Exorcist schreef op donderdag 01 oktober 2015 @ 23:18:
[...]
Redelijk mee eens, al levert het me wat frustratie op. Net met een collega wat potjes gedaan, online. Jonge gast, nog niet bijster bekend met Fifa en alles spelend op CPU-hulp etc. Ik speel al sinds jaar en dag op manual, hetgeen me meestal prima afgaat.
Nu verloor ik kansloos. Passes kwamen niet aan, zijn tempo was moordend en geen tijd om na te denken. Vergalde voor mij deels het plezier. Settings op CPU-hulp gezet (ben ik zwaar op tegen) en toen ging het stukken beter..maar is niet wat ik zoek/wil. Ik vind het meer dan top dat je écht moet nadenken over wanneer je passt en hoe, maar ik bepaalde voorheen ook hoe hard ik dat deed. Met CPU-hulp is dat over. Dat weer uitgezet maar maakt het weer lastiger tegen mensen die het aan hebben staan.
Realisme is zeker aanwezig, maar ben wel ergens van mening dat het te ver doorgetrokken is. Haal (iig vanavond) minder plezier uit mijn potjes. Binnenkort maar even in Pro-clubs met 5 man mét elkaar tegen een online tegenstander. Kijken hoe de verschillende kwaliteiten dan uitpakken.
Ik vind het eerlijk gezegd een positieve evolutie, dat realisme.
In de vorige versies had ik telkens het gevoel dat je na 5-6 potjes terug het niveau haalde van het jaar ervoor. Nu voelt het spel volledig anders aan, alsof je nog nooit Fifa gespeeld hebt. Maar uiteindelijk is het ook maar een kwestie van gewoon worden.
Ik vind het echt een topversie, ook al zijn er nog een pak foutjes die eruit moeten.
- De scheids fluit te snel fout en geen consequentie in de kaarten. Waardoor het spel ook veel te veel stilligt.
- Ook al heb je balvoordeel, toch leggen ze meestal gewoon het spel stil.
- Buitenspel-gevallen, al paar goals tegen gekregen of gemaakt waar duidelijk sprake was van buitenspel.
- Keeper is veel te makkelijk te kloppen in de korte hoek, zowel met het hoofd als met de voet.
En ik vergeet er wel nog een paar.