta net op het punt de 2e film aan te zetten. Ga het tóch doen.. nostalgie overwint alles.
Als de film zichzelf niet zo serieus had genomen dan had het nog wat kunnen zijn. Het is wel een doodzonde dat de film zich niet aan de regels houdt die door Wes Craven zijn opgesteld.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • emil_406
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 06-09 13:55
Captain Fantastic (2016)Captain Fantastic (2016)
Tweakers: 7.0 | IMDb: 7.9 | Genre: Comedy, Drama | Runtime: 118 min | MPAA: R
Een gezin voedt haar 6 kinderen op in de bossen op eigenzinnige wijze. Moeder is opgenomen en pleegt zelfmoord. Vader gaat met zijn zes kinderen dwars door Amerika om zijn vrouw en de moeder van zijn kinderen de begrafenis te geven die ze wil.

Goede film, goed gespeeld. Drama met hier en daar een tikkeltje zwarte humor.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ppeterr
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 04:25
A spacecraft traveling to a distant colony planet and transporting thousands of people has a malfunction in its sleep chambers. As a result, two passengers are awakened 90 years early.
Passengers (2016)Passengers (2016)
Tweakers: 7.4 | IMDb: 7.0 | Genre: Drama, Romance, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 116 min | MPAA: PG-13
Vanmorgen vroeg wakker, en deze maar eens aangezet. Het begin van de film is lekker rustig en op de duur best langdradig en te veel focus op het romantische gebeuren in het verhaal. Op het moment dat er een en ander gaat gebeuren kwa aktie vind ik de film in een goedkope sci-fi aktie film veranderen. Met bijpassende matige acteer prestaties. Het verhaal is wel origineel en de visuals wel aardig. Ik vond het geen topper.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Brilsmurfffje
  • Registratie: December 2007
  • Niet online

Brilsmurfffje

Parttime Prutser

The Man Who Knew Infinity (2015)The Man Who Knew Infinity (2015)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.2 | Genre: Biography, Drama | Runtime: 108 min | MPAA: PG-13
Kwam op deze film toen ik voor een hobby projectje bezig was met partities. De film gaat over het waargebeurde verhaal van wiskundige Ramanujan en speelt zich af rond de tweede wereld oorlog. Al vond ik dat er wel iets meer aandacht mocht zijn voor de wiskunde en de persoon Ramanujan en hoe hij tot zijn inzichten kwam. De film mist een beetje de klasse zoals een film als good will hunting die wel heeft.

Los daarvan vond ik het een mooi verhaal en kijk de film plezierig weg, na de twee hopeloze netflix films een prima avond gehad met deze film.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.8.png6.8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • P-Rock
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 18:32
A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987)A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.6 | Genre: Fantasy, Horror | Runtime: 96 min | MPAA: R
Tot nu toe de leukste van de drie films. Freddy houdt dit keer huis in een psychiatrische inrichting waar vooral jongeren met slaapproblemen zitten. Deze jongeren komen, met behulp van Nancy (uit deel 1), in opstand tegen Freddy en wordt duidelijk waarom hij hun in hun dromen stalkt. Een meisje met speciale gaven, gespeeld door een jonge Patricia Arquette, neemt hierin het voortouw. Het is fijn dat de film weer de regels van het eerste deel in acht neemt, i.t.t. deel twee. Er wordt leuk in geacteerd en de kills zijn ook weer wat creatiever. Freddy zelf is nog steeds angstaanjagend, al kun je merken dat ze hem wel wat meer one-liners hebben toegeschoven. Ook leren we wat meer over zijn achtergrond. Het is alleen jammer dat sommige jongeren zo snel het loodje leggen, voordat we ze echt hebben leren kennen. De film is enigszins aan de rommelige kant, maar dat zal mede te maken hebben dat het script door vier mensen is geschreven, waaronder Wes Craven zelf en Frank Darabont (The Shawshank Redemption). Angelo Badalamenti (Twin Peaks) heeft de soundtrack voor zijn rekening genomen en levert prima werk. Op naar ANOES 4: The Dream Master!
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ppeterr
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 04:25
I See You (2019)I See You (2019)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.7 | Genre: Crime, Drama, Horror, Mystery, Thriller | Runtime: 96 min | MPAA: R
Een soort horror-crime film met een twist. Dit is niet helemaal mijn genre, ik zal dan ook niet een cijfer geven. Er gebeuren vage dingen in een dorp, en rondom een familie. Het verhaal wordt in eerste instantie als een soort horror neergezet, en wordt dan wel op een aparte manier uitgelegd. Houd je van mysterie in een horror/thriller jasje. En dan in een toch wel aparte manier verteld, en dan eigenlijk "uitgelegd". Dan is dit misschien wel iets om te kijken.

Ik vond het niet een erg fijne film. Dit omdat het verhaal al niet sterk is, en aan elkaar hangt van plot veranderingen.
spoiler:
Die dan daarna ook weer anders blijken te zijn.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/0.png0 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Droefsnoet
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 15-03-2021
@P-Rock Leuk dat je alle ANOES films gaat kijken en reviewen. ANOES 2 is een aparte in de serie, niet alleen vanwege de homo-erotische (onder)tonen, maar ook omdat zoals jij zegt er wordt afgeweken van het droom gebeuren. Dat krijg je ervan als je met een vervolg toch iets anders wil doen. Gelukkig zijn deel 3,4, 5 en 6 allemaal hetzelfde wat dat betreft. ANOES 3 is denk ik mijn favoriet, op het houterige acteren van Heather Langenkamp na. Wat is zij verschrikkelijk in deze film.

Spenser Confidential (2020)Spenser Confidential (2020)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.2 | Genre: Action, Comedy, Crime, Drama, Thriller | Runtime: 111 min | MPAA: R
Ik dacht een review op tweakers te hebben gelezen over deze film, maar ik kan hem niet meer terug vinden. De trailer zag er best leuk uit, dus op basis daarvan de film opgezet. De film is het echter net niet. Mark Wahlberg speelt een agent die vijf jaar in de gevangenis heeft gezeten, omdat hij een corrupte politie inspecteur op zijn bek heeft getimmerd. Nadat hij wordt vrijgelaten bijt hij zich weer vast in de zaak die tot zijn veroordeling heeft geleidt.

Soms vraag ik me wel eens af of ik door zoveel films te kijken niet te kritisch ben geworden. Aan de andere kant kan ik een film als Polar, dat qua verhaal niks bijzonder is (huurmoodernaar wil met pensioen, maar zijn oude werkgever wil hem dood) toch waarderen. Uiteindelijk staat of valt een film met de uitvoering en dat is bij Spenser Confidential ondermaats.

Er is geen chemie tussen Mark Wahlberg's Spenser en Winston Duke's Hawk. Waar je doorgaans in dit soort films tegenpolen hebt en er flink gekibbeld wordt, is in dit geval Hawk heel braaf en meegaand. Waarom hij meedoet met de (illegale) handelingen van Spenser wordt niet duidelijk. De actie is schaars en niet bijzonder, het complot ondermaats en de toon kan soms grimmig zijn waar iemand met kapmessen wordt vermoord, maar andere kant ook heel luchtig. Samengevat: meh.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.png
Genereer je eigen UBB code review

The Wrong Missy (2020)The Wrong Missy (2020)
Tweakers: 0.5 | IMDb: 5.7 | Genre: Comedy, Romance | Runtime: 90 min | MPAA: TV-MA
Tweakers hadden al gewaarschuwd dat deze film slecht is, maar wegens de korte speelduur heb ik hem toch opgezet voor het slapen gaan. Zodra het logo van Happy Madison Productions in beeld komt weet je al meteen dat je niet naar een film gaat kijken, maar naar een betaalde vakantie van de vrienden van Adam Sandler. Deze keer heeft hij zijn Netflix geld gebruikt om zijn maatjes naar Hawaii te sturen.

Zoals de andere reviewers al aangaven is de film niet grappig. Laura Lapkus als Missy is veel te overdreven en eigenlijk ook niet erg sympathiek. De humor moet echter vooral van haar capriolen komen. Je weet dat David Spade uiteindelijk verliefd zal worden op de verkeerd Missy, maar dat gebeurt ontzettend abrupt. De bijfiguren hebben amper wat te doen, op Geoff Pierson als baas Jack Winstone na.

Het enige goede aan deze film is de korte speelduur. Wellicht geschikt om op te zetten als je niet in slaap kan vallen.

PS sorry, want omdat ik de film heb gekeken mag Adam Sandler films blijven maken voor Netflix. #partoftheproblem

Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.png
Genereer je eigen UBB code review

Ocean's Eleven (2001)Ocean's Eleven (2001)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.7 | Genre: Crime, Thriller | Runtime: 116 min | MPAA: PG-13
Ik wilde Ocean's Thirteen kijken, maar bedacht me dat ik net zo goed kon beginnen met Ocean's Eleven, zodat ik weer een beetje weet wie de hoofdpersonen zijn.

Danny Ocean komt uit de gevangenis en gaat meteen opzoek naar een crew om drie casino's in Las Vegas te beroven. Hiervoor heeft hij de expertise nodig van 10 andere personen en zodoende dat ze met elf personen de overval plegen. Danny heeft echter een dubbele agenda, want de eigenaar van de drie casino's heeft nu een relatie met zijn ex-vrouw Tess.

De film kijkt lekker weg. Er zit veel vaart in, de karakters krijgen allemaal een momentje om hun ding te doen en het is vermakelijk om te zien hoe de kraak verloopt. De gebroeders Malloy, gespeeld door Casey Affleck en Scott Caan zijn een voorbeeld van leuke bijfiguren en een leuk duo dat continue elkaar aan het dissen is. Het enige nadeel aan de film is de romance tussen Danny Ocean en zijn ex-vrouw Tess. Op geen enkel moment is er sprake dat Tess Danny terug wil, dat komt wat plompverloren uit de lucht vallen op het einde.

Verder is het raar om te beseffen dat de film nu bijna twintig jaar oud is en ik inmiddels ouder ben dan George Clooney ten tijde van deze film.

Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.png
Genereer je eigen UBB code review

Ocean's Twelve (2004)Ocean's Twelve (2004)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.5 | Genre: Crime, Thriller | Runtime: 125 min | MPAA: PG-13
Ocean's Twelve is het zwarte schaap van de trilogie. Het plot is niet zo rechttoe rechtaan als het origineel, bevat geen casino en heeft teveel elementen.

Deze keer moeten Danny Ocean en zijn tien kompanen het geld dat ze hebben gestolen terugbetalen aan degene waarvan ze het hadden gestolen. Hierdoor moeten ze een roof plegen in Amsterdam, waardoor ze in het vizier komen van de beruchte dief The Night Fox die met Ocean een weddenschap wil aangaan wie de beste dief is. Ondertussen loopt Rusty zijn oude vlam tegen het lijf in Amsterdam die toevallig een agente bij Interpol is, worden sommige leden opgepakt voordat ze kunnen beginnen aan de overval en moet Tess helpen met improviseren om de weddenschap te winnen.

Waar de eerste film zich concentreerde op één overval, worden er hier meerdere gepleegd. Dit haalt de charme van een lange opbouw naar de uiteinde roof weg. Er wordt net als in het eerste deel weer een oude geliefde van stal gehaald, deze keer van Rusty. Wellicht omdat de eerste film afsloot met de opmerking dat ze voor Rusty een vrouw moesten zoeken. Omdat op een gegeven moment een aantal groepsleden al worden uitgeschakeld heeft ook niet iedereen wat te doen, ongetwijfeld om Julia Roberts een grotere rol te geven. Dit resulteert in ongemakkelijke scenes waarin het karakter van Julia Roberts, Tess, Julia Roberts nadoet. Een stukje meta die niet werkt. De onthulling hoe de roof in elkaar steekt is ook niet bevredigend.

Vincent Cassel speelt wel een vermakelijke antagonist als rivaliserende boef The Night Fox. Zogenaamd de nummer twee van Interpol's meest gezochte criminelen, waarvan ze de identiteit niet weten. Iets wat Danny Ocean na één telefoontje al heeft achterhaald.

In principe kan je deze overslaan als je een Ocean's marathon gaat houden, aan de andere kant voorkomt het wel dat je dan naar ongeveer twee dezelfde films zit te kijken.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.png
Genereer je eigen UBB code review

Ocean's Thirteen (2007)Ocean's Thirteen (2007)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.9 | Genre: Action, Crime, Thriller | Runtime: 122 min | MPAA: PG-13
Ocean's Thirteen windt er geen doekjes om en begint meteen met het plan. Daarom toch wel handig dat ik bij de eerste ben begonnen, want de makers gaan er vanuit dat je bekend bent met de personages.

In deze film wordt een van de vrienden van Danny Ocean belazerd en besluit hij en zijn kornuiten om wraak te nemen. Deze keer gaat het niet om een roof, maar om de eigenaar van een nieuw casino meteen bij de opening verlies te laten lijden.

In dit vervolg krijgen alle leden weer een specifieke taak die gezamenlijk er voor moet zorgen dat hun plan slaagt. In tegenstelling tot voorgangers waar de roof binnen korte tijd moet gebeuren, heeft het plan deze keer een lange adem door maanden te infiltreren in de fabrieken waarin de casino benodigdheden worden gemaakt. Aan de ene kant levert dat leuke momenten op met Virgil Malloy die een staking organiseert in de Mexicaanse dobbelsteen fabriek, aan de andere kant is de mate waarin Danny Ocean en Rusty alles weten te regelen en iedereen naar hun hand weten te zetten wel erg gemakkelijk.

De film zit wat vol met obstakels waarvan eerst wordt gezegd dat ze niet te overbruggen zijn, maar uiteindelijk toch geen grote belemmering vormen. De roof die nog wordt toegevoegd aan het plan is daardoor onbevredigend. De film kijkt wel weer lekker weg, de vaart zit er beter in dan in de voorganger en elk lid heeft weer een leuke bijdrage. Beter dan de tweede, maar niet zo origineel als de eerste.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.png
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Webgnome
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 18-09 15:48
Star Trek V: The Final Frontier (1989)Star Trek V: The Final Frontier (1989)
Tweakers: N/A | IMDb: 5.5 | Genre: Action, Adventure, Fantasy, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 107 min | MPAA: PG
Als je op internet gaat zoeken dan kom je eigenlijk niet heel veel goed tegen over deze film. De film zou te langzaam zijn. De special effects te slecht en het schrijfwerk van een bedenkelijk niveau. Om heel eerlijk te zijn kan ik er niet bij waarom dat men dat zo vind? Heeft men de oorspronkelijke serie nooit gezien? Die was toch ook geen toonbeeld van perfecte special effects, goed schrijfwerk of lekker vlotte tv?

Misschien dat ik een zwart schaap ben maar ik vind het juist een leuke film om naar te kijken. Het voelde eigenlijk aan als een star trek aflevering uit de TOS serie. Was er dan helemaal niks mis met deze film? Ja tuurlijk wel er is genoeg op aan te merken maar ondanks deze minpunten moet ik zeggen dat ik er wel plezier aan heb beleefd.
spoiler:
  • Uhura die staat te dansen om aandacht af te leiden om zo paarden te jatten
  • De schaal van de Bird of Prey klopt niet op het moment dat deze achter Kirk verschijnt
  • Het word nooit duidelijk wat het 'wezen' op de planeet achter de barrier nou is of was
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.5.png6.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Strava | AP | IP | AW


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:45
Hehe ik heb toevallig ook net alledrie de Ocean's films gekeken.

Eens met je waardering (denk ik). Van mij de eerste een 8,5, de tweede een 4,5 (extra aftrek vanwege de tenenkrommend ellenlange scenes met Roberts en Bruce Willis) en de derde een 7.

Leuke van de derde is de reünie van Al Pacino met Ellen Barkin, die echt superhot waren samen in Sea of Love. In deze film wat minder vuurwerk maar ze waren toen al twintig jaar verder natuurlijk.

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Silvestris
  • Registratie: Juli 2018
  • Laatst online: 15-09 01:38
Webgnome schreef op vrijdag 29 mei 2020 @ 22:20:
Star Trek IV: The Voyage Home (1986)[Afbeelding: Star Trek IV: The Voyage Home (1986)]
Tweakers: N/A | IMDb: 7.3 | Genre: Adventure, Comedy, Sci-Fi | Runtime: 119 min | MPAA: PG
In mijn quest om alle Star Trek films te kijken ben ik inmiddels aanbeland bij deeltje 4. Deel vier gaat verder waar de films vanaf 2 gebleven waren. Kirk en crew zijn nog steeds op Vulcan en gaan terug naar Aarde om daar de consequenties te ondergaan van wat men heeft gedaan in de vorige film ( de Enterprise 'lenen' en vernietigen). Exact op datzelfde moment komt er een raar ruimteschip richting Aarde. Dit ruimteschip zend bepaalde golven uit die alles in zijn baan doet vernietigen. Het is natuurlijk aan Kirk en crew om dit mysterie te onravelen.

De film was beter dan ik dacht. Deze film staat bekend 'als die ene met die walvissen'. En ja dat is ook zo. De hoofdreden dat deze film is gemaakt is volgens mij niet zozeer om Star Trek weer nieuw leven in te blazen maar om het probleem van de uitstervende Bultrug walvissen onder de aandacht te brengen. Dat hebben ze erg goed gedaan moet ik zeggen. Het verhaal is leuk in elkaar gezet, heeft aardig wat gimmigs en de crew doet gewoon dat wat je zou verwachten.

Moet zeggen, echt een leuke film voor een Star Trek film.
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]7.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Dit vind ik persoonlijk de beste Star Trek film ooit. De beste humor, fantastische chemie tussen de castleden, m.n. tussen Kirk en Spock, en goed script. Deze heb ik dan ook vaak opnieuw gezien en hij blijft leuk.

[ Voor 26% gewijzigd door Silvestris op 30-05-2020 20:48 . Reden: Quote werd niet goed weergegeven ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Silvestris
  • Registratie: Juli 2018
  • Laatst online: 15-09 01:38
Webgnome schreef op zaterdag 30 mei 2020 @ 19:15:
Star Trek V: The Final Frontier (1989)[Afbeelding: Star Trek V: The Final Frontier (1989)]
Tweakers: N/A | IMDb: 5.5 | Genre: Action, Adventure, Fantasy, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 107 min | MPAA: PG
Als je op internet gaat zoeken dan kom je eigenlijk niet heel veel goed tegen over deze film. De film zou te langzaam zijn. De special effects te slecht en het schrijfwerk van een bedenkelijk niveau. Om heel eerlijk te zijn kan ik er niet bij waarom dat men dat zo vind? Heeft men de oorspronkelijke serie nooit gezien? Die was toch ook geen toonbeeld van perfecte special effects, goed schrijfwerk of lekker vlotte tv?

Misschien dat ik een zwart schaap ben maar ik vind het juist een leuke film om naar te kijken. Het voelde eigenlijk aan als een star trek aflevering uit de TOS serie. Was er dan helemaal niks mis met deze film? Ja tuurlijk wel er is genoeg op aan te merken maar ondanks deze minpunten moet ik zeggen dat ik er wel plezier aan heb beleefd.
spoiler:
  • Uhura die staat te dansen om aandacht af te leiden om zo paarden te jatten
  • De schaal van de Bird of Prey klopt niet op het moment dat deze achter Kirk verschijnt
  • Het word nooit duidelijk wat het 'wezen' op de planeet achter de barrier nou is of was
[Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding][Afbeelding]6.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
Dit is niet mijn favoriete van de reeks, maar is inderdaad zeker wel de moeite waard. Er zitten mooie stukken in: “I don’t want to let go of my pain, I need my pain!” Het einde vond ik wel wat apart, maar inderdaad wel passend bij de originele serie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Webgnome
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 18-09 15:48
Silvestris schreef op zaterdag 30 mei 2020 @ 20:45:
[...]


Dit is niet mijn favoriete van de reeks, maar is inderdaad zeker wel de moeite waard. Er zitten mooie stukken in: “I don’t want to let go of my pain, I need my pain!” Het einde vond ik wel wat apart, maar inderdaad wel passend bij de originele serie.
precies. Er zaten mooie stukken in en het einde daar ben ik niet kapot van. Echter alles bij elkaar opgeteld is het in mijn ogen echt geen slechte film. Morgen weer de volgende in de reeks. Die schijnt nog een stukje slechter te zijn. Ben benieuwd.

Strava | AP | IP | AW


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • jodeltje
  • Registratie: December 2007
  • Niet online
P-Rock schreef op vrijdag 29 mei 2020 @ 22:53:
[...]


Als de film zichzelf niet zo serieus had genomen dan had het nog wat kunnen zijn. Het is wel een doodzonde dat de film zich niet aan de regels houdt die door Wes Craven zijn opgesteld.
Net gezien en inderdaad bagger ;(
Op naar 3!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Honesty
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 20:28

Honesty

kattenneus!

Basic (2003)Basic (2003)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.5 | Genre: Action, Crime, Drama, Mystery, Thriller | Runtime: 98 min | MPAA: R
Volgens mij 2 keer gezien en twee keer teleurstellend, veel bekende acteurs, best een budget maar vond de film 2 keer te vaag.
er gebeurt van alles terwijl je het niet doorhebt, en het wordt steeds veranderd.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/5.png5 / 10
Genereer je eigen UBB code review
The Lobster (2015)The Lobster (2015)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.2 | Genre: Comedy, Drama, Romance, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 119 min | MPAA: R
Ik vond het eerste uur echt super, akward, spannend, je weet niet waar het naar toe gaat...

[/justify][/td][/tr]
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.png7 / 10
Genereer je eigen UBB code review

[ Voor 3% gewijzigd door Honesty op 30-05-2020 22:33 ]

Festina lente


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xAn52
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 06-05 22:07

xAn52

Whatever...

Proximity (2020)Proximity (2020)
Tweakers: N/A | IMDb: N/A | Genre: Drama, Sci-Fi | Runtime: 115 min | MPAA: N/A
Na het bekijken van de trailer, zag deze film er best spannend uit. De kids waren het er ook mee eens, dus aangezet. De acteurs zeiden mij niks, en dat spreekt eerder vóór een film tegenwoordig, dan tegen. En ik was eerlijk gezegd ook prettig verrast. De eerste 45 minuten dan. Een plausibel verhaal, netjes in elkaar gezet en prima acteerwerk. Toen werd één en ander toch een beetje te budget.
spoiler:
Androids met vage computer stemmen die niet kunnen mikken? Wat voor motoren? Een Cessna die van Honduras naar Canada vliegt? De basis van de ISRP?

En dat is jammer. Uiteindelijk is de film minder spannend dan hij doet vermoeden maar heeft wel een aantal bijzondere momenten. De kids en eega vonden het wel een leuke film. Maar voor mij een 5.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/5.png5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • emil_406
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 06-09 13:55
The Adjustment Bureau (2011)The Adjustment Bureau (2011)
Tweakers: 7.5 | IMDb: 7.0 | Genre: Romance, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 106 min | MPAA: PG-13
Onderhoudende film over een senator kandidaat (Matt Damon) die zijn droomvrouw tegenkomt. Van hogerhand wordt bepaald dat ze geen relatie mogen krijgen.

Leuk verhaal, leuke wegkijkfilm. Er zijn betere films, maar zeker ook mindere.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.8.png6.8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +7 Henk 'm!

Verwijderd

Nocturnal Animals (2016)Nocturnal Animals (2016)
Tweakers: 6.6 | IMDb: 7.5 | Genre: Drama, Thriller | Runtime: 116 min | MPAA: R
Prachtige film over een vrouw die een manuscript ontvangt van haar ex man. Wanneer ze dit boek leest merkt ze al snel dat dit boek overeenkomsten vertoond met haar eerste huwelijk.

Het is eigenlijk een film met 2 verhalen, waarbij je dus goed moet opletten. Het einde van de film is ook open voor interpretatie.
spoiler:
Gaat het om wraak, is Edward misschien haar alter ego..
We weten het niet en dat maakt het juist mooi.

Tevens veel goede en bekende acteurs. Vooral de acteur die de bad guy speelt is gigantisch goed en weet je als kijker flink te irriteren. Wat perfect bij zijn rol past.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Gattaca (1997)Gattaca (1997)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.8 | Genre: Drama, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 106 min | MPAA: PG-13
Een film die ik eens in de zoveel tijd opnieuw opzet, om gewoon lekker weg te dromen. Het laat zien wat er kan gebeuren wanneer we dna aanpassen naar onze wensen. Door deze aanpassingen kun je bijvoorbeeld je droomkind krijgen die slim en kerngezond is. Garantie voor succes zou je zeggen.

Mooie rol voor Ethan Hawke, die geen aanpassingen heeft gehad en moet opboksen tegen een broer die zijn aanpassingen wel heeft gehad. Dit zorgt ervoor dat hij zich wil bewijzen en wil laten zien dat hij wel degelijk net zo goed en succesvol kan zijn als zijn broer.

Mooi verhaal met een mooie twist. Een goede soundtrack ondersteund het verhaal en zorgt ervoor dat deze film erg fijn wegkijkt. Één van mijn favoriete jaren 90 film!
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/9.png9 / 10
Genereer je eigen UBB code review

[ Voor 34% gewijzigd door Verwijderd op 31-05-2020 13:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ppeterr
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 04:25
Code 8 (2019)Code 8 (2019)
Tweakers: 0.0 | IMDb: 6.1 | Genre: Action, Crime, Drama, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 98 min | MPAA: N/A
Mensen met super krachten worden overbodig omdat robot's en machine's hun taken overnemen. Hierdoor worden ze 2e rangs burgers die gebruikt worden voor drugs produktie. Oke, zo ver mijn omschrijving van deze Netflix titel. Ik ben er niet helemaal over uit wat ik er nou eigenlijk van vond. De effecten zijn niet zo heel best, de aktie is redelijk te noemen. Het verhaal zelf och...het kan er mee door.

Als je iets over superhelden zou willen kijken raad ik deze niet aan, maar wel de serie:
IMDB: The Boys (TV Series 2019– )
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • P-Rock
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 18:32
A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988)A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988)
Tweakers: N/A | IMDb: 5.7 | Genre: Horror | Runtime: 93 min | MPAA: R
Ondanks de creatieve kills en leuke practical effects is dit vervolg op The Dream Warriors weer een stapje terug. Kristen, één van de drie overlevenden uit het derde deel, heeft een dreigend gevoel dat Freddy weer uit de dood zal herrijzen. Haar twee vrienden, die ook de slachtpartij in deel drie hebben overleefd, geloven haar echter niet en dat zal ze uiteraard duur komen te staan. Het is erg jammer dat de rol van Patricia Arquette is overgenomen door Tuesday Knight, want ze lijkt in de verste verte niet op haar. Ook haar manier van acteren doet nergens denken aan Kristen uit The Dream Warriors. Het eerste halfuur had ik het gevoel dat de film op hetzelfde niveau zat als het vorige deel, maar gaandeweg wordt het plot steeds idioter en begint Krueger een soort van clown te worden die om de haverklap one-liners uitspuwt. Leuk voor Englund dat hij een grotere rol heeft gekregen, maar van enige spanning is dan totaal geen sprake meer. Renny Harlin is een prima actieregisseur, maar het is duidelijk dat hij geen kaas heeft gegeten van hoe hij spanning moet creëren bij horrorfilms. Een klein zesje.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • Piet_Piraat7
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 20:38
Onward (2020)Onward (2020)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.5 | Genre: Animation, Adventure, Comedy, Family, Fantasy | Runtime: 102 min | MPAA: PG
Ik ging deze met lage verwachtingen kijken omdat ik ooit een vrij slechte recensie had gelezen, maar dat bleek niet nodig. Erg mooi gemaakt, een boeiend verhaal en prima characters. Het hele 'vroeger was er ooit magie maar nu niet meer' is natuurlijk al in zo veel films gedaan en echt vernieuwend is deze film ook niet, maar het is wel een leuke animatie voor een filmavondje.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ppeterr
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 04:25
Gattaca (1997)Gattaca (1997)
Tweakers: 9.0 | IMDb: 7.8 | Genre: Drama, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 106 min | MPAA: PG-13
Wat een tof verhaal in een fijne retro sci-fi sfeer. Fantastische cast ook. Soms ietwat traag, maar het verhaal maakt dit dik goed!

Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

@Verwijderd Bedankt voor de tip!

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Tijntje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 18-09 13:57

Tijntje

Hello?!

Escape from Pretoria (2020)Escape from Pretoria (2020)
Tweakers: 7.8 | IMDb: 6.8 | Genre: Thriller | Runtime: 106 min | MPAA: PG-13
Based on the real-life prison break of two political captives, Escape From Pretoria is a race-against-time thriller set in the tumultuous apartheid days of South Africa.

De film opent met de gruwelijkheden die Apartheid bracht, onvoorstelbaar dat dit nog maar pas geleden is.
Verder zorgde de film er voor dat mijn vrouw en ik allebei op het puntje van de bank zaten, zeker als je weet dat het een waargebeurd verhaal is. Je voelt de spanning van het proberen te ontsnappen uit de gevangenis.
Daniel Radcliffe heeft na de Harry Potter films bijna alleen maar in bijzonder en aparte films gespeeld, geen enkele mainstream film.
Hij vertolkt ook deze rol prima.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.


Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:45
The Ballad of Buster Scruggs (2018)The Ballad of Buster Scruggs (2018)
Tweakers: 5.7 | IMDb: 7.3 | Genre: Comedy, Drama, Musical, Mystery, Romance, Western | Runtime: 133 min | MPAA: R
Fan van de Coen brothers hier, dus ik had hoge verwachtingen. Meer dan ingelost. Dit zijn in feite zes korte films die zich afspelen in het Wilde Westen met als verbindende thema’s toeval, noodlot, menselijke hebzucht en de onvermijdelijke geweldadige dood die daar zo vaak op volgt. In dat opzicht typische Coen fare.

De verhalen zijn kort, to the point, toegankelijk, grappig en bloedig. Ze zijn allen zeer verschillend maar de toon en de thematiek verbindt ze heel mooi. Acteerwerk super, een paar bekende gezichten maar vooral de mij onbekende acteurs waren in een paar opzichten een openbaring.

Heerlijke film voor een avond licht maar wel intelligent vermaak.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.5.png8.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • P-Rock
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 18:32
A Nightmare on Elm Street: The Dream Child (1989)A Nightmare on Elm Street: The Dream Child (1989)
Tweakers: N/A | IMDb: 5.2 | Genre: Fantasy, Horror | Runtime: 89 min | MPAA: R
Regisseur Stephen Hopkins probeert de spanning er weer in te krijgen en dat lukt hem soms, al weten we na vier delen ondertussen wel wat ons te wachten staat. Alice blijkt in The Dream Child zwanger en Freddy gebruikt de dromen van haar ongeboren kind om haar vrienden te vermoorden. De film is gelukkig weer wat serieuzer dan alle ongein van het vorige deel, al zijn sommige kills net iets te overdreven. Freddy heeft deze keer ook wat minder one-liners gekregen, al gedraagt hij zich af en toe nog wel redelijk clownesk. De special effects zijn over het algemeen prima, al laat de make up van Freddy deze keer nogal te wensen over. Het acteerwerk, buiten Englund, is niets om over naar huis te schrijven, maar niet storend verder en de soundtrack doet wat het moet doen. De introductie van allerlei hip hop muziek vind ik wel een slechte ontwikkeling; Dat haalt alle spanning meteen uit de film. Ik begrijp de extreem negatieve reacties op deze film niet zo, want dit deel probeert duidelijk terug te keren naar de horror van deel 1 en 3 ipv de camp van deel 2 en 4 en dat juich ik alleen maar toe.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.5.png6.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • P-Rock
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 18:32
Tijntje schreef op maandag 1 juni 2020 @ 13:40:

Daniel Radcliffe heeft na de Harry Potter films bijna alleen maar in bijzonder en aparte films gespeeld, geen enkele mainstream film.
Now You See Me 2 is geen mainstream film?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijntje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 18-09 13:57

Tijntje

Hello?!

P-Rock schreef op maandag 1 juni 2020 @ 14:33:
[...]


Now You See Me 2 is geen mainstream film?
Daar zat hij inderdaad ook in :)

Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Webgnome
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 18-09 15:48
Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991)Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.2 | Genre: Action, Adventure, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 110 min | MPAA: PG
De film waarvan je wist dat die zou komen. Star Trek VI: The Undiscovered Country is de laatste motion picture met de originele Star Trek Enterprise cast. Tot mijn eigen verbazing herinnerde ik mij nog veel van wat in deze film gebeurde. Blijkbaar heb ik de film al een keertje gezien. Is dat een straf? Nee zeker niet. Dit is een waardige afsluiter voor de originele Star Trek crew.

De film heeft voor mijn gevoel veel overeenkomsten met Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - IMDb. Een goede bad guy (of nou ja Guys moet ik zeggen), goede muziek en special effects zijn van hoog niveau. Zelfs voor een film uit 1991.

Waarom krijgt de film een 8? Is dat niet een beetje hoog. In dit geval vond ik een 8 gerechtvaardigd omdat het een goede film is en een zeer goed einde voor de originele crew.

Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Ik had de film blijkbaar in 2014 al een keer gezien. Jeetje ik begin oud te worden.. 8)7

[ Voor 3% gewijzigd door Webgnome op 01-06-2020 19:21 ]

Strava | AP | IP | AW


Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • Salvatron
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

Salvatron

Dispereert niet

Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.4 | Genre: Action, Adventure, Thriller | Runtime: 131 min | MPAA: PG-13
Film waarin Ethan Hunt weer laat zien wat hij allemaal kan. Onrealistisch maar appetijtelijk verhaal. Ethan Hunt's kapsel is het eerste waar ik naar kijk als ik een Mission Impossible-film aanzet en hier zit zijn haar niet slecht, minder pompeus dan in deel 2. Een actiefilm is geen actiefilm als er geen fatsoenlijke antagonist in zit en hier is er sprake van een heuse anti-IMF-organisatie met de naam 'Syndicaat' die Ethan Hunt de stuipen op het lijf probeert te jagen.

Nog iets wat de moeite van het vermelden waard is: sommige vrouwen vinden Tom Cruise een mooie kerel, persoonlijk doet hij me echter niet zoveel.

Verder een leuke zij het onrealistische film met leuke mindfucks en sterke subplots.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Lucht en leegte, zegt Prediker, alles is leegte.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • AvK
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21:29

AvK

Ready Set Go

Blue Ruin (2013)Blue Ruin (2013)
Tweakers: 8.0 | IMDb: 7.1 | Genre: Crime, Drama, Thriller | Runtime: 90 min | MPAA: R
Blue Ruin, wie em nog niet gezien heeft moet deze even opzoeken. Tenminste als je van een rustige film houdt..... die verschillende malen explodeert met grof geweld. Verhaal gaat over een amateur wreker die totaal geen ervaring heeft met wapens, laat staan gevechtstechnieken. Hij is wel bijzonder slim en met zo nu en dan wat geluk gebeuren er dingen die je vooraf niet had zien aankomen. De film begint ook heel erg apart. Je wordt langzaam opgenomen in het verhaal. Het zijn allemaal onbekende acteurs (tenminste voor mij) maar met name de hoofdrol speler is van grote klasse! Slim gemaakte film die ik binnenkort nog eens ga kijken. Een dikke 8 en een half!
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.5.png8.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

AopenHX08 ZM400B Athlon64-X2-3800+ ArticFreezer64pro Asrock939Dual-Sata2 2x512MbDDR400 GigabyteR9700pro SBAudigy2 Inspire6700modded PCTVpro ADSL 6Mb/768 NEC2500a Pioneer105DVDrom iiyamaVMPro450 CanonIP4000 LogitechG5 200GbWD7200 80GbWD7200 WinXPhome


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • streamnl
  • Registratie: November 2009
  • Niet online
Toch "baal" ik een beetje dat de bioscoop weer open is...
/Egoïstisch

Ik ben niet zo'n bioscoopganger als sommige in dit topic en loop vaak qua films "achter de feiten aan". Twee keer per jaar naar de bios is veel voor mij :+


Doordat de bioscoop dicht was, kwam er veel meer oudere films hier voorbij. En ik heb de afgelopen maanden echt veel pareltjes voorbij zien komen die ik nog niet kon.

Dat... zal vermoedelijk weer minder worden.

Bedankt voor de vele tips die voorbij kwamen _/-\o_

Meer dan ik dacht...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • josh-hill
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 00:12
Zal wel meevallen, want in de bioscoop draaien nog niet zo heel veel nieuwe films. ;)

jungletrain.net - 24/7 drum & bass radio


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • AcidBurn
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 17-09 15:56
I See You (2019)I See You (2019)
Tweakers: 0.0 | IMDb: 6.8 | Genre: Crime, Drama, Horror, Mystery, Thriller | Runtime: 98 min | MPAA: R
Eerst denk je: Waar gaat dit heen? Vervolgens wordt een deel van het mysterie te snel prijsgegeven, en daarna is de clue echt te voorspelbaar voor woorden. Helen Hunt is echt niet mooi oud geworden.... wat een strakgetrokken smoel heeft die vrouw tegenwoordig, terwijl ze vroeger toch echt knap te noemen was in Twister en As Good As It Gets. (om er vervolgens achter te komen dat die films al 20+ jaar oud zijn :o ) Op zich is met het acteerwerk niet veel mis, en de eerste helft van de film is prima, maar zodra het mysterie gedeelte verklaard wordt, zakt de film behoorlijk in. Dan wordt het te voorspelbaar om nog echt spanning op te kunnen bouwen.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.5.png6.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ghighoegha
  • Registratie: Juli 2016
  • Laatst online: 02-09 11:09
Bad Education (2019)Bad Education (2019)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.2 | Genre: Biography, Comedy, Crime, Drama | Runtime: 108 min | MPAA: TV-MA
Vermakelijke en goed gemaakte film over een waargebeurd fraude schandaal binnen een middelbare school. Goede rol van Hugh Jackman. Film heeft een lekker tempo. (te zien via ziggo bij hbo)
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/7.5.png7.5 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Driveways (2019)Driveways (2019)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.3 | Genre: Drama | Runtime: 83 min | MPAA: N/A
Heerlijk klein filmpje over vriendschap en verlies.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

The Vast of Night (2019)The Vast of Night (2019)
Tweakers: N/A | IMDb: 6.8 | Genre: Drama, Fantasy, Mystery, Sci-Fi, Thriller | Runtime: 89 min | MPAA: PG-13
Redelijke hype rondom deze film. Maar vond hem OK. Film heeft wel een fijne Spielberg sfeer maar wist me over de algehele linie niet heel erg te pakken. (staat op amazon prime)
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/6.png6 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ppeterr
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 04:25
Honey Boy (2019)Honey Boy (2019)
Tweakers: N/A | IMDb: 7.3 | Genre: Drama | Runtime: 94 min | MPAA: R
Een film over het lastige leven van een kind acteur. Shia LaBeouf (ik moest hem even opzoeken) maakte een film over hoe hij opgroeide met zijn vader. Ik moet zeggen het is een stevige film, over een uiterst triest waar gebeurd verhaal. En dan nog eens gespeeld door hemzelf (althans dan in de vader rol). Film zit daardoor bom vol met emotie, en heftige dialogen. Het doel volgens mij is een soort therapeutische werking op Shia zelf. Dat is dan ook een rode draad door de film heen, en vond ik op den duur wel wat vervelend. Dit is wel een film waar ik niet geheel over uit ben. Of ik hem nou goed vond omdat de cast en acteer prestaties erg goed zijn. Het is ook mooi in beeld gebracht. Maar het verhaal zelf gaf een vervelend gevoel. Het einde maakt het iets goed...gelukkig :)

Ik geef deze film een 5, of misschien een 7......ehhh ben er nog niet over uit.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: http://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/.png / 10
Genereer je eigen UBB code review

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • heuveltje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 20:51

heuveltje

KoelkastFilosoof

I See You (2019)I See You (2019)
Tweakers: 3.2 | IMDb: 6.8 | Genre: Crime, Drama, Horror, Mystery, Thriller | Runtime: 98 min | MPAA: R
Afgelopen maandag was de bioscoop weer open.
Dus heel enthousiast meteen geboekt.
Helaas daarom niet al te kieskeurig geweest met welke film.

Dit leek mij een leuke thriller, en de userreviews op IMDB waren ook heel positief.
Ik ben dat een stuk minder :(

De eerste 3 kwartier gebeuren er een aantal mysterieuze dingen.
Helaas was er maar script voor 15 minuten. Maar de regiseur heeft dat heel kundig opgelost, door elk shot gewoon op 1/3 snelheid af te spelen, en een passerende gorilla een trombone in zijn poten te drukken voor wat ondersteunende BWAAP geluiden.

Dan besteden ze 20 minuten aan wat een grote onthulling moeten zijn, Maar om een of andere reden had ik in de eerste 5 minuten al gegokt wat er aan de hand was. (mogelijk zat dat al in de trailer ?). Gevolgd door nogmaals 30 minuten dezelfde film vanuit een ander perspectief. afgesloten met nog een half uurtje aan onlogische keuzen en deus ex machima's.

Het meest mysterieuze aan deze film is nog waar Helen Hunt der lippen zijn gebleven, daar is echt iets niet goed gegaan met een facelift.

Eigenlijk zou het een 1 moeten krijgen, maar de bitterballen die de bios uitdeelde als welkoms dingetje maakten het nog ietwat goed..


Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/4.png4 / 10
Genereer je eigen UBB code review


De dag erop netflix maar even aangezwengeld

The Highwaymen (2019)The Highwaymen (2019)
Tweakers: 7.1 | IMDb: 6.9 | Genre: Biography, Crime, Drama, Mystery, Thriller | Runtime: 132 min | MPAA: R
Had iets meer een actie film verwacht, ala the untouchables.

Echter voor het meerendeel is dit een ietwat trage karakterstudie over een paar oude ietwat verlopen agenten. Afgewisseld met een jonge bonnie en clyde die agenten neerschieten.

Verhaal is niet heel briljant/origineel, maar houd goed je aandacht.
Wel jammer dat bonnie en clyde en hun motieven niet echt aan bod komen.

ik heb me er prima mee vermaakt.
Afbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/imdb.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/wikipedia.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/youtube.pngAfbeeldingslocatie: https://www.jeroensomhorst.eu/ubbgenerator/assets/stars/8.png8 / 10
Genereer je eigen UBB code review

Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d

Pagina: 1 ... 112 ... 280 Laatste

Let op:
Gebruik bij het schrijven van een review de nieuwe UBB-generator (zoeken op basis van IMDB-nummer) van Webgnome, zo blijft het topic netjes en overzichtelijk.
Dit topic is voor het delen van (grotendeels) spoilerloze recensies. Een post met enkele regeltjes tussen spoiler tags is acceptabel. Een post die voor de helft (of meer) "zwart" is, niet. Alles ertussen is een grijs gebied dat men het liefst vermijdt dus hou "enkele regeltjes in spoilertags" als sociaal maximum aan. Als je in-depth over een film wil discussiëren waarbij spoilers onvermijdelijk zijn, open dan een apart topic specifiek voor die film.